Alkohol - nienawidzę go!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Alkohol - nienawidzę go!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Alkohol - nienawidzę go!!

Witam wszystkich przeczytalam Wasze listy na forum,bo rowniez mam taki sam problem jak Wy.O toz mam chlopaka z ktorym jestem juz ponad rok.Normalnie pracuje,ale jesli ma wolne zaczyna pic i to ostatnio za duzo.Niestety u Niego w rodzinie jest ojciec,ktory nauzywa alkoholu.Jest on alkoholikiem nie chce,zeby moj facet tez taki byl.Co mam zrobic?chce go wyslac na leczenie ale nie wiem jak go namowic do tego.Dziwnie to jest bo ostatnio powiedzial Mi,zebym mu pomogla bo nie chce tak zyc.Nie chce pic.Boje sie,ze On sie wycofa i bedzie taki jak ojciec.A ja chce sobie z nim zycie ulozyc.Poradzcie cos.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alkohol - nienawidzę go!!

Wymagaj o niego.
On ma chcieć sobie z Tobą życie ułożyć, nie tylko Ty z nim.
Nie Ty masz go wysłać na leczenie, ma iść sam jeżeli chce.
Pomóż mu jeżeli chce, ale nie tak jak on chce.
Nie głaskaj go, on ma być mężczyzną a nie biednym chorym na alkohol misiem.
Powiedz mu, że chcesz trzeźwego, odpowiedzialnego mężczyznę. Co on z tym zrobi, jego wola, jego decyzja.
Przy jakichkolwiek uzależnieniach, czy ryzyku uzależnienia tylko twarda miłość Angela...TWARDA MIŁOŚĆ...

3

Ostatnio tak mało o problemie alkoholizmu na forum.Jak rozmawiac z alkoholikiem by pomóc mu podjąć decyzję o leczeniu,czy ktoś zna sprawdzone sposoby?Tzw. twarda milość jest konieczna ,ale nie zawsze skuteczna.Choć sprawa jest bardzo indywidualna,to proszę o rozwinięcie tematu.pozdrawiam

4

Jeszcze można kogoś ubezwłasnowolnić i wysłać na przymusowe leczenie co niekoniecznie przyniesie skutki. . Naprawdę nie ma sposobu, żeby za kogoś przeżyć życie, twarda miłość pomaga, ale nie ma złotego sposobu na WSZYSTKICH. Niektórzy po prostu stoczą się na dno i żadna ludzka ani boska ręka przed tym nie uchroni.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Alkohol - nienawidzę go!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021