Brak erekcji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Brak erekcji

Witajcie, sprawa nie dotyczy mnie, ale mojego przyjaciela, który ma problem, a mianowicie z erekcja od początku prawie znajomości z dziewczyną która poznał dwa miesiące temu o którą bardzo się starał, ale z czasem ta dziewczyna zaczęła mówić mu o tym że ona w przyszłości chce bogatego męża, sprzątaczkę. Później powiedziała mu, że sprawdziła jak awansować w pracy u niego, że pójdzie z nim na studia na co on odpowiedział, że nie chce no i że nie ma matury zdanej to na studia nie pójdzie. Powiedziała mu ze musi to przetrawić no ale 2 dni później wspomniała ze to ona za to będzie musiała zdac egzamin na prokuratora bo on nie zarobi na utrzymanie domu 15 ani 10 tysięcy. Wkurzył się wtedy i powiedział jej że wkurza go ta jej gadka na co ona ze ona musiała przetrawić to że nie ma matury. Przez jakiś czas znów nastała sielanka aż do momentu gdy powiedziała mu co on uważa na temat aparatu na zęby i że ona by go wyszykowała i każda by jej zazdrościła ze jest jej. Najgorsze jest to że po miesiącu ona mu zwróciła uwagę na to czy ona na niego działa bo nic nie czuje, a ostatnio się rozpłakała ze go nie pociąga ona. Teraz już by chciała wejść związek ponoć go bardzo kocha ale czy taka miłość ma szansę przetrwać? Jak pomóc mu by wszystko znów zaczęło działać jak należy?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Brak erekcji

Nie rozumiem sensu niektórych zdań. 2. Faceta bez matury to bym nie chciała. 3. jak ma krzywe zęby niech zakłada ten aparat.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

3

Odp: Brak erekcji

Sprawdź osobiście czy ma problem ze sprzętem bo w tym wieku wszystko powinno działać. W końcu to Twój przyjaciel.

4

Odp: Brak erekcji

Oni są w ogóle dorośli ?

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

5

Odp: Brak erekcji

Tak są dorośli ona ma 28 a on ma 31

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018