jak podnieść się samemu .. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » jak podnieść się samemu ..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: jak podnieść się samemu ..

cześć smile na pewno każdą z nas / lub każdego dopadają czasem takie myśli jak: "jestem do niczego, wszystko jest bez sensu, czasami czujemy się może wyobcowani, myślimy że nie pasujemy do otaczającego nas świata, ludzi, szukamy swojego miejsca w życiu .. mimo że mamy rodzinę, przyjaciół, pracę .. czegoś nam brakuje .. czujemy jakąś pustkę w środku .. a gdy na dodatek mamy nerwicę lękową lub nerwicę natręctw .. i nikt nie rozumie tego co się z nami dzieje, nie mamy wsparcia w nikim, czujemy się sami z tym problemem, nie mamy sił się podnieść .. co wtedy robicie żeby jakoś wstać, czy umiecie same lub sami sobie jakoś pomóc? pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak podnieść się samemu ..

też często dopadają mnie takie myśli , i naprawdę nie wiem co o tym sądzić, czegoś szukam ale gdzie co jak nie wiem....tak jakbym  nie umiała znaleźć sobie tu miejsca na ziemi ...

Emilka 18.10.2011 :*:*
[*] Roksanka 18.10.2011" Zniknęłaś nam z oczu lecz nigdy z serca " [*]
Adaś  25.02.2014 ;*;* mój mały mężczyzna ;*

3

Odp: jak podnieść się samemu ..

Mnie też czasem takie dni spotykają na pewno nie jest łatwo wyjść z takiego stanu ale wtedy staram się puścić sobie jakąś ulubioną muzykę ( byle nie smęty) ewentualnie łapie pada od konsoli włączam gierkę przeważnie mordobicie innym razem puszczam sobie jakąś komedie. Jeśli to wszystko nie działa a mój własny pokój mnie zaczyna irytować to wychodzę na miasto ze znajomymi.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » jak podnieść się samemu ..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021