Problem z kobietą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Problem z kobietą

Jestem z kobietą która ma 30 lat na moje oko zachowuje się jak 16 letnia dziewczyna , nie dojzale itd , uprawiamy seks o ile już do tego dojdzie bo ona nigdy nie ma czasu mimo iż nie pracuje jedno co robi to chodzi do sklepu . Jest ciągle rozkojarzona , zajęta .nie pracuje bo . Żadna praca jej nie odpowiada . Tu za mało płacą tam za dużo godzin itd ciągle strzela fochy . Ja mam już dosyć jestem już z nią dwa lata ale od początku tak się zachowuje . Wysyłałem ja do psychiatry ale zakończyło się to fochem . Wspomniany sex wygląda tak że w połowie jej się odechciewa i każe mi sobą e samemu dojść i już dla mnie to dramat . W połowie potrafi przerwać sex i zająć się czymś innym nie mam już siły tak żyć co mam zrobić

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z kobietą

Spróbuj dać jej przyjemność oralnie, wątpię, że w połowie się jej odechce, a potem powinna chcieć się odwdzięczyć Tobie. A jak wy uprawiacie seks ? W jakiej pozycji ?

3

Mam złe wieści. Chyba nie jesteś tym o którym marzy w łóżku albo coś wam nie wychodzi. Możliwe że Cię lubi ale jej nie pociągasz. Tylko szczera rozmowa, spokojna może pomóc wyjaśnić gdzie leży problem.

4 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-03-28 23:40:01)

Elektron90 napisał/a:

Jestem z kobietą która ma 30 lat na moje oko zachowuje się jak 16 letnia dziewczyna , nie dojzale itd , uprawiamy seks o ile już do tego dojdzie bo ona nigdy nie ma czasu mimo iż nie pracuje jedno co robi to chodzi do sklepu . Jest ciągle rozkojarzona , zajęta .nie pracuje bo . Żadna praca jej nie odpowiada . Tu za mało płacą tam za dużo godzin itd ciągle strzela fochy . Ja mam już dosyć jestem już z nią dwa lata ale od początku tak się zachowuje . Wysyłałem ja do psychiatry ale zakończyło się to fochem . Wspomniany sex wygląda tak że w połowie jej się odechciewa i każe mi sobą e samemu dojść i już dla mnie to dramat . W połowie potrafi przerwać sex i zająć się czymś innym nie mam już siły tak żyć co mam zrobić

Odejdź rozstań się bo raczej to czekają Ciebie w kółko fochy,ciche dni obraza ,manipulacje seksem i różne inne sztuczki chwilki błogości na zachętę też.Ta dziewczyna to taki bluszcz tak to się mądrze zwie potem może ona stać hieną jak Ty jej ulegniesz poddasz się jej choremu wpływowi.
Masz rację to ewidentnie niedojrzała księżniczka,nie dajesz rady jej zaakceptować takie jazdy rozwalają psychikę na skrajnych emocjach od haju po dół bez spokoju, jesteście na innych poziomach dojrzałości, dorosłości i macie inne oczekiwania, pogodzenie się z takim stanem i jej zachowaniami możne być niemożliwym dla Ciebie,udawanie bohatera i rycerza pogłębi i utrwalić może Twoje frustracje, zwłaszcza że królewna ma szczerą chęć nie być samodzielną i niezależną finansowo, ma chyba chęć żyć na Twój koszt, a to co robi robi po to żebyś się emocjonalnie uzależnił od niej, na zasadzie kija i marchewki oraz różnych szantaży psychicznych mniej lub bardziej subtelnych .
Daj sobie spokój z próbami ona jest cwana i kuta na cztery nogi prawdopodobnie na pokaz zrobi coś tam dal ciebie , ale na krótko bo to jej wygoda się tylko liczy.Jak tak dalej pójdzie to Ty zakwalifikujesz się do psychiatry.Nie tak wygląda miłość jak Ci się żyć nie chce.
Możliwe że jej nie kręcisz, nie pragnie Ciebie jak faceta, niewiele z tym zrobisz, bo to nie Twoja wina to ona coś pozoruje i Tobie a może i sobie coś wmawia np że kocha.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

5

Ja też się przyłączę do przedmówców. Twoja kobieta cię olewa, nie pociągasz jej i byc może nie potrafisz jej odpowiednio rozpalić.  Gdybyś ja rozgrzał do czerwoności, zapewne nie chcialaby przerywać. Być może też wasz seks nie jest dla niej satysfakcjonujacy.  Nie chcę Cię dolować, bo może wynika to nie z tego,że jesteś kiepskim kochankiem, co po prostu jej nie pociągasz lub ona ma male libido

6 Ostatnio edytowany przez Elektron90 (2020-03-29 08:57:00)

krzysio19819 napisał/a:

Spróbuj dać jej przyjemność oralnie, wątpię, że w połowie się jej odechce, a potem powinna chcieć się odwdzięczyć Tobie. A jak wy uprawiacie seks ? W jakiej pozycji ?

To odrazu odpada ani nie lubi oral ani minetki ( ona nie lubi i już )nic z tych rzeczy uprawiany sex klasycznie lub na tgz misjonarza . Mówi że nie potrafi się skupić bo myśli o czymś innym np co mówiła pani w Biedronce !! Tego typu historie albo mysli co jutro będzie to ich za tydzień itd nie mam.sily

7

Elektron90 napisał/a:

To odrazu odpada ani nie lubi oral ani minetki ( ona nie lubi i już )nic z tych rzeczy uprawiany sex klasycznie lub na tgz misjonarza . Mówi że nie potrafi się skupić bo myśli o czymś innym np co mówiła pani w Biedronce !! Tego typu historie albo mysli co jutro będzie to ich za tydzień itd nie mam.sily

To tylko potwierdza o czym pisaliśmy-nie rajcujesz jej. Nie ma przyjemności z kochania się z Tobą.

8

Krótko: uciekalbym.
Przedmówcy mają rację. Znam taka osobę, która zachowuje się podobnie i żyje na garnuszku swojego męża. Nie rozumiem kolegi po co utrzymuje ten związek, co on krótko kwituje "to nie jest takie proste". Traktowanie przez nią jego jak sługusa już jest proste.
Nie ma mowy.

9

To nie takie proste wiadomo zakochałem się itd lecz co chwila pojawiają się jakieś problemy ja jestem osobą która potrzebuje dużo seksu jeśli dało by radę robił bym co dzień , niestety kiedy śpi muszę się masturbować w toalecie . Ona zaś ma ochotę raz w miesiącu może raz na dwa miesiące . Ciężkie jest to dla mnie i ona o tym wie nie raz bez chęci z jej strony chce żebym sobie poprostu włożył o doszedł czy to jest normalne ?

10

Elektron90 napisał/a:

To nie takie proste wiadomo zakochałem się itd lecz co chwila pojawiają się jakieś problemy ja jestem osobą która potrzebuje dużo seksu jeśli dało by radę robił bym co dzień , niestety kiedy śpi muszę się masturbować w toalecie . Ona zaś ma ochotę raz w miesiącu może raz na dwa miesiące . Ciężkie jest to dla mnie i ona o tym wie nie raz bez chęci z jej strony chce żebym sobie poprostu włożył o doszedł czy to jest normalne ?

Dostałeś rady wcześniej. Nie dopasowaliście się. Albo się dostosujesz do jej częstotliwości, albo odejdź i znajdź kogoś, kto bedzie chciał mieć tyle seksu, ile Ty chcesz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

Elektron90 napisał/a:

Tu nawet nie ma co deliberować co jest a co nie jest  normalne.
Jest niestety przepaść w waszych  oczekiwaniach i potrzebach.
Jeżeli masz i ona ma problem ze zgraniem się dopasowaniem od początku waszej znajomości czyli od 2 lat to istnieje większa szansa że to się nie zmieni.
Już samo szukanie przyczyny takiego stanu rzeczy jaki jest w dziewczynie to spore wyzwanie.
Z setki powodów ona może mieć tak małą chęć na seks z Tobą.Może być tu dosłownie wszystko od jakiejś ukrytej awersji, zahamowań, uprzedzeń ,do na przykład nieuświadomionego aseksualizmu czy wypieranego aseksualizmu z siebie.Problemy z tarczycą,jakaś nerwica ,depresja itp..Może też być tak że boi się ciąży panicznie ,może być z Tobą i traktować Ciebie jak dyżurnego służbowego obowiązkowego faceta,narzeczonego bo co rodzina powie i koleżanki  z desperacji bo lata lecą z rozsądku bo zaradny jesteś .Niemniej jednak zakochana dziewczyna to według mnie nie zachowuje się w ten sposób mało tego nawet zakochana dziewczyna, która zdaje sobie sprawę i jest jakoś tam świadoma  swoich problemów o których pisałam wyżej tak się nie zachowuje,zajęła by się rozwiązaniem problemu ,pokonaniem przeszkód w miarę możliwości a nie strzelała nawykowo i nagminnie fochy, takie moje doświadczenia i doświadczenia osób z mojego kręgu, otoczenia.Wymuszanie na niej innego zachowania może mieć odwrotny skutek i jeszcze bardzie zwiększyć jej opór przed seksem i rozwiązaniem problemów, miałeś próbkę z propozycją wizyty u psychiatry, ona nie widzi i nie chce widzieć w sobie jakiegokolwiek problemu bo jej w jakiś sposób on nie przeszkadza i może tak jej wygodnie, natomiast Twój problem z nią jej chyba przeszkala bo opędza się od Ciebie,wymyśla dość durne powody i wymówki i nie wykazuje żadnej inicjatywy ze swojej strony.
Nie jest to jednak jedyna kobieta na świecie.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

12

Przeniesione z kolejnego wątku Autora:

Elektron90 napisał/a:

Moja dziewczyna robi mi wielka aferę bo odkryła że odkładam pieniądze . Czy to normalne z jej strony bo chodzi o to że kiedy ostrzymujemy wypłaty wkładamy je do wspólnej koperty . Jednakże ja mam tygodniówki i czasami wrzucam 3/4 a resztę odkładam . Nie widzę w tym nic dziwnego jednakże ona tak się rozżaliła że wydaje mi się to chore poprostu że mam jej się spowiadać z każdej złotówki . Mimo iż te pieniądze nie idą na jakieś moje wybryki czy nie wiadomo co poprostu są  a ona teraz zrobiła ze mnie jakiegoś oszusta

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

13

Zapytam inaczej
Co Cię Autorze przy tej kobiecie trzyma?

Znając Ją taką  jaką jest,  wyobrażasz sobie spędzić tak całe  życie?

Odpowiedz sobie szczerze na re pytania i będziesz wiedział co robić

14

I kolejny dubel, założony przez autora w innym dziale:

Elektron90 napisał/a:

Witajcie
Od kilku lat jestem z dziewczyną ma 32 lata od początku zachowuje się bardzo dziwnie . Jest strasznie zaborcza ,każda np rozmowa o jakiejś kolezance w pracy w sensie . Że jest jakaś nowa i ogólnie bez podtekstów kończy się dziwnym zachowaniem jakieś dopytywania itd .Kilka lat temu poświęciłem swoje życie by być z nią . Rzuciłem fajki zmieniłem pracę miejsce zamieszkania . I pierwsza sytuacja zrobiła mi jakąś akcję bo chciałem sobie kupić obudowę na telefon . Jakieś dziwne zachowanie ok wyszlem zażenowany ze sklepu . Ona stwierdziła że nie ma kasy i wydaje na głupoty . Ok podczas kiedy ona kupowała 3 pary butów i te buty leżały w szafie poprostu i to takie za 200 zł obudowa kosztowała 20 zł . Jakieś dziwne sytuacje od tego czasu kupię sobie narzędzia i tu należy oczywiście zaznaczyć że . Mam swoje pieniądze . Przychodzę zmęczony do domu mieszkamy sami . O a jeszcze oczekuje że ja pójdę do sklepu że zrobię pranie itd . Pod czas kiedy o a teraz nie pracuje i wracam po 12 godzinach . Śmierdzi że śmieci,ok gotowała poszła do sklepu . Mamy 23 metry mieszkanko czy to jakiś problem według was żeby zmyć okna które już są uswinione od 3 m-cy. Czy wyrzucić śmieci . O a nie pracuje już z 4 miesiące i jedno co widzę to przegląda oferty poczym stwierdza że nic nie ma . Albo przegląda fejsa ma z wsztjim problem . Seks raz na miesiąc i to jesczcze mówi żebym sobie doszedł bo ona nie ma ochoty . Albo dzwoni znajoma i ona podczas sexu odbiera i nagle mówi że nic się nie stało ? Nie ma znajomych nie spotyka sie z nikim .ma problem ze np kolega mnie zaprasza na jakieś piwko m odrazu jakieś wyrzuty no ona sama będzie . Nie wiem co robić . Nie wiem chcby nawet jak z tego wyjść rodzina znajomi przekonani że jest ok a tu nie jest ok może coś ja źle robie jestem już chyba na granicy wyczerpania

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018