Kolezanka z pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Kolezanka z pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Kolezanka z pracy

Witam,
Mam koleżankę z pracy której bardzo nie lubię- działa mi na nerwy. Niestety muszę z nią przebywać. Jak sobie z tym poradzić?  Próbowałam ja polubić ale nie potrafię.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolezanka z pracy

A co się dzieje? Co ta koleżanka robi że tak nie możesz jej znieść?

3

Ignorować. Co więcej chcesz robić? Logiczne, że nie każdego da się lubić.

4

Nie zwracaj na nią uwagi po prostu. Kontaktuj się tylko wtedy, kiedy nie będzie innego wyjścia.

Uwaga, trudne słowo …..tolerować.

Linka1 napisał/a:

Witam,
Mam koleżankę z pracy której bardzo nie lubię- działa mi na nerwy. Niestety muszę z nią przebywać. Jak sobie z tym poradzić?  Próbowałam ja polubić ale nie potrafię.

Problem jest w Tobie. Zaakceptuj ją taką, jaka jest. Nie oceniaj. I zajmij się proszę sobą.

7

Nie da się wszystkich lubić jak i nie da się by wszyscy Cię lubili. Co zrobić? Żyć z tym, praca to praca, płacą Ci za te godziny, a jak aż tak nie pasuje sytuacja, ta osoba, to zmienić pracę .

8 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-08-11 18:11:06)

Może tak naprawdę widzisz w tej koleżance siebie, ale siebie w tym gorszym wydaniu i dlatego ona tak cię denerwuje? Bo widzisz czasem tak jest, że nie lubimy ludzi, którzy tak naprawdę przypominają nam samych siebie. Nie rozumiemy tego, co dzieje się z nami i bez sensu nakręcany negatywnie na te, Bogu ducha winna, osobę.  Dopiero, gdy zdany sobie sprawę z tego, dlaczego właściwie nie lubimy danej osoby, przepracujemy sobie ten problem, to nagle doznajemy olśnienia i irytująca nas, do tej pory, osoba staje się dla nas neutralna w odbiorze.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Kolezanka z pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018