Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy

Witam. Takie temat pracy licencjackiej mam do pokonania. Ten temat został mi na rzucony z góry, nie chciałabym się przeciwstawić. Może mi  ktoś pokrótce wyjaśnić w ogóle o co chodzi? I od czego zacząć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy

To ciekawe, bo kiedyś studiując przez rok miałem zajęcia teoretyczne i praktyczne z kryminalistyki, a mimo to nie spotkałem się z tym by dostać temat pracy z którym nie miało się w jakiś sposób styczności. Zajęcia były zbyt nudne by chodzić? Czy wyższa szkoła Gotowania na Odkurzaczu?

Zacznij od działu zwanego pirotechnika i kryminalistyka... jest trochę pozycji na ten temat i podobne, poprzeglądaj bibliotekę online WSPol'u

But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes

3

Odp: Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy

Chciałam pisać na temat "sekcja zwłok" bądź "wypadki komunikacyjne" z tego obszaru.Jednak mój promotor dał propozycje że napiszę pracę z tego co on robił przez 40 lat. Nie bardzo chciałam ale namawiał, mówił że udostępni mi materiały.Nie chce sie przeciwstawić by nie podpaść.
Jestem dziewczyną więc o bombach wiem tyle co to jest big_smile No ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni.:)Dzięki za rady:)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Kryminalistyczne badanie wybuchu bomby.pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018