spotkanie raz na tydzień to za mało? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » spotkanie raz na tydzień to za mało?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: spotkanie raz na tydzień to za mało?

czy spotkanie raz w tygodniu z chłopakiem to za mało? czy dlatego związek może się rozpaść? sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: spotkanie raz na tydzień to za mało?

Nie da się powiedzieć, że tyle spotkać pozwoli związkowi przetrwać, a tyle spowoduje, że się rozpadnie.

Gdybym mogła, to widziałabym się z narzeczonym codziennie, ale po prostu się nie da i od tych wakacji będzie maksymalnie tylko raz w tygodniu. Dawniej bywało czasem raz na dwa tygodnie i jakoś daliśmy radę. Chodzi o to, by być ze sobą w kontakcie i nie zapominać o sobie.

A dlaczego widzicie się raz w tygodniu? Bo częściej nie możecie czy częściej nie chcecie?

ciężko powiedzieć, ja jestem za spotkaniami, ale on ma tez swoje, jak to mówi, pasje i twierdzi, ze jemu raz w tygodniu wystarcza

4

A ile jesteście razem? Bo mi na samiutkim początku bycia razem też wystarczały spotkania raz maksymalnie dwa razy w tygodniu.

narazie krótko, bo tylko miesiąc

6

too hard candy to eat napisał/a:

jesli zbyt często to ja odwiedzam mojego chłopaka w domu, a on przyjezdża rzadko to on może to odebrać jako narzucanie się? czy może myśleć że zrobię dla niego wszystko? po prostu może przestać mnie szanować? jak powinnam się zachowywać, aby on mnie zaczął "zdobywać" i o mnie zawalczył? nie chcę go stracić sad zakochałam się tak prawdziwie i boję się że nic z tego dalej nie będzie sad

iziaaaaak napisał/a:

więc zwolnij i daj sie zdobywać, nie musisz do niego ciągle gonić;)

too hard candy to eat napisał/a:

Mój chłopak odzywa sie dosyć rzadko, tzn raz dziennie. Zwracałam mu uwagę wiele razy, ale on twierdzi, że raz dziennie się nie odezwać to nic, gorzej jakby to były trzy dni. Może to głupie, ale spędza mi to sen z powiek. co o tym sądzicie? prosze o opinie wink

too hard candy to eat, jeśli będziesz zadawała wszystkie pytania na temat tego chłopaka w jednym miejscu ułatwisz użytkowniczkom odpowiedź na Twoje pytania. Proszę, nie zakładaj kolejnych wątków dublujących temat smile
Pozdrawiam, moderatorka Yvette

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

7

Miesiąc bycia razem to jeszcze krótko. Nie naciskaj na niego, bo poczuje się osaczony i powie Ci, że go ograniczasz i zerwie.
Nie dawaj mu o sobie zapomnieć, ale rób to subtelnie.

8

Jeśli oboje chcecie ze sobą być... to myślę że już niedługo tych spotkań będzie więcej. Będziecie chcieli się spotykać dłużej, częściej, ale trzeba czasu:)

9

myślę,że nie. ale na dłuższą metę może to być dosyć męczące. mój ukochany miał taką pracę gdzie nie było go tydzień i wracał tylko na weekendy często w sobotę wieczorem.  po jakimś czasie denerwowało mnie to strasznie

Nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.

10

ja wytrzymałam tak ponad 4 lata rozstalismy sie z innych powodow... jednak to szczescie ta sobota kiedy przyjedzie byla najpiekniejsza odliczalam dni i nie moglam sie doczekac

11

dokładnie.. jutro już środa;-) tylko 2 dni i już ON. tak powinnaś do tego podchodzić! Tzn Nas dzielą kilometry, On pracuje w innym mieście ale w weekendy się spotykamy jest ciężko ale myślę ze muszę się do tego przyzwyczaić, bo chce z nim byc, a czesciej spotykać się po prostu nie możemy. Pozdrowienia.

nie chcę sie bez sensu snuć, niech coś wreszcie zwali z nóg..

12

jak bylam z chlopakiem widywalismy sie raz na tydzien.. mnie to nie przeszkadzalo zalezalo mi na nim..
jego przeroslo i sie rozstalismy ;/
kwestia indywidualna

13

Ja uważam że jeśli dwoje ludzi się kocha to poradzi sobie z każdą przeszkodą bo jak ktoś kiedyś mi powiedział "Odległośc jest przeszkodą dla ludzi ale nie dla miłości" :-) Mój chłopak równiesz planuje jechac za granice, nie wiem kiedy bo miał już jechac ale zostal dla mnie i tu znalazl sobie prace i kiedy pojedzie bedzie przyjezdzal co miesiac na tydzien ale wtedy bede spedzac z Nim full czasu a w pszyszłym roku kiedy zarobi na to co zaplanował chcemy zamieszkac razem bo idzie na studia tam gdzie ja :-) Dlatego mysle że tak naprawdę odległość nie ma takiego znaczenia bo wszystko zależy od nas, wiadomo jest cięzko ale tylko my decydujemy czy przetrwamy czy nie :-) Pozdrawiam Was gorąco!

14

a Ja z moim chłopakiem widuje się kiedy tylko mogę ale bywa że nie widzimy się nawet miesiąc ale rozmawiamy codziennie narazie było dobrze ale jeszcze tylko rok i bedziemy blisko:)

15

A ja mam trochę inne zdanie. Jestem w moim 4tym związku, różnie bywało. W jednym było tak, że ze względu na odległości widywaliśmy się raz na miesiąc (to była porażka), teraz z kolei jestem w takim, że widujemy się codziennie (nie, nie mieszkamy razem). Moim zdaniem spotykanie się raz na tydzień to za mało, bo jak dla mnie związek to "bycie" razem, czyli widywanie się w różnych sytuacjach, tych miłych i niemiłych, żeby się znać. A widywanie się raz na tydzień jest jak randka. Miło, roamntycznie, z biciem serca, na pewno nie pozwala wpaść w rutynę, ale mniej się siebie zna.
Poza tym, jeśli autorce wątku zależy na tym, by się widywać często, a jej partner chce raz na tydzień, to czemu ona się dostosowuje? tongue gdzie tu sprawiedliwość! Można by jakiś kompromis, a nie tak, że tylko jedna strona. Chłopak powinien uwzględniać również potrzeby kobiety, nie tylko swoje. Bo jeśli Tobie, too hard candy to eat, to przeszkadza, to prędzej czy później albo faktycznie się rozpadnie (bo dla połowy zainteresowanych będzie za rzadko), albo się zmieni (w takim razie nie ma się o co martwić, tylko raczej warto się zastanowić, jak to skutecznie pójdzie), albo będziesz się dalej zadręczać że za rzadko.

"Czasem trzeba odejść od zmysłów, by nie zwariować"...

16

Dla mnie najlepszym wyjściem są spontaniczne spotkania. Np w 1 tygodniu 3 razy, w następnym raz, itd., byle uniknąć rutyny, bo to może być zabójcze. No chyba że ma się napięty grafik innymi zajęciami i wypada tylko ten jeden jedyny dzień...

Dwóch było głupich na świecie: jeden co dawał, drugi, co nie chciał brać.

17

Jak dla mnie jest to za malo. a juz napewno ciezko poznac taka osobe. Znacie sie niedlugo, ale z czasem to moze sie okazac trudniejsze. Choc to wszystko zalezy od Was, ile ludzi, tyle charakterow. jak bedzie Wam pisane , ze zwiazek przetrwa i rozwinie to tak bedzie, a jak nie to trudno. Czas pokaze

18

Czesc jestem tu nowa^^a wiec co do tego widywania sie raz na tydzien...powiem tak uwazam ze to ma sens:)raz na tydzien dla mnie to by był raj^^uwazam ze jesli naprawde sie kochacie to bedzie dobrze poza tym zawsze jest telefon mozna zadzwonic:)Oczywiscie tez zalezy to od osoby:)osobiscie jestem w zwiazku z  chłopakiem i widuje sie z nim bardzo zadko osatnio widziłam sie z nim miesiac temu,ale jesli naprawde sie kochacie to przetrwacie wszystko takie jest przynajmniej moje zdanie i zycze powodzenia^^

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » spotkanie raz na tydzień to za mało?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018