Otwarcie drugiej linii metra- celebracja z szampanem! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Otwarcie drugiej linii metra- celebracja z szampanem!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Otwarcie drugiej linii metra- celebracja z szampanem!

Ostatnio słuchałam przez pół dnia, o otwarciu drugiej linii metra w stolicy i.... wydało mi się to aż żenujące. Wszystko byłoby OK (czyli: informacja, że druga linia metra zostanie uruchomiona wtedy i wtedy) gdyby nie zachwyt pani prezydent, wybieranie głosu do metra itp.imprezka z tej okazji.
Czy to nie jest żałosne, że informuje się całą Polskę o czymś takim? Bo czy firma, która kupiła nową maszynę, powinna o tym informować cały kraj? Przecież to zwykłe otwarcie...przystanku.

Co o tym sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Otwarcie drugiej linii metra- celebracja z szampanem!

Catwoman - znowu wywołujesz temat historyczny big_smile

Historia metra sięga dwudziestolecia międzywojennego, więc jako pomnik/zabytek/symbol historii imprezka - jak najbardziej uzasadniona. Temat jest tak bardzo historyczny, że dopóki nie dotknę, nie przejadę się, to nie uwierzę, że coś takiego mamy.
Sukces wybudowania drugiej linii metra można porównać chyba z takimi wydarzeniami jak lot kosmiczny czy budową sztucznej wyspy, czy Zapory Trzech Przełomów w Chinach lol

A tak na poważnie - żenada, (ale nie dlatego, że na całą Polskę), ale dlatego, że ci co projektowali M2 zatrzymali się na potrzebach komunikacyjnych W-wy sprzed dwudziestu lat.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Otwarcie drugiej linii metra- celebracja z szampanem!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018