Czy portale randkowe, to dobra opcja? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy portale randkowe, to dobra opcja?

Strony 1 2 3 120 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 4,532 ]

1

Temat: Czy portale randkowe, to dobra opcja?

Cześć wszystkim, założyłem sobie konto na jednym z popularnych portali randkowych. Dużo znajomych spotykam na mieście wszyscy pozakładali rodziny, mają stałe związki i trochę żartem, trochę serio mówią mi, żebym zaczął się rozglądać za jakąś dziewczyną, bo zostanę sam/stary kawaler no i pewnego dnia usiadłem i doszedłem do wniosku, że mieli sporo racji i może by zacząć rozglądać się na portalach randkowych gdzie ludzie szukają tego samego. OK i to byłoby na tyle.

Założyłem profil, uzupełniłem wszystkie niezbędne informacje, wrzuciłem zdjęcia i szukamy kontaktu. Nie narzuciłem sobie wymogu już każda z tych dziewczyn będzie potencjalną kandydatką na dziewczynę, tylko zobaczyć jak to jest porozmawiać na temat podobnych zainteresowań, hobby, pasji. Dowiedzieć się czegoś nowego, rozkręcić rozmowę itd. No i niestety nic, najczęściej otrzymuję krótkie odpowiedzi, unikanie konkretów na temat wspólnej pasji. Taka płycizna w cudzysłowie, najczęściej odczyta wiadomość zajrzy na profil i nic.

Nie piszę takich rzeczy jak: cześć jak się masz, co słychać czy obsypuję komplementami. Cześć, witam i rozwijam konkretnie temat nawiązuję do jej pasji, które i ja posiadam niestety nic. Co robię nie tak. Nie jestem na nim jakoś długo jednak strasznie się zawiodłem odczuwam na nim sztywność, ważność ze strony dziewczyn.

Ma ktoś doświadczenie w takiej dziedzinie. Może jakieś wskazówki?

Jeśli mój temat jest w nieodpowiednim miejscu to proszę go dać do kosza i już.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy portale randkowe, to dobra opcja?

Pomogę Ci zrozumieć o co chodzi. Na Twoim profilu pewnie od strony chłopaka dużo się nie dzieje, a po stronie dziewczyny to ma około 70-80 odwiedzin dziennie, ze 100 różnych prezentów i z 10-20 wiadomości dziennie. To normalne ze nie odpisuje, bo nawet dla chłopaka po 2-3 dniach napływu takiej ilości wiadomości i odwiedzin by się po prostu nie chciało i nie wiadomo komu już wreszcie odpisać żeby nawiązać kontakt, bo każdy się ślini jak zajrzy na konto. To jest wada systemów portali randkowych, może kiedyś ktoś wymyśli na to sposób żeby dziewczyny tam się czuły bardziej swobodnie

GG: 10258963 smile
matkow38@gmail.com smile

3

Znam osoby które poznały się przez portale randkowe, i dziewczyna opowiadała mi że wygląda to dokłądnie tak jak kolega wyżej napisał smile

Reklama

4

Według mnie to nie jest dobra opcja. Wydaje mi się, że ludzie poznani przez portal randkowy to desperaci którzy na siłę poszukują partnera. Przecież to samo powinno przyjść to raz, a dwa, że są lepsze sposoby na poznanie ciekawych i fajnych osób.

5

A według mnie portale to dobry sposob, ja np. nie mam znajomych,nie wychodzę z domu,więc taka opcja jest fajna. Dla osob,ktore mają dużo znajomych i czesto wychodzą z domu raczej szukanie przez neta nie jest ciekawym rozwiązaniem.

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.
Reklama

6

Jak wszystko portale randkowe mają i dobre, i złe strony.
Moja koleżanka na takim portalu poznała swojego męża, a zapowiadało się, że starą panną na wieki zostanie.
W sumie, konto założyła bez większego przekonania i raczej dla zabicia czasu, a tu proszę!
Są małżeństwem 7 lat i ciągle szczęśliwi.
Ale też dużo prawdy w tym, że sporo na takich portalach ludzi, którzy poszukują "łatwych i szybkich" znajomości bez szczególnych zobowiązań i zanim oddzieli się ziarno od plew trochę czasu musi minąć....

Nadzieja, to okno z widokiem na "może"...

7

Dla faceta portal randkowy to nie jest ciekawa opcja. Tak jak napisał chlopak159 różnica między płciami jest ogromna. Facet potężnie musi się uzbroić w cierpliwość i podejść do tego na luzie.

8

Witajcie, bardzo dziękuję za odpowiedzi i liczę na kolejne - także wskazówki.

Wymieniam sporo wiadomości, piszę tak średnio 10 - 15 wiadomości dziennie. Lubię pisać na komputerze, mam aktualnie sporo czasu, więc mogę sobie dodatkowo zająć czas. Tak 80% tego co wysyłam jest odczytywane, więc dziewczyny nie są zasypywane tysiącami wiadomości. Dostaję zwrotnych około 50% tylko to są takie popłuczyny. Co mam na myśli, po prostu pytam o konkrety z zainteresowaniami, hobby, pasjami rozwijam wiadomość na wiele zdań, a one odpisują zdaniem albo dwoma. Najczęściej odbierany jestem jako prowokator, dupek, pretensjonalny człowiek jedna do mnie napisała, bo zapytałem o kilka rzeczy na jej profilu dlaczego tak uważa i jakie ma argumenty na poparcie tego. Z dwiema wymieniłem się e-mailami jedna z ciekawości pisaliśmy po jednej wiadomości i koniec nie interesuje mnie, a druga w ogóle podszedłem z dystansem, że to jakaś prowokacja Rosjanka która szuka też chłopaka w PL mieszka tam, pracuje tam itd. Pisałem jej na początku, że przecież można pogadać sobie ot tak ona odpisywała wiele pytań, o sobie mówiła bardzo dużo, ja byłem dużo oszczędniejszy. Napisałem jej skoro szuka w Polsce chłopaka, to czy liczy się z tym, że on nie będzie chciał przyjść do niej do Rosji, a ona że jeśli nie jestem zainteresowany związkiem, to nie pisz. Desperatka straszna. Ogólnie na podstawie ile ja mogę tam być 3 tygodnie? unosi się tam smród desperacji, ważniactwa i pychy. Większość to wielkie studentki 8). Seks to jakieś tabu kompletne. Bzykały się nie raz, a rozmawiać nie chcą o podstawowych sprawach. Największą zabawę sprawia mi czytanie motta u tych dziewczyn i komentowanie tego gdzie większość się denerwuje albo zdaje sobie sprawę, że nie wie co ono znaczy. Dziwny jest ten świat, naprawdę.

Tak, w telegraficznym skórcie (działałem i nadal w sumie działam na portalach od przeszło 9 lat..)

Portale randkowe - jeśli myślisz że znajdziesz tam żonę, męża to jesteś mocno naiwny/naiwna..równie dobrze można by szukać posady prezesa NBP na olx czy gumtree..
Owszem jak poznasz kogoś, to za 5 lat może będzie ślub ale ciężko w ogóle kogoś poznać, także nie warto się nastawiac.
Kolejna rzecz..to ma być alternatywa..jeśli poznajesz na żywo, to spokojnie możesz załozyć profil dodatkowo ale nie ograniczasz się tylko do wirutalnego świata bo się załamiesz..
Czasy się zmieniły i teraz portale randkowe mają bardzo słabą moc, to takie portale społecznościowe bis, bo kto dziś nie ma komputera z internetem? ten kto nie chce chyba..
Instagramy, facebooki i inne portale no to randkowe nie mają szans by tworzyć cos na poziomie..i teraz przchodzimy do tego jakie portale? ja polecam sympatie (mimo że płatna), zaadoptuj faceta i może przeznaczeni dla ludzi z wartościami..badoo to dla mnie badziew..facebook/instagram nr 2..
Kolejna sprawa to musisz umieć wyszukać kobiety..nie możesz szukać wartościowych kobiet na stałe, wśród panienek które szukają gości na jedną noc albo typowych klubowiczek. Najlepsze są profile kobiet które dużo opisują siebie, mają wszystkie pola wybrane i mają więcej niż 2 zdjęcia i to nie w bieliźnie, po prostu widzisz że coś prezentuje ze sobą.
Musisz znależć kobietę która pasuje pod Twoje wymagania a nie na oślep pisać do każdej, tak samo pisz dwie wiadomości do dwóch KONKRETNYCH kobiet na tydzień a nie 50 dziennie..to taka moja sugestia.
I teraz przechodzimy do sedna - PROFIL, daje sobie obciąć palce u rąk i nóg że Twój profil jest źle zrobiony, nudny i przewidywalny - zwykłe zdjęcia z życia a do tego realne opisy..niestety na portalu randkowym trzeba trochę oszukiwać, tzn zdjęcia obowiązkowo swoje, wzrosty itp też podajesz takie jakie masz ALE! w opisie, nawet jak jesteś spokojnym, miłym gościem przedstawiasz siebie koniecznie jako nieprzewidywalnego, romantycznego, odważnego faceta, który ma 100 pomysłów naraz, możesz np napisać że dziewczyna nie będzie się z Toba nudzić bo...i blabla bla..albo że uwielbiasz taniec ta gra zmysłów, ta bliskość ciał itd..i guzik kogo obchodzi czy Ty jesteś zawodowym tancerzem czy dla Ciebie taniec to ohyda, to budzi pewne skojarzenia, emocje itd..
Pokaż że jesteś wyjątkowy na tym portalu a nie kolejny Jan Kowalski, miły, sympatyczny, inteligentny który szuka...
Zdjęcia no i tu jest problem..mają być profesjonalne ale niekoniecznie od fotografa, byle nie selfie z telefonu, ubierz się ładnie, np marynarka i fajny t-shirt, np w parku, albo w aucie..ale uwaga nie złoty łańcuch i oparcie o maskę BMW e36..to nie tak..o ile naturalne dobre foto jak wychodzisz z basenu o ile masz fajną sylwetkę jest ok o tyle goła klata na sofie to już przegięcie, tak samo w aucie foto jest ok ale oparcie o maskę golfa III to złe zdjęcie. To ma być męskość i klasa a nie 'lans' i wiocha.pl
Pamiętaj że w profilu wszystko ma znaczenie również login, lepiej wpisać "Gorący Pocałunek" niż "Andrzej8830" albo "Piękny i namiętny" niż "Janek2016", postaraj się tego dopilnować.
No i na koniec wiadomości, tutaj jeśli pytasz o hobby to staraj się mieć swoje zdanie, nie zgadzaj się ze wszystkim np. dziewczyna uwielbia koty to napisz że owszem są fajne ale Ty wolisz psy bo itd..albo co jest takiego w kotach że je tak lubi....że drapią itd..no jakieś głupoty ale nie pokazuj że jestes uległy i nudny bo przytakujesz..lubi koty - taak ja tez je lubie, lubi horrory - zgadza się są to najlepsze filmy ma rację itd..odwrotnie Ty wolisz coś innego.
Żeby lekko zaiskrzyło, jakieś emocje a nie rozmowa jak z kolegą.

Czyli w skrócie - wybierasz najlepszy portal, budujesz profil - nick, zdjęcia i opisy, wszystko ma być NAJ...(tutaj najlepiej obejrzyj oferty sprzedaży aut od handlarzy a potem dla odmiany prywatne na olx - zrozumiesz o czym mówię, masz dotrzeć do potrzeb kobiet a nie przedstawiać rzeczywistość)

To tyle ode mnie, no i nie traktuj portali zbyt priorytetowo bo możesz się załamać, traktuj jako świetna zabawę i ciekawe wypełnienie czasu wieczorem.

10

WOW wielkie dzięki za tak obszerną odpowiedź.

1. Powiedziałeś żeby pisać mniej do kilku dziewczyn i na tym poprzestać, może jest w tym racja, ale ja wolę sobie popisać "licznie" zresztą nie każda odpisuje. W zasadzie jak sięgnę pamięcią od początku do teraz, to nie ujrzałem tam profilu, który zrobiłby na mnie wrażenie, tak samo dziewczyna. Wiadomo są ładne i mniej urodziwe. Te mniej urodziwe bardziej angażują się w rozmowę, puszczają oczka itp. Te bardziej wymalowane, ograniczają się do 2 słabych zdjęć i opisu na zasadzie.

smile, TOP SECRET, Jestem jaka jestem itd. <facepalm> mają także motta, których w ogóle nie rozumieją. Wymieniam mniej więcej z dziewczynami 10 wiadomości. Ogólnie jak już wymienimy się na zasadzie 3x3 odkrywam, że ona jest nudna. Kolejna studentka która poszła na studia aby nabić sobie tytuł magistra i nic więcej. BRAK życia w tych dziewczynach tak jak ja napisałem w swoich wymaganiach o wymarzonym partnerze.

2. Poruszyłeś kwestę profilu. Wiem czytałem o tych zdjęciach, że dziewczyny interesują się ciekawymi zdjęciami. Ja wrzuciłem dwa na ładnym plenerze. Mam dużo rzeczy rozpisanych zarówno o sobie jak i o wymarzonym partnerze. Przypuszczam, że je to bardziej odstrasza. Nie chodzi o pychę tylko, że robię sporo ciekawych rzeczy.
Prawda jest taka, że większość tam marzy o rycerzu, a wyląduje i tak z jakimś palantem w łóżku. Widzę tam też dużo samotnych mam, które szukają miłości i spełnienia nawet zagadywałem z ciekawości, ale nie chciały kontynuować rozmowy, może liczyły, że pojawi się portfel i opiekun cholera wie. Ogólnie dziwi mnie trudność w rozumowaniu moich wiadomości, ja piszczę szczerze, z szacunkiem, a one odbierają to jako prowokację, chamstwo. Bez sensu to jest.
Ponadto wnioskuję, że większość z tych dziewczyn jest nieprawdziwa. Niektóre mają całą masę zainteresowań zaznaczone pola, a kiedy pytam o coś, opowiedz więcej o tym i o tym ja robię to tak i tak, a u ciebie jak to wygląda i cisza. Czasami zastanawiam się: dziewczyno skąd ty masz tyle czasu na te wszystkie zainteresowania, hobby, pasje do tego szkoła lub praca, znajomi plus portal randkowy. WOW po prostu WOW. 

3. Jasne, że tak. Cały czas podchodzę do tego portalu z dystansem. Dla mnie to zabawa, można popatrzeć na ludzi jak wyglądają, co o sobie piszą i kim są mniej więcej. Jednak spotykam tam strasznych desperatów poszukujących rozpaczliwie drugiej połówki.

11

Powiem Ci tak. Portale randkowe odradzam Ci z całego serca. To raczej zabawa dla ludzi, którzy szukają rozrywki. Możę 1 para na 100 weźmie ślub, taka która poznała się na portalu randkowym. Ponadto z własnego doświadczenia powiem Ci, że możesz się stać zabawką w czyichś rękach, która zostanie odłożona w zastraszającym tempie gdy się komuś znudzi. Jeżeli jesteś pewien, że się nie natniesz na kogoś kto chce się tylko tobą pobawić to możesz zaryzykować, ale przemyśl to dobrze czy nie lepiej wyjść do ludzi i po prostu z nimi więcej rozmawiać. Może idź na siłwonie, basen, rower. Ogólnie mówi się, że na portalach jest kilka grup ludzi:
1. Szukających przypadkowego seksu.
2. Szukanie bogatego męża/ żony.
3. Cała masa prawiczków/ Dziewic, którzy chcą tylko sprawdzić jak to jest być z kimś w zwiążku.
4. 5% nawiniaków wierzących, że poznają kogoś ciekawego.

Jeżeli znajdujesz się w tych 5 % to sobie odpuść wink Chyba, że lubisz po prostu poświęcać swój czas na niewłaściwych ludzi tongue

12

Z tym przypadkowym seksem, to bym uważał. Dlaczego? zawsze jak coś wspomnę o nim, to cisza po drugiej stronie. Często dziewczyny, kobiety mają w swoich opisach już napisane, że przygody, seks ich nie interesuje. Nie wiem jak to działa, pewnie gość rozsyła dziesiątki wiadomości i liczy, że pojawi się chętna. Nie wiem jak to działa.

No to jest popularne tak zwany książę z bajki ideał. Rozumiem jeszcze u dziewczyn bez stażu, ale samotne mamy, lub dziewczyny z przeszłością żeby dalej wymagały cudów, to nie wiem miały już swojego królewicz, królewiczów i nadal są tak naiwne?

Każdy kiedyś był prawiczkiem/dziewicą wiadomo. W związek wejść z kimś z takiego portalu, to na pewno wielkie wyzwanie o czym już wspominano, że to trwa i trzeba trafić na odpowiednią osobę. Na razie jak pisałem wymieniam PW z dziewczynami, ale mój rekord, to bodajże ja do niej 5 ona do mnie 5 zwrotnych i koniec. Po prostu nieciekawa kompletnie inne poglądy, nie ma sensu tego dalej robić. Dużo dziewczyn odwiedza mój profil pisałem wcześniej, że mam konto około 3 tygodni, a mam dla mnie to niezły wynik ponad 200 wizyt. Tylko nic nie piszą. Jeśli ja coś napiszę to ona odpisze albo tylko sprawdzi mój profil. Może coś z tym profilem jednak jest nie tak, ale uważam, że fajnie opisałem swoją osobę, bardziej dokładnie, a nie same ogólniki i bardzo długo, a nie kilka linijek.

Ostatnie chyba masz rację, ja po prostu liczę na normalną luźną pogawędkę o zainteresowaniach, hobby czy pasjach. Jakimś światopoglądzie, ale na razie porażka po całości. Nie rozumiem dlaczego dla dziewczyny z przeszłością czyli z nieudanymi związkami seks, to jakiś temat tabu. Pokaleczył ją poprzedni partner czy jak? dziwne.
Po prostu sobie popiszę nie mam nic do stracenia, mam sporo czasu zobaczymy.

13

KrzysztofWasacz napisał/a:

Kolejna sprawa to musisz umieć wyszukać kobiety..nie możesz szukać wartościowych kobiet na stałe, wśród panienek które szukają gości na jedną noc albo typowych klubowiczek.

To w sumie dość istotna kwestia - mam wrażenie, że większość ludzi, którzy narzekają na bezsens szukania partnera w internecie, nie umie szukać. Nie wiedzą czego sami szukają u innych, nie potrafią tego rozpoznać, określić, wyczuć w drugiej osobie. Bardzo często mylą zainteresowanie seksualne z zainteresowaniem "związkowym" (szczególnie kobiety), a potem czują się oszukani. Nie rozumiem też podejścia typu "chcę poznać kogoś wartościowego, a na tej Sympatii same różowe panienki z cyckami na wierzchu, szukające bogatego księcia". No ok, ale w takim razie kto ci każe szukać właśnie wśród takich kobiet? Takie portale mają to do siebie, że rejestruje się tak ogrom ludzi, reprezentujący przekrój społeczeństwa (o tym też, zdaje się, mnóstwo osób zapomina: że ludzie na portalach randkowych to ludzie istniejący w realnym świecie, tacy sami, jakich spotykamy codziennie na ulicach.

I teraz przechodzimy do sedna - PROFIL, daje sobie obciąć palce u rąk i nóg że Twój profil jest źle zrobiony, nudny i przewidywalny - zwykłe zdjęcia z życia a do tego realne opisy..niestety na portalu randkowym trzeba trochę oszukiwać, tzn zdjęcia obowiązkowo swoje, wzrosty itp też podajesz takie jakie masz ALE! w opisie, nawet jak jesteś spokojnym, miłym gościem przedstawiasz siebie koniecznie jako nieprzewidywalnego, romantycznego, odważnego faceta, który ma 100 pomysłów naraz, możesz np napisać że dziewczyna nie będzie się z Toba nudzić bo...i blabla bla..albo że uwielbiasz taniec ta gra zmysłów, ta bliskość ciał itd..i guzik kogo obchodzi czy Ty jesteś zawodowym tancerzem czy dla Ciebie taniec to ohyda, to budzi pewne skojarzenia, emocje itd..
Pokaż że jesteś wyjątkowy na tym portalu a nie kolejny Jan Kowalski, miły, sympatyczny, inteligentny który szuka...

Pamiętaj że w profilu wszystko ma znaczenie również login, lepiej wpisać "Gorący Pocałunek" niż "Andrzej8830" albo "Piękny i namiętny" niż "Janek2016", postaraj się tego dopilnować.
No i na koniec wiadomości, tutaj jeśli pytasz o hobby to staraj się mieć swoje zdanie, nie zgadzaj się ze wszystkim np. dziewczyna uwielbia koty to napisz że owszem są fajne ale Ty wolisz psy bo itd..albo co jest takiego w kotach że je tak lubi....że drapią itd..no jakieś głupoty ale nie pokazuj że jestes uległy i nudny bo przytakujesz..lubi koty - taak ja tez je lubie, lubi horrory - zgadza się są to najlepsze filmy ma rację itd..odwrotnie Ty wolisz coś innego.

Tu akurat muszę Ci "pogratulować" - udało Ci się opisać niemalże wszystko, czego NIE należy robić wink Po kolei:

1. Jeśli Twój profil/opis jest nudny i przewidywalny, a przy tym realny i prawdziwy - mam dla Ciebie przykrą wiadomość: to znaczy, że Ty jesteś nudny i przewidywalny. Zmiana opisu na ciekawy, ale nieprawdziwy wiele nie zmieni, bo poznana kobieta szybko się zorientuje, że jednak jesteś nudny, najprawdopodobniej jeszcze na etapie korespondencji. Może moje zdanie nie jest głosem większości, ale zdecydowanie wolę tych bardziej zwyczajnych, ale prawdziwych i szczerych mężczyzn, niż "czarujących kłamczuszków". Ten ostatni typ mnie odrzuca.

2. Nie każda kobieta szuka romantycznego faceta ze 100 pomysłami na minutę czy uwielbiającego taniec. Ja zdecydowanie unikałam mężczyzn z takimi opisami, to nie moja bajka. Poza tym takich czarusiów na portalach randkowych jest na pęczki, więc nie trafiłeś ze stwierdzeniem "pokaż, że nie jesteś kolejny Jan Kowalski". Lepiej się wyróżniać czymś, co nie jest tak pospolite i oklepane, jak romantyzm czy taniec wink

3. Gdybym zobaczyła login "Gorący Pocałunek" czy "Piękny i namiętny", to najpierw parsknęłabym śmiechem, a potem chyba zamknęła kartę przeglądarki wink

4. Co do hobby - bardziej ująłby mnie facet, który umie nawiązać do wspólnych zainteresowań i podzielić się doświadczeniami z nimi związanymi, niż taki, który kwestionowałby (tak to odbieram) moje zainteresowania, polemizując tylko po to, by pokazać, że "nie jest uległy".

14

Revroos napisał/a:

Według mnie to nie jest dobra opcja. Wydaje mi się, że ludzie poznani przez portal randkowy to desperaci którzy na siłę poszukują partnera. Przecież to samo powinno przyjść to raz, a dwa, że są lepsze sposoby na poznanie ciekawych i fajnych osób.

Oooo, a jakież to są lepsze sposoby bo nie znam i chętnie poczytam big_smile

A" samo przyjść", to znaczy jak, ma zapukać do drzwi czy pocztą się wysłać, tylko jak pomyli adres to co wtedy??? big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

15 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-05-29 21:07:17)

Tak, w telegraficznym skórcie (działałem i nadal w sumie działam na portalach od przeszło 9 lat..)

Portale randkowe - jeśli myślisz że znajdziesz tam żonę, męża to jesteś mocno naiwny/naiwna..równie dobrze można by szukać posady prezesa NBP na olx czy gumtree..
Owszem jak poznasz kogoś, to za 5 lat może będzie ślub ale ciężko w ogóle kogoś poznać, także nie warto się nastawiac.
Kolejna rzecz..to ma być alternatywa..jeśli poznajesz na żywo, to spokojnie możesz załozyć profil dodatkowo ale nie ograniczasz się tylko do wirutalnego świata bo się załamiesz..
Czasy się zmieniły i teraz portale randkowe mają bardzo słabą moc, to takie portale społecznościowe bis, bo kto dziś nie ma komputera z internetem? ten kto nie chce chyba..
Instagramy, facebooki i inne portale no to randkowe nie mają szans by tworzyć cos na poziomie..i teraz przchodzimy do tego jakie portale? ja polecam sympatie (mimo że płatna), zaadoptuj faceta i może przeznaczeni dla ludzi z wartościami..badoo to dla mnie badziew..facebook/instagram nr 2..
Kolejna sprawa to musisz umieć wyszukać kobiety..nie możesz szukać wartościowych kobiet na stałe, wśród panienek które szukają gości na jedną noc albo typowych klubowiczek. Najlepsze są profile kobiet które dużo opisują siebie, mają wszystkie pola wybrane i mają więcej niż 2 zdjęcia i to nie w bieliźnie, po prostu widzisz że coś prezentuje ze sobą.
Musisz znależć kobietę która pasuje pod Twoje wymagania a nie na oślep pisać do każdej, tak samo pisz dwie wiadomości do dwóch KONKRETNYCH kobiet na tydzień a nie 50 dziennie..to taka moja sugestia.
Zdjęcia no i tu jest problem..mają być profesjonalne ale niekoniecznie od fotografa, byle nie selfie z telefonu, ubierz się ładnie, np marynarka i fajny t-shirt, np w parku, albo w aucie..ale uwaga nie złoty łańcuch i oparcie o maskę BMW e36..to nie tak..o ile naturalne dobre foto jak wychodzisz z basenu o ile masz fajną sylwetkę jest ok o tyle goła klata na sofie to już przegięcie, tak samo w aucie foto jest ok ale oparcie o maskę golfa III to złe zdjęcie. To ma być męskość i klasa a nie 'lans' i wiocha.pl
Żeby lekko zaiskrzyło, jakieś emocje a nie rozmowa jak z kolegą.

Czyli w skrócie - wybierasz najlepszy portal, budujesz profil - nick, zdjęcia i opisy, wszystko ma być NAJ...(tutaj najlepiej obejrzyj oferty sprzedaży aut od handlarzy a potem dla odmiany prywatne na olx - zrozumiesz o czym mówię, masz dotrzeć do potrzeb kobiet a nie przedstawiać rzeczywistość)

To tyle ode mnie, no i nie traktuj portali zbyt priorytetowo bo możesz się załamać, traktuj jako świetna zabawę i ciekawe wypełnienie czasu wieczorem.

Toż to antyreklama profilu na portalach randkowych.
1. Nie wolno i jeszcze raz nie wolno oszukiwać na portalach randkowych. Jeżeli jesteś spokojnym gościem to to napisz a nie pierdziel, żeś taki nieprzewidywalny, odważny facet.
2.  Zdjęcia prawdziwe, nie w samochodzie!!!
3. Nie weszłabym na profil żadnego faceta o nicku "Piękny i namiętny", "Gorący pocałunek". Pewnie bym się zaśmiała z zażenowania, że ktoś taki nick sobie wymyślił. Dla mnie żenada.
4. Trzeba mieć swoje zdanie, ale jak to zdanie jest identyczne co rozmówczyni to nie okłamuj. Taki macho-sraczo odpada.

Przepraszam Pan singiel czy Pan zajęty jesteś?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

16

Przychylam sie do gorącej krytyki "porad" KrzysztofaWasacza. Szczególnie loginy rozlożyły mnie na łopatki. W ŻYCIU nie odpisałabym na wiadomość żadnego Pięknego ani Namiętnego... A już w połączeniu - tragedyja. To chyba taki męski odpowiednik damskiego profilu lady z biustem na wierzchu? Aczkolwiek na pewno bym na taki profil weszła. Z czystej ciekawości, żeby zobaczyć osobnika, który ma tak kretyński login...

Luz3rn, po przeczytaniu kilku Twoich postów zrobiłęś na mnie wrażenie napuszonego zarozumialca, z którym nie ma sensu gadać. Po co, przecież i tak wiesz lepiej smile To jest MOJE wrażenie na bazie tego, co sam napisałeś. Tyle, że te dziewczyny z portalu randkowego również mają do czynienia wyłącznie z tym, co sam napiszesz. Obawiam się, że ich wrażenia mogą być podobne...

17 Ostatnio edytowany przez KrzysztofWasacz (2016-05-30 02:17:32)

vinnga, Krejzolka82, Anemonne, Szanowne Panie..prosta zasada nie mam na temat czegoś pojecia nie wypowiadam się ok? Te herezje które piszecie to jakieś bzdury totalne, które były w XVI wieku..hello mamy XXI wiek..i nawet w CV czy liście motywacyjnym warto nieco podrasować rzeczywistość by znaleźć pracę..

Wasze rady to tak trochę jakby topielec wyłowiony z jeziora nauczał pływania, no żart jakiś..

"Piękny i namiętny" - czy to Was nie śmieszy? brawo! to ma pokazywać że gość ma jaja, że ma dystans bo to nie profil zawodowego modela, co jest złego w tym loginie? ile macie lat? 60 czy 70? jesteście starymi pannami? no trochę życia proponuje..jaki jest dobry login? "nudny i aseksualny Jasiu"? zlecą się same modelki?? na prawdę? a może opis w środku absolwent politechniki, zainteresowania - zmienne fazy rozrządu i II wojna światowa???

Wiecie co jest najlepsze, że ja te różne sposoby do zareklamowania się testowałem miesiącami a nie przez jeden wieczór, też miałem problemy jak autor i się udało,  byłem 2 i pół roku w związku z kobietą z portalu i jakoś mnie z tego nie rozliczała ani nie dziwiła się na nazwy loginów..bo każdy wie że to pół żartem, pół serio..znajomy od 1,5 roku jest w związku małżeńskim z kobietą która poznał na sympatii dzięki moim wskazówkom i mają małą pół roczną córeczkę..Tak Was drogie Panie to boli, że autor będzie się umawiał na fajne randki z konkretnymi kobietami??

Bo się wyróżni? bo nie będzie kolejnym Janem Kowalskim?? Stoją 4 auta srebrne, 5 czarnych i jeden odblaskowy zółty - pytanie za 100 pkt które auto bardziej się wyróżnia?

Wasze wypowiedzi to te czarne auta a ja pokazuje autorowi co zrobić by się przebić i być tym odblaskowym.

Wg Was reklama Mc Donalda powinna tak wyglądać "beznadziejne jedzenie, rakotwórcze substancje, wrzody na żołądku, zatłuszczenie wątroby - ale zapraszamy na Big Maca bo przecież coś zjeść trzeba na mieście"..super reklama ciekawe czy marka padła by po miesiącu czy po dwóch..

Handlarz samochodowy z kolei powinien napisać- "witam prezentuje Passata, 17 lat w środku wszystko trzeszczy no ale tylko takie udało mi się dorwać za 2 tys euro bo przecież na czymś muszę zarobić, do wymiany kompletne sprzęgło za 3 tys, poprawki lakiernicze za 1000 zł, nowe opony a dalej cieszyć się jazdą, powininen w miarę dawać radę, z resztą i tak nie stac Państwa na nowego z salonu"...

Na koniec tylko napisze że to że Wy Panie szanowne byście nie odpisały czy nawet nie zajrzały na taki profil a to o niczym nie świadczy 50 innych kobiet zainteresuje się, mogę zapewnić, to co Wy byście nie zrobiły to nie znaczy ze każda kobieta by tak postapiła i Drogie Panie, może od razu zaproponujcie autorowi żeby usunął konta na portalach bo w sumie te Wasze rady tylko do tego się sprowadzają.

P.S. na koniec tylko przedstawię (bo widze u Pań braki podstaw j. polskiego) wg słownika synonimy słów "piękny" i "namiętny"

Piękny - urodziwy, atrakcyjny, ładny, uroczy, zjawiskowy, pyszny, fantastyczny

Namiętny - zmysłowy, pociągający, kuszący, gorący, ognisty, płomienny, zniewalający

18

Ojej, jaki edukacyjny post z samego rana przyszło mi przeczytać big_smile

vinnga, Krejzolka82, Anemonne, Szanowne Panie..prosta zasada nie mam na temat czegoś pojecia nie wypowiadam się ok?

Ach, widzę, że kolejny pan z kategorii: "wiem lepiej co powinnaś myśleć i czuć, kobieto". A mi, niedouczonej, zawsze wydawało się, że największe prawo do wypowiadania się w kwestii własnych odczuc i wrażeń ma posiadacz/ka tychże wrażeń...

i nawet w CV czy liście motywacyjnym warto nieco podrasować rzeczywistość by znaleźć pracę..

I znowu wychodzą moje braki... Bo byłam przekonana, że do CV wyciąga się po prostu najlepsze rzeczy ze swojego życiorysu, pomija gorsze (i/lub zbędne). Nigdy nie wpadłabym na pomysł wpisywania, że znam biegle angielski kiedy umiem wypowiedzieć w nim kilka zdań w stylu "Kali jeść, Kali pić". A widzę, że trzeba wpisywać. Tak jak przebojowość obowiązkowo powinna znaleźć się w opisie każdej ciapy na portalu randkowym. Przecież kobieta, tak jak pracodawca, nigdy nie zorientuje się, że przedstawiono mu bzdury... A jeśli, jakimś cudem, by sie zorientowali - na pewno będą zachwyceni znakomitym PR-em pracownika czy kandydata na partnera tongue

Wasze rady to tak trochę jakby topielec wyłowiony z jeziora nauczał pływania, no żart jakiś..

Na jakiej podstawie uznałęś kobiety za topielców w kwestii upodobań kobiet? big_smile
Po lekturze tego posta przychodzi mi na myśl zupełnie odmienne porównanie - polemika z Panem o kobiecych gustach to jak przydzielenie mistrza olimpijskiego do nauki pływania przedszkolaków. Odrobinę odmienny poziom...

"Piękny i namiętny" - czy to Was nie śmieszy?

Tak, śmieszy. W pierwszym odruchu. W odruchu drugim jest tylko żałosne.

to ma pokazywać że gość ma jaja,

Ale nie pokazuje.

że ma dystans bo to nie profil zawodowego modela, co jest złego w tym loginie?

Jest tak prosty, że aż prymitywny. Pokazuje, że gościa nie stać na nic więcej niż określenie siebie najprostszymi, jednoznacznymi przymiotnikami. Że nie należy spodziewać się po nim grama kreatywności, spontaniczności i...samokrytyki.

ile macie lat? 60 czy 70? jesteście starymi pannami?

Zapewne miał to być złośliwy przytyk. Niestety, jest on skonstruowany na tych samych zasadach, co propozycje Pańskich loginów (bardzo niskich lotów), więc budzi te same odczucia: śmiech i politowanie.

no trochę życia proponuje..jaki jest dobry login? "nudny i aseksualny Jasiu"?

A wiesz, że to całkiem fajna propozycja?  Intryguje, zachęca do bliższego poznania, sprawdzenia, czy jest prawdziwy. Taki login pozwala przypuszczać, że właściciel jest facetem z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Oczywiście, wszystko wyjdzie już w pierwszej fazie korespondencji, ale jako pierwsze wrażenie ten login jest świetny.

zlecą się same modelki??

Hmmm, a to modelki mają się zlatywać? Jeśli myśleć stereotypami (że modelki są puste i głupie) to dla modelek faktycznie lepszy "Piękny i Namiętny". Jeśli jednak stereotyp jest nieprawdziwy lub z założenia celujemy w poziom IQ powyżej rozwielitki - żadna nie-rozwielitka na tego "Pięknego" nie poleci.

na prawdę?

Czy przyjmie Pan poradę od osoby z brakami w podstawach jezyka polskiego, że powyższy wyraz pisze sie łącznie?

a może opis w środku absolwent politechniki, zainteresowania - zmienne fazy rozrządu i II wojna światowa???

"Absolwent politechniki" brzmi sztucznie, drętwo i napuszenie. Nie polecam. Ale można to ująć np. tak: "skończyłem politechnikę i mam fiksację (bezpieczną dla otoczenia) na punkcie zmiennych faz rozrządu. Mogę o tym rozmawiać 24h/dobę, ale dla wyjątkowej kobiety, jeśli nie będzie podzielała mojej fascynacji, jestem skłonny ograniczyć się do 2h dziennie".
Osobiście bardzo interesuje mnie tematyka II wojny światowej, zapewne są też kobiety zainteresowane fazami rozrządu. Panie Krzysztofie, znowu wychodzi na to, że Pana krąg matrymonialnych zainteresowań (a więc i Pana porady) są ukierunkowane na rozwielitki...

Wiecie co jest najlepsze, że ja te różne sposoby do zareklamowania się testowałem miesiącami a nie przez jeden wieczór, też miałem problemy jak autor i się udało,  byłem 2 i pół roku w związku z kobietą z portalu i jakoś mnie z tego nie rozliczała ani nie dziwiła się na nazwy loginów..bo każdy wie że to pół żartem, pół serio..znajomy od 1,5 roku jest w związku małżeńskim z kobietą która poznał na sympatii dzięki moim wskazówkom i mają małą pół roczną córeczkę..

No cóż, ja jestem 6 lat w związku zapoczątkowanym na portalu, wcześniej kilka latek sobie tam poznawałam różnych interesujących panów, ale najwyraźniej to zbyt nikłe doświadczenie, żeby mieć prawo wypowiadania się o tym, jacy mężczyźni przyciągają MOJĄ uwagę big_smile

Tak Was drogie Panie to boli, że autor będzie się umawiał na fajne randki z konkretnymi kobietami??

No własnie obawiamy się, że nie bedzie umawiał sie na żadne randki, a już na pewno nie z fajnymi kobietami... Jeśli już jakiś mężczyzna zwraca się o porady na naszym forum to wolałybyśmy, żeby otrzymał te porady jakieś sensowne...

Bo się wyróżni? bo nie będzie kolejnym Janem Kowalskim?? Stoją 4 auta srebrne, 5 czarnych i jeden odblaskowy zółty - pytanie za 100 pkt które auto bardziej się wyróżnia?
Wasze wypowiedzi to te czarne auta a ja pokazuje autorowi co zrobić by się przebić i być tym odblaskowym.

Naprawdę nie wiem, skąd u Ciebie takie przeświadczenie, że to Twoje porady wskazują właściwą drogę... Jako kobieta z doświadczeniem na portalach śmiem twierdzić, że właśnie Ty wskazujesz drogę do miałkości i bylejakości. "Pięknych" i "Namiętnych" w najróżniejszych odmianach jest na pęczki. Szalony romantyk jest niemal każdy... Żeby być żółtym autem trzeba czegoś znacznie bardziej kreatywnego. A jeśli kogoś na to nie stać to niech lepiej będzie zadbanym, błyszczącym czarnym autem, zamiast przykrywać się żółtą folią i udawać, że jest wyróżniającym sie autem żółtym. Przed pierwszą jazdą folię trzeba będzie zdjąć i rozczarowanie wtedy dużo większe niż jak sobie kobieta od razu weźmie któreś z tych czarnych aut...

Wg Was reklama Mc Donalda powinna tak wyglądać "beznadziejne jedzenie, rakotwórcze substancje, wrzody na żołądku, zatłuszczenie wątroby - ale zapraszamy na Big Maca bo przecież coś zjeść trzeba na mieście"..super reklama ciekawe czy marka padła by po miesiącu czy po dwóch..

Handlarz samochodowy z kolei powinien napisać- "witam prezentuje Passata, 17 lat w środku wszystko trzeszczy no ale tylko takie udało mi się dorwać za 2 tys euro bo przecież na czymś muszę zarobić, do wymiany kompletne sprzęgło za 3 tys, poprawki lakiernicze za 1000 zł, nowe opony a dalej cieszyć się jazdą, powininen w miarę dawać radę, z resztą i tak nie stac Państwa na nowego z salonu"...

Między wyciąganiem negatywów a wpisywaniem nieprawdziwych zalet jest ocean innych możliwości. Ani McDonald's, ani handlarz nie dopisują wyimaginowanych cudów w reklamach swoich produktów. McDonald's nigdzie nie twierdzi, że sprzedaje najzdrowsze jedzenie świata i że sie po nim chudnie - mimo to mają rzesze klientów. Podkreślają swoje atuty, pomijają wady - i tyle. Nie muszą zmyślać.
Podobnie w handlu autami. Żaden handlarz nie napisze, że 17-letni Passat ma lat 5 i 3 tys. przebiegu. Każdy dyskretnie pominie to, że "w środku wszystko trzeszczy", za to poda, że ma świeżo wymieniony rozrząd, doskonały stan podwozia i zamontowaną instalację gazową. I tak w sumie powinien być skonstruowany opis na portalu randkowym big_smile

Na koniec tylko napisze że to że Wy Panie szanowne byście nie odpisały czy nawet nie zajrzały na taki profil a to o niczym nie świadczy 50 innych kobiet zainteresuje się, mogę zapewnić, to co Wy byście nie zrobiły to nie znaczy ze każda kobieta by tak postapiła i Drogie Panie, może od razu zaproponujcie autorowi żeby usunął konta na portalach bo w sumie te Wasze rady tylko do tego się sprowadzają.

Dlatego też wypowiadamy się we własnym imieniu, czego każdy użytkownik mózgu powinien być świadomy. Nie wiem więc, skąd taka zażarta dyskredytacja naszych wypowiedzi, a nawet krok dalej - próba dyskredytacji naszych osób z wykorzystaniem niskich lotów wycieczek osobistych.
Każdy użytkownik mózgu wie, że kobiety są bardzo różne. Większość, jak wynika z prawd matematycznych ( tongue ), jest przecietna. I one będą zainteresowane przeciętnym Janem Kowalskim, którym Pan KrzysztofWasacz zdecydowanie zakazuje być smile

P.S. na koniec tylko przedstawię (bo widze u Pań braki podstaw j. polskiego) wg słownika synonimy słów "piękny" i "namiętny"
Namiętny - zmysłowy, pociągający, kuszący, gorący, ognisty, płomienny, zniewalający

Dziękujemy za doedukowanie. Prosze mnie jeszcze oświecić jakie znaczenie mają te synonimy dla faktu, że "Piękny i Namiętny" brzmi śmiesznie i budzi politowanie?

19

Wymieniłem PW z jedną dziewczyną, wcześniej pisałem do niej, ale się nie odzywała, więc je skasowałem. Napisałem, że wiele dziewczyn odbiera mnie jako prowokatora, ona napisała, że bez obrazy ale piszę jak arogancki dupek. Bez sensu.

To takie przykładowe PW.

Cześć. Widzę, że interesujesz się joggingiem tak jak ja. Opowiedz mi więcej na ten temat, jakie masz trasy, ile razy biegasz w ciągu tygodnia, na czas, na dystans i co zmieniło bieganie w twoim życiu?

Cześć lub Witaj jeśli dziewczyna ma w nicku coś z imienia, to piszę np. Cześć Karolina, widzę na twoim profilu, że znasz aż trzy języki obce, co budzi niewątpliwie podziw, powiedz mi proszę jak stoisz ze znajomością francuskiego, bo ja też się uczę, ale ciężko mi z tym idzie. Dziewczyna ma wpisane, że zna angielski, niemiecki, francuski.

Dosyć popularnym motywem na profilach dziewczyn są podróże. Ja też podróżuję tylko nie za wakacjami, ale jednak.

Przeglądam twój profil i mam kilka pytań odnośnie twojej osoby.

Napisałaś, że podróżujesz bardzo ciekawe. Mogłabyś nakreślić w skrócie dokąd? Wakacje w Polsce czy za granicą? Jeśli za granicą, to jakie kraje.

Może coś źle robię w tych wiadomościach, źle je tworzę i przez to nie ma odpowiedzi.

Co mam robić jak dziewczyna puszcza oczko? dostałem ich kilka, jednej się nawet spodobałem, ale to młodziutka dziewczynka śmierdziało mi to prowokacją, więc napisałem jej ucz się, postaw na języki obce i powodzenia. Ona odpisała dziękuję bardzo i serduszka na końcu, hehe.

Po prostu nic nie pisać czy odpisywać. To jakiś szajs jest dostałeś oczko, co słychać. Co słychać jest strasznie ogólnym pytaniem gdzie odpowiada się najczęściej ogólnikiem - dobrze. Może coś wymyślicie ciekawego, zobaczymy co odpiszą dziewczyny mam przechowaną wiadomość...

Ja nie jestem desperatem nie puszczam oczek, nie robię prezentów i nie zadaję niedyskretnych pytań...

PAN - KrzysztofWasacz - Bardzo dziękuję Panu za tak wyczerpujące wypowiedzi i w ogóle, że poświęca swój czas w tym wątku.

PANI moderator vinnga - też jestem wdzięczny za wypowiedzi w tym wątku, długie, konkretne i na temat.

Może jeszcze podsumuję w pewien sposób, mi zależy przede wszystkim na zakolegowaniu się z kilkoma dziewczynami i np. wymienić facebooka, ale na razie nic z tego. 

Z tych mott, które piszą dziewczyny - jedno mi się spodobało. Uśmiech, to połowa pocałunku. haha genialne.

20

vinnga, Krejzolka82, Anemonne, Szanowne Panie..prosta zasada nie mam na temat czegoś pojecia nie wypowiadam się ok? Te herezje które piszecie to jakieś bzdury totalne, które były w XVI wieku..hello mamy XXI wiek..i nawet w CV czy liście motywacyjnym warto nieco podrasować rzeczywistość by znaleźć pracę..

Z samego rana taki banan mam na twarzy, dziękuję Ci za ten post big_smile big_smile big_smile

Szanowny Panie, toż ja nie sądziłam, że w XVI wieku były portale randkowe internetowe... .
Tak podrasuje się CV,  list motywacyjny a na rozmowie kwalifikacyjnej... .

Jeżeli ja jestem topielcem wyłowionym z jeziora nauczającą pływania to nie wiem kim Ty jesteś ze swoimi "złotymi" radami... .

"Piękny i namiętny" - czy to Was nie śmieszy? brawo! to ma pokazywać że gość ma jaja, że ma dystans bo to nie profil zawodowego modela, co jest złego w tym loginie? ile macie lat? 60 czy 70? jesteście starymi pannami? no trochę życia proponuje..jaki jest dobry login? "nudny i aseksualny Jasiu"? zlecą się same modelki?? na prawdę? a może opis w środku absolwent politechniki, zainteresowania - zmienne fazy rozrządu i II wojna światowa???

I tym się różnimy od siebie, wolę być starą panną niż robić z siebie pośmiewisko na portalach randkowych.
Ja przez to, że między innymi tacy faceci są na portalach dałam sobie spokój z portalami.
Jakbym zobaczyła faceta o loginie "Nudny i aseksualny Jasiu' na 100% weszłabym na Jego profil, bo by mnie zaciekawił Jego login.
I właśnie taka osoba według mnie miałaby "jaja" i dystans do siebie, a nie jakiś narcystyczny "Piękny i namiętny".
Jeżeli szukasz "modelki", ale takiej ulicznej, to weź Ty zrób sobie zdjęcie przed maską samochodu z gołą klatą, na bank napiszą same "modelki".

I znowu się różnimy od siebie, ja chcę normalnego faceta, a Ty poszukujesz laluni więc faktycznie nasze posty będą się różniły.
My z Dziewczynami napisałyśmy o innym targecie facetów, więc na bank się nie dogadamy.

Wiecie co jest najlepsze, że ja te różne sposoby do zareklamowania się testowałem miesiącami a nie przez jeden wieczór, też miałem problemy jak autor i się udało,  byłem 2 i pół roku w związku z kobietą z portalu i jakoś mnie z tego nie rozliczała ani nie dziwiła się na nazwy loginów..bo każdy wie że to pół żartem, pół serio..znajomy od 1,5 roku jest w związku małżeńskim z kobietą która poznał na sympatii dzięki moim wskazówkom i mają małą pół roczną córeczkę..Tak Was drogie Panie to boli, że autor będzie się umawiał na fajne randki z konkretnymi kobietami??

Wyżej już napisałam, inny target.

To, że się wyróżnia nie oznacza, że na "plus", zrozum to wreszcie.

Coś Ty tak się uczepił reklam, a najlepsze, że reklam, które w ogóle mnie nie interesują bo tam zwykle nie chadzam.
Powtarzam inny target.

No oczywiście, że o niczym nie świadczy.
My tylko zasugerowałyśmy, że dla nas to jest antyreklama profilu, dla innych dziewczyn to może być super reklama, tylko powtarzam do znudzenia, to zależy jaki target dziewczyn Autor chce poznać.
Jeżeli normalne kobiety to będzie antyreklama, jeżeli "modelki" to będzie świetna reklama.

Panie znawco synonimów zanim Pan będzie nas uczyć synonimów, proszę popracować nad pisownią i błędami.

Życzę udanego dnia Panie znawco od "modelek" i synonimów.

21

Piękny i Namiętny o jejku jaki przerost formy nad treścią. Mnie to śmieszy i to bardzo. W życiu bym nie chciała mieć nic do czynienia z takim panem.

22 Ostatnio edytowany przez Mrs.Happiness (2016-05-30 13:52:44)

Seriously? Piękny i Namiętny? big_smile Przecież na widok takiego nicku każda normalna kobieta uśmiecha się z politowaniem i... przechodzi do następnego profilu. Tym bardziej, jeśli ten facet wcale Piękny nie jest. Generalnie nie rozumiem dlaczego ktoś nie da sobie nicku, który ma jakieś znaczenie? Jakaś fajna ksywka, imię ulubionego bohatera, cokolwiek w tych klimatach. Człowiek od razu nabiera troszkę duszy i zdecydowanie wolałabym napisać do kogoś, kto nazwał siebie np. Lord Vader niż do jakiegoś wymuskanego Pięknisia tongue

If the whole world was blind, how many people would you impress?

23 Ostatnio edytowany przez Chomikowa (2016-05-30 14:06:23)

I znowu wychodzą moje braki... Bo byłam przekonana, że do CV wyciąga się po prostu najlepsze rzeczy ze swojego życiorysu, pomija gorsze (i/lub zbędne). Nigdy nie wpadłabym na pomysł wpisywania, że znam biegle angielski kiedy umiem wypowiedzieć w nim kilka zdań w stylu "Kali jeść, Kali pić". A widzę, że trzeba wpisywać. Tak jak przebojowość obowiązkowo powinna znaleźć się w opisie każdej ciapy na portalu randkowym. Przecież kobieta, tak jak pracodawca, nigdy nie zorientuje się, że przedstawiono mu bzdury... A jeśli, jakimś cudem, by sie zorientowali - na pewno będą zachwyceni znakomitym PR-em pracownika czy kandydata na partnera tongue
(...)
Hmmm, a to modelki mają się zlatywać? Jeśli myśleć stereotypami (że modelki są puste i głupie) to dla modelek faktycznie lepszy "Piękny i Namiętny". Jeśli jednak stereotyp jest nieprawdziwy lub z założenia celujemy w poziom IQ powyżej rozwielitki - żadna nie-rozwielitka na tego "Pięknego" nie poleci.

No bo właśnie te opisane zasady pana uwodziciela netowego odnoszą się do masowego wyrywania pustaków, a nie pełnowartościowych kobiet, u których taki lowelas nie łudźmy się - nigdy nie będzie miał szans, stosując takie szablony. Nigdy nie będzie w stanie dopasować się mentalnie do nieszablonowej kobiety. A taka pusta dziunia to bez problemu zachwyci się przysłowiowym "gó.ienkiem w kolorowym papierku", nie dostrzeże, że to tanie pozeranctwo wink

24

No teraz to ja leżę, kwiczę i merdam odnóżami big_smile big_smile big_smile Krejzolka, zwłaszcza Ty pokazałaś target, do którego Pan Krzysio ze swoim Pięknym nigdy nie sięgnie. Ale zapewne nie będzie żałował, bo nie zrozumie co go omija.

Ale wróćmy do sedna tego wątku smile
Luz3rn, te Twoje wiadomości wyglądają niegłupio, ale...nie na pierwszą wiadomość. Jak na początek są takie zbyt, nie wiem, natarczywe? Robią wrażenie wywiadu, przesłuchania. I potem masz łatkę prowokatora i aroganckiego dupka. Przyznaje bez bicia, że też bym Ci taką przypięła. Aczkolwiek ja bym chyba rękawicę podjęła i tak rozpoczęta korespondencję pociągnęła - pewnie głównie głównie po to, żeby utrzeć nosa zarozumialcowi.
Nie, nie chcę Cię obrażać. Piszę o swoich odczuciach. Sam zresztą potwierdzasz, ze dziewczyny odbierają Cię podobnie.

Niestety, czy Ci się to podoba czy nie, w takim podrywie niezbędna jest pewna umiejętność flirtu i rozmowy o przysłowiowej d*** Maryni. Osobiście myślę, że jesteś na dobrej drodze - ładnie kombinujesz z nawiązywaniem do profili dziewczyn. Pilnuj tylko tych swoich wiadomości pod kątem, zeby nie brzmiały jakbyś się wymądrzał. No i na początek proponowałabym jednak coś bardziej ogólnikowego, zamiast kilku konkretnych pytań. To: "Cześć. Widzę, że interesujesz się joggingiem tak jak ja. Opowiedz mi więcej na ten temat, jakie masz trasy, ile razy biegasz w ciągu tygodnia, na czas, na dystans i co zmieniło bieganie w twoim życiu?" zamieniłabym na: "Cześć. Przyciągnęła mnie do Ciebie sympatia do joggingu. Chętnie bym pogadał z kimś równie ześwirowanym na tym punkcie jak ja.". Jeśli dziewczyna odpisze COKOLWIEK to wtedy możesz ją pomaglować o trasy, częstotliwość itp. No i jeśli szukasz znajomych, koleżanek - nie wahaj sie tego zaznaczać. To naprawdę znacznie zwiększa szanse na poznanie kogoś ciekawego. Szukanie wyłącznie "tej jedynej" zawiewa desperacją i niewiele fajnych dziewczyn jest zainteresowanych znajomościami, w których z góry stają do castingu na życiową partnerkę...

A w ogole zdajesz sobie sprawę jak dwuznacznie brzmi Twoja wiadomość nawiązująca do znajomości francuskiego? big_smile

25

Witajcie moi drodzy. Wymieniłem dzisiaj sporo wiadomości, ale niestety nic nie załapało. PW na zasadzie 1x1 i koniec.

Dziewczyna ma w swoim profilu strasznie dużo informacji uwaga podaję, czytacie na własną odpowiedzialność.

O mnie

Ceniąca kawałek dobrej literatury i muzyki.

Koniec.
moje PW.
CZEŚĆ <Podaje rękę> ostatnio mam problemy z zaśnięciem może poleciałabyś mi swoją ulubioną książkę do poduszki. Widzę, że cenisz literaturę więc na pewno jestem w dobrych rękach. wink

W sumie nie mam czego czytać, zobaczymy czy odpisze i co poleci.

A przypomniało mi się, często pytam dziewczyny dlaczego są ateistkami. ZADAJĘ PYTANIE jaka jest według ciebie teoria na powstanie wszechświata. Może dwie odpisały reszta tylko odczytała, zajrzała na profil i tyle.

Inne przykładowe PW opisu wcale nie ma dwa zdjęcia jedno z gitarą.

Moje PW

Cześć, piękną gitarę dzierżysz w swoich rączkach powiedz mi - umiesz na niej zagrać białego misia?

Inne PW nieważny opis

Cześć. Rzucił mi się w oczy fragment twojego opisu o podróżach, jakie kraje odwiedziłaś i jaki mogłabyś polecić na podstawie własnych doświadczeń. Pytam ponieważ też bardzo lubię podróżować tylko niestety w innym celu i zastanawiałem się nad upragnionymi wakacjami, tylko nie mam pomysłu dokąd.

Pozdrawiam.

Co tutaj jest źle? Muszę wypracować jakiś styl raczej skoro ten jest zły.

26

luz3rn napisał/a:

Witajcie moi drodzy. Wymieniłem dzisiaj sporo wiadomości, ale niestety nic nie załapało. PW na zasadzie 1x1 i koniec.

Dziewczyna ma w swoim profilu strasznie dużo informacji uwaga podaję, czytacie na własną odpowiedzialność.

O mnie

Ceniąca kawałek dobrej literatury i muzyki.

Koniec.
moje PW.
CZEŚĆ <Podaje rękę> ostatnio mam problemy z zaśnięciem może poleciałabyś mi swoją ulubioną książkę do poduszki. Widzę, że cenisz literaturę więc na pewno jestem w dobrych rękach. wink

W sumie nie mam czego czytać, zobaczymy czy odpisze i co poleci.

A przypomniało mi się, często pytam dziewczyny dlaczego są ateistkami. ZADAJĘ PYTANIE jaka jest według ciebie teoria na powstanie wszechświata. Może dwie odpisały reszta tylko odczytała, zajrzała na profil i tyle.

Inne przykładowe PW opisu wcale nie ma dwa zdjęcia jedno z gitarą.

Moje PW

Cześć, piękną gitarę dzierżysz w swoich rączkach powiedz mi - umiesz na niej zagrać białego misia?

Inne PW nieważny opis

Cześć. Rzucił mi się w oczy fragment twojego opisu o podróżach, jakie kraje odwiedziłaś i jaki mogłabyś polecić na podstawie własnych doświadczeń. Pytam ponieważ też bardzo lubię podróżować tylko niestety w innym celu i zastanawiałem się nad upragnionymi wakacjami, tylko nie mam pomysłu dokąd.

Pozdrawiam.

Co tutaj jest źle? Muszę wypracować jakiś styl raczej skoro ten jest zły.

A nie pomyślałeś, że się po prostu nie podobasz fizycznie???

Ja pierdzielę, to, że Ty masz dużo informacji napisanych o sobie to nie znaczy, że jesteś lepszy, bo naprawdę nie jesteś.

27

Autorze, ja miałam na takich portalach o sobie napisane zawsze jedno, góra dwa zdania, a wiadomości kilkadziesiąt dziennie jeśli byłam online. Więc to naprawdę nie jest wyznacznikiem. Ludzie o wiele bardziej patrzą na to, jak wyglądasz oraz na jakieś podstawowe informacje typu wiek, miejsce zamieszkania, czego szukasz. Reszty mogą dowiedzieć się w trakcie rozmowy, jak już ich dana osoba zainteresuje.

28 Ostatnio edytowany przez ruda102 (2016-05-30 22:50:51)

Luz3rn - przychylam się do tego, co pisze Vinnga i co sugerowały ci dziewczyny z portalu. Jeśli piszesz na portalu tak jak tutaj, to podejrzewam, że sprawiasz wrażenie nadętego sztywniaka z przerostem ego. Nie oburzaj się i zauważ, że napisałam SPRAWIASZ WRAŻENIE a nie JESTEŚ. Nie mam bladego pojęcia, jaki jesteś, ale nie sądzę, żebyś miał talent do autoprezentacji. A PW, które wysyłasz są po prostu napastliwe, biorąc pod uwagę, że to pierwszy kontakt.

Co prawda nie mam tak imponującego doświadczenia z portalami randkowymi jak ekspert KrzysztofWasacz, ale ku ogólnej edukacji chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.

Przede wszystkim, po twoich wypowiedziach mam wrażenie, że twój opis jezs za długi i zbyt rozbuchany. Portal to nie miejsce na samochwałkę-epopeję. Profil powinien być ciekawy, ale też dość zwięzły - 3/4 strony w Wordzie przy standardowym formatowaniu to max, pół strony jest jeszcze lepsze. Profil nie służy do tego, by wywalać kawę na ławę, ale by sobą człowieka zainteresować. Wystarczy wspomnieć o kilku ciekawych, pozytywnych faktach dotyczących siebie - w twoim wypadku to będzie np. pasja do biegania, rozwijanie znajomości języków obcych, to, że widziałeś kawałek świata, pewnie coś jeszcze. Szczegóły pozostaw na rozmowę - bo to wtedy jest czas i miejsce na poznawanie się. Profil służy wyłącznie do bardzo pobieżnej i wstępnej selekcji na zasadzie "jest jakiś potencjał"/"nie zbliżać się nawet z 2m kijem". Nadmiar szczegółów zwyczajnie przytłacza, nuży, a w dodatku sprawia wrażenie, że jesteś samochwałą i najchętniej nawijałbyś o swoich licznych zaletach bez końca. Plusem zawsze jest humor i dystans do samego siebie - taki opis, który z jednej strony pokazuje twoje zalety, ale z drugiej nie jest sztywny i daje do zrozumienia, że nie traktujesz się śmiertelnie poważnie.

Jeśli chodzi o opis potencjalnej partnerki - powinno być w miarę ogólnie i naprawdę zwięźle. Deklaracje o poszukiwaniu prawdziewj miłości, czy teksty w stylu "szukam wartościowej kobiety" to raczej straszaki niż wabiki - z jednej strony wychodzisz na gościa sprzedającego tanie gadki (choćbyś szczerze tej miłości szukał), z drugiej natychmiast dajesz znać, że poprzeczkę powiesiłeś wysoko i wiele kobiet po prostu odpuszcza, nie dlatego, że są bezwartościowe, ale dlatego, że brak im pewności. Lista precyzyjnych wymagań jest jeszcze gorsza - to po prostu deprymuje i sprawia wrażenie, że szukasz jakiegoś wyimaginowanego ideału. Lepiej napisz, że cenisz sobie inteligencję i ambicję - to pozytywny przekaz, który sporo kobiet zachęci. A skoro rozglądasz się raczej za znajomością, przyjaźnią, bez presji na "casting na życiową partnerkę" najpóźniej na pierwszej randce - to koniecznie to zaznacz, bo znów zdejmujesz z kobiet presję i poszerzasz krąg potencjalnie zaintereseowanych.

Co do zdjęć - twarz + sylwetka. W "ładnych" zdjęciach nie chodzi o ładne widoczki zajmujące 95% obrazu - chodzi o to, by móc się przyjżeć osobie po drugiej stronie monitora. Nie oszukujmy się - na portalach selekcja jest w dużej mierze wizualna, ale przeciętny facet i tak ma większe szanse niż facet, którego na zdjęciu profilowym praktycznie nie widać.

A jeśli chodzi o PW - wychodzę z założenia, że im więcej wysyłasz do różnych osób, tym masz większą szansę, że wyłowisz kogoś interesującego. Pod tym względem musisz się uzbroić w cierpliwość, bo czasem trzeba wymienić wiadomości z kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma osobami by wreszcie z kolejną osobą coś zaskoczyło. Ale tak, jak ci radzono, postaraj się pisać bardziej niezobowiązująco i na ludzie. Nie zasypuj kobiet pytaniami - w dodatku takimi, które sprawiają, że muszą się one przed tobą tłumaczyć z osiągnięć sportowych, naukowych czy jakichkolwiek poglądów. Gdy przyjaciel pyta "jaki dystans robisz dziennie" albo "jakie masz argumenty na poparcie tego czy tamtego" - to odbieramy to jako uprzejme zainteresowanie. Gdy w ten sam sposób pyta nas nieznajomy, to zwykle odbieramy to jako napastliwość i szukanie sposobu, by zakwestionować nasze osiągnięcia lub podważyć nasze przekonania. W ten sposób stawiasz się natychmiast w pozycji antagonisty - i strzelasz sobie w kolano, skoro chcesz, by laska, do której piszesz, cię polubiła.

Te wiadomości, które teraz wstawiłeś są lepsze - ta o książkach szczególnie fajna, właśnie taka niezobowiązująca i na luzie. Zaczynasz zmierzać w dobrym kierunku.

29

Dziękuję za wasze wszystkie dotychczasowe wypowiedzi. Dokładnie mi o takie komentarze chodziło, dzięki którym wprowadzę poprawki i będzie efekt, a tak jest średnio.

Autorze, ja miałam na takich portalach o sobie napisane zawsze jedno, góra dwa zdania, a wiadomości kilkadziesiąt dziennie jeśli byłam online. Więc to naprawdę nie jest wyznacznikiem. Ludzie o wiele bardziej patrzą na to, jak wyglądasz oraz na jakieś podstawowe informacje typu wiek, miejsce zamieszkania, czego szukasz. Reszty mogą dowiedzieć się w trakcie rozmowy, jak już ich dana osoba zainteresuje.

Jesteś kobietą to inaczej działa. Faceci zasypują ciebie PW nie na odwrót. Jak najbardziej trafna uwaga, mogę się nie podobać i już. Tak jesteśmy wadliwie skonstruowani np. FACECI lecą na wygląd im dziewczyna bardziej wymalowana, wystrojona tym bardziej głupieją, nie wszyscy, ale większość.

Krejzolka82 - nie napisałem, że jestem lepszy, tylko ja np. zwracam bardzo uwagę na opis jak dziewczyna siebie opisuje. Wybacz, ale pustka lub coś w stylu: smile, wink NAPISZ a się dowiesz jest do niczego według mnie i tyle.

ruda102 - bardzo dziękuję za pomocne PW. Jutro edytuję nieco profil, może masz rację co za dużo to niezdrowo. Krócej, bardziej ogólnie i już.

Drogie Panie ja dopiero zacząłem przygodę na portalu randkowym stuknie za jakiś czas miesiąc, a podobno takie profile działają po roku, dwóch. Tam jest strasznie duża rotacja, pożyjemy zobaczymy. Niestety wyjeżdżam za kilka dni, więc jestem zdany tylko na portale randkowe. Zobaczymy, co wyjdzie z kolejnych PW, będę zamieszczał jak coś po kilka i chętnie wysłucham wskazówek, żeby było lepiej. 

Z tymi zdjęciami, może pokombinuję, bo mam tylko dwa sama twarz i trochę ubrania widać, cała sylwetka mówicie nie ma problemu zapodam i takie.

Dziękuję za opinie, komentarze i zachęcam do wypowiadania się.

30

Wiesz, nie mam pojęcia jak inne dziewczyny, ale mi jednocześnie nie przeszkadza, gdy chłopak ma niewiele napisane o sobie. Nie lubię też bardzo długich pierwszych wiadomości, bo brzmią jak jakieś kopiuj-wklej, czy wywody desperata. Najlepiej napisać na luzie, tak po prostu. Jeśli to będzie TA osoba, to zaskoczy i bez problemu porozmawiacie. Po co z góry narzucać jakąś trudną tematykę, jak w przypadku tego ateizmu? Zagadaj, zobacz czy jest reakcja. Jeśli tak, to super. Jeśli nie, to trudno i trzeba próbować dalej.

31

Wiecie co jest najśmieszniejsze, mówię to do meskiej części odwiedzających i wypowiadajacych się w tym temacie??

Że Panie które tak po mnie jadą po prostu mają kompleksy! Nazywajmy rzeczy po imieniu, zaniżone ego, niska samoocena i nie potrafią przyjąć że coś może działać że coś jest fajne, że jak jedna z drugą czegoś nie akceptuje to nie znaczy że to jest złe.

Najlepsze jest to że Panie wszystko negują, co ja napisze, same dają natomiast takie rady że koń by się uśmiał

np. Pani Szanowna Krejzolka82, odpowiada autorowi : "A nie pomyślałeś, że się po prostu nie podobasz fizycznie???"

Brak słów...Szanowna Pani..podobac się fizycznie nie oznacza patrzeć na zdjęcie..fizyczność to wzrost, postura, mimika twarzy, uśmiech, głos, na żywo postać widziana jest w 3D, ma Pani troszkę takie zapędy 15latki która zakochuje się w Bieberze na podstawie zdjęć z Bravo Girls..

Super porady, pracodawca nie zatrudni pracownika na podstawie jego CV bo widzi że on nic nie umie..żart to jest jakiś?

Spotkałem się z jedną dziewczyną z portalu kiedyś dawniej, na zdjęciach super w rzeczywistości bardzo, bardzo średnia..i gdzie tu jest jakieś podobanie się fizyczne?

Zdjęcia mogą być niekorzystne to po pierwsze ( i tutaj kłania się to czym pisałem), można być niefotogenicznym ale dobry fotograf poprawi to i tamto.., poza tym zdjęcie to ułamek sekundy z życia jak można oceniać kogoś fizycznosć????

Pozostałych rad nie skomentuje, może podpowiedzcie autorowi żeby poprawił kaligrafię w wiadomościach, zmienił czcionkę z Arial na Times New Roman..

Podstawowa zasada, kiepski profil jeśli jest to żadne wiadomości, długie, krótkie fajne, głupie nic nie dają bo efekt jest zerowy!

Kiepski profil = przewidywalny nick/login, głupie motto, naturalne, niekorzystne zdjęcia, opisy które są nudne i nie pokazują męskości i prawdziwego oblicza konkretnego gościa.

Zastanówcie się jaki facet Wam się podoba, taki który w dresie ogląda mecz na kanapie? Czy w ładnej koszuli, stoi w parku z różą w ręku albo jedzie autem w okularach słonecznych w ładnej bluzce albo nawet i koszuli i marynarce??

Wasze rady odnoszą się do tego że autor powinien wstawić zdjęcie naturalne jak leży w dresie bo przecież tak spedza wolny czas w domu..brak słów..

I jak macie kompleksy jeszcze raz podkreślam to proponuje gdzie indziej wyładować flustracje i problemy...login "Piękny i namiętny" miałem przez rok, kobiety SAME!!!! podkreślam same się odzywały..

np. jesteś bardziej piękny czy namiętny? bo wiesz jak piękny to hm..nie chciałabym aby facet więcej czasu spędzał przed lustrem niż ja sama...

Druga napisała np "piękny i namiętny?? a coś oprócz tego??

Miałem login "Nie mów gdy całujesz"....kolejna wiadomość napisana pierwsza przez dziewczynę..."a to da się tak całować i mówić??"

Miałem zdjęcie z bukietem róż..od razu komentarze i wiadomości..dla kogo te róże? jesteś florystą??

Można? oczywiście że można ale Panie zakompleksione i o obnizonym ego zaczną hejtować bo przecież to pustaki po akademiach muzycznych, absolwentki medycznych na rezydenturze...itd..

Zadna z Pań z którą się umawiałem nie miała niższego wykształcenia niż wyższego niektóre podyplomowe studia, czy jakieś tam fakultety i 2-3 lata młodsze..a niektóre uwaga!!! nawet starsze..

Więc może porozmawiajmy jaki poziom reprezentują tutaj panie, skoro uważają że to taki target paskudny...

Powiem tylko tyle że jeżeli od wczoraj wałkujemy ciągle ten nieszczęsny nick tzn że panie nie mają pomysłu na nic innego a musza się dowartościować i to jedyne co mogą zrobić to skomentować jak gimbaza nick...no bo nie stac na nic konstruktywnego..

Do autora mam prośbę, jak do końca czerwca nie uda się poznać nikogo tak by spotkać się na żywo to proszę tutaj wrócić, to najwyżej dam namiary i pogadamy poza tym forum, po co się przekrzykiwać z panami które tylko potrafią wytykać błędy

Problem jest taki że stukanie w klawiaturę jest fajne do czasu potem musi przyjść spotkanie w rzeczywistości, rady Pań odnoszą się do tego by autor do 2018 nie poznał nikogo poza homoseksualnym facetem który przebrany szuka innego Pana!

To tyle ode mnie, można teraz w spokoju dalej hejtować i obrazać się wzajemnie, wyzywac od pustaków, no cóż trzeba się dowartościować no nie? wink

32

O jejku! - jak się Pan nadął. Pan lepiej uważa, bo jeszcze panu żyłka pęknie z nadmiaru ciśnienia i frustracji.

Rozumiem, że podrzucił Pan pomysł - w dodatku taki, który przez pewien czas reklamował Pan własną twarzą - a tu koleżanki skomentowały, że beznadzieja i żałośnie. I co z tego? Mają pełne prawo tak uważać. Ich by te proponowane nicki nie powaliły na kolana (mnie też nie, nawiasem mówiąc) i w żaden sposób nie podważa naszej opinii to, że do Pana kobiety same pisały, jak był Pan Piękny i Namiętny - nawet takie z wyższym wykształceniem. Bo to nie o papier na inteligencję chodzi, a o poczucie estetyki, którego na żadnej uczelni wyższej nie uczą.

Mi się Pana propozycje "fotograficzne" kojarzą z tandetnym lowelasem. Szpanowanie autem uważam za pretensjonalne - potencjalna kobieta ma się zachwycić Panem czy pańską bryką? Zrozumiałabym to tylko w sytuacji, gdy facet na zdjęciu jest zawodowym kierowcą czy nawet hobbystycznym rajdowcem, bo wtedy faktycznie jest się czym chwalić. A zdjęcie z różą to już klasyka kiczu - nadaje się moim zdaniem wyłącznie na walentynkową pocztówkę za złotówkę. I znów, jestem pewna, że były kobiety zachwycone takimi zdjęciami, bo wszystko to kwestia gustu. W męskich zdjęciach odstręcza mnie zjarana na czerwono, błyszcząca twarz, goła klata, piwny brzuch opięty t-shirtem, selfie zrobione w lustrze. Oczywiście, że to jest sposób na wstępną selekcję fizycznej atrakcyjności (zgadzam się, że to potem trzeba zweryfikować w realu). Kiedy widzę takie zdjęcia, jak opisałam wyżej, to nie zastanawiam się, czy w rzeczywistości facet wygląda lepiej - tylko go olewam, bo trzy czy cztery kliknięcia myszki później znajduję faceta, który prezentuje się o niebo lepiej.

33 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-05-31 11:07:30)

Wiecie co jest najśmieszniejsze, mówię to do meskiej części odwiedzających i wypowiadajacych się w tym temacie??

Drogi Panie, mam taką prośbę czy mógłby Pan pisać takie posty codziennie, najlepiej późną nocą, albo wczesnym rankiem, tak, żebym do kawusi miała co przeczytać i mieć bananka na buźce, z góry dziękuję!!! smile smile smile

O ile mi wiadomo to jest portal dla kobiet i mamy prawo pisać w każdy wątku i pod każdym postem.

Że Panie które tak po mnie jadą po prostu mają kompleksy! Nazywajmy rzeczy po imieniu, zaniżone ego, niska samoocena i nie potrafią przyjąć że coś może działać że coś jest fajne, że jak jedna z drugą czegoś nie akceptuje to nie znaczy że to jest złe.

Niby mam kompleksy, zaniżone ego, niską samoocenę ponieważ odważyłam się napisać, że nie zgadzam się z tym co piszesz?
Proszę Pana, to Pan napisał, że chce aby modelki się odzywały, nie ja, więc o co chodzi?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, ponieważ napisałam, że dla kogoś to będzie super a dla innych nie, na przykład dla mnie, ale wiem wiem ja mam kompleksy i bla bla, więc na pewno bym się nie spodobała Autorowi, a szanowny Pan to by nawet nie zerknął w moją zakompleksioną stronę big_smile

Najlepsze jest to że Panie wszystko negują, co ja napisze, same dają natomiast takie rady że koń by się uśmiał

Ale ja napisałam tylko, że dla mnie jest to antyreklama profilu i bardzo Cię przepraszam, ale to ja jestem kobietą i chyba do kobiet powinny trafić Twoje rady a nie trafiły.
Żadna z Dziewczyn tutaj się udzielająca nie pochwaliła Twoich postów, więc o czym to świadczy?

Ja nie daję rad, bo nie jestem tutaj od tego, ja po prostu piszę co ja uważam na dany temat.
Nie skomentowałam  Autora wiadomości do Dziewczyn, ponieważ nie wiem do Kogo to pisał, jak One wyglądały, co miały napisane itp.

np. Pani Szanowna Krejzolka82, odpowiada autorowi : "A nie pomyślałeś, że się po prostu nie podobasz fizycznie???"

Brak słów...Szanowna Pani..podobac się fizycznie nie oznacza patrzeć na zdjęcie..fizyczność to wzrost, postura, mimika twarzy, uśmiech, głos, na żywo postać widziana jest w 3D, ma Pani troszkę takie zapędy 15latki która zakochuje się w Bieberze na podstawie zdjęć z Bravo Girls..

Szanowny Panie, a Pan to niby nie patrzy na zdjęcia i nie czyta kto ile ma wzrostu, wagi?
Pan to jest śmieszny po prostu. Sam piszesz, że chcesz, żeby modelki się odzywały to skąd wiesz, że akurat modelka napisała, nie patrzysz  wtedy na zdjęcia???
Oczywiście, że fizyczność to nie tylko wygląd, ale to mają do siebie portale randkowe, że tylko "fizyczność" możemy sprawdzić poprzez zdjęcia bo czasami nawet nie ma co czytać rubryk bo są "przekoloryzowane".
Na takich portalach na pierwszym miejscu patrzymy na wygląd czyt. na zdjęcie, żebyś znów się nie czepiał, a potem na opis.

Super porady, pracodawca nie zatrudni pracownika na podstawie jego CV bo widzi że on nic nie umie..żart to jest jakiś?

Tego to się nawet nie da skomentować.

Spotkałem się z jedną dziewczyną z portalu kiedyś dawniej, na zdjęciach super w rzeczywistości bardzo, bardzo średnia..i gdzie tu jest jakieś podobanie się fizyczne?

No przecież, Ty lubisz okłamywać to o co Ci chodzi???

Zdjęcia mogą być niekorzystne to po pierwsze ( i tutaj kłania się to czym pisałem), można być niefotogenicznym ale dobry fotograf poprawi to i tamto.., poza tym zdjęcie to ułamek sekundy z życia jak można oceniać kogoś fizycznosć????

Ty, jesteś na serio taki niekumaty???

Pozostałych rad nie skomentuje, może podpowiedzcie autorowi żeby poprawił kaligrafię w wiadomościach, zmienił czcionkę z Arial na Times New Roman..

Chyba jednak niekumaty....

Podstawowa zasada, kiepski profil jeśli jest to żadne wiadomości, długie, krótkie fajne, głupie nic nie dają bo efekt jest zerowy!

Co to znaczy kiepski profil?
Dla mnie ważna była wiadomość, potem zdjęcie, a potem profil.
A jak ja zaczepiałam, to zdjęcie, profil.
Nigdy na odwrót.
No, ale to ja zakompleksione itp.

Kiepski profil = przewidywalny nick/login, głupie motto, naturalne, niekorzystne zdjęcia, opisy które są nudne i nie pokazują męskości i prawdziwego oblicza konkretnego gościa.

Zastanówcie się jaki facet Wam się podoba, taki który w dresie ogląda mecz na kanapie? Czy w ładnej koszuli, stoi w parku z różą w ręku albo jedzie autem w okularach słonecznych w ładnej bluzce albo nawet i koszuli i marynarce??

Wasze rady odnoszą się do tego że autor powinien wstawić zdjęcie naturalne jak leży w dresie bo przecież tak spedza wolny czas w domu..brak słów..

Z różą...ja pierdzielę drugi Krzysztof Rutkowski, to ja już naprawdę wolę być sama!!!!!!!!!!!!
Naturalne nie znaczy w dresie, jak dla mnie.

I jak macie kompleksy jeszcze raz podkreślam to proponuje gdzie indziej wyładować flustracje i problemy...login "Piękny i namiętny" miałem przez rok, kobiety SAME!!!! podkreślam same się odzywały..

np. jesteś bardziej piękny czy namiętny? bo wiesz jak piękny to hm..nie chciałabym aby facet więcej czasu spędzał przed lustrem niż ja sama...

Druga napisała np "piękny i namiętny?? a coś oprócz tego??

Miałem login "Nie mów gdy całujesz"....kolejna wiadomość napisana pierwsza przez dziewczynę..."a to da się tak całować i mówić??"

Miałem zdjęcie z bukietem róż..od razu komentarze i wiadomości..dla kogo te róże? jesteś florystą??

No, ja bym się nie odezwała, nawet jakbyś wyglądał jak Adonis... .

Można? oczywiście że można ale Panie zakompleksione i o obnizonym ego zaczną hejtować bo przecież to pustaki po akademiach muzycznych, absolwentki medycznych na rezydenturze...itd..

Dlaczego obrażasz dziewczyny po akademiach muzycznych???

Zadna z Pań z którą się umawiałem nie miała niższego wykształcenia niż wyższego niektóre podyplomowe studia, czy jakieś tam fakultety i 2-3 lata młodsze..a niektóre uwaga!!! nawet starsze..

Więc może porozmawiajmy jaki poziom reprezentują tutaj panie, skoro uważają że to taki target paskudny...

Nie napisałam, że target paskudny... a po za tym, akurat wykształcenie to tylko wykształcenie, wcale nie świadczy, kto jakim jest człowiekiem.

Powiem tylko tyle że jeżeli od wczoraj wałkujemy ciągle ten nieszczęsny nick tzn że panie nie mają pomysłu na nic innego a musza się dowartościować i to jedyne co mogą zrobić to skomentować jak gimbaza nick...no bo nie stac na nic konstruktywnego..

No przecież napisałyśmy przykład nicku, jaki by nas zainteresował, więc?

Do autora mam prośbę, jak do końca czerwca nie uda się poznać nikogo tak by spotkać się na żywo to proszę tutaj wrócić, to najwyżej dam namiary i pogadamy poza tym forum, po co się przekrzykiwać z panami które tylko potrafią wytykać błędy

Problem jest taki że stukanie w klawiaturę jest fajne do czasu potem musi przyjść spotkanie w rzeczywistości, rady Pań odnoszą się do tego by autor do 2018 nie poznał nikogo poza homoseksualnym facetem który przebrany szuka innego Pana!

A tak z ciekawości, co Pan robi na kobiecym forum?

Nie lubię być złośliwa, ani nie lubię pisać jak teraz napiszę, niestety muszę bo widzę, że Pan jest tak zadufany w sobie, że aż żal:
Dlaczego dajesz rady Komuś, jak sam jesteś singlem?
Jak 8 lat z przerwami jesteś na portalach randkowych?
Gdyby Twoje rady były dla wszystkich dobre, to byś od dawna nie był na portalu, nie pomyślałeś o tym?

To tyle ode mnie, można teraz w spokoju dalej hejtować i obrazać się wzajemnie, wyzywac od pustaków, no cóż trzeba się dowartościować no nie? wink

Ale kto hejtuje?
Człowieku napisałyśmy tylko co sądzimy o Twoich radach.
To Ty napisałeś "modelki" nie ja.
Ja tylko skomentowałam Twoje posty, zero hejtu było z mojej skromnej, zakompleksionej strony.

Do poklikania znowu, Panie rozweselający moje poranki!!! smile smile smile

34

Pan KrzysztofWasacz wie, co pisze i robi, właśnie tak działają teraz portale randkowe szczególnie z naciskiem na ludzi młodszych żartować i jeszcze raz żartować. Pisałem PW strasznie dokładne, przecinki, kropki jak najlepiej budowałem zdania i zero odzewu, napiszę coś prostego, śmiesznego, a nawet głupiego jest odzew i sprawdzają profil. Poza tym spójrzcie na siebie Pan Krzysztof napisał komentarz, a Panie cytują każde jego zdanie poświęcają swój czas, musicie klikać tu i tam, ja tak chciałbym na portalu randkowym żeby pisały do mnie dziewczyny, tak się produkowały. 

WRZUCIŁEM nowe zdjęcie gdzie siedzę z nogą założoną na drugą tak jak siadają faceci w czarnej koszuli w pracy będzie ok? Zastanawiam się nad przeróbką w gimbie na photoshopie nie znam się za bardzo dodam filtry, wyostrzę takie zdjęcia jak najbardziej zwracają uwagę. sam chętniej zajrzę na profil gdzie profilowe zdjęcie jest jasne wyraźne i przy bajerowane. Pan Krzysztof wie co mówi.

BTW nie rozumiem niektórych dziewczyn, piszą o marzeniach jakie to ważne och i ach jak pytam się o nie, to cisza jak makiem zasiał. POWINNI Zlikwidować miejsce na motto nuda.

Pan Krzysztof napisał że jak nie znajdę nikogo do czerwca, to trzeba się spotkać ok czemu nie tylko jest wielki problem w Polsce będę dopiero na początku września. WYJEŻDŻAM 3 czerwca.

ruda102 - Dzisiaj dziewczyny w moim wieku lecą na kasę, samochody, ciuchy. Charakter to sprawa drugorzędna albo i trzeciorzędna.

Bo to nie o papier na inteligencję chodzi, a o poczucie estetyki, którego na żadnej uczelni wyższej nie uczą.

nieprawda wiele profili u dziewczyn jest tak podpisana jeśli nie masz wykształcenia wyższego nie pisz. Po prostu porażka, ale kto co woli. Jeden wymaga poczucia humoru, inny dziewicy jeszcze inny czegoś innego.

Mój nick jest z imienia bez żadnych liczb i innych pierdół tylko przestawione są literki nieco, więc nick oceniłbym 8/10

35 Ostatnio edytowany przez Mrs.Happiness (2016-05-31 14:45:43)

luz3rn napisał/a:

Pan KrzysztofWasacz wie, co pisze i robi, właśnie tak działają teraz portale randkowe szczególnie z naciskiem na ludzi młodszych żartować i jeszcze raz żartować. Pisałem PW strasznie dokładne, przecinki, kropki jak najlepiej budowałem zdania i zero odzewu, napiszę coś prostego, śmiesznego, a nawet głupiego jest odzew i sprawdzają profil. Poza tym spójrzcie na siebie Pan Krzysztof napisał komentarz, a Panie cytują każde jego zdanie poświęcają swój czas, musicie klikać tu i tam, ja tak chciałbym na portalu randkowym żeby pisały do mnie dziewczyny, tak się produkowały.

Owszem, każdy lubi sobie pożartować. Nikt nigdy nie twierdził inaczej. Oczywiście z czasem można i nawet powinno się przejść też do poważniejszych tematów, żeby lepiej się wzajemnie poznać, ale ja bym na samym początku z tym nie wyskakiwała.

luz3rn napisał/a:

WRZUCIŁEM nowe zdjęcie gdzie siedzę z nogą założoną na drugą tak jak siadają faceci w czarnej koszuli w pracy będzie ok? Zastanawiam się nad przeróbką w gimbie na photoshopie nie znam się za bardzo dodam filtry, wyostrzę takie zdjęcia jak najbardziej zwracają uwagę. sam chętniej zajrzę na profil gdzie profilowe zdjęcie jest jasne wyraźne i przy bajerowane. Pan Krzysztof wie co mówi.

Po opisie ciężko powiedzieć, trzeba by zobaczyć, ale jeśli masz przy tym normalną minę i nie wyglądasz na żadnego nadętego, czy wymuskanego gościa, to jest okej. Co do przeróbek, myślę, że nie ma sensu. Ewentualnie delikatnie wyostrzyć, poprawić kontrast jak bardzo chcesz, ale też nie do przesady.

luz3rn napisał/a:

BTW nie rozumiem niektórych dziewczyn, piszą o marzeniach jakie to ważne och i ach jak pytam się o nie, to cisza jak makiem zasiał. POWINNI Zlikwidować miejsce na motto nuda.

Widzisz, bo niektórzy też chcą wypaść jak najlepiej, żeby przyciągnąć swojego księcia czy księżniczkę, przy czym nie zastanawiają się nad tym, co umieszczają. Wiele z tych mott bierze się od wujka Google.

luz3rn napisał/a:

Pan Krzysztof napisał że jak nie znajdę nikogo do czerwca, to trzeba się spotkać ok czemu nie tylko jest wielki problem w Polsce będę dopiero na początku września. WYJEŻDŻAM 3 czerwca.

To tak z innej beczki. Dlaczego szukasz teraz, skoro zaraz wyjeżdżasz? Jak wyobrażasz sobie sytuację, w której poznałbyś dziewczynę, a do września nie mógłbyś się z nią spotkać? Czy szukasz w miejscu, gdzie będziesz mieszkał przez ten okres czasu?

luz3rn napisał/a:

ruda102 - Dzisiaj dziewczyny w moim wieku lecą na kasę, samochody, ciuchy. Charakter to sprawa drugorzędna albo i trzeciorzędna.

Ile masz lat?

luz3rn napisał/a:

nieprawda wiele profili u dziewczyn jest tak podpisana jeśli nie masz wykształcenia wyższego nie pisz. Po prostu porażka, ale kto co woli. Jeden wymaga poczucia humoru, inny dziewicy jeszcze inny czegoś innego.

Moim zdaniem tacy ludzie są płytcy i osobiście nie chciałabym takiej kobiety, gdybym była facetem. A skoro już na wstępie wiesz jakie ma priorytety i po czym ocenia człowieka, to lepiej dla Ciebie. Oszczędzasz czas.

36

Autorze, w każdej grupie wiekowej są zarówno kobiety, które lecą na kasę, jak i takie, dla których to drugorzędne kryterium. Także nie drzyj tu szat, jakie to te baby okropne pustaki. To jakby powiedzieć, że faceci w moim wieku lecą wyłącznie na jędrne cycki. Są tacy? - no są. Tylko tacy? - bez jaj.

Pan Krzysztof - owszem - ma na forum odzew. Ale jeśli liczysz na znajomość z kobietą, która się do ciebie odzywa, to lepiej jej nie wkurzać. A dlatego Pan Krzysztof ma tu odzew - bo trochę nas wkurzył a trochę ubawił swoimi farmazonami. Zauważyłeś, że jakoś żadna kobieta udzielająca się w tym wątku Pana Krzysztofa nie chwali? On tu wszedł ze wszystkimi w konflikt i rywalizację "kto wie lepiej" - to napędza dyskusję na forum ale podstawą do rozwijania znajomości (przyjaźni czy związku) jest żadną.

"Papier na inteligencję" padł w zupełnie innym kontekście. Czytanie ze zrozumieniem się kłania wink Ale owszem, są dziewczyny, dla których jednym z podstawowych kryteriów jest wykształcenie - i co z tego? Ktoś ci każe się z nimi zadawać? To właśnie jest magia portali randkowych, gdzie możesz zignorować ludzi, których uważasz za nieodpowiednich dla ciebie i nie musisz się z niczego tłumaczyć.

Mam wrażenie, że ty się strasznie zafiksowałeś na tym, co powiedzieli znajomi - że czas babki szukać, bo starym kawalerem zostaniesz - i teraz podchodzisz do sprawy jak do zawodowego projektu, w którym deadline zbliża się wielkimi krokami, idzie ci póki co mizernie i gacie zaczynają ci się palić na tyłku. Wyluzuj. Nie skupiaj się wyłącznie na łowieniu w sieci. Wyjdź czasem do jakiegoś pubu, zagadaj do kobiety, którą spotkasz przy barze. A w międzyczasie zastanów się do czego ci właściwie ta kobieta potrzebna, skoro było ci dobrze zanim cię koledzy starokawalerstem postraszyli.

37

Nie mam ciśnienia na związek głównie z tego względu, że nie spotkałem w swoim życiu jeszcze osoby o podobnych zainteresowaniach, hobby, pasjach, marzeniach, światopoglądzie itd. Wejście w związek z kimś na siłę, bo jestem sam, bo nie mam z kim pogadać, bo seks, to dla mnie samobójstwo sumienia i moralne. Paradoks polega na tym, że koledzy znajomi których spotkałem tak naprawdę ma tak przypuszczam chociaż mam nadzieję, że strasznie się mylę. Małżeństwa plus dzieci z wpadek. Wpadli i zgodnie ze standardami w Polsce musi być też ślub. Nie widzę jakoś po nich szczęścia, ja gdybym miał żonę i dziecko umarłbym ze szczęścia nawijał jak nakręcony co u nich jak się mają itd. A jaj popytam, to wzdychają, wzruszają ramionami i tyle. Po prostu mówili mi rozglądaj się, bo będziesz sam posłuchałem co mówią i już. Portal randkowy traktuję z dystansem tak jak PAN Krzysztof napisał żartem głównie i trochę serio.

Mam 24 lata.

Dobrze, że idzie mi mizernie, to dopiero niecały miesiąc jak jestem na portalu randkowym. Mizeria na razie, a będzie lepiej z waszą i Pana Krzysztofa pomocą.

38 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-05-31 16:58:35)

luz3rn napisał/a:

A skąd ta pewność, że Pan Krzysztofie wie, co pisze i robi?
Nie zastanawia Cię fakt, że ten Pan jest 8 lat na portalach, z przerwami, ale jednak jest.
Jakbyś do mnie napisał dokładnie, przecinki, kropki itp.to na bank bym weszła na Twój profil!
Co to znaczy "coś prostego"?
A co do tego, że patrzą na Twój profil, jak napiszesz coś śmiesznego, głupiego, to dobrze, że patrzą też bym popatrzyła, ponieważ na takim portalu trzeba być wyluzowanym.
Cytuję Pana Krzysztofa, ponieważ w moim odczuciu, każde zacytowane zdanie jest po prostu... i muszę po prostu skomentować.
I szczerze zobaczyłabym sobie tego całego Pana Krzysztofa, jak wygląda, ale nie dlatego, że mnie zaciekawił, ale dlatego, że nie lubię takich pewnych, zarozumiałych facetów jakim w moim odczuciu jest Pan Krzysztof i chciałabym się przekonać czy On faktycznie taki zajefajny, na jakiego tutaj się kreuje.

Czyli co Tobie to zwisa, kto do Ciebie napisze, byleby ktokolwiek napisał - dla mnie to jest jednoznaczne z desperacją.

luz3rn napisał/a:

Nie mam pojęcia, jak wyglądasz na zdjęciu, więc tego nie będę komentować.

Tak szczerze, do jakich Ty Dziewczyn piszesz?

luz3rn napisał/a:

Chyba jestem zazdrosna, Pan Krzysztof to dla Ciebie, jakiś guru od podrasowania profilu, czy co? tongue tongue tongue

luz3rn napisał/a:

Bo to nie o papier na inteligencję chodzi, a o poczucie estetyki, którego na żadnej uczelni wyższej nie uczą.

Ile masz lat, bo z Twoich postów to daje Ci jakieś 21 lat.
A może wybierasz taki target?

luz3rn napisał/a:

Mój nick jest z imienia bez żadnych liczb i innych pierdół tylko przestawione są literki nieco, więc nick oceniłbym 8/10

Jak dla mnie ok, lepsze poprzestawiane literki niż "Piękny i Namiętny". big_smile

Posty [ 1 do 38 z 4,532 ]

Strony 1 2 3 120 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy portale randkowe, to dobra opcja?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018