Bliska koleżanka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Bliska koleżanka

Hej zacznę od tego, że jestem w związku od trzech lat z K, mam 25 lat. Około rok temu w pracy poznałam jedna dziewczynę, zaznaczę że jest innej narodowosci niż ja. I od tamtej pory chyba coś się zmieniło, czasami miałam wrażenie że jest między nami coś więcej niż tylko przyjaźń. Ja zaczęłam pracować tam wcześniej, Ona parę miesięcy po mnie, szef poprosił mnie żebym jej na początku pomogła i jakoś od początku zaczęłyśmy się dogadywać. Praca w biurze więc codziennie miałam okazje z nią rozmawiać itp. Z nikim nie miałam tak "dziwnej" relacji.. Kiedy ja o czymś myślałam ona po chwili mówiła o tym samym, gdy byłyśmy z innymi śmiałysmy się z własnych żartów.. Przerwy były tam takie że można było tylko we 3-4 osoby iść. I zawsze dziwnym trafem jak ja byłam tam z kimś innym ona przychodzila, nieważne kto tam był zawsze łapała kontakt wzrokowy ze mną tak jakby nie zwracając uwagi na innych. Raz była taka sytuacja, że byłam o nią na cos zła i nie chciałam z nią rozmawiać, ale nie pokazywałam tego jakiś ostentacyjnie. Po prostu poszłam do drugich koleżanek, śmiałysmy się itp, widziałam jak ona szuka mnie wzrokiem (tak jakby była zazdrosna?). Przynajmniej raz dziennie się kłócilysmy, naprawdę bardzo się od siebie różnimy i wymiana zdań była na porządku dziennym. Potrafilysmy się pokłócić o byle co, a mnie zawsze to dobijało. Nie raz sprawiała mi przykrosc swoimi słowami i nie chciałam z nią rozmawiać, a ona rzucała jakieś żarty przez co nie mogłam długo się na nią gniewać. Pamiętam też że miałam momenty zwątpienia że ona uważa mnie tylko za osobę z pracy, nie raz pytałam jej czy wyjdzie ze mną gdzieś, czy moze ma ochotę iść do kina a ona zawsze mi odmawiala, mimo że zawsze gdy gadalysmy mówiła że nie ma tutaj przyjaciol że nie spotyka się z nikim. Czułam się tak jakby chciala na siłę mnie od siebie odrzucić. Az w końcu sama zapytała czy pójdę z nią do teatru, na początku nie chciałam się zgodzić, dać jej nauczkę za to że za każdym razem mi odmawiała ale jakoś chęć poznania jej poza pracą była silniejsza. Poszłyśmy do teatru a później na drinka, nie jednego bo wróciłam do domu około 6 rano. Super mi się z nią rozmawialo, wiedziałam że już zależy mi na niej bardziej niż na tylko koleżance z pracy. I tutaj to jest mój problem. Nie wiem co do niej czuje. Nie mamy już tej samej pracy, tęsknię za nią. Ostatnio gadalysmy dwie godziny przez telefon i nie chciałyśmy kończyć. Nie wiem kim dla niej jestem ja wiem że mi na niej zależy.. Byłam kiedyś z dziewczyną, sama już chyba nie wiem o co mi chodzi
A co do K to nie wiem czy to ma jeszcze jakiś sens, nie układa nam się odkąd zamieszkaliśmy razem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bliska koleżanka

Pogadaj  z nia szczerze.To zawsze dziala:)

3

Odp: Bliska koleżanka

Problem w tym, ze nikt nie wie co czujesz oprocz Ciebie, wiec nikt nie powininen nawet probowac Ci mowic jakie wyjscie jest wlasciwe (choc oczywiscie takie ogolne jak rozmowa prawie zawsze jest w porzadku).

Z doswiadczenia powiem Ci, ze mialam kiedys podobny "zwiazek", gdzie kazda rozmowa, kazde napisane slowo bylo na wage zlota i po jednym dniu bez kontaktu tesknilam jak szalona. U mnie sytuacja byla o tyle jasna, ze o zakochaniu sie nie moglo byc mowy. Co chce jednak przez to powiedziec to to, ze nawet przyjazn moze dawac takie objawy kiedy na kims Ci bardzo zalezy.

Jedyne, co moge napisac to przemysl wszystko bardzo dokladnie nim podejmiesz decyzje. Przeanalizuj swoj obecny zwiazek, czy zle Wam sie uklada od kiedy znasz te kolezanke? Piszesz, ze od kiedy mieszkacie razem, ale czy przypadkiem nie zbieglo sie to w czasie? Czasem powiew swiezosci przeslania rzeczywistosc - zna to kazdy, kto zostal oczarowany bedac w stalym zwiazku.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018