Brat się znęca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Brat się znęca

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Brat się znęca

Hej... Poruszę ciężki temat. Chcę tylko zasięgnąć rady co powinnam zrobić. Może zacznę od tego że mam 14 lat, a mój brat 16, i dwóch młodszych mają po 10 lat-blizniaki. Mieszkamy sami z mamą ponieważ pięć lat temu mama rozwiodla się z tatą. W związku z tym mój najstarszy brat poczuł się "panem i władcą". Co chwila robi awantury jesli coś jest nie po jego myśli. Dokucza młodszym bracią. Czasem podnosi na nich ręce... Na mnie zresztą też, niech sobie nikt nie myśli że to zwykle przepychanki rodzeństwa. Podnosi ręce również na mame. Wybucha atakami agresji... Wszyscy wykanczamy się psychicznie. Nikt już nie ma siły się z nim uzeraz . A nie mogę patrzeć jak moja mama cierpi i moi młodsi bracia. A więc co powinnam zrobić? Tyle złego mk w życiu zrobił... Takie piekło przez niego przechodzimy więc... Nie mam żadnych skrupułów. Czy powinnam to zgłosić na policję? Co mam zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brat się znęca

Możesz porozmawiać z zaufanym nauczycielem lub pedagogiem szkolnym, możesz zadzwonić na telefon zaufania dla dzieci i młodzieży i opisać dokładnie sytuację.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Brat się znęca

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024