Kim są dla nas Polacy-emigranci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kim są dla nas Polacy-emigranci?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kim są dla nas Polacy-emigranci?

Na co dzień spotykam się z głównie z dwiema opiniami; albo ludzie mówią "I dobrze, że wyjechał! Co w tym kraju miałby robić?!" albo "Jak im się socjale pokończą to wrócą i będą z pocałowaniem ręki zapieprzać jak my, za najniższą krajową!"

Jaki macie (Wy, osoby mieszkające w Polsce) stosunek do osób (sąsiadów, znajomych, współpracowników, członków rodziny, osób z forum...) które zdecydowały się wyjechać z Polski w poszukiwaniu "lepszego życia" ?

2

Odp: Kim są dla nas Polacy-emigranci?
Catwoman napisał/a:

które zdecydowały się wyjechać z Polski w poszukiwaniu "lepszego życia" ?

Catwoman, jako osoba z tej grupy chce zaznaczyc, ze juz to samo okreslenie w cudzyslowiu jest w pewien sposob krzywdzace i uogolniajace.

Nie kazdy emigrant wyjechal za praca i lepszym zyciem. Ja przykladowo nie. I na swoje "lepsze" zycie musialam sie tu niezle nazasuwac.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

w mojej rodzinie jest dużo osób przebywających na stałe zagranicą
jest emigracja z lat 80 tych, jest też obecna
ta starsza ma problem z własnymi emocjami, bardziej się szarpie, ta młodsza nie ma
kim są dla mnie emigranci
odpowiem prosto - ludźmi wink

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

4

in_ka napisał/a:

odpowiem prosto - ludźmi wink

Amen.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kim są dla nas Polacy-emigranci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018