dziewczyna nagle rwie kontat - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: dziewczyna nagle rwie kontat

szanowne Panie,
jestem proso myślącym facetem. Zatem proszę o info co myślicie ... rzecz wygląda następująco. Kilka lat temu poznałem na portalu randkowym dziewczynę. Przez ten czas trwa/ła znajomość sms-owa. Ani razu nie udało się spotkać, mimo że bardzo mi zależało, za każdym razem jednak coś jej wypadało. Wiem że głupio to zabrzmi ale zakochałem się w dziewczynie. Nawet nie pomyślałem przez ten czas o innej kobiecie. Warto wspomnieć, że po kilku miesiącach znajomości, kiedy zacząłem naciskać na spotkanie, ona zerwała znajomość. Odezwałem się po kilku miesiącach, co doprowadziło do wcześniejszej sytuacji - wymiana sms-ów, wiedzieliśmy co się "u nas" dzieje... W trakcie przekładała kolejne terminy spotkania, zapewniając że to już ostatni raz. Nie zliczę ile tych ostatnich razów było. Teraz, kiedy wreszcie mieliśmy się spotkać, dowiedziałem się o jakimś problemie z moim zdrowiem - spanikowałem - i trochę ją tym zamęczałem. Praktycznie się ode mnie odcięła. Piszę do niej, ale mnie zbywa, jest obrażona... nie wiem co mam myśleć. To ładnych kilka lat. Wiem. Trzeba być idiotą, żeby zaangażować się poprzez kontakt sms-owy i przez kilka lat wierzyć że się spotkamy. Nie krytykujcie mnie, tylko napiszcie  jak myślicie, Wy kobiety - co oznacza jej nagłe oziębienie. To do niej niepodobne. Zawsze ciepła, miła, rozsądna. Teraz znieczulona, zimna, nie chcąca kontaktu ... czy to możliwe żeby zrazić ją nagle spanikowaniem z powodu problemu zdrowotnego (p.s. - nic zaraźliwego, śmiertelnego). Z góry dziękuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziewczyna nagle rwie kontat
marcinz napisał/a:

szanowne Panie,
jestem proso myślącym facetem. Zatem proszę o info co myślicie ... rzecz wygląda następująco. Kilka lat temu poznałem na portalu randkowym dziewczynę. Przez ten czas trwa/ła znajomość sms-owa. Ani razu nie udało się spotkać, mimo że bardzo mi zależało, za każdym razem jednak coś jej wypadało. Wiem że głupio to zabrzmi ale zakochałem się w dziewczynie. Nawet nie pomyślałem przez ten czas o innej kobiecie. Warto wspomnieć, że po kilku miesiącach znajomości, kiedy zacząłem naciskać na spotkanie, ona zerwała znajomość. Odezwałem się po kilku miesiącach, co doprowadziło do wcześniejszej sytuacji - wymiana sms-ów, wiedzieliśmy co się "u nas" dzieje... W trakcie przekładała kolejne terminy spotkania, zapewniając że to już ostatni raz. Nie zliczę ile tych ostatnich razów było. Teraz, kiedy wreszcie mieliśmy się spotkać, dowiedziałem się o jakimś problemie z moim zdrowiem - spanikowałem - i trochę ją tym zamęczałem. Praktycznie się ode mnie odcięła. Piszę do niej, ale mnie zbywa, jest obrażona... nie wiem co mam myśleć. To ładnych kilka lat. Wiem. Trzeba być idiotą, żeby zaangażować się poprzez kontakt sms-owy i przez kilka lat wierzyć że się spotkamy. Nie krytykujcie mnie, tylko napiszcie  jak myślicie, Wy kobiety - co oznacza jej nagłe oziębienie. To do niej niepodobne. Zawsze ciepła, miła, rozsądna. Teraz znieczulona, zimna, nie chcąca kontaktu ... czy to możliwe żeby zrazić ją nagle spanikowaniem z powodu problemu zdrowotnego (p.s. - nic zaraźliwego, śmiertelnego). Z góry dziękuję.

Cześć Marcin,
czy dobrze rozumiem, że kilka lat starałeś się o spotkanie, a ona cały czas nie była się w stanie z Tobą umówić?

BARDZO WIELU,
A MOŻE WIĘKSZOŚĆ LUDZI, ABY COŚ ZNALEŹĆ,
MUSI NAJPIERW WIEDZIEĆ,
ŻE TO ISTNIEJE.

3

Najzapewniej robi ci ciche dni, żebyś ochłonął. Shit test. Odezwie się za kilka dni, żeby dać Ci szansę być znów jej esemesowym podnóżkiem.
Bo nim jesteś. Ustawiasz się w pozycji petenta, który doprasza się o spotkanie, mimo że go nie dostaje. Doprasza się dalej. Przez kilka lat rozmawiasz z kobietą (kobietą?), której zawsze nie po drodze? Nie chce się z Tobą spotkać, i tyle.
Ona jest pieprznięta, i to zdrowo. A Ty jesteś desperat.

4 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-01-25 21:57:58)

Marcin, niestety nie wygląda to dobrze. Jeśli ona przez kilka lat nie znalazła sposobu, żeby się z Tobą spotkać, to nie jest Tobą zainteresowana jako mężczyzną, kimś, z kim mogłaby się związać. Może ta znajomość jest dla niej wygodna, bo zawsze ma do kogo się odezwać, jest ktoś, dla kogo jest ważna, wirtualnego kumpla, który o niej myśli i wspiera. Ale nie traktuje Cię "poważnie". Nie jak kandydata na partnera.
Bardzo źle o niej świadczy, że nie potrafiła być obecna, kiedy miałeś problemy ze zdrowiem i to Ty potrzebowałeś wsparcia. Szukanie go w takiej sytuacji jest naturalne. Szukałeś przecież u osoby, która, jak by nie było, towarzyszy Ci kilka lat, choć tylko wirtualnie. I dla której Ty jesteś, gdy Cię potrzebuje.
Nie powinieneś liczyć na to, że sytuacja się odmieni. Trwa to wystarczająco długo, dziewczyna miała milion szans.
Jeśli chcesz mieć z nią kontakt mimo wszystko, powinieneś się pogodzić z tym, że nic "więcej" z tego nie będzie. Ona tego nie chce i będzie się odcinać, gdy Ty będziesz chciał się do niej zbliżyć. Możecie sobie pisać, rozmawiać. Ale nie patrz na nią jak na swoją (przyszłą) dziewczynę. Dziewczyny poszukaj innej, takiej, u której nie musisz się dopraszać zainteresowania.
Pewnie trudno Ci emocjonalnie to przyjąć. Może na jakiś czas też się odetnij, dla złapania równowagi? A potem - życie pokaże. Może nie będzie już dla Ciebie tak ważna.
W sytuacji, gdy jest się w coś bardzo zaangażowanym, trudno do siebie dopuścić, że to skazane na porażkę i zaakceptować jakiekolwiek "dobre rady". Licząc na związek, marnujesz czas, którego nie odzyskasz. W tym momencie może Ci się zdawać, że nikogo lepszego nie spotkasz. Ale daj sobie szansę, nie zamykaj się w tym.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

5

dziękuję Ci niepodobna ... rzeczowa odpowiedź ... smutna ... ale myślę że coś może być na rzeczy. Jest mi cholernie przykro, ale chyba powinienem się odciąć od niej. skończyć definitywnie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018