psycholog na NFZ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » psycholog na NFZ

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: psycholog na NFZ

witajcie
muszę zapisać się do psychologa z powodu fobii i nerwicy natręctw oraz kilkoma innymi sprawami. niestety zmuszona jestem zrobić to na NFZ ale nie wiem czy potrzebne jest skierowanie od rodzinnego lekarza? mam nadzieje ze nie. no i może znacie w Grójcu, Warszawie oraz okolicach dobrego psychologa przyjmującego na NFZ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: psycholog na NFZ

Ja potrzebowałam do psychologa. Powiedzieli mi, że do psychiatry nie trzeba ani jak idziesz leczyć uzależnienie. Jeżeli normalna wizyta u psychologa to potrzebujesz skierowanie.

3

szkoda hmm myslalam ze bez skierowania tez da radę

4

Teraz bez skierowania to nawet do okulisty czy dermatologa się nie możesz zapisac na NFZ.
uważam ten system za jakąż pomyłkę. Przecież to lekarze tak ważni jak ci pierwszego kontaktu.
psycholog to już bardziej powazna sprawa, dlatego bez skierowania ani rusz. Ale o skierowanie prosto, bo lekarz rodzinny przeciez sam nic nie poeradzi, a jak mu powiesz co i jak to z pewnością takie skierowanie wypisze. A potem zostaje tylko czekać...

5

kolezanka mi mówila ze była u psychologa i dala mi namiary normalnie na nfz bez skierowania. zapisala się w rejestracji i nie musiala mieć skierowania wiec chyba się tak da.....

6

tak, trzeba mieć teraz skierowanie do lekarza psychologa.

7

to w takim razie chyba sobie to daruje sad

8

Kiedyś chodziłam z synem do psychologa na NFZ. Nie wiem, może moja sytuacja to wyjątek ale... cztery wizyty w roku, ludzie niecierpliwiący się pod drzwiami, wizyty po ok. 20 min nic nie wnoszące. Dałam sobie spokój. Teraz chodze prywatnie do psychiatry. Też duzo ludzi ale pani jest też terapeutką i z wizyty wychodzimy nie tylko z lekami ale też z wiedzą co i jak robić.

9

Ja w sumie to nie mam nic za bardzo do zarzucenia psychologom, którzy przyjmują na NFZ.
Jak była cięższa sytuacja to wizyty były co 2, 3 dni, potem co 2 tygodnie.
Czasem po telefonie do psychologa-wizyta błyskawiczna.
Obecnie co ok 2, 3 miesiące. Wizyty 30 min, czasem dłużej. Były sytuacje, że wizyta trwała koło godziny.
Myślę, że wszystko zależy od tego w jakim stanie psychicznym akurat jest pacjent.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » psycholog na NFZ

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018