Proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Proszę o pomoc

Dzień dobry, jestem młodą mamą, niedawno urodziłam córkę. Czy możecie coś poradzić na temat opieki nad niemowlakiem? Znacie jakieś poradniki dla mam, albo czasopisma? A może jakieś blogi na których jest dużo ciekawych rad i sugestii? Proszę Was o pomoc.
Ewelina

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o pomoc
Ewelina19071994 napisał/a:

Dzień dobry, jestem młodą mamą, niedawno urodziłam córkę. Czy możecie coś poradzić na temat opieki nad niemowlakiem? Znacie jakieś poradniki dla mam, albo czasopisma? A może jakieś blogi na których jest dużo ciekawych rad i sugestii? Proszę Was o pomoc.
Ewelina

Ewelino,gdy moje dziecko było maluchem chętnie czytałam artykuły z portalu babyboom albo parenting.pl
Są tam także fora dla mam.

3 Ostatnio edytowany przez bbasia (2017-11-30 19:19:16)

Odp: Proszę o pomoc

Zawsze możesz zapytać się tu, na forum.
Poradniki, blogi mam idealnych czasem mogą (nie mówię, że koniecznie muszą) wywoływać poczucie winy, że nie jesteśmy idealnymi matkami. A matek idealnych nie ma.
Jeżeli mogę Ci coś poradzić, to staraj się łapać chwile odpoczynku. Wtedy gdy dziecko śpi, lub uda się go wyprawić z kimś na spacer. Nieważne, że wypadałoby posprzątać, poprasować czy zająć się inną pożyteczną rzeczą. Gdy będziesz wypoczęta (stan chyba nie do osiągnięcia tak do końca przy niemowlaku) będziesz miała więcej cierpliwości, uśmiechu dla dziecka oraz reszty rodziny. Więc warto pobyć czasem egoistką smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024