moje male piekielko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » moje male piekielko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: moje male piekielko

Witam u mnie nerwice zdiagnozowano dość niedawno. Ale od jakiegoś czasu czułam że coś dzieje się nie tak. Na początku wyszła na jaw sprawa pewnej zdziry ktora wysylala esemesy do mpjego meza że go kocha. I sie zaczęło.  Zaczelam podejrzewać że mnie zdradza a później że chce mnie zostawić.  Mówił ze nie ale zachowywał sie jakby tak mialo być. Ja z tego strachu i paniki zaczelam byc agresywna . Zaczelam grozic ze jej coś zrobie. Moj mąż ma dodatkowe zajęcie jest dilerem. Zaczelam grozić że wydam go policji. Zylam w ciaglej panice i strachu. Moja panika siegnela zenitu gdy doszło do pewnego zderzenia. Mąż zostawił mnie na parkingu pod sklepem. Musiał gdzieś podjechać z kolegą w dodatku jego samochodem nie dajac mi znać. Po tym zdarzeniu zaczęłam myśleć ze tak sie boi że mogę coś na wywijac jak mnie zostawi ze po prostu chce sie mnie pozbyć. Zaczelam sie mu przyglądać. Gdy mnie glaskal mialam wrażenie że coś we mnie wciera,dotykał to skora piekla, kochaliśmy to wszystko od środka mnie pieklo, budzialam się rano z uczuciem ze mam cos w gardle myslalam ze mi cos podal przez sen. Balam sie ze mi cos zrobi i balam sie ze odejdzie. Ciagle mu mowilam co on ma zrobić żeby mi pomóc ale ani razu nie posluchal. Izolowal sie .A ja żyjąc w strachu i rozpaczy zaczelam widzieć wszędzie zagrożenia.  W miejscach publicznych mialam napady paniki , balam sie sama wychodzić z domu. Balam sie być sama w domu bo wydawało mi się że mnie truje.Czasmi czulam dziwny gryzacy zapach i gardlo mnie pieklo. Dziwne zbiegi okoliczności utwierzaly mnie ze wszycy znajomi są z nim w zmowie. Nie moglam nikomu ufać. Straciłam prace czulam sie bezsilna. Nie mialam sily do zycia. I ten ciagly strach. Wydawało mi się że ona jest u mnie w domu że czuje jej obecność.  Inni zaczeli myśleć ze ze mną jeat cos nie tak a ja myslalam ze to on mnie prowokuje do agresywnych i irracjonalnych zachowań. Zdiagnozowal mnie i mówił właśnie że mam nerwice. A ja pomyslalam że jak pojde do lekarza to będzie mógł ze mną rrobić co  chce i nikt mi nie uwierz bo przecież jestem chora. Poszlam wkoncu do lekarza dostalam tabletki. Pomagaja na tyle że jak biorę to mam sile by żyć. Jak wzme tabsa to go chce a jak nie to chce żeby go zostawić.  I nie wiem co robić co jest prawdą. Czy ja go kocham czy wydaje mi się po tabletkach. Czy juz zawsze żeby z nim być będęmusiała brać tabletki. Nie wiem co zrobić jak to wszystko poukładać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: moje male piekielko

A moze powinnas sie zbadac w kierunku schizofrenii? Nie myslalas nigdy o tym?

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

07.05.2013- Czarus smile
12.09.2019- Fabian smile

3

Odp: moje male piekielko

Jeżeli była świadoma, że jej się zdawało że on chcę jej zrobić coś złego, że inni spiskują to sam fakt że ma świadomość schizów, pomaga wykluczyć samą schizofrenię. Jak miałam swoje największe nerwicowe jazdy to bałam się że "jestem opętana", ze rodzi się we mnie choroba psychiczna, że rodzina nie robi nic by mi pomóc itd. itp.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » moje male piekielko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018