czy specjalność będzie na dyplomie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » czy specjalność będzie na dyplomie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: czy specjalność będzie na dyplomie

Witam. Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że studiując na pedagogice specjalność opiekuńczo- wychowawczą, na magisterce warto by było zrobić inną specjalność z tego samego kierunku. Powiedziała, że obie specjalności będą widniały na tym samym dyplomie. Czy to prawda?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy specjalność będzie na dyplomie

A to nie będą 2 dyplomy? Bo jeden dyplom licencjacki już mam a magisterkę dopiero zacznę i liczę, że będzie drugi dyplom z drugą specjalnością smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

3

Wydaje mi się, że to będą 2 dyplomy (pewny nie jestem tongue ) i na oby 2 inne specjalizacje. Nie wiem jak to się ma do studiów 5 letnich robionych na tej samej uczelni, bo ja licencjata robiłem gdzie indziej wink no i jakoś nigdy do tego większej wagi nie przykładałem tongue .

4

to na pewno będzie drugi dyplom..
Za ukończenie studiów licencjackich dostajesz osobny a za magisterskie osobny..no bo jeśli ktoś się nie zdecyduje robić mgr później to co..zostalby bez dyplomu? wink
Ja mam na dyplomie z lic jedną specjalizację, natomiast na mgr właśnie robiłam już inną wink i robiłam na jednej uczelni wink
Jejku jak ja bym chciała na studia wrócić <buja w obłokach> big_smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

5

Osobny jest za licencjacki i osobny za mgr:) sama jestem na mgr teraz na resocjalziacji i musze powiedziec, ze duzo osób mowi, ze lepiej robic ciagle studia tzn ten sam kierunek, specjalnoc przez cale studia:) bo potem nie ejst sie ani tym, ani tym, bo masz polowe z tego i polowe z tego, a tak to masz jedna cala specjalnosc:) przynajmniej tak nam mowili wykladowcy, promotorzy smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

6

Mika09 napisał/a:

...ze lepiej robic ciagle studia tzn ten sam kierunek, specjalnoc przez cale studia:) bo potem nie ejst sie ani tym, ani tym, bo masz polowe z tego i polowe z tego, a tak to masz jedna cala specjalnosc smile

Co to znaczy połowę? Po licencjacie może i połowę ale po magisterce??? Będę połową magistra? Przecież chyba tę specjalność, którą się zrobi na magisterce ma się chyba jednak w całości? Nie rozumiem

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » czy specjalność będzie na dyplomie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018