Koleżanka z pracy.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Koleżanka z pracy..

Cześć, chciałem prosić Was o poradę.

Pracuję chwilowo na produkcji, obsługuję dość skomplikowaną maszynę, której są 3 egzemplarze w naszej firmie. Obok mnie pracuje pewna dziewczyna.
Strasznie zaintrygowała mnie swoją osobowością i od pewnego czasu złapałem się na tym, że ciągle o niej myślę.
Mam ogromny problem, ponieważ pracujemy dosłownie metr od siebie a przez 8 godzin rozmawiamy może 5-10 minut? Nie potrafię rozpocząć rozmowy, ponieważ nie wiem o czym mógłbym zagadać oprócz pracy (to strasznie oklepane) tym bardziej, że od 3 miesięcy jak mówię prawie nie rozmawiamy. Kompletnie nie wiem jak mam zacząć rozwijać naszą znajomość, proszę, powiedzcie co zrobilibyście na moim miejscu i co ewentualnie może pomyśleć/poczuć ta dziewczyna.
Poza tym mam zamiar niedługo odejść z firmy i zająć się z powrotem pracą w swoim zawodzie, więc czas ma znaczenie.

PS. Dodatkowym problem jest to, że ów koleżanka jest naprawdę śliczną osobą, a ja sam zdecydowanie nie grzeszę urodą (jest to zdecydowanie obiektywne). Jestem zadbany, dobrze się ubieram, natomiast z wiekiem przybywa mi brzucha i ohydnej drugiej brody, choć aktywnie z tym walczę. Dziewczyna fascynuje się siatkówką, w którą sama grała, także możecie sobie wyobrazić jej figurę.

*PS2. Poprzedni temat na forum z mojego konta dotyczył problemu innej osoby.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez ZielonaKama (2018-09-19 15:42:28)

Odp: Koleżanka z pracy..

Jak mogla zaintrygowac Cie swoja osobowoscia skoro nie rozmawiacie?
Patrzeniem na nia okresliles jej osobowosc?
Z innymi rozmawia?

3 Ostatnio edytowany przez Tomko (2018-09-23 02:08:14)

Stare a ciągle aktualne:

"Ledwo mnie znasz, tyle już masz
Planów, jakbyś wieki mnie znał
Siedzimy tu godziny pół
Zahaczyłeś prawie o ślub
Wybacz chłopcze, gdy się tak uśmiecham
Wybacz proszę - lecz nie na to czekam..."

Autor to typ romantyka, niewykluczone że bez doświadczenia w związkach.

Moja rada. Wdaj się w jakikolwiek związek, zobaczysz że z perspektywy czasu wszystko będzie wyglądać inaczej.

4

"Moja rada. Wdaj się w jakikolwiek związek, zobaczysz że z perspektywy czasu wszystko będzie wyglądać inaczej."

Nie wiem, czy jest to dobra rada. Autor wda się w "jakikolwiek" związek i wyjdzie z niego skrzywdzony, z wypaczonym poglądem, że każdy związek musi tak wyglądać.

Może na początku porusz temat pracy, dlaczego dziewczyna tam pracuje, dlaczego nie chciała być zawodową siatkarką albo choćby pozostać w sporcie jako trener / nauczyciel. Powiedz jej też troszkę o sobie, że chciałbyś wrócić do zawodu, i tak dalej.

5

Ale nie szukaj grom wie jakich tematów. Zapytaj co u niej, co robiła wczoraj,podziel się tym,co robiłeś Ty,co ciekawego Cię ostatnio spotkało itp. Jeśli będzie zainteresowana rozmową to ta rozmowa się rozwinie albo chociaż będzie widoczne to zainteresowanie. Bo zawsze może być jeszcze opcja,że ona nie chce z Tobą gadać i Twoja osobowość nie zainteresowała jej. W tym przypadku niewiele byś mógł zrobić. Podejdź do sprawy w miarę na luzie, obserwuj i wyciągaj wnioski.

Masz problem? Chcesz pogadać? Zapytać o coś?
Napisz do mnie śmiało wiadomość prywatną!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018