Netkafejka 18+ czyli poranne ploteczki przy kawusi dla młodych duchem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 18+ czyli poranne ploteczki przy kawusi dla młodych duchem

Strony 1 2 3 1,091 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 41,439 ]

Temat: Netkafejka 18+ czyli poranne ploteczki przy kawusi dla młodych duchem

Zauważyłam pewien rytuał, jaki wykonuję codziennie szukując się do odpalenia www.netkobiety.pl
Wstawiam wodę na kawusie, "grzeje" kompa, wpisuję adres stronym w między czasie przegladając e-mail itp. Kawusia gotowa, poczta sprawdzona...klikam "Pokaż nowe posty" i ZACZYNA SIę :P Tak przyznaję się bez bicia- jestem od Was uzależniona ;)

Tak sobie teraz pomyślałam, że fajnie było by wypić wspólną poranna wirtualną kawkę (lub herbatkę) i pogadać o wszystkim i o niczym, co Wy na to?
Np. co się śniło, jakie plany na dzisiaj itp. itd. (?)

To zapraszam na kawkę i życzę miłego dnia:)

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka 18+ czyli poranne ploteczki przy kawusi dla młodych duchem

kurczę JaCzyliOna ja swoją kawkę właśnie kończę, w sumie jestem na forum od niedawna, ale też od rana mam je włączone :], picie wirtualnej kawy to dobry pomysł, jak tak prawie codziennie pije kawę z moją siostrą, która mieszka w Hiszpanii, a co piątek wieczór wypijam sobie z nią wirtualne piwko ;]
jakie plany na dziś?
w końcu poukładać swoje sprawy w pracy i pokazać moim pracownicom, że to ja jestem szefem- strasznie niefajnie to brzmi, ale cóż czas to w końcu zrobić, pełna energii i napełniona pozytywnymi myślami za chwilę będę się szykować do pracy :]
miłego dnia

cóż po chlebie kiedy nie smarowany niebem

3

ja mam tak samo (oczywiscie jeśli mam wolne od szkoły). Kawka i netkobiety :)

moje plany na dziś to edukacja i wylegiwanie się w łóżku (chora jestem).

poza tym JaCzyliOna - wspaniały pomysł z tą kawką :)

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

4

dziekuję oazuu i życze szybkiego powrotu do zdrowia:)

sanyskaj trzymam za Ciebie kciuki:)

a moje plany na dzisiaj to dwa horrorki jakie mamy do obejrzenia z moim ukochanym:) ahh jak ja uwielbiam się bać :P

niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

5

He he he,ja też swoją poranną kawę piję przy komputerze :) I to też już jest rytuał,że prędzej czy później ląduję na forum,czasem się loguje,a czasem nie,ale fakt faktem,jestem tu codziennie :D Moja plany na dzisiaj nieciekawe :/ na 12 idę do pracy,a wcześniej zrobię jakiś obiad i dzień mi ucieknie.Ehhhh,nuda...

6

a jakie horrory ogladasz, JaCzyliOna? ;>

ja się miłuję w romantycznych filmach :)

7

W Pn ogłądałam "Ruiny" straaaaaasznie fajny:) POLECAM!
A dzisiaj czeka na mnie "Winda"
Polecam też "Lustra" i "Nocny pociąg z mięsem" :D

8

Jak bym widziała samą siebie.Zaprowadzam rano córkę do szkoły,po powrocie robię kawę i zaglądam na forum(czasem nawet udaje się mi zajrzeć tu wcześnie rano zanim obudzę i wyszykuję mało do szkoły)hi hi.Super pomysł z tą wirtualną kawusią JaCzyliOna,pozwoli nam to też poznać się bliżej,a nawet zaprzyjaznić wirtualnie.
A moje plany na dzisiaj,hmm w sumie już pózno więc zrobię obiad,potem odbiorę Dominikę ze szkoły,może upieczemy jakieś ciasto,bo już dawno nie piekłam nic i dzień zleci nie wiadomo kiedy.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

9

Czy Wam też się dzisiaj chce spać? Ja siedzę w pracy i ziewam jak nienormalna, a wypiłam 2 kawy! :/
Z utęsknieniem czekam na 15.30...

10

Nie wiem jaka jest pogoda u was,ale u nie cały dzień pada mżawka i jest tak szaro,smutno.Chętnie bym przespała cały dzień dzisiaj mimo,że też wypiłam dwie kawy.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

11

ja też dziś juz zaliczyłam dwie kawy.
jednak nadakl nie mam sił do działania.

słyszałam o tym horrorze 'Lustra'
wszyscy w klasie o nim mówią.
może się w weekend na niego skuszę.

12

U mnie też szarno, zimno i bleee... ja chce wiosne!!!

13

swoją drogą, wiosną skończę 18 lat :d
i na prawko się zapiszę...

doczekac się nie mogę :)

14

uciekam kobitki do jutra miłego popołudnia życze! :)

15

wzajemnie, wzajemnie :)

16

A jak ktos nie pije kawy tylko zielona herbate zamiast kawy, to tez moze sie przylaczyc?:p

porąbana jak łajno w tartaku

17

jasne, nawet zdrowiej robi ;p

18

Oo skoro można się przyłączyć jeśli pije się herbatę to ja bardzo chętnie przyłączę się do tych porannych ploteczek :)

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

19

To ja także mogę? :)
JaCzyliOna - lubisz horrory ? :) Ja także!! Chociaż ostatnio zaniedbałam oglądanie..
Oglądałaś  "Rec" ? Mój facet oglądał i mówił, że "dobry" a w jego ustach to duużooo.. :) Ja, po obejrzeniu kilku fragmentów , stwierdziłam, że narazie sobie daruję :P

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

20

cześć Net Kobietki...
ale miałam wczoraj popołudnie :( moj ukochany tak mi podniósł ciśnienie, że myślałam że go "zabiję"
całą noc przeryczałam jak głupia a przecież tak naprawdę poszło o taką pierdołe...
po pracy pojechałam do sklepu kupiłam winko, dzień wcześniej wyporzyczyliśmy filmek... chciałam aby ten wieczór był miły, żeby nie myślał o nastęotym dniu tj. rozprawie... (o jakiej rozprawie napisze za chwilke)
wracam do domku, powiedział, że zaraz siadamy przed tv tylko zobaczy coś w internecie... no i to by było na tyle naszego wspólnego wieczoru... kompletnie się wyłączył z rzeczywistości, zapomniał o bożym świecie, a jak nagle zauważył, że szykuję się do spania tj. ok godz. 23 (usiadł na kompa ok 19) wleciał do pokoju i jakby nigdy nic z tekstem: "to co oglądamy horrorek" nic sie nie odezwałam, nakryłam się kołdrą i poszłam spać. Wrrr :(
A dzisiaj wyjaśni się b.ważna sprawa
(w zeszłym roku znazał sie w złym miejscu o zlej porze i ze złymi ludźmi i teraz jest posądzony o rozprowadzanie trawki, a wszystko przez "przyjaciela" który sam się obsrał na widok policji i wszystko co miał wrzucił do auta mojego miśka, a wiadomo co w Twoim aucie to i Twoje:/)
a ja czuję że z tych nerów zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :(

Ansja napisał/a:

JaCzyliOna - lubisz horrory ? :) Ja także!! Chociaż ostatnio zaniedbałam oglądanie..
Oglądałaś  "Rec" ? Mój facet oglądał i mówił, że "dobry" a w jego ustach to duużooo.. :) Ja, po obejrzeniu kilku fragmentów , stwierdziłam, że narazie sobie daruję :P

jasne że ogłądałam suuuper filmek POLECAM!!! :D

21

Witam wszystkich, ja wprawdzie kawy nie pijam, ale herbatkę chętnie z Wami wypiję :)
JaCzyliOna - no nieciekawie miałaś wczoraj ze swoim mężczyzną. Mój M. też lubi posiedzieć przy komputerze i czasem jest tak, ze ja coś pichcę w kuchni a on gra w tę swoją grę. Ale jak za długo to go gonię. Jak narazie nie przegina z ilością czasu spędzaną przy komputerze, więc się cieszę.
A jak dzisiaj samopoczucie dziewczynki?
U mnie w porządfku, ale mam w pracy wariatkowo, więc na forum jestem tylko tak z doskoku.
Miłego dnia :)

22

Cześć kobitki :) Ja dzisiaj trochę spóźniona jestem z tą kawą.Pospało mi się :D  Ehhh,faceci i internet,to temat rzeka...Z tym samopoczuciem,to u mnie coś kiepsko od rana,ale to może dlatego,że za oknem ponuro i deszcz pada.W pracy też nieciekawie,kryzys nas dopadł,mnóstwo ludzi zwolnili,a pewnie na tym się nie skończy.Aż się nie chce tam chodzić...Trzeba będzie sobie jakąś komedyjkę wieczorem na odstresowanie się obejrzeć :)

23

Ponieważ ja wredotka jestem mała, to właśnie sobie pomyslałam, że któregoś dnia (niekoniecznie dzisiaj, bo dzisiaj ta jego rozprawa więc będę litościwa i oszczędzę mu dziś dodatkowego stresu)
po pracy też się nie będę do niego zbytnio spieszyć, niech sobie poczeka na mnie i zobaczy jak to miło, skocze sobie na jakies małe zakupki albo do fryzjera.

24

witajcie;) chetnie napije sie z Wami kawy;) uzaleznilam sie od tego forum i od kawy niestety tez.

25

witam,ehh siedzie tu już dobrą chwilę i zabiegana dopiero wpadam się przywitać, kawkę już dzierżę w dłoni, więc możemy pić:]  ja niestety do tej kawy muszę jeszcze spalić parę papierosów-brzydki nałóg-ale cóż- kobieta puch marny- swoje uzależnienia musi mieć

26

sanyskaj napisał/a:

ja niestety do tej kawy muszę jeszcze spalić parę papierosów-brzydki nałóg-ale cóż- kobieta puch marny- swoje uzależnienia musi mieć

witam w klubie ;]

27

dobra, moje drogie, życzę miłego dnia i spadam do pracy, nowe wyzwania w kwestii mody czekają :/ cały dzień spędzę dziś na przebieraniu manekinów więc nic ciekawego mnie nie czeka, jutro do Was miłe panie zajrzę,pozdrawiam, see ya

28

Powodzenia i nie daj się! :)

29

A ja sobie nawet spokojnie mojej herbaty nie mogę wypić. No fakt...jestem w pracy. Ale zawsze ta chwila na herbatę się znalazła a teraz muszę dopijać zimną... No tak to jest w księgowości, kiedy zamyka się rok i robi bilans... ale jeszcze trochę i bedzie spokojniej.
Dziewczynki, wiem co to jest mieć taki nałóg jak papierosy. Ja paliłam 6 lat, potem rzuciłam na jakieś 4 lata, a teraz wiosną i latem popalałam trochę. Na szczęście już znowu nie palę i mam nadzieję już nie palić wogóle.

30

A ja siedze teraz w domku,mam wolne,ale musze ugotowac obiadek.

31

Amelia* napisał/a:

A ja siedze teraz w domku,mam wolne,ale musze ugotowac obiadek.

ale chętnie bym posiedziała w domku. Bardzo lubię sprzątać, więc pewnie wzięłabym się za porządki :) A tak to do 15 musze siedzieć w pracy...

32

dzieeeeeń dooobry :)

33

A dzień dobry, dzień dobry :)
jak to dobrze, że dzisiaj piątek i w końcu weekend. Dzisiaj mój ukochany ma urodzinki, więc będzie małe spotkanko rodzinne i wogóle zapowiada się miły dzień :) Tylko szkoda, że u mnie znowu pada śnieg... wrrr...

34

Też się cieszę,że dzisiaj piątek.Jak ja lubię ten dzień tygodnia :D Ja też mam małą imprezę rodzinną w sobotę.Moi rodzice obchodzą 32 rocznice ślubu :) Ale oni twierdzą,że się nie starzeją,tylko dzieci im urosły :D

35

Hehe moi rodzice mówią dokładnie to samo :) Ja natomiast w niedzielę mam rodzinną imprezę, czyli chrzciny synka mojej siostry. Ja jestem chrzestną :) Tak więc ten weekend będzie imprezowo-rodzinny. Jedynie jutro mamy się spotkać na piwku ze znajomymi :)

36 Ostatnio edytowany przez ikaa (2009-02-27 12:48:19)

Czesc kobietki:) nie bylo mnei dwa dni na forum- przyjechal moj chlopak do mnie, wiec nie mialam jak pisac:) zreszta wole przy nim nie pisac:P ale korcilo mnie strasznie:P
dzis wreszcie moge zasiasc spokojnie do kompa. to forum naprawde uzaleznia:)

a co do horrorow- kto lubi Piłe? ja obejrzalam wsyztskie 5 czesci:)
a Rec ogladalam, ale tylko polowe bo sie za bardzo balam:D

Agatka - a ja w sb mam chrzest mojej bratanicy i tez jestem chrzesna:))

porąbana jak łajno w tartaku

37

a u mnie coś chłodno dziś... na szczęście w kubku już kawa aromatyzuje pokój:) pijecie z mlekiem, czy bez?:)

38

No to ikaa będziemy obie imprezować na chrzcinach :)
A ja się już nie umiem doczekać 15, bo wtedy kończe pracę. Mam lenia i nie chce mi się pracować :)

Posty [ 1 do 38 z 41,439 ]

Strony 1 2 3 1,091 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 18+ czyli poranne ploteczki przy kawusi dla młodych duchem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018