Niesmiala dziewczyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Niesmiala dziewczyna

Hey.jak przekonac do siebie swoja sasiadke ktorej prawdopodobnie sie podobam,prawde mowiac ona tez mi sie podoba,nie dosc ze z charakteru to i fizycznie.Dodam tez ze oboje jestesmy singlami.Ona chodz wyglada i w sposob jaki sie wypowiada sprawia wrazenie smialej stanowczej laski ale tak nie jest.jest nie smiala dziewczyna o zlotym sercu ktora potrzebuje tak jak ja milosci,wiernosci i ciepla.Nie wiem co robic bo swoja nie smialoscia do mnie na poczatku dala mi do zrozumienia ze nie mam szans,a teraz nie chce sie tez narzucac bo nie chce kolejny raz dostac kosza(przykre uczucie) ale zalezy mi na niej naprawde.doradzi mi ktos? Z gory dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niesmiala dziewczyna

Zaproś ją na lody :)

3

Zaproś ją gdzieś, jak odmówi to będziesz w tym samym miejscu co jesteś teraz. Nic nie stracisz.

No najwyżej Twój własny wyimaginowany wizerunek samego siebie na tym ucierpi, ale z zewnątrz dla ludzi będziesz tym samym gościem :)

Czasy się zmieniają, ale kobiety z reguły nie wychodzą z takimi inicjatywami, żeby nie wychodzić na łatwe i td.

4

Wg mnie jej od razu nie zapraszaj, tylko probuj malymi krokami.. Moze jest naprawde niesmiala i potrzebuje czsu, zeby ci zaufac i zgodzic sie na spotkanie.. niektore dziewczyny tak działają..

5

Ciezki temat,tez nie rozumiem kobiet.Moze ona powinna zrobic pierwszy krok i zagadac.Skoro ma jakies blokady to musi sama je odblokowac.Powodzenia :)

6

Sonsiatfuj napisał/a:

Hey.jak przekonac do siebie swoja sasiadke ktorej prawdopodobnie sie podobam,prawde mowiac ona tez mi sie podoba,nie dosc ze z charakteru to i fizycznie.Dodam tez ze oboje jestesmy singlami.Ona chodz wyglada i w sposob jaki sie wypowiada sprawia wrazenie smialej stanowczej laski ale tak nie jest.jest nie smiala dziewczyna o zlotym sercu ktora potrzebuje tak jak ja milosci,wiernosci i ciepla.Nie wiem co robic bo swoja nie smialoscia do mnie na poczatku dala mi do zrozumienia ze nie mam szans,a teraz nie chce sie tez narzucac bo nie chce kolejny raz dostac kosza(przykre uczucie) ale zalezy mi na niej naprawde.doradzi mi ktos? Z gory dziekuje

Skoro ma takie złote serce to poproś ją o pomoc w jakiejś sprawie. Pomoże Ci, zbliżycie się i może coś z tego wyjdzie.

7

Jak wyglądają teraz Wasze spotkania i relacje? Ciężko coś doradzić, kiedy wszystkie dane to: Podoba mi się, a ja prawdopodobnie podobam się jej. Spotykacie się u siebie w domu czy tylko mijacie na klatce schodowej? Rozmawiacie czy nie?

Prowadzę darmowe konsultacje w zakresie relacji damsko - męskich, głównie budowania związków i zdobycia osoby, która Ci się podoba. Po prostu napisz mi maila z czym masz problem, a ja postaram Ci się pomóc wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018