Kolezanka - jak zostac zauwazonym? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolezanka - jak zostac zauwazonym?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Kolezanka - jak zostac zauwazonym?

Witajcie. Nazywam sie Rafal. Mam 17 lat. W moim zyciu mam juz kilka zwiazkow ze tak powiem za soba i male doswiadczenie mam. Niedawno wprowadzila sie do mojego miasta pewna dziewczyna do domu kolegi mojego ojca, ktory mieszka niedaleko mnie. Zobaczylem jej profil na Fb i stwierdzilem ze jest bardzo ladna. Akurat zblizala sie moja impreza urodzinowa, wiec zaprosilem kilku znajoomych, w tym moja bliska kolezanke, ktora wziela ta dziewczyne ktora sie nie dawno wprowadzila. Poznalem ja na moich urodzinach i troche pogadalismy i potem gdy juz impreza sie skonczyla, odprowadzilem ja do domu. Nastepnego dnia napisalem do niej na facebooku. Odpisala mi i odrazu pojawil sie usmiech na mojej twarzy. Pisalismy w zasadzie caly dzien, lecz byla to taka zwykla rozmowa. Znam ja juz 3 tygodnie. Po ok. tygodniu naszej znajomosci nic sie nie zmienilo oprocz tego, ze gadalismy codziennie od 24 do 2 w nocy przez tel i w sumie to nawet fajnie sie z nia rozmawialo. No i tak gdy gadalismy sobie dzisiaj w nocy, pol godziny po zadzwonieniu powiedziala ze przyjezdza tutaj do mojego miasta, bo musiala cos u siebie zalatwic. Wiec skorzystalem z okazji i zapytalem sie czy miala by ochote wyjsc. Odpowiedziala, ze sie zastanowi i chwile pozniej ze a co bedziemy robic na dworze. Powiedzialem jej, ze to raczej glupie pytanie a ona nagle zmienila temat. Moze to byc dziwne, ale nigdy dziewczyna mi nie odmowila za pierwszym razem spotkania, w dodatku po tygodniu znajomosci. Czasami jest dla mnie chamska, albo strasznie zamula. Zawsze to ja pisze pierwszy na Facebooku. Takze zwracam sie do was dziewczyny o pomoc, bo od samego pisania strasznie mi na niej zalezy, jest bardzo fajna ogolnie i przyjemnie sie z nia rozmawia, ale nie mam pojecia dlaczego mi odmowila skoro wczesniej pisala ze zadnych planow nie ma. Mam wrazenie ze juz spalilem ale to dopiero poczatek znajomosci dlatego nie mam pojecia co robic.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolezanka - jak zostac zauwazonym?

A dlaczego, gdy zapytała co będziecie robić to nie powiedziałeś =  A to tajemnica, sama zobaczysz i będzie super, a nie że zadaje głupie pytanie. Bo wtedy ona sama nie wie co ma myśleć i myśli - albo debil albo koleś co nie wie o czym pisze.

Kobieta dla faceta, jest taka na ile pozwala facet. Jeśli jest chamska, to facet na to pozwala. Zamiast się dopytywać to zrób parę dni przerwy, weź potem tel i zadzwoń by się umówić. Będziesz wiedzieć na czym stoisz i czy ona chce czy nie cokolwiek.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

3

Odp: Kolezanka - jak zostac zauwazonym?

Okej, dzieki za podpowiedz. Zrobie jak piszesz, zadzwonie za kilka dni i sie umowie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Kolezanka - jak zostac zauwazonym?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018