Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni

Cześć. Muszę się poradzić was odnośnie urządzenia kuchni. Podobają mi się tego typu panele szklane do kuchni , natomiast mam pewne obawy odnośnie ich montażu. Pierwsza z nich to wytrzymałość takich paneli. Jak zachowują się one pod wpływem ciepła i różnego typu detergentów do czyszczenia kuchni. Kolejna sprawa czy grafika na szkle nie ulegnie wytarciu lub zmatowieniu. Do tej pory miałem zwykły gres i sprawdzał się dobrze. Natomiast moja małżonka postanowiła posiadać nowoczesną kuchnię z tego rodzaju panelami szklanymi. Czy ktoś z was posiada w swoim domu w kuchni takie panele z grafiką na szkle? Będę zobowiązany za wasze doświadczenia z tym produktem.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez grenade (2016-10-29 12:49:54)

Odp: Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni

Ja mam panel szklany ( szkło hartowane) między szafkami dolnymi a górnymi. Nadruk jest z tyłu, więc nie ma problemu ( nie matowieje, nie niszczy się). U mnie to jest przymocowane za pomocą specjalnego kleju. A panel mam ze szkła hartowanego , ponieważ obejmuje też kuchenkę gazową.

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-22 10:53:11)

Odp: Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni

Odświeżam temat. Widziałam takie panele szklane u znajomych i super to wygląda. Przeprowadzam się niebawem do nowego mieszkania i wszystko robimy od początku. Zastanawiam się nad panelami szklanymi nad blatem kuchennym. Znalazłam nawet wzór, który mi się podoba: tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora będziemy mieć podobne meble, taki wzór wydaje się uniwersalny. Jakie jest Wasze zdanie?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Będę wdzięczny za o poradę odnośnie urządzenia kuchni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023