Przyjaciółka- sprzeczne sygnały - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

Tak w skrócie.Mieszkałem z przyjaciółka i zakochałem się.  Nie powiedziałem jej o tym przez brak doświadczenia inieśmiałość. Ogólnie było coraz lepiej często się przytulaliśmy, chodziliśmy po mieście przytuleni za rękę ale nigdy nie było pocałunku tylko w policzek tym bardziej seksu. Nigdy nie było tego kroku w przód do związku chociaż na początku myślę że chciała tylko ja przespałem szanse Niestety musiała wyjechać do rodziny naprawdę musiała. Nie ma jej iuz dwa miesiące ale wraca za 3 tygodnie. A teraz do sedna. Na początku bardzo tęskniliśmy za sobą ona też i problem w tym ze zastanawia mnie czy nie wysyła mi sprzecznych sygnałów tylko po to bo ze mna mieszka i jej to pasuje. Jednego dnia z samego rana pisze miłego dnia wysyła buziaki a jak Zacznę kontynuować i tez iść dalej trochę to po 3 dniach nie pisze iuz wcale. Znowu ja odpuszczam i po kilku dniach ona zaczyna to samo. Tak samo z telefonami bywają 2-3 dni ze dzwoni do mnie po 3-4 razy dziennie gdzie później nie dzwoni tydzien raz robi nadzieję a jak się wkręcę to odpuszcza i robi dystans. Męczy mnie już tobi coraz bardziej to zauważam. O co chodzi? Ktoś mi może powiedzieć? Odpuścic sobie ja czy jak to zrobić żeby było dobrze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

Taka kwestia wraca tutaj na forum dość często...
Nawet to jest bardzo modelowe...

On nie zrobi żadnego kroku do przodu, bo jedyne co mu do głowy przychodzi to pocałunek, albo szczere wyznanie. Nie podrywa słowami, nie mówi szczerze. Boi się.

A potem dziewczyna traci cierpliwość, znika, oddala się. Jeśli podrywała agresywnie, to może nawet jest zła...


MarcinMarcin9999 napisał/a:

Ogólnie było coraz lepiej często się przytulaliśmy, chodziliśmy po mieście przytuleni za rękę ale nigdy nie było pocałunku tylko w policzek tym bardziej seksu.

Kto stawiał granicę? Pewnie Ty... Ona chciała, ale Ty byłeś powściągliwy? Dla świetego spokoju chodziłęś z nią za rękę?


myślę że chciała tylko ja przespałem szanse

Ja też tak myślę... Ona zrobiła dużo, a Ty nic.


Na początku bardzo tęskniliśmy za sobą ona też i problem w tym ze zastanawia mnie czy nie wysyła mi sprzecznych sygnałów tylko po to bo ze mna mieszka i jej to pasuje. Jednego dnia z samego rana pisze miłego dnia wysyła buziaki a jak Zacznę kontynuować i tez iść dalej trochę to po 3 dniach nie pisze iuz wcale. Znowu ja odpuszczam i po kilku dniach ona zaczyna to samo.

Wg mnie jesteś zachowawczy, wycofany. Ona romatycznie wysyła słówko... a Ty to gasisz. Wtedy ona jest zła, zniechęcona, tłumaczy sobie, że to tylko przyjaźń, potem myśli "Kurczę... nie zdystansuję się teraz, bo z nim mieszkam, to jeszcze to pociągnijmy"... "ale nie łudzę się, bo on taki jest niechętny i jak ja coś chcę, to on kontruje... nic nigdy nie mówi, nie stara się... wysyła mi sprzeczne sygnały... nie wiadomo czego on chce... ".



Tak samo z telefonami bywają 2-3 dni ze dzwoni do mnie po 3-4 razy dziennie gdzie później nie dzwoni tydzien raz robi nadzieję a jak się wkręcę to odpuszcza i robi dystans.

Przecież Ty się nie wkręcasz... usilnie starasz się, aby nie było nic po Tobie widać. Jak pomnik.



Męczy mnie już tobi coraz bardziej to zauważam. O co chodzi? Ktoś mi może powiedzieć? Odpuścic sobie ja czy jak to zrobić żeby było dobrze?

Ale co chcesz odpuścić jak nic nie robisz?


Co robić? Musisz pokonać się sam, zastanowić się co do niej czujesz i co byś chciał. Jak zdystansować się, to jej powiedzieć szczerze że tyko przyjaźń. Jak ma być twoją dziewczyną, to ją poderwać odważnie...

Odp: Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

Trochę nie do końca jest tak jak piszesz bo ona wysyła romantyczne słówka wtedy jak ja skocze no widze ze robi dystans o to jest bez sensu. Bardzo widoczne ze ja chce a ona jednak nie. Wycofuje się jeśli tylko widzi ze ja jestem zainteresowany. I tak w kółko. Niby cos chce ale jak tylko dam rękę ro robi dystans i się odsuwa. To ja za nią latam nie na odwrót

4

Odp: Przyjaciółka- sprzeczne sygnały
Gary napisał/a:

Taka kwestia wraca tutaj na forum dość często...
Nawet to jest bardzo modelowe...

Marcin też dość często wraca z tą sprawą w różnych zakładanych o tym tematach. To kolejny o tej samej sprawie

5

Odp: Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

O tej przyjaciółce mamy na forum niejeden już wątek. Między innymi Twój ostatni temat - https://www.netkobiety.pl/t124482.html   - tymczasem nasz regulamin mówi wyraźnie, że problemy jednej relacji opisujemy w jednym wątku.
W związku z tym, że masz już na koncie jedno ostrzeżenie, proszę abyś zwracał baczniejszą uwagę na zasady forum i nie łamał nagminnie regulaminu, ponieważ w Twojej sytuacji takie dalsze postępowanie zakończy się blokadą Twojego konta.
Z góry dziękuję.
Moderator IsaBella77

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaciółka- sprzeczne sygnały

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024