153 cm a 190 cm - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: 153 cm a 190 cm

Czy kobieta o wzroście 153 ma jakiekolwiek szanse na to że może spodobać się mężczyźnie który mierzy około 190 cm? Czy w ogóle zwróci na taka uwagę?

2

Odp: 153 cm a 190 cm

Oczywiście, faceci nie są tak restrykcyjni w stosunku do kobiet jak w drugą stronę. No i liczy się osobowość.

-

3

Najpierw liczy się wygląd, więc jak jesteś ładna to nie będzie z tym problemu.

Tak. Jestem twojego wzrostu praktycznie. Nigdy nie miałam niskiego faceta. Wszyscy sporo powyżej 180 cm. Najwyższy miał chyba tak 195 cm, mąż ma jakoś 186 czy 8 on sam w sumie dokładnie nie wie... big_smile

5

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!:D

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-14 01:48:53)

[post bez wartości merytorycznej]

7 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-14 01:33:15)

Chciałbyś, żeby to były tylko marzenia... big_smile
[osobiste wycieczki - usunięte przez moderację]

8

sophiezosia napisał/a:

Czy kobieta o wzroście 153 ma jakiekolwiek szanse na to że może spodobać się mężczyźnie który mierzy około 190 cm? Czy w ogóle zwróci na taka uwagę?

Jeden z moich partnerow mial rowne 2 metry wzrostu, a ja mam 160.  Zwrocil na mnie uwage raczej nie z powodu wzrostu haha, ani ja na niego bo wole facetow podobnego wzrostu.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

9

Słyszałam teorię, że ci duzi faceci często lubią maleńkie kobietki, ale nie wiem, czy naprawdę jest tu jakaś reguła. Myślę, że wzrost nie decyduje, jeśli jesteś ogólnie atrakcyjna. Ale Ty byś się dobrze czuła przy takim wysokim gościu? Ja mam 166, a facet 190 jest dla mnie baaardzooo wysoki smile Jednak wolę nie sięgać komuś do ramienia.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-14 01:34:14)

[wypowiedź zdecydowanie poniżej oczekiwanego poziomu]

11

Cały ten radosny, aczkolwiek przeplatający się z elementami złośliwości off top, który pojawił się wyniku powyższych, edytowanych wypowiedzi, został usunięty. Uprzedzam, że jest to moja ostatnia interwencja bez dalszych konsekwencji dla swobodnej 'twórczości' autorów nieregulaminowych postów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

12

niepodobna napisał/a:

Słyszałam teorię, że ci duzi faceci często lubią maleńkie kobietki, ale nie wiem, czy naprawdę jest tu jakaś reguła. Myślę, że wzrost nie decyduje, jeśli jesteś ogólnie atrakcyjna. Ale Ty byś się dobrze czuła przy takim wysokim gościu? Ja mam 166, a facet 190 jest dla mnie baaardzooo wysoki smile Jednak wolę nie sięgać komuś do ramienia.

Tak, wielu wysokich mężczyzn lubi małe kobietki. Czy odwrotnie jest tak samo, nie wiem, ale ja przez wiele lat miałam partnera o wzroście 196 cm, a sama mam 166. W życiu codziennym mi to zupełnie nie przeszkadzało, w sumie nie miało znaczenia, jedynie źle się z nim całowało, bo trzeba było się na palce wspinać big_smile

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018