Dziewczyna z Roksy, czy warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna z Roksy, czy warto?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 86 ]

1 Ostatnio edytowany przez KreatywnySync (2015-09-18 20:40:13)

Temat: Dziewczyna z Roksy, czy warto?

Hej. Temat jak najbardziej powazny. Wiem, ze to moze nieodpowiednie forum do takiej dyskusji ale wiem, ze jest tu tez wielu facetow. Mam 23 lata, jestem raczej niesmialy i malomowny na dodatek niezbyt przystojny choc zadbany. Jak latwo sie domyslec jestem prawiczkiem, nigdy nie mialem dziewczyny. Dotychczas napiecie seksualne rozladowywalem poprzez masturbacje ale od okolo 4 dni tego nie robilem i poczulem jakis mini zastrzyk energii. Pomyslalem, ze moze warto byloby sie rozdziewiczyc bo mam na to straszne cisnienie ;/ Najlepszym wyjsciem wydaje sie zamowienie sobie dziewczyny. Takie nie zwracaja uwagi na to jak wygladasz ale ile masz kasy i przy okazji nie musisz zabawiac je rozmowa. Co o tym myslicie? Korzystal juz ktos z Was z podobnych uslug? Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna z Roksy, czy warto?

To my Ci tyle rad napisalismy jak wyrwac dziewczyne a Ty i tak chcesz z Roksy zamowic :D?! Mezczyzni :lol:

3

Omg zamawiaj. Masz ciśnienie to zrób to zamiast tu pisać. Carpe diem

4

LunaPARK napisał/a:

To my Ci tyle rad napisalismy jak wyrwac dziewczyne a Ty i tak chcesz z Roksy zamowic :D?! Mezczyzni :lol:

Nie no te rady byly w stylu "nie badz brzydki, wyjdz do ludzi, idz pobiegac" i jakis koksik zrobil mi offtop tam

@anetqueen no wiem ale zastanawiaja mnie procedury, jak to sie odbywa, wrazenia osob ktore korzystaly, czy warto, fajnie jakby wypowiedzial sie ktos kto byl w podobnej sytuacji

5

KreatywnySync napisał/a:

nie badz brzydki

Toz ta rada ma 100% skutecznosc :lol:

6

to-reklama stronki? ;)

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

7

Nie wiedziałem co to jest :p a to takie odloty :D Jak potrzebujesz to korzystaj. To w sumie normalna sprawa :) chociaż może najpierw byś na badoo poszukał jakiegoś chętnego szlaufa xD było by bez kasy xD

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

8

Nie wierzę w to co czytam.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

9

On-WuWuA-83 napisał/a:

Nie wiedziałem co to jest :p a to takie odloty :D Jak potrzebujesz to korzystaj. To w sumie normalna sprawa :) chociaż może najpierw byś na badoo poszukał jakiegoś chętnego szlaufa xD było by bez kasy xD

Pierwszy raz spotkalam sie z takim okresleniem o.O

Ja tam widze u niego niskie szanse na zdobycie i zaliczenie dziewczyny bez placenia. Musialby ostro spiac poslady, a na to jest za leniwy :D

10

Taaa, tez tak uwazam...
Inaczej trzeba by jednak porozmawiac...hahahaha

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

11

LunaPARK napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

Pierwszy raz spotkalam sie z takim okresleniem o.O

Ponieważ dopiero co odrosłaś od ziemi ;) hehehe :D :D

12 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2015-09-18 22:17:16)

weszłam i"Na spotkaniu mam do zaoferowania                                            -francuz bez zabezpieczenia z finalem w ustach"  nie  boja  sie hpv?a pozniej taki bedzie roznosil dalej- zonie-dziewczynie-kolezance

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..

13

On-WuWuA-83 napisał/a:

A ja myślałem że bycie legionistą się tak objawia.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

14

oczy Lwa napisał/a:

weszłam i"Na spotkaniu mam do zaoferowania                                            -francuz bez zabezpieczenia z finalem w ustach"    nie  boja   sie hpv?

Są i 'ciekawsze' usługi w ofercie.

15

Metyl napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

A ja myślałem że bycie legionistą się tak objawia.

Coś cię boli? hehe :)

16

On-WuWuA-83 napisał/a:

Sloikowa gwara :lol:. Nie rozumim :p

17 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2015-09-18 22:40:42)

obcego faceta wydzieliny w ustach, bo rozumiem z gumka,tak wiem faceci nie  lubia z gumka...

18

oczy Lwa napisał/a:

weszłam i"Na spotkaniu mam do zaoferowania                                            -francuz bez zabezpieczenia z finalem w ustach"  nie  boja  sie hpv?a pozniej taki bedzie roznosil dalej- zonie-dziewczynie-kolezance

Ten argument podnoszony przez kobiety,ciągle mnie zastanawia ...
A  czy od kobiety która miała np 10 partnerów i uprawiała seks bez zabezpieczenia nie da się zarazić?
Tego Waszego myślenia chyba nie ogarne :O

Stronger and stronger ...

19

theonlyone napisał/a:

Stałą partnerkę możesz poprosić o badanie ( i samemu przy okazji też sobie zrobić ). U prostytutki takiej szansy raczej nie masz. ;)

20

Metyl napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Stałą partnerkę możesz poprosić o badanie ( i samemu przy okazji też sobie zrobić ).

Teoretycznie tak,ale kto tak robi ?

21

theonlyone napisał/a:

Ale co mnie obchodzi kto to robi oraz czy w ogóle?

Chcesz być bezpieczny a na pewno bardziej bezpieczny niż wcale? To nie szukaj dziury w całym.

22 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2015-09-18 22:55:03)

theonlyone napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

A  czy od kobiety która miała np 10 partnerów i uprawiała seks bez zabezpieczenia nie da się zarazić?

prostytutka ma w ciagu jednego dnia dwoch-trzech roznych/dziwnch-typow tak wiem faceci lubia prostytutki ;)

23

theonlyone napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Oczywiscie, ze da, ale wraz z liczba partnerow rosnie ryzyko zarazenia. Proste jak drut :D.

24

Metyl napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Ale co mnie obchodzi kto to robi oraz czy w ogóle?

Chcesz być bezpieczny a na pewno bardziej bezpieczny niż wcale? To nie szukaj dziury w całym.

Bo takie teorie snujesz...które nie mają potwierdzenia w rzeczywistosci,nie słyszałem jeszcze,żeby dwoje napalonych na siebie ludzi stwierdziło,że najpierw trzeba badania zrobić....teoria ma to do siebie,że pozostaje tylko teorią.
Więc dalej nie widzę żadnego argumentu który ma mnie przekonać,że od zwykłej kobiety nie da się zarazić ,a od prostytutki tak-no może oprócz rachunku prawdopodobieństwa.

25

LunaPARK napisał/a:
theonlyone napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

Oczywiscie, ze da, ale wraz z liczba partnerow rosnie ryzyko zarazenia. Proste jak drut :D.

Jak ktoś ma pecha,to może się zarazić nawet od takiej,co spała z jednym facetem,więc,dalej nie jestem przekonany,za to jest argument za pożądaniem dziewictwa ;)

26

theonlyone napisał/a:

Bo takie teorie snujesz...które nie mają potwierdzenia w rzeczywistosci,nie słyszałem jeszcze,żeby dwoje napalonych na siebie ludzi stwierdziło,że najpierw trzeba badania zrobić....teoria ma to do siebie,że pozostaje tylko teorią.

Słuchaj, jak ktoś chce się bzykać z kimś obcym na hardkorze, bez gumki ale jednocześnie boi się jakiegoś syfa, wenery, ewentualnej ciąży czy czegokolwiek innego to jest po prostu idiotą.

Albo jesteś z kimś w stałym związku albo bawisz się w różnorakie przygody ale z głową albo zachowujesz się jak skończony jełop. Innego wyjścia ja tu nie widzę. Proste.

Więc dalej nie widzę żadnego argumentu który ma mnie przekonać,że od zwykłej kobiety nie da się zarazić ,a od prostytutki tak-no może oprócz rachunku prawdopodobieństwa.

A ktoś tu twierdzi że od 'zwykłej kobiety' nie da się zarazić?

27

Idź do dziewczyny z roksy. Jednej, drugiej, dziesiątej. Zobaczysz jak kobieta wygląda z bliska, jak się rozmawia. Poczytaj "niepłatne forum płatnej miłości", aby nie trafić na oszustkę.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

28

LunaPARK napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

Sloikowa gwara

Wut? Teraz ja nie rozumim ;D

Tego Waszego myślenia chyba nie ogarne yikes

To jest bardzo dobre rozumowanie, trafiłeś w punkt.
Ja tam nie korzystam z tego typu uciech :) ale znam/znałem chłopaków co korzystają/korzystali. Dla mnie normalni koledzy z którymi można pogadać, pośmiać się i wypić jakiegoś browara :D.  Swego czasu poznałem 3 braci i ich szwagra :D.  Oni u nas zarabiali dobrą kasę przez 3-4tyg a żony siedziały w ich miejscu zamieszkania - dystans 170km . Przychodził weekend i jak jeden mąż wspólnie jeździli zabawić się na agencję :D :D.
Jedną igłą z nimi się nie dzieliłem i generalnie nie mam nic z tym wspólnego, tfu tfu gejem też nie jestem :D tak więc mogę oceniać ich tylko po zachowaniu czysto koleżeńskim a ono było ok. Zresztą takich ludzi jest mnogo :) To że znaleźli sobie jakąś uciechę która sprawia im radość to nic mi do tego i nikt nie ma prawa ich pod tym względem oceniać (może poza ich żonami :D)

29

theonlyone napisał/a:

Jak ktoś ma pecha,to może się zarazić nawet od takiej,co spała z jednym facetem,więc,dalej nie jestem przekonany,za to jest argument za pożądaniem dziewictwa ;)

Oczywiscie, ze tak. Ale sa to zachowania zwiekszajace ryzyko i tyle. Tez uwazam, ze na cos trzeba umrzec, wiec odwodzic nikogo nie zamierzam :D.

30

Mysle ze to czy ty stracisz te dziewidztwo czy nie stracisz to na nikim poza Toba nie robi wrazenia.
Masz kilka opcji :

a)  Przyjac do wiadomosci ze jak sex jest dla Ciebie tak wazny ( tu nawet nie chodzi o to ze zaplacisz).
To predzej czy pozniej moze bedziesz mial z tego powodu w zyciu problemy.
b) Zasugerowalbym ze pojsc po rozum do głowy ale  kazdy jest kowalem swego losu

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

31

Metyl napisał/a:

Słuchaj, jak ktoś chce się bzykać z kimś obcym na hardkorze, bez gumki ale jednocześnie boi się jakiegoś syfa, wenery, ewentualnej ciąży czy czegokolwiek innego to jest po prostu idiotą.

Zgadzam sie,ale mało jest ludzi rozsądnych,bo np nikt nie chce zginąc w wypadku samochodowym,to dlaczego ludzie nie zapinają pasów?Dlaczego palą papierosy,skoro wiedzą,że moga umrzeć na raka?Dlaczego piją alkohol i zażywają narkotyki,skoro można przedawkować?Przecież to sie wydaje takie oczywiste,a jednak ryzykują?
Odpowiedź: Każdy myśli,że jego to nie spotka....

Metyl napisał/a:

Albo jesteś z kimś w stałym związku albo bawisz się w różnorakie przygody ale z głową albo zachowujesz się jak skończony jełop. Innego wyjścia ja tu nie widzę. Proste.

W stałym związku często kobiety biorą tabletki,więc ryzyko jest takie same.

Metyl napisał/a:

W każdym wątku o prostytutkach kobity na pierwszym miejscu stawiają argument,że przecież można sie zarazić.

32

theonlyone napisał/a:
Metyl napisał/a:

W każdym wątku o prostytutkach kobity na pierwszym miejscu stawiają argument,że przecież można sie zarazić.

Ze mozna szybciej sie zarazic, ze jest wieksza szansa... Zaprzeczysz temu? Nie. Czyli kobity maja racje :D

33

LunaPARK napisał/a:
theonlyone napisał/a:
Metyl napisał/a:

Ze mozna szybciej sie zarazic, ze jest wieksza szansa... Zaprzeczysz temu? Nie. Czyli kobity maja racje :D

Ale wyraz "szybciej" nigdy nie padł,więc nie mają racji :lol:

34

Tu nie chodzi o to zeby sie zarazic czy nie zarazić ?
Ponieważ to jest taka sama kwestia szcześcia jak to ze sie wpadnie na pijanego kierowce albo nie.
Sa 2 sprawy :

1) Placisz a nic tak naprawde nie dostajesz , a jak myslisz ze cos dostajesz to naprawde mozesz sie oszukiwac jak dlugo potrafisz
  2) Placisz i wspierasz ten sam biznes ktory podrabia podkoszulki, wywozi ludzi za granice albo cos jeszce innego.

Niby jak sie zje schabowego z kartoflami to wszystko wydaje sie w porzadku. Ale jak sie bardziej pomysli to moze jednak nie dla wszystkich.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

35

theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Ale wyraz "szybciej" nigdy nie padł,więc nie mają racji :lol:

Maja racje, bo tak czy siak mozna sie zarazic od prostytutki :D.

36 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2015-09-18 23:43:17)

weszłam i"Na spotkaniu mam do zaoferowania                                            -francuz bez zabezpieczenia z finalem w ustach"  nie  boja  sie hpv ?albo pisza"ladne cialo"a tam-duze brzydkie piersi, albo brzydka pupa....badz duzo celulitu :/ smutne,ze niektorzy faceci maja wiekszy szacunek do prostytutek, niz do wlasnej zony-kobiety,dziewczyny..

37

oczy Lwa napisał/a:

smutne,ze niektorzy faceci maja wiekszy szacunek do prostytutek, niz do wlasnej zony-kobiety,dziewczyny..

Szacunku to raczej nie mają ale jak żona nie chce dać :p albo jest daleko to do kogo ma się zgłosić wygłodniały wilk ?? (do Matki Teresy z Kalkuty??) :D :D

38

On-WuWuA-83 napisał/a:

jest daleko to do kogo ma się zgłosić wygłodniały wilk ?? (do Matki Teresy z Kalkuty??) :D :D

W druga strone tez tak to dziala? Jak maz jest daleko to co biedna zonka ma zrobic?

Posty [ 1 do 38 z 86 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna z Roksy, czy warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018