Psycholog Przestrzeń Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Psycholog Przestrzeń Pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Psycholog Przestrzeń Pomocy

Dziewczyny-emigrantki! Potrzebuję znaleźć szybko dla koleżanki, co mieszka w anglii polskiego psychologa. niestety na odległość trudno mi znalezc kogos na miejscu i chce jej zaproponowac zdalnego z PRzestrzeni Pomocy. Czy myslicie, ze to pomoze? Któraś zetknela sie z psychologami online, albo nawet z tymi konkretnymi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Psycholog Przestrzeń Pomocy

Myślę, że to dobry pomysł! Łatwiej jest w swoim języku wyrazić myśli i to tak intymne... Przejrzałam tę stronkę i jedyne, co mogę podpowiedzieć, to żeby dopasowała odpowiednią osobę do swojego problemu, bo z opisów wynika, że każdy specjalizuje się w czymś innym.

3

Na razie niech idzie do przychodni. Ew. dostanie tlumacza. Rozmowa z psychologiem to bulka z maslem. Lepiej do psychiatry, to W koncu lekarz. Przepisze tabletki, zawsze to cos.

Rozmowa z psychologiem przez tłumacza? nie wyobrażam sobie tego... Jednak są to sprawy na tyle delikatne i intymne, że lepiej jest rozmawiać w cztery oczy, choćby przez Skype...

5

Najwazniejsze jest zeby wszelkie problemy byly udokumentowane. Inaczej bedzie problem, nawet moga jej zarzucic ze sie nie leczyla i choroba to jej wina.
Az tak zle raczej nie bedzie, ale lepiej miec w papierach ze sie leczy.

bez przesady... ważniejsze chyba zdrowie niż papierologia w takiej sytuacji. Jeśli nie mowi dobrze w języku obcym to jak najszybciej niech skontaktuje się z tymi polskimi psychologami przez Skype!!

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-10 00:22:43)

Jak chcecie komuś pomóc za granicą, to Klinika spam ma fajne rozwiązania. Oferują wideokonsultacje z psychologiem. Taka pomoc jest naprawdę bardzo praktyczna, bo nawet nie trzeba wychodzić z domu.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Psycholog Przestrzeń Pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018