Opis na tindera - brak pomysłów - prośba o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Opis na tindera - brak pomysłów - prośba o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Opis na tindera - brak pomysłów - prośba o pomoc

Hej, pomożecie mi wymyślić opis na Tindera? Z racji tego, że nie mogę wymyślić żadnego catchy tekstu, postawię chyba na krótki opis tego co lubię i kim jestem. Poniżej mój opis z innego portalu (na Tindera musi być krótszy) - może coś z tego uda się wymyślić komuś? Jakoś to skondensować albo na podstawie tego coś spoko napisać. Wielka prośba o pomoc.

Jestem 24-letnim facetem o spokojnym usposobieniu. Wiele osób mówi mi, że nie wyglądam na swój wiek, a na pewno się na tyle nie czuję. Jestem uprzejmy dla innych ludzi i nie umiem się kłócić. Wybucham tylko wtedy, kiedy coś mnie maksymalnie zdenerwuje, co zdarza się stosunkowo rzadko. Ekstrawertykiem nie jestem. Nie lubię być w centrum uwagi, raczej słucham innych. Z drugiej strony typowym przykładem introwertyka też nie jestem, bo zbyt długie siedzenie w domu źle na mnie wpływa i lubię obecność bliskich mi ludzi. ISFP. Zawodowo jestem związany z finansami.

Jestem ciemnym blondynem, noszę dłuższe loki, gdy zapuszczę włosy mam coś w stylu afro. Oczy piwne. 182 cm 70 kg. Z wyglądu jestem zadowolony, regularne ćwiczenia przynoszą efekty. Zazwyczaj ubieram się w koszule.

Nie znalazłem jeszcze hobby, któremu oddałbym się w stu procentach. Ciągle poszukuję. Wiele czasu poświęcam na naukę związaną z zawodem, który wykonuję i który tego wymaga. Lubię pływać, biegać, spacerować, jeździć na rowerze. Od czasu do czasu wybiorę się na siłownię. Wolę sporty indywidualne niż zespołowe. Lubię kino, aktualnie nadrabiam klasyki-z list tych, które trzeba koniecznie obejrzeć. Chodzę często do kin studyjnych. Z książek, ostatnio wybieram filozofię-teraz czytam Barthesa, ale prozę fabularną też lubię, głównie skandynawskie kryminały. Raczej nie oglądam seriali, tych słynnych, którzy znajomi oglądali a ja nie. Podróże lubię z plecakiem i niskobudżetowe, zarówno bardziej aktywne (ze zwiedzaniem) i mniej aktywne (chill). Góry też lubię, zarówno w lato, jak i w zimę. W przyszłości chcę spróbować nurkowania na dużych głębokościach.

W związku oczekuję wsparcia. Życie jest pełne dobrych i złych chwil, myślę, że warto mieć przy sobie osobię, które nie ucieknie w razie byle problemu, tylko pomoże go rozwiązać. U kobiet, szczególnie cenię: pracowitość, szczerość, poczucie humoru, inicjatywę i delikatność. Powiem otwarcie, że wygląd się liczy, to też istotna sprawa, skłamałbym mówiąc, że jest inaczej. Byłoby super gdybyśmy, mogli ugotować coś razem, ja coś tam nawet w kuchni potrafię smile

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką? Z odpowiednią osobą u boku, każdy dzień może być cudowny. Na pewno coś wymyślimy.

Ślub, fajnie byłoby mieć żonę, ale nie chciałbym zapraszać na wesele wszystkich pociotków, bo tak wypada. Dzieci, tak, w przyszłości. Okazjonalnie piję alkohol, papierosy powodują raka płuc, więc tak samo, jak narkotyków nie toleruję ich.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-06-02 13:20:32)

Odp: Opis na tindera - brak pomysłów - prośba o pomoc

Mało która dziewczyna będzie czytać opisy, bo zwyczajnie nie ma na to czasu, skoro ma 50 innych wiadomości. Więc walnij po prostu kilka emotek wyrażających to co lubisz i tyle.

To co napisałeś w poście jest nudne i nie nadaje się na opis. Zostaw tylko to hobby ewentualnie.

3

"pogadamy?" - tyle Ci wystarczy, laski za bardzo nie czytają tam opisow. Nie kombinuj...

4 Ostatnio edytowany przez Bbaselle (2022-06-02 13:50:18)

za długie kto przez to przebrnie?
Ja przebrnęłam ale jeśli już chciałbyś cos takiego to mniej szczegółów , zostaw cos żeby można było pomyśleć, dawkuj siebie. Generalnie z opisu wynika ze jesteś miłym chłopakiem ale

Raczej nie oglądam seriali, tych słynnych, którzy znajomi oglądali a ja nie

coz za butnownik smile a nie słyszałeś o tym ze dziewczyny lubią oglądać te właśnie słynne seriale ze swoimi chłopakami tylko żeby później się koleżankom pochwalić, i jak będzie chciała obejrzeć to powiesz jej nie sory kotku ale ja nie lubie tych słynnych i dodatkowo seriali smile to głupi przykład ale czasami tak małe rzeczy wcale nie działają na twoja korzyść.

Ślub, fajnie byłoby mieć żonę, ale nie chciałbym zapraszać na wesele wszystkich pociotków, bo tak wypada.

tego tez bym na dzien dobry nie pisała, kazdy ma inne podejscie do rodziny

Wiele osób mówi mi, że nie wyglądam na swój wiek, a na pewno się na tyle nie czuję.

to na ile sie czujesz? na 17 czy 45 ?

5 Ostatnio edytowany przez Bbaselle (2022-06-02 13:49:44)

sorry 2 razy

6

A ja myślę że jest ok.
Jeżeli szukasz panienki do zabawy to taka na taki opis sie nie skusi. Zbyt poukładany.Nudny.
Natomiast jeżeli szukasz kogoś do poważniejszej relacji, z owym ślubem i dziećmi w przyszłości to myślę ze opis jest w porządku. bo kobiety które są zainteresowane czymś więcej niż fajnym weekendem spędzonym wspólnie to co do zasady czytają opisy, tak samo faceci.
Jedyne co mogę ci doradzić to ustaw sobie widełki wiekowe na 24-30 lat.
Wśród młodszych roczników raczej nie szukaj, większość to roszczeniowe księżniczki dla których jesteś przewidywalny, a wiec nudny.

7

Kolejny co mamy szuka.

I'm a man.

8

Legat, absolutnie nie szukam mamy. Umiem świetnie o siebie zadbać.

Nie chcę wrzucać tego opisu - chciałem tylko dać się Wam poznać i może na tej podstawie ułożyć jakiś opis

9

Wymyślne opisy na tych tinderach to para w gwizdek. Tak czytają jak instrukcję od smartfona. Zrób fajne zdjęcia. Wszystko o czym piszesz zostaw na później, zwłaszcza to ostatnie chyba że szukasz roboty jako copywriter od  przestróg na szlugach. Pare słów z biglem i złapie. Tylko że to musi być twoich pare słów.

10

tak wiem boomerskie-ale co to jest tinder? smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

11 Ostatnio edytowany przez Znerx (2022-06-02 15:41:45)

Opis? Kpisz? lol
Tam się w 90% liczy zdjęcie.

edit:

gojka102 napisał/a:

Apka randkowa na komórki.

wink

12

gojka102 napisał/a:

Aa taki tam koński bazar dla singli. Czasem nawet w zęby patrzą;)

13

Znerx,chmurny- dzięki chłopaki,nie miałam pojęcia o istnieniu takiego czegoś.
I jeszcze pytanie o opis smile
A więc nie jestem takim boomerem smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

14 Ostatnio edytowany przez Jaśko666 (2022-06-03 13:09:43)

Chyba nawet ten opis autora nie zmieściłby się w przewidzianym polu na tinderze big_smile tam chyba są ograniczenia co do znaków
Poza tym treść może ok na jakąś sympatię a nie na apkę gdzie tylko przewija się prawo/lewo
Lepiej skupić się na zdjęciach a opis zabawny 2-zdaniowy.

Najlepiej krótkie chwytliwe hasła + wymiary 182/70 i tyle

niektórzy to wręcz emotikonki wrzucają i tyle

Raczej prędzej ktoś da w prawo przy fajnych, dobrych zdjęciach niż wyszukanym opisie.

Poza tym na tinderze działają zdaje się algorytmy, jak jest para i się nie zacznie rozmawiać to tych par jest coraz mniej czy jakoś tak, trzeba z wieloma userami pisać a nie tylko parować i szukać najlepszej sztuki big_smile

gojka102 napisał/a:

aplikacja do randkowania, pobierasz instalujesz, potem łączysz z fb albo po nr telefonu, wrzucasz fotki i dalej na zasadzie hot or not przerzucasz profile ze swojej okolicy, można ustawiać odległość i czekamy aż ktoś nas też wybierze i jest para. Od teraz można rozmawiać ze swoją parą niczym na messengerze

15

Spotkałam się z kilkunastoma facetami z Tindera. Na początku czytałam opisy jednak z doświadczenia wiem, że faceci są niezbyt szczerzy i aktualnie patrze wyłącznie na zdjęcie. Opis mnie nie interesuje. Jak facet jest w moim guście to w rozmowie/na randdce wychodzi czy coś iskrzy.

16 Ostatnio edytowany przez chmurny (2022-06-03 15:37:53)

Zanetka03 napisał/a:

Spotkałam się z kilkunastoma facetami z Tindera. Na początku czytałam opisy jednak z doświadczenia wiem, że faceci są niezbyt szczerzy i aktualnie patrze wyłącznie na zdjęcie. Opis mnie nie interesuje. Jak facet jest w moim guście to w rozmowie/na randdce wychodzi czy coś iskrzy.

Spotkałem się z kilkunastoma kobietami z Tindera. Na początku patrzyłem na zdjęcia jednak z doświadczenia wiem że kobiety są niezbyt szczere i aktualnie czytam opisy;)

17

Be. napisał/a:

"pogadamy?" - tyle Ci wystarczy, laski za bardzo nie czytają tam opisow. Nie kombinuj...

Taaa, a potem panowie się skarżą, że na tinderach czy sympatiach kobiety w większości nie odpisują na wiadomości big_smile
Ciekawe dlaczego? lol

Co do opisu, to zdecydowanie skróć go do kilku informacji jak np. wiek, wzrost, krótko o zainteresowaniach i kogo szukasz. I tak, jak wspomniał Jaśko, zastanów się nad wrzuceniem kilku ciekawych zdjęć.
Powodzenia!

18 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-06-06 09:20:24)

Nie odpisują, bo mają limity konserwacji droga Mrs Holmes;). Ja testowałem dwie opcje na tinder, jedna z fajnym dłuższym opisem i druga własnie typu "pogadamy?". Obie miały taki sam efekt i być może to przypadek, ale mam wrażenie że jak miałem rozbudowany opis to babki oczekiwaly w większym stopniu, że będę prowadził rozmowę. W przypadku tajemniczego "pogadamy?" jakoś bardziej się rozgadywaly same.

Wzrostu nie pisz, nie bierz udziału w tym cyrku i nie rób z siebie przedmiotu na wystawie. We wzroście ma się zakochać? Nie. Chyba, że chcesz jednak pozaliczac panienki.

19

Tinder i inne portale to zbiór osób ktore mają kazdego gdzieś i liczy się własne ja.
Zero jakiekolwiel zaintersowania miedzy sobą.

W takich apkach nie da się znaleść nikogo sensownego niestety.

Najlepiej znajeść gdzieś w pracy,wolontariat czy w sklepie jest wiele miejsc na spotanie ludzi:)

gg 71653799

20

napisz: 22cm, 180wys. sześć zer na koncie, 44cm bicek. lubie książki i włoską kuchnie.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Opis na tindera - brak pomysłów - prośba o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021