Samotność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Samotność

Witam, jestem tu nowa. Postanowiłam się tu zarejestrować, ponieważ czuję się już bezsilna, okropnie samotna i nie mam do kogo się zwrócić i zwierzyć ze swoich trosk.
  Mam 31 lat, męża i dziecko. Niestety mój związek od dawna nie jest usłany różami i pomimo szczerych chęci nie zanosi się na poprawę. Jesteśmy razem długo, biorąc pod uwagę mój wiek. Wiele strasznych błędów ja popełniłam, na wiele rzeczy nie mam i nie miałam wpływu. Wiem, że maz w głębi serca bardzo mnie kocha, choć czesto w dość osobliwy sposób mi to okazuje. Tak czy owak ja od dawna nie czerpie satysfakcji z tej relacji, choć za wszelkaCenę nie chce zabierać rodziny dziecku. Poza tym nie mam zbyt wielu znajomych, czesto przeżywam zawody, przyzwyczaiłam się, ze ludzie przychodzą i odchodzą i chyba nikomu już nie ufam. Może tez problemem jest to, ze ja nie mam dystansu do ludzi, w każda relacje nieprawdopodobnie się wczuwam, łatwo mnie urazić i wszystko mocno przeżywam. Nigdy nie miałam szerszego grona znajomych, zawsze były to 1-2 osoby, ale 
Zazwyczaj po jakimś czasie te relacje się kończyły. Czuje się przegrywem,
Nic mi się nie układa, nieustannie zastanawiam się co ze mna jest nie tak. Mam sporo wad, staram się nad nimi pracować ale w ogólnym rozrachubku wydaje mi się ze nie jestem aż tak złym człowiekiem, lubię pomagać innym, staram się dużo uśmiechać, być
Uczynna, zawsze uchodziłam za osobę atrakcyjna fizycznie choć to może nie najistotniejsze. Generalnie czuje  się już stara wewnętrznie i nieprawdopodobnie sama ze swoimi emocjami. Może jest tu ktoś z podobnym problemem lub ktoś kto podniesie mnie na duchu:)?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność

Piszesz że łatwo Cię urazić i wszystko mocno przeżywasz. Może jesteś osobą bardzo zakompleksioną? Trudno z Tobą rozmawiać, bo łatwo Cię urazić, a z drugiej strony jesteś skryta? Dlaczego tak jest? Czy miałaś trudne dzieciństwo?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018