przeniesienie w trakcie studiów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » przeniesienie w trakcie studiów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: przeniesienie w trakcie studiów

Mam za sobą trzy semestry studiów. Jednak zastanawiam się nad rezygnacją z obecnej uczelni i przeniesieniem się na zupełnie inne studia. Podjęłam taką decyzję ponieważ nie jestem w ogóle zadowolona z obecnych studiów. Tym bardziej że nie została otworzona specjalizacja dla której zdecydowałam się na tą konkretną uczelnię. Może orientujecie się czy jest możliwość przeniesienia właściwie w połowie nauki? Domyślam się że musiałabym sporo pozaliczać. Napewno są spore różnice programowe. Ale czy jest to w ogóle możliwe?proszę o jakąś podpowiedź

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przeniesienie w trakcie studiów

Jeżeli są to odrębne studia to nie jest kwestia przeniesienia, tylko rozpoczęcia nauki na innym kierunku od początku. Jeżeli niektóre przedmioty się pokrywają, to oceny mogą zostać przepisane.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

3

Małgorzatka ma rację - nie ma takiej możliwości, musisz tamte studia zacząć od I semestru..

Ain't no sunshine when she's gone..

4

jeśli Ci teraz nie odpowiadają, to potem może być jeszcze gorzej.. ja bym się przeniosła, ale tym razem przemyślałabym tak dogłębnie swoją decyzję.

5

Lool 2 pewnie masz rację,Ale z tego co napisała Małgorzatka i AnnaMa to są małe szanse. W ogóle ten system szkolnictwa tutaj  porostu mnie rozwala. Najpierw naobiecują Ci złote góry, że pootwierają wszystkie specjalizacje i takie tam, a później jak już nie masz wyboru mają Cię daleko gdzieś. Poza tym wykłada się wiele przedmiotów kompletnie nie związanych z twoim kierunkiem. I po pięciu latach okazuje się, że podobnie jak po liceum masz wiedzę o wszystkim i o niczym.masakra

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » przeniesienie w trakcie studiów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018