Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Witajcie. Niedawno zaczęłam współpracę z agencją, wysyłającą do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki. Chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia, związane z agencjami... Jakie polecacie? Jakich nie polecacie? Jakie trudności napotykacie...? Co lubicie w pracy opiekunki? Ja współpracuję w goworkiem, na razie wszystko jest w porządku i jestem zadowolona, stawka też jest konkurencyjna na rynku agencji, ale na przyszłość chciałabym się zorientować. Różne opinie krążą w internecie, warto poczytać Wasze. smile

Zobacz podobne tematy :
Odp: Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Hej Bożenko smile
Ja wyjezdzam od trzech lat z InterJob z Lubina. Bardzo rzetelna firma, w Polsce dotychczas takiej nie spotkalam. Praca jest legalna, wysoka pensja + premie, ubezpieczenia. Bałam się na początku wiadomo, ale okazalo sie, ze zupelnie niepotrzebnie. Polecam szczerze. Powodzenia w pracy, pozdrawiam smile

3

Odp: Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Cześć, powyższy wpis od weronika.nowa.1991 wygląda mi bardziej na reklamę firmy niż rzetelną opinię smile
Bożenko, nie wiem jak długo pracujesz z GoWorkiem, ale chciałam Ci powiedzieć, że u mnie zaraz będą dwa lata i jestem wciąż zadowolona. Na 100% nie polecam Promedici i Friggi, bo wcześniej z tymi firmami wyjeżdżałam i to co się działo przy takiej współpracy to szkoda pisać, np. do Promedici zgłosiłam moją koleżankę z polecenia, bo pokusili mnie o dodatkowe bonusy. Wszystko ładnie, ale tych pieniędzy nie otrzymałam do dziś, a koleżanka też z nimi trochę pracowała i dostawała fajne referencje. W GoWorku zgłosiłam już dwie znajome, za jedną dostałam  bonus coś około 600zł na rękę, a z tego co wiem, można zyskać jeszcze więcej smile
Wyślij mi maila przez forum to sobie troszkę bardziej pogadamy.
Pozdrawiam, Gosia.

4

Odp: Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

powiem tak, wszystko zalezy od miejsca gdzie sie trafi smile ja wyjezdzalam z roznymi firmami no i niestety nie zawsze na miejscu wszystko było tak kolorowo jak to mialam przedstawione przed wyjazdem. ale generalnie lepiej wybierac takie firmy ktore juz od lat "siedza w branzy". z goworkiem wyjechalam raz i zlecenie bylo raczej trudne ale mialam to uczciwie powiedziane przed wyjazdem i wiedzialam czego sie spodziewac, a stawki maja bardzo konkurencyjne. z promedica w ogole nie ma porownania. nie wrocilam do tej rodziny na kolejne zlecenie bo mam przerwe ze wzgledu na dzidziusia smile))

5

Odp: Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Ja jeździłam z Curaform i byłam zadowolona. Koleżanka pojechała za pośrednictwem innej firmy i wiem, że nie poleca, także trzeba uważać. Moim zdaniem, najlepszą opcją jest dopytanie wśród znajomych, którzy wyjeżdżali do pracy w takim charakterze.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Praca opiekunki w Niemczech - proszę o opinię. ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024