Komitet Obrony Demokracji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 13 14 15 16 17 39 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 533 do 570 z 1,482 ]

533 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-02-24 12:42:43)

Odp: Komitet Obrony Demokracji

A sprawa tupolewa nie będzie mnie interesować do momentu gdy nie zaczną się interesować tą kwestią zaczynając od Okęcia. To, że śmierdziało na kilometr to co robiła komisja Millera w tej sprawie to jedna sprawa, inna sprawa w co gra Macierewicz skoro unikał jak ognia tematu braku dowodów na odlot samolotu z Okęcia. Dziennikarzy nul, telewizji nul, awaria monitoringu a odlatuje delegacja z najważniejszymi ludźmi w kraju.

Jedni o katastrofie, a drudzy o mgłach i wybuchu w powietrzu.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

534

Nie ma sensu robić dlatego, że dokumenty mogły być sfałszowane przez te lata wielokrotnie, niewygodne dawno spalone. Teraz to nie ma sensu.
Ze stron TVP zniknął wywiad z grafologiem który wskazuje, że podpisy Lecha mogły nie być jego podpisami. I dlatego właśnie wyciąganie brudów teraz nie ma sensu. Nie w tym czasie, gdzie bez rzetelnego sprawdzenia wszystkiego spora grupa już wie, że to prawda i będzie w to wierzyć nawet jak pojawią się dowody świadczące na korzyść Wałęsy. Zbyt duży podział jest w tej chwili.

535 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-02-24 12:55:06)

Martainn napisał/a:

Nie ma sensu robić dlatego, że dokumenty mogły być sfałszowane przez te lata wielokrotnie, niewygodne dawno spalone. Teraz to nie ma sensu.
Ze stron TVP zniknął wywiad z grafologiem który wskazuje, że podpisy Lecha mogły nie być jego podpisami. I dlatego właśnie wyciąganie brudów teraz nie ma sensu. Nie w tym czasie, gdzie bez rzetelnego sprawdzenia wszystkiego spora grupa już wie, że to prawda i będzie w to wierzyć nawet jak pojawią się dowody świadczące na korzyść Wałęsy. Zbyt duży podział jest w tej chwili.

Ja wiem, że teraz nic nie da wyciąganie brudów, ale skoro obrońcy Wałęsy i sam Wałęsa trwają w kłamstwie i go na wszelkie sposoby próbują wybielać to właśnie dzięki temu ta hucpa będzie ciągnąć się miesiącami. Dla mnie wystarczy pokojarzyć pewne fakty, innym potrzeba będzie niezbitych dowodów i niestety sami doprowadzają do tego, że to się tak szybko nie skończy.
Inna sprawa, że te teczki nie dotyczą tylko samego TW Bolka.

Reklama

536 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-24 13:06:27)

Martainn napisał/a:

Masz rację, wiele dokumentów zostało zniszczonych. Sam LW niszczył lub zabierał co się da. Były też podrabiane.
Tylko to nie zmienia faktu, że Kiszczak miał autentyczną teczkę TW Bolka. Przerosło to nawet samego PLW. Dlatego sam Wałęsa napisał "to wy mnie zdradziliście, nie ja was".
Podziały były od dawna. I pewno pozostaną.

Co do grafologów. To warto zapoznać się szerzej z tematem, żeby mieć (chociaż dla siebie) wiedzę. Jak to z nimi (tymi grafologami) bywa wink

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

537

A propos grafologów, to ja osobiście jestem w stanie podpisać się za prawie dowolną osobę smile Do odróżnienia tylko przez analizę grafologiczną ale rozumiem, że w tej sprawie nie o to chodzi więc po co w ogóle IPN-owi taka analiza?

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..
Reklama

538

Snake napisał/a:

A propos grafologów, to ja osobiście jestem w stanie podpisać się za prawie dowolną osobę smile Do odróżnienia tylko przez analizę grafologiczną ale rozumiem, że w tej sprawie nie o to chodzi więc po co w ogóle IPN-owi taka analiza?

Jak to po co wink
Naród wymaga lol

539 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-02-24 15:12:27)

Bo w systemie komunistycznym, kiedy narasta niezadowolenie, ludzie wychodzą na ulicę i BRAK jest porozumienia z władzami, należy tego porozumienia za wszelką cenę unikać, bo wtedy władza grzecznie odda się w ręce ludu i zapanuje wieczna szczęśliwość. W żadnym wypadku władza nie wyprowadzi wojska na ulice i nie każe strzelać do ludzi, jak w Rumunii. Pokojowe załatwienie tej przemiany było wspaniałą rzeczą, dzięki której przeciwnicy porozumienia nie mają teraz krwi na rękach.

Trzeba teraz nabrać nieufności do grafologów, bo a nuż nie potwierdzą Jedynej Słusznej Wersji, a Jednyna Słuszna Wersja musi ocaleć, bo co byście bez niej biedaki zrobili...

540 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-02-24 16:34:51)

Czarna Kotka napisał/a:

Trzeba teraz nabrać nieufności do grafologów, bo a nuż nie potwierdzą Jedynej Słusznej Wersji, a Jednyna Słuszna Wersja musi ocaleć, bo co byście bez niej biedaki zrobili...

A ty nadal trzymaj się swojej wersji i trwaj w tym aż ci ktoś czarno na białym nie przedstawi dowodów. Choć czytając ciebie to wątpię byś w cokolwiek uwierzyła. Cały KOD broni Bolka to nie można się wyłamywać, nawet jak za rękę złapią to trzeba mówić, że to nie jego ręka.

541 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-24 17:12:23)

Czarna Kotka napisał/a:

(...)

Oj tam bogata wink Kotko  - grafolodzy. Zbyt dużo mogą potwierdzić, to jest problem.
Ale przecież to tylko twój wybór Kotko komu uwierzysz. Czy grafologom, czy PLW, czy dokumentom, czy świadkom tamtych wydarzeń, czy ... a co to właściwie za różnica komu lol

542

Powiedz, szczerze i uczciwie: czy uważasz, że dokumenty powinny być poddane jak najrzetelniejszej i jak najbardziej obiektywnej analizie grafologicznej, nawet, jeśli by to mogło oznaczać, że dokumenty okażą się sfałszowane przez SB?
Bo ja chcę, nawet gdyby to mogło oznaczać, że dokumenty NIE są sfałszowane przez SB.
Rzetelna analiza oznacza przekazanie dokumentów kilku, nie jednemu, specjalistom, możliwie nie powiązanym z żadną opcją polityczną.

543

Pieniądze wezmą ale z czego to już widzimy. Leki niezbędne po udzieleniu przeszczepu, nowe podatki, widmo ucieczki sklepów internetowych (zmam ta branżę...), podatek bankowy i od ubezpieczyciele wyższe marze w sklepach,w  w bankach wyższe kredyty, opłaty za kartę za prowadzenie konta itd...
Kluczowym postulatem PIS był wiek emerytalny wiem o tym bo w moim zakładzie wszyscy go głosowali na PIS śmiali się ze mnie że chcę pracować do 67 lat. ja powiedziałem że nie ale wiem iż zmiana jest już nieodwracalna  państwa nie stać na zmianę że PIS  w tej samej sytuacji zrobił by dokładnie to samo !!! Dlatego wtedy robił wszystko by nie rządzić co tylko ślepy nie widział. Mówiono nieudolna opozycja...

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

544

Czarna Kotka ale to jest kwestia wiary. Już to pisałem. Jarek dostał swoją teczkę i jej nikomu nie pokazał "bo sfałszowana", bo wychodziło, ze Jarek miał kontakty z władzą i SB (co raczej znając historię jego ojca AK'owca nikogo dziwić nie powinno). Nikt tego nie sprawdził tylko Ziobro powiedział "tak sfałszowana". Teraz nikt niczego jeszcze nie sprawdził i już stwierdzili, że na pewno jest prawdziwa. To partia ludzi wierzących. Oni wszystko biorą na wiarę. Fakty się nie liczą. Dlatego wierzą w różne dziwne rzeczy, łamiące się parówki, jakieś dziwne gazy itd. Jak fakty mówią co innego to tym gorzej dla faktów:) No i podstawa. Wróg. Istnienie wroga. Charakterystyczne dla partii i państw totalitarnych. Musi istnieć wróg. Najczęściej wyimaginowany, ale musi być ten wróg. Bez wroga partia nie ma głównego powodu do "walki". Dziś tym wrogiem są komuniści rządzący Polską i pociągający za sznurki (i Żydzi). Jakby tego wroga nie było to by padł główny fundament partii.

545 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-02-25 10:59:41)

Martainn, co do wrogów to cała opozycja przez dekadę jechała po PiSie. Straszyli nimi bez przerwy, a straszy się chyba wrogiem.

I nie wiem czy komuniści są jakimś wyimaginowanym wrogiem.

Co do reszty to raczej nikt nie wierzy w to, że Wałęsa był bohaterem na jakiego go wykreowano i nie trzeba nawet żadnych teczek otwierać, żeby to wiedzieć.

546

Tu masz rację miszmasz

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

547 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2016-02-26 23:50:54)

Paweło napisał/a:

Temat mojej partnerki.
Pierwszy prawdziwy zryw po 89 roku. W moim samym zakładzie którym pracuję 10 pracowników manifestowało w rynku. Co o tym sadzicie ?

Myślę, że ten twór nie powinien był w ogóle powstać. Mam nadzieję, że zostanie kiedyś zlikwidowany smile

_miszmasz - Niestety, ale jest cała masa ludzi, którzy w to wierzą...

548

Mysterious, dlaczego?

549

mysterious_chocolate napisał/a:
Paweło napisał/a:

Temat mojej partnerki.
Pierwszy prawdziwy zryw po 89 roku. W moim samym zakładzie którym pracuję 10 pracowników manifestowało w rynku. Co o tym sadzicie ?

Myślę, że ten twór nie powinien był w ogóle powstać. Mam nadzieję, że zostanie kiedyś zlikwidowany smile

_miszmasz - Niestety, ale jest cała masa ludzi, którzy w to wierzą...

Stalin oraz Hitler oni byli by z ciebie dumny. Ja mam nadzieję że ten całe "prawo i Sprawiedliwość" szlag trafi gdy kaczyński zejdzie na zawał serca z żółci która go zalewa.

550

No i przemaszerowali. Spore rozbieżności w informacjach o liczbie uczestników (od 15 do 80 tysięcy). Komu wierzyć?

"Wszys­cy się rodzą z wy­rokiem śmier­ci jak ma­wiają mędrcy."

551

No według TV Republika, szlachetnych piewców Tradycji w Prawdzie, to 4-5 tys. nas było smile
Patrzcie zatem i uczcie się, oto 4 tysiące ludzi:

552

Na 80 tysięcy to też nie wygląda. Niemniej sporo się was zlazło, muszę przyznać.

"Wszys­cy się rodzą z wy­rokiem śmier­ci jak ma­wiają mędrcy."

553 Ostatnio edytowany przez Snake (2016-02-28 12:19:27)

Policja oszacowała liczebność manifestantów na 15 tys. Trochę do 80 tys. brakuje... ale słońce było ładne, a ruch to zdrowie, szczególnie w podeszłym wieku smile

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

554 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-02-28 13:12:49)

Dron nie pokazał całego marszu, bo nie przeleciał się nad tą jego częścią, która była za rondem - pewnie to już było za daleko.
Polsat ma lepsze materiały - z helikoptera wink

Policja to jeszcze ochrzan dostanie, że niewystarczająco niedoszacowała wink

Marsz Niepodległości też sobie w zeszłym roku obejrzałam na żywo. Był podobny co do wielkości (a tam to ohoho, 150k, nie?). Tylko szedł całą szerokością ulicy (bez zwolnionego pasa dla karetek) i pozostawił po sobie dużo, dużo więcej śmieci.

555

Policja liczy w bardzo prosty sposób - długość x szerokość x gęstość człowieka na m2.

556

Jak będzie film pokazujący cały marsz, to możemy policzyć.

557

A po co? Nie rajcuję się rozmiarami lol Cieszę się, że ileś tam ludzi przeszło się przespacerować na świeżym powietrzu, bo to zdrowe. Pajacyki były?

558 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-02-28 15:41:17)

Nie widziałam, ale może były.
Były świnki gdzieś z boku, ale więcej było policjantów naokoło nich.
Młodych ludzi (oderwanych od koryta wink) całkiem sporo.

559 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-28 22:22:00)

Ja mam takie pytanie, w jakim celu maszeruje KOD?
Inaczej, może ktoś z KODowców odpowie, czy chodzi o to, że: nienawidzimy Kaczora,
nie możemy się pogodzić, że wygrał PIS,
chcemy powrotu PO,
popieramy to co robił Wałęsa (z donoszeniem na innych również),
sami nie wiemy o co nam chodzi,
wszystko nas wnerwia,
chcemy inaczej, nie wiemy do końca jak inaczej,
lubimy spacerować,
jeszcze inne odpowiedzi ...

560

A Marsz Niepodległości po co maszerował przez te wszystkie lata?
Po co w ogóle organizuje się marsze?

561 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-29 00:28:28)

Czarna Kotka napisał/a:

A Marsz Niepodległości po co maszerował przez te wszystkie lata?
Po co w ogóle organizuje się marsze?

A co Ty tak pytaniem odpowiadasz na pytanie wink

No marsz Niepodległości to dla mnie jasna sprawa. W celu uczczenia poległych w walce o Niepodległość. Z powodu radości z odzyskania Niepodległości. To takie pierwsze skojarzenia ...
A co z tym KODem, po co tak maszeruje ?
Po co Ty bogata wink Kotko maszerujesz (inaczej z jakiego powodu?)

Pani Krzywonos i Danuśka (tak o niej zawsze mówiono wink) Wałęsowa na marszu KOD w Gdańsku. Rozumiem, nie dziwi. Jedna wykreowana na bohaterkę, emeryturę porządną pobiera, druga małżonka bohatera. A ta cała reszta czego broni? I o co im chodzi hmm
Wszyscy mamy donosić czy jak ...
I na koniec kto donosił SB Wałęsa czy Kaczyński, bo pogubić się można. I dlaczego tak dziwnie się przyjęło w tym narodzie, że donoszenie jest złe, może błąd, może trza brać przykład z Lecha Bohatera wink

562

Jak sądzisz, patrioci wyrywający lewackie drzewka na Marszu Niepodległości jakiś czas temu też przyjechali uczcić poległych i cieszyć się z niepodległości?

Ja chodzę na marsze po to, żeby wyrazić, że nie podoba mi się to, co robi obecny rząd. Bo robi rzeczy skandaliczne.
Wiesz, gdyby PiS rządził tak, jak obiecywał w kampanii, może bym zmieniła swoje zdanie o nich na lepsze, pomimo mojej niechęci do światopoglądowego konserwatyzmu. Ale jest jak zawsze - po wyborach słychać jak rozpina się zamek błyskawiczny, kostium (średniej w tym przypadku urody) opada i wyłazi z niego maszkara. Tym razem paskudniejsza niż cokolwiek przedtem. Gdyby PiS zapowiedział chociażby jak zamierza postąpić z Trybunałem i kogo zamierza obsadzić w roli ministrów, to nie uzyskałby tylu głosów. Te plany nie urodziły się tuż po wyborach, zostały przygotowane wcześniej i trzymano je w tajemnicy. To ma być uczciwe?

Nikt mnie nie oderwał od koryta, moi rodzice nie byli w żaden sposób "ustawieni", nie straciłam posadki, nie głosowałam na PO, nie jestem związana z polityką, ani nawet bogata smile I co teraz? Trzeba we mnie znaleźć jakąś skazę, prawda? Pewnie jestem po prostu głupia. smile
KOD-owi przyprawiono gębę, bo najłatwiej postrzegać ludzi, którzy się z nami nie zgadzają jako mających w tym jakiś interes, zdrajców, albo w najlepszym przypadku głupców. Najłatwiej jest ich zdewaluować, wtedy to, w co sami wierzymy, nie jest zagrożone. Te tysiące ludzi, które maszerują ulicami to nie są oderwani od koryta zdrajcy, tylko zwykli ludzie, niezadowoleni z tego, co się w kraju dzieje. Tak, polityka PiSu budzi taki sprzeciw.
(typowy kontrargument w tym momencie: "a kiedy PO robiła to i tamto to nie wychodziliście na ulice" - pragnę przypomnieć, że WY RÓWNIEŻ NIE. Dlaczego?)

563 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-29 11:43:03)

Czarna Kotka napisał/a:

(...)Te tysiące ludzi, które maszerują ulicami to nie są oderwani od koryta zdrajcy, tylko zwykli ludzie, niezadowoleni z tego, co się w kraju dzieje. Tak, polityka PiSu budzi taki sprzeciw.
(typowy kontrargument w tym momencie: "a kiedy PO robiła to i tamto to nie wychodziliście na ulice" - pragnę przypomnieć, że WY RÓWNIEŻ NIE. Dlaczego?)

Jak zwykle zwrócę uwagę na to, że nie jestem wy, jestem pojedyncza Inka, reprezentująca tylko siebie i przedstawiająca na forum własne poglądy (to tak dla porządku).
Tysiące ludzi powiadasz. Rozumiem, że tych, którym nie odpowiada polityka PISu, nie głosowali na tę partię, czyli elektorat opozycji. To jest dla mnie dość jasne i logiczne.
Niestety, przegrali wybory (tzn. ich partie). Mają szansę w kolejnych wyborach odnieść zwycięstwo (w co wątpię ale czas pokaże).
Marsze KODu nie przeszkadzają, niech się obywatele dotleniają. Raczej zadziwia, po tylu latach naszej trudnej i bolesnej historii, ostatni marsz z hasłami obrony TW Bolka. Ale to taki widocznie nasz rodzimy "koloryt" polityczny.

564 Ostatnio edytowany przez Czarna Kotka (2016-02-29 11:53:21)

Gdyby PiS nie przejechał się buldożerem po Trybunale, to ruch by nie powstał.
Wałęsę natomiast należy osądzać dopiero po ekspertyzach grafologicznych, a nie przed.
Interesowałaby mnie również teczka tw. Balbiny wink

565 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-29 12:01:42)

Czarna Kotka napisał/a:

Gdyby PiS nie przejechał się buldożerem po Trybunale, to ruch by nie powstał.
Wałęsę natomiast należy osądzać dopiero po ekspertyzach grafologicznych, a nie przed.
Interesowałaby mnie również teczka tw. Balbiny wink

Byłby inny pretekst dla powstania KODu. To przecież jest planowane działanie polityczne a nie jak się promuje - społeczne. Fakt jest taki, że działania PISu ułatwiły wybranie tematu. Proponuję poczytać sobie trochę źródeł (m.in. prasy różnej maści) kilka miesięcy przed wyborami. Opisywała scenariusze działań w razie przegranych wyborów przez PO.
Powalające jest to argumentowanie grafologiem. Nie ważne są fakty, świadkowie, historia Solidarności.
Grafolog, to jest istota w sprawie TW Bolka. Chichot historii można rzec ...

566

No i to "planowane działanie polityczne" na lidera wybrało "alimenciarza" smile
Oczywiście że to jest spisek przegranych. Przecież PiS nie robi nic takiego, co by wzbudziło autentyczne protesty społeczne smile

A co złego w grafologu? Że może OBIEKTYWNIE orzec, że dokumenty są sfabrykowane? A wtedy okaże się - że co?

567 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-29 13:44:47)

Czarna Kotka napisał/a:

No i to "planowane działanie polityczne" na lidera wybrało "alimenciarza" smile
Oczywiście że to jest spisek przegranych. Przecież PiS nie robi nic takiego, co by wzbudziło autentyczne protesty społeczne smile
A co złego w grafologu? Że może OBIEKTYWNIE orzec, że dokumenty są sfabrykowane? A wtedy okaże się - że co?

Ale jak najbardziej autentycznie przeciwnicy PISu protestują. Dlatego na marszach KODu pojawiają się działacze partii opozycyjnych Schetyna, Petru wespół zespół ze swoim elektoratem. Tylko, że to oczywiste, ta reprezentacja (społeczna) nie popierała i nie popiera PiSu wink
Wybór Kijowskiego to faktycznie kiepski pomysł. No ale co poradzić. Taki mamy klimat lol

To jest super w wykonaniu LW: "Ja naprawdę miałem szczęście i wygrywałem w totolotku, gdy potrzebowałem!"
I co tutaj grafolog pomoże - chciał i miał - ot co wink
Ilu takich jeszcze szczęściarzy mamy, co jak potrzebowali, to wygrywali ...

568

zamiast wciąż zadawać pytania kto, po co, za czym, dlaczego, przeciw czemu, czy też przeciw komu, zamiast się "tykać" i wytykać

wysłuchajcie, a mam nadzieję, że znajdziecie prawidłowe odpowiedzi

569 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-02-29 16:40:20)

annaJo napisał/a:

zamiast wciąż zadawać pytania kto, po co, za czym, dlaczego, przeciw czemu, czy też przeciw komu, zamiast się "tykać" i wytykać
wysłuchajcie, a mam nadzieję, że znajdziecie prawidłowe odpowiedzi

Jak preambuła tłumaczy obronę TW Bolka ? Jak tłumaczy rozgrywki czy wręcz zagrywki polityczne wykorzystujące KODowców? Dość kiepsko ale można. W końcu jak ze wszystkim - to tylko wybór.
I tylko tak przypomnę, PIS doszedł do władzy w wyniku DEMOKRATYCZNYCH wyborów. Nikt nie przyniósł go w teczce. Nie narzucił na siłę polskiemu społeczeństwu.
A jaki jest PiS było i jest wiadomo. Tzn. jakie reprezentuje poglądy, jakich dokonuje wyborów. Co promuje. Jaki ma program.

I oczywiście niech KOD sobie maszeruje ile chce. Jego prawo. smile
Chociaż nie wszędzie są tacy mili dla KODu jak ja wink

570 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-03-01 00:41:53)

Ty miły dla kodu to dobre lol Jak wyjdą większe machlojki ruchu narodowego do wróci do normy czyli 0,05% Ruch narodowy to zasłona dla przestępców gwałcicieli handlarzy narkotyków którym nie na rękę jest relegalizacji marihuany. Tow  końcu zasłona dla przestępców pracodawców chcących by składki płacili tylko pracodawcy. przykładowym lobbystą tego rozwiązania jest Grzegorz Braun ceniony przez środowiska "narodowe" Cod o Walentynowicz jesteś jest koleżanką ? Mój już śp ojciec miał znajomego w stoczni który już zmarł 10 lat przed moim ojcem miał wtedy 75 lat. 10 lat więcej niż mój ojciec i powiem o Waltentynowicz wprost inteligenta ale  oszustka leserka która rękami i nogami chciała wejść do mainstreamu zrobić z Wałęsy śmiecia a z siebie wielką wojowniczkę o wolność. A w rzeczywistości zrobiła jeszcze mniej niż Krzywonos.
Co do Kukiza znalazłem w internecie blog Matki Kurki (czemu nie ojca bo to facet)

Jak się narodził "antysystemowy" buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego "Piersi" . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej. Kukiz nie ma prawa do używania nazwy „Piersi” i żeby było jasne, wcale nie uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie, niemniej to Kukiz zostawił zespół na lodzie, a ten walcząc o życie zadbał o swoje interesy. Lider „Piersi” był przekonany, że samotnie wyjdzie na muzycznym biznesie lepiej, zwłaszcza, że starym zwyczajem zaangażował do swoich projektów weteranów polskiej sceny muzycznej. Tymczasem wszystko się panu niedoszłemu prezydentowi sypie. „Piersi” nagrywają komercyjną „Bałkanica”, absolutny hit i top na wszystkich listach, zarabiają kupę kasy. Co ciekawe ta zabawowa piosenka niczym się nie różni stylistycznie od kiczu i cepelii typu „Hela”, ale Kukiz niegdyś śpiewający z Shazzą, rzuca w „Piersi” disco polo. W 2014 roku egzystencjalnie przyciśnięty artysta robi na dwóch frontach, angażuje się w przeróżne, całkowicie sprzeczne ideologicznie projekty polityczne, najpierw przykleja się do Piotra Dudy i Solidarności, potem flirtuje z Ruchem Narodowym i KNP, po drodze są jeszcze chłopi z Samoobrony i zmieleni.pl. Drugi front to działalność muzyczna, bezwzględnie podporządkowana polityce. Powstaje płyta „Zakazane piosenki”, a w niej komentarze do bieżącej sytuacji politycznej, krytyka Michnika, dialogi z restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Żaden kawałek nie staje się przebojem, ale śpiewak nie jest sam, zyskuje sympatię radykalnego skrzydła prawicy i na tej nucie będą też grać podrzędni aktywiści Ruchu Kukiza.

Po konflikcie z Piotrem Dudą, Kukiz rzuca wszystkie majdany i wiece związkowe, by związać się z dolnośląskimi baronami samorządowymi, wiecznymi działaczami „bezpartyjnymi”, którzy od 15 lat zaliczają kolejne komitety. Od tego miejsca zaczyna się kariera jeszcze nie istniejącego Ruchu Kukiza i samego marionetkowego przywódcy starej kliki. Rzutem na taśmie pod koniec sierpnia 2014 roku, na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi, powstaje KW Bezpartyjni Samorządowcy. Bezpartyjność i „ruchowość społeczna” to są znaki firmowe tego towarzystwa, które od zawsze posiadało legitymacje kilku partii, a spora część od lat 90-tych żyje z kasy podatnika. Bezpartyjni Samorządowcy wywodzą się z byłego Komitetu Rafała Dutkiewicza, który opuścili po tym jak Dutkiewicz postanowił pójść na wybory razem z PO. Członkowie założyciele KW Bezpartyjni Samorządowcy to: Robert Raczyński, prezydent Lubina, Piotr Roman, prezydent Bolesławca i Patryk Wild, dolnośląski radny wojewódzki. Paweł Kukiz, jak na lokalnego działacza JOW przystało, rezygnuje z zameldowania na Opolszczyźnie, gdzie mieszka od 52 lat i zostaje Wrocławianinem. Trafia na 14 miejsce listy KW Bezpartyjni Samorządowcy i zostaje radnym. Proszę zapamiętać ten model JOW w pigułce, bo to jest właśnie projekt macherów stojących za Kukizem. Za kasę lokalnych klik urządzonych w miejskich spółkach wystawia się artystę spadochroniarza, którego gawiedź zna z TV, potem melduje w wybranym mieście i tak się „walczy z systemem” przejmując okręg po okręgu. Z całego KW Bezpartyjni Samorządowcy do dolnośląskiego sejmiku wojewódzkiego trafia 4 radnych: Patryk Wild, Aldona Wiktorska-Święcka, Paweł Kukiz, Tymoteusz Myrda. Dodatkowo ponownie prezydentami zostają Robert Raczyński w Lubinie i Piotr Roman w Bolesławcu.

Czas przedstawić całe towarzystwo, które ponoć nie ma nic wspólnego z 25 latami przy korycie, te „nowe twarze”, tę młodość nie uwikłaną w partyjniactwo i przede wszystkim tych samodzielnych, co to ich wódz nie wybiera. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że ktoś musiał za to zapłacić i na tym zarobić. Zacznijmy zatem od wybranych sponsorów KW Bezpartyjni Samorządowcy, którzy na początek zrobili z Kukiza radnego i proponuje zwrócić uwagę na bardzo charakterystyczne prawidłowości publiczno-rodzinno-biznesowe:

1.    Tadeusz Kielan, Lubin – 25 000,00 zł – (Wójt Gminy Lubin, wcześniej Wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

2.    Jarosław Wantuła, Lubin – 25 000,00 zł, (obecny Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie)

3.    Ryszard Zubko, Szprotawa – 25 000,00 zł (członek zarządu Powiatu Lubińskiego)

4.    Edward Siwak, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes zarządu MPO sp. z o.o.)

5.    Artur Dubiński, Lubin – 25 000,00 zł (były prezes Lubińskiej Spółki Inwestycyjnej. Wiceprezes Lubina 2006)

6.    Lech Dłubała, Lubin – 25 000,00 zł (Doradca Wójta Tadeusza Kielana i Sekretarz Miasta Lubina, członek rady nadzorczej Mundo)

7.    Marek Dłubała, Szklary Górne – 25 000,00 zł (syn Lecha, wiceprezes Regionalnego Centrum Sportu, zarządzającego halą sportową),

8.    Witold Kulesza, Lubin – 25 000,00 zł (Prezes MKS Zagłębie Lubin)

9.    Andrzej Górzyński i Górzyńska Teresa, Lubin – 5 000,00 zł (Przewodniczący Rady Miasta Lubina)

10.    Andrzej Pudełko, Legnica – 25 000,00 zł (Naczelnik wydziału kultury i oświaty w Urzędzie Miejskim)

11.    Marek Zawadka i Jolanta Zawadka, Górzyn – 25 000,00 zł (dyrektor Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie z żoną)

12.    Aneta Lubaś, Lubin – 24 500,00 zł ( Kierownik Biura Kadr w Starostwie)

13.    Piotr Midziak, Głogów – 25 000,00 zł (prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie)

14.    Tomasz Jeger, Lubin – 25 000,00 zł (RTBS Lubin)

15.    Damian Stawikowski, Lubin – 25 000,00 zł (Wicestarosta Powiatu, Prezes RTBS, Towarzystwa budowlanego, z którego zniknęły miliony)

16.    Elżbieta Niemiec, Lubin – 25 000,00 zł (żona Andrzeja Niemca, właściciela Pressmedial sp. z oo. -TV Regionalna, www.lubin.pl, wydawca „Wiadomości lubińskich”)

17.    Ewa Legienc, Lubin – 11 600,00 zł (Kierownik Biura Zarządu w Starostwie)

18.    Ewa Myrda, Lubin – 25 000,00 zł (PKS Lubin)

19.    Tomasz Ochocki i Anna Ochocka, Lubin – 18 100,00 zł (były prezes TVL sp. z oo -starostwo powiatowe)

20.    Tymoteusz Myrda, Lubin – 18 100,00 zł (przewodniczący Stowarzyszenia Lubin 2006, dyrektor ds. rozwoju w MPWiK, radny sejmiku).

Dłuższa lista tutaj

Perpetuum mobile, prawda? Za kasę uzyskaną dzięki stanowiskom w samorządach i spółkach miejskich ci sami wybrańcy lokalnego narodu ustawiają się na tych samych stołkach. Genialne w swojej prostocie i jeszcze do tego hala miejska dla Prezydenta Kukiza w pakiecie na potrzeby kampanii. Większość "działaczy" przez 13 lat poustawiał jeden "wódz" - Raczyński. Chyba nie będzie wielkim zaskoczeniem jeśli na liście sponsorów KW Prezydent Kukiz pojawią się podobne nazwiska i nowe gwiazdy z tej samej drużyny? Bardzo krótko i trójka z brzegu, bo sam Kukiz też się nie chce chwalić:

1.    Ewa Myrda, Lubin – 10 500,00 zł (PKS Lubin )

2.    Robert Raczyński i Elżbieta Andruszków-Raczyńska, Lubin – 10 000,00 zł (prezydent Lubina i Szanowna Rodzina)

3.    Marek Jakubiak, Warszawa – 10 000,00 zł (znany „narodowiec” biznesmen, browarnik, który sponiewierał miłośnika stosunków homoseksualnych, boksera Michalczewskiego. Zarobił krocie na wylewaniu piwa)

KW Prezydent Kukiz miał na koncie prawie milion złotych, póki co udostępnił grosze, zebrane według modelu Palikota: babcie, ciotki, studenci, działacze, biznesmeni po 5, 10, 20 tysięcy złotych od głowy.

Ścisły komitet KW Prezydent Paweł Kukiz.

Robert Raczyński – zawodowy polityk od 25 lat i wieczny działacz samorządowy. Od 13 lat niezatapialny prezydent Lubina. Drugi Jacek Karnowski z Sopotu albo Paweł Adamowicz z Gdańska. Mózg całej operacji pod kryptonimem "Prezydent Kukiz". Macher, który ustawił w miejskich spółkach i samorządach wszystkich głównych sponsorów swoich własnych komitetów wyborczych. Członek Partii Chrześcijańskich Demokratów, Akcji Wyborczej Solidarność, Polska XXI, były człowiek związanego z PO Rafała Dutkiewicza i współtwórca jego "bezpartyjnego" komitetu Obywatelski Dolny Śląsk.

Patryk Hałaczkiewicz – z wykształcenia politolog, zawód wykonywany "działacz społeczny". Bez powodzenia walczył w ostatnich wyborach samorządowych o fotel burmistrza Bielawy, ale został radnym. Naturalnie startował jako obywatelski i bezpartyjny kandydat z KWW Patryka Hałaczkewicza. Człowiek Raczyńskiego, prezes FUNDACJI INSTYTUT STUDIÓW OBYWATELSKICH OBYWATELE24.PL, wiceprezes zarządu spółki SYNERIA POLAND. Oficjalnie szef komitetu Prezydenta Pawła Kukiza.

Patryk Wild – niezwykle barwna postać od 13 lat niezmordowany działacz szczebla powiatowego i wojewódzkiego, potrafi łgać w żywe oczy, nawet gdy mu pod nos podsunąć dokumenty. Jako jeden z pierwszych histerycznie zareagował na odkrywanie wstępnych faktów dotyczących ludzi Kukiza. W latach 2006-2008 był Nowakiem Schetyny i pełnił wysoką funkcję w zarządzie wojewódzkim (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego). Za wzmożony apetyt i kolaborację Schetyna "zniszczył" Patryka i od roku 2008 Patryk przykleił się do Rafała Dutkiewicza. Funkcje polityczne doskonale potrafił łączyć z biznesem publicznym: koordynator Wrocławskich Inwestycji, wiceprezes wrocławskiego MPK, gdzie ma fuchę dyrektorską do dziś. Po kolejnej wolcie przeszedł z obozu Dutkiewicza do obozu Raczyńskiego i teraz tam buduje "bezpartyjny blok wspierania reform".

Damian Stanikowski – radny z wieloletnim stażem, wicestarosta lubiński, powiązany z PO i... jakżeby inaczej spółką utrzymywaną z kasy podatnika. Sławetna legnicka Agencja Rozwoju Regionalnego "Arleg", w której 90% udziałów ma lokalny działacz PO Jarosław Rabczanko, przytuliła Damiana Stanikowskiego i dała mu stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej, żeby nie biedował z pensji wicestarosty. Dodatkowo kolega Damian robi w nieruchomościach, dokładnie jako prezes RTBS w Lubinie. Za jego prezesury z RTBS wyprowadzono miliony, ale przed sądem stanęła delegacja w osobie księgowej.

Tymoteusz Myrda – niezwykła hybryda, mentalność i kariera peeselowca, z wyznania liberał. Zasłynął jako doradca własnego ojca w starostwie lubińskim, jednocześnie dyrektor MPWIK Lubin, członek zarządu spółdzielni NOVA i radny sejmiku wojewódzkiego. Kim jest dla Tymoteusza Ewa Myrda, zatrudniona w PKS S.A Lubin? Jeszcze na 100% nie sprawdziłem, ale prawdopodobnie mama i żona taty starosty. Miał też Tymoteusz ochotę zostać prezydentem Legnicy, ale Legniczanie wybili mu to z głowy.
A teraz wybrani pomagierzy, partyjniacy i zadymiarze, którzy rwą się do organizowania lokalnych struktur, oczywiście sam Kukiz twierdzi, że nigdy z nimi niczego nie ustalał, ale oni twierdzą coś innego. Mało to jednak ważne, bo prezydent Paweł nie jest od ustalania, on jest tylko dekoracją. Posłów i działaczy wybierze Raczyński i spółka.

Maciej Maciejowski – były działacz i radny PiS, wyrzucony z partii za kompromitujące wpisy na Twitterze, wyrzucony z TV Republika za podobne błazeństwa. Pracownik kancelarii premiera RP w latach 2006-2007, czyli za Kaczyńskiego. Do 2014 radny warszawski, paraduje w koszulce z orłem na piersi i robi za patriotę Kukiza, jednocześnie blisko współpracoweał z Piotrem Guziałem (dawniej SLD). Obok Patryka Wilda drugi nerwowy. Nie wytrzymał i zaczął "dowcipkować o spiskach", po pierwszych komentarzach dotyczących życiorysów "buntowników" i "nowej siły apolitycznej" skupionej wokół Obywatela Pawła Kukiza.

Piotr Guział – znana postać z czasów referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ten dzielny wojownik tuż po przegranym referendum usiłował w przedpokoju TVN całować rączki pani prezydent i został potratowany jak smarkaty. Były działacz SLD, potem popierany przez szczęściarza Pawła Piskorskiego, który wygrał milion w kasynie. Stracił urząd burmistrza Ursynowa, zachował stołek radnego. Bardzo dobry kumpel Macieja Maciejowskiego, pomimo zmiennych losów i wahań wzajemnej sympatii.

Andrzej Jagiełło – Tak, ten sam! Aferzysta z SLD, skazany prawomocnie za udział w aferze starachowickiej. Członek PZPR od 1964 roku do samego końca. Modelowy "antysytemowiec" i aktywny uczestnik podkarpackiego spotkania zwolenników Obywatela Pawła Kukiza. Zadeklarował pot, krew i łzy, a towarzysze nie usunęli go z sali, tylko przyjęli z otwartymi rękami. Mało tego, sam Kukiz się ucieszył z zaangażowania Jagiełły, ale potem dyplomatycznie dodał: "Ja też mogę się angażować w różne rzeczy. Na razie czekam na wyniki wyborów prezydenckich, po nich będą dopiero wybory parlamentarne".

bilde.jpgJanusz Lamer – niegdyś działacz Samoobrony, dziś poważny i największy przedsiębiorca wśród ślusarzy, a także prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski". Stanowił poważną konkurencję dla Andrzeja Jagiełły i to pod każdym względem, chociaż obaj grają teraz w jednej drużynie. Prezes Janusz Lamer utrzymuje, że dostąpił zaszczytu i osobiście rozmawiał z Obywatelem Pawłem Kukizem, a ten wspaniałomyślnie zaakceptował jego przeszłość i przyszłość partyjną.
Cały ten projekt cuchnie na hektary i kilometry prymitywnym biznesem politycznym firmowanym przez lokalne kliki i cwaniaków partyjnych praktykujących przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Całkowitą groteską jest formuła JOW w wykonaniu radnego Kukiza, spadochroniarz z Opola, bankrutująca gwiazdeczka rockowa, opłacona z publicznej kasy, którą taczkami wywożą nepotyczne koterie. Zbieranie podpisów potrzebnych kandydatowi na prezydenta to kolejna bezczelne łgarstwo. Przypomnę, że na tydzień przed terminem było 30 tysięcy i tylko głupi uwierzy w bajki o 200 tysiącach zebranych przez Internet. Podpisy po spółkach miejskich i administracji niczym Bronkowi Komorowskiemu zbierali wyżej wymienieni sponsorzy. Czemu to wszystko ma służyć? Główny macher Raczyński nawet nie ukrywa, że to jego trzecia, czy czwarta próba przejęcia biznesu w całej Polsce. Na nazwisku Dutkiewicz się przejechał, dlatego nazwiskiem Kukiz w wyborach prezydenckich przygotował sobie grunt pod:

Chcemy wejść do Sejmu jako ruch obywatelski. Przeprowadzić reformę ordynacji wyborczej i doprowadzić do rozwiązania parlamentu. Tak, by nowe wybory mogły odbyć się już według ordynacji większościowej, w jednomandatowych okręgach wyborczych

Raczyński przetrenował JOW-y na Dolnym Śląsku z oszałamiającym skutkiem i doskonale wie, co się sprawdza, a sprawdzają się stare jak świat metody opakowane w ładne „bezpartyjne i obywatelskie” hasełko. Dlaczego Kukiz jest narodowcem? Bo za to mu płaci Marek Jakubiak z Warszawy, browarnik narodowiec i ślusarz Janusz Lamer, prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego "Orzeł Polski“. Dlaczego Kukiz jest JOW-owcem, bo sponsoruje go dolnośląska klika z Raczyńskim i prezesem fundacji JOW Hałaczkiewiczem, którzy zobaczyli w tym błogosławionym systemie idealny model na wymianę kadrową w trybie nasze ciotki i szwagrowie za waszych wujków i siostrzeńców. Skąd to parcie „antysystemu” i partii władzy w jednym kierunku? To równie proste. PO ma opanowaną tą sama technikę dojenia kasy publicznej i z JOW doskonale da sobie radę. Czego potrzebuje nowa stara siła? Ano dwóch rzeczy: nowej ordynacji i zlikwidowania subwencji partyjnych. JOW pozwoli im kupić upadłe gwiazdeczki typu Kukiz, a dotacje nie są im potrzebne, ponieważ mają swoich ludzi w rozmaitych biznesach i publicznych spółkach - finansują się sami, za nasze pieniądze.

Ta "mapa drogowa" nie powstał w głowie gówniarza, czy jakiegoś grajka bez pojęcia i doświadczenia politycznego. Wątpię też, aby to było samodzielne działo Raczyńskiego, on może poustawiać sprawy lokalnie, ale wywiadów w TVN u Olejnik i Wojewódzkiego nie załatwi, podobnie jak pompowanych sondaży i ciszy medialnej wokół szemranego towarzystwa. Plan wielkiego i póki co nieznanego gracza, zmierza w jednym kierunku, usadzić na stołkach nowych tłustych misiów i młode wilczki z rodzinami, w miejsce zgranych starców z wierchuszki PO. Przy okazji zostaną odświeżone kadry PO i za jednym zamachem zostanie ukatrupiona wszelka opozycja, pozbawiona dostępu do kasy i mediów. Żeby to zrozumieć wystarczy chwilkę pomyśleć i poczytać historię polskiego 25-lecia. Akcja o kryptonimie „Palikot” to była nieszkodliwa ideologiczna maskarada, na jeden sezon. Teraz idą poważni ludzie po ciężki szmal i absolutną władzę. Mam nadzieję, że w końcu naiwni zwolennicy koalicji z Kukizem przestaną rozkosznie patrzeć na przebierańców w patriotycznych koszulkach i na chamsko przemalowane partyjne szyldy, które teraz robią za„obywatelskie” transparenty. Jesienią jeszcze nie, ale po kilku miesiącach rzeczywiście możemy się obudzić w innej Polsce. Kolejna Zielona Wyspa z takim porządkiem konstytucyjnym, który najgorsze partyjne złogi i młodych wygłodniałych Nowaków uczyni baronami, a rodziny i kochanki baronessami.

Posty [ 533 do 570 z 1,482 ]

Strony Poprzednia 1 13 14 15 16 17 39 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018