Samotność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Samotność

Witam,
na początku chciałbym powiedzieć, że to będzie dosyć długa historia. Prosiłbym o nie hejtowanie, po prostu poczułem, że fajnie będzie się podzielić tym na forum. Mam 25 lat, od około roku jestem singlem. Wcześniej byłem w 6-letnim związku, w którym się nam po prostu nie układało, każdy miał swój własny plan na życie i rozstaliśmy się. W czasie tego związku miałem problemy, leczyłem się na depresję i od razu jak wyszedłem z tego stanu stwierdziłem, że nie mogę dalej kontynuować tego związku i zerwaliśmy. Postanowiłem wszystko poukładać sobie od nowa, przeprowadziłem się do innego miasta no i wynająłem pokój, znalazłem nową pracę i nawet podjąłem studia. Problem zaczęła dla mnie stanowić samotność, totalnie nie byłem przyzwyczajony do życia samemu. Na początku jakoś sobie myślałem, że tak po prostu musi być i się przyzwyczaję i z dnia na dzień będzie coraz łatwiej i po prostu kogoś poznam z kim coś razem zbudujemy. Mimo, że jestem dosyć śmiałą osobą i rozgadaną to nie potrafię kogoś ot tak zaczepić na ulicy, bez punktu zaczepienia. Wcześniej było mi łatwiej bo zawsze byłem towarzyską osobą i obracałem się wśród ludzi, lecz po związku byłem trochę "ograniczany" poprzez zazdrość mojej partnerki. Teraz jak jestem starszy jest już mi trudniej. Pomyślałem, że może spróbuję poznać kogoś przez internet (Badoo,Tinder,Sympatia) ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że znalezienie tam fajnej dziewczyny to tak jak trafienie w totka. Poznawałem wiele dziewczyn, często się spotykałem ale nigdy nic z tego nie wynikło. Powody były różne, czasami ja się nie spodobałem, czasami ona mi ale najgorsze to były zakłamane dziewczyny co nie wiedziały czego chcą. Spotykałem kobiety, które miały problemy z sobą, chciałem im pomóc znaleźć pracę i w ogóle ogarnąć to mnie po pewnym czasie olewały. Spotykałem samotne matki, dla których byłem również w stanie to zaakceptować, że ma dziecko mimo to mnie też po jakimś czasie olewały. Jestem w miarę przystojny (tak myślę) chłopakiem. Lubię zaaopiekować się kobietą, jestem zaradny, pracuję, jestem towarzyski. Mam znajomych tutaj tylko takich, którzy wolą się napić i latać po klubach a jak wiadomo w ten sposób nie znajdziesz normalnej kobiety (lub jest to bardzo trudne). Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć w jaki sposób można kogoś normalnego co ma takie same potrzeby jak ja? Nie wiem jakoś nie widzę chodzenia samemu do kina czy do pubu, tam zazwyczaj ludzie chodzą z kimś a ja nie będę miał odwagi, żeby podejść i zagadać.  Czy coś ze mną już jest  nie tak ? Chwilami myślę, czy nie powininem iść z tymi problemami do psychologa ale jak na razie jakoś sobie radzę. I żeby nie było nie rozczulam się tak prywatnie, odważyłem się tylko tutaj anonimowo. Jestem ciekawy Waszych opinii, pozdrawiam wszystkich.

PS. Mam nadzieję, że napisałem to w miarę logicznie big_smile
PS2. Dodam, że pochodzę z małego miasta przeprowadziłem się do dużego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność

Dublowanie wątków jest niezgodne z regulaminem.
Kontynuuj dyskusję w swoim poprzednim temacie: https://www.netkobiety.pl/t116481.html

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018