Komitet Obrony Demokracji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 13 14 15 16 17 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 841 do 900 z 1,482 ]

841

Odp: Komitet Obrony Demokracji

To też wyczytałeś w komentarzach na interii? big_smile

Zobacz podobne tematy :

842 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-05 21:17:28)

U nas u anonimowych którzy już rozpracowują agrencję tzw szeptanego marketingu. Mam listę tych agencji.
Oto przykład [nieregulaminowy lunk]
Prawdopodobnie polecą imiona i anzwiska a nawet adresy. Większość tych trolli pracuje dla PIS KUKIZA (tu nawet więcej) oraz korwina.
przyzakładowy serwis proszę bardzo [nieregulaminowy lunk]

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

843 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-05 21:19:17)

Paweło napisał/a:

Jednego zgłosiłem bo groził Żelińskiemu iż go zawapnuje. Zgłosiłem fundacji hejtstop podając linka. Potem aż napisano o tym w kilku serwisach o groźbach i dobrze.

A swoje wpisy stąd też zgłaszasz do hejtstop? Bo jeszcze przedwczoraj życzyłeś śmierci w męczarniach komuś.

844 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-05 21:37:45)

Ja tylko powieliłem to co mówi się w necie a hejt na Rzeplińskiego miał po 4000 lajków i nie odnosił się tylko jak się później okazało do internetu...
Jakoś gdy żył Jaruzelski nie odnosiłeś się do hejtów o nim a on bezpośrednio nie zabił nikogo a tamtej gość miał dożywotni wyrok a wcześniej wyrok śmierci który fuksem go ominął z resztą jak Trynkiewicza. Któremu też wszyscy życzą śmierci na praktycznie każdej stronie. Co innego morderca a co innego prezes TK który jest obecnie w Polsce i dostaje setki pogróżek np na emaila na telefon od PISuarów, narodowców i innego ścierwa. Ja na każdym pisze albo usuniecie swój komentarz przeprosinami albo zgłaszam. Doszło do tego iż mój komentarz znikł bo trolle się zmówiły pewnie admina tez maja w garści.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

845 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-05 21:38:56)

Paweło napisał/a:

Ja tylko powieliłem to co mówi się w necie a hejt na Rzeplińskiego miał po 4000 lajków i nie odnosił się tylko jak się później okazało do internetu...
Jakoś gdy żył Jaruzelski nie odnosiłeś się do hejtów o nim a on bezpośrednio nie zabił nikogo a tamtej gość miał dożywotni wyrok a wcześniej wyrok śmierci który fuksem go ominął z resztą jak Trynkiewicza. Któremu też wszyscy życzą śmierci na praktycznie każdej stronie. Co innego morderca a co innego prezes TK który jets oebcnie w Poslce i dostaje setki pogruszek np na emaila na telefon od PISuarów, narodowców i innego ścierwa.

Lewaczku nie porównuj jakiegoś zwyrodnialca pedofila do gościa, który strzelił do komunistycznego terrorysty z RPA. Zresztą te twoje tłumaczenia są tak denne, że szkoda w ogóle odpowiadać na to. Baw się dalej w tropienie hejterów i donoś donosicielko big_smile

846 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2016-04-05 21:45:47)

_miszmasz napisał/a:

"Mogę potwierdzić, że moja ukochana klacz Amra padła w Polsce. Była wypożyczona do Janowa Podlaskiego z myślą o tym, że będzie pod opieką i zarządem dyrektora Marka Treli, człowieka którego podziwiam, któremu ufam i z którym nasza stadnina współpracowała przez wiele lat. Przekazujemy wyrazy ubolewanie i smutku z powodu usunięcia go z jego funkcji. Jestem zrozpaczona, niedawno straciłam w Janowie Podlaskim inną klacz, Prerię. Jak tylko dwie pozostałe klacze w Janowie się oźrebią, natychmiast zabierzemy je na naszą farmę w Anglii" - napisała żona perkusisty Rolling Stonesów w liście do redakcji Polsat News.

I co, sadzisz, ze czlowiek, ktory ma taka opinie i kocha konie posunalby sie do trucia jego ulubionych zwierzat?

Jak nie brzozy i mgla, to teraz truciciele koni. Nie odbija wam czasem z tymi teoriami spiskowymi? A moze zwyczajnie za hodowle wzieli sie ludzie niekompetentni? albo byl to nieszczesliwy zbieg okolicznosci.

Teraz doczytalam wpis zlatej, mam identyczne zdanie i o tych "spiskach" z ...wyssanych i o truciu koni przez osoby wczesniej zaangazowane w ich hodowle.

Oczywiscie na trasie Dudy tez opozycja wczesniej gwozdzie rozsypala:))

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

847

Jakiego terrorysty nikt mu tego nie udowodnił poza pomowcami amatorami z autonom.pl. Którzy w debilnych demonstratorach porównali wszystkie zabójstwa także te w wypadkach z oficjalnymi ofiarami apartheidu. On był jednym z 20 najsławniejszych wielkich polityków w historii afryki. Co do padłych koni niech policja zajmie się tym kto miałby motyw to robić chociażby senatorem PIS Jana Dobrzyńskim o którym w kuluarach mówią nawet członkowie PIS jak informuje TVN24 oraz tygodnik NIE oraz polityka. Jan Dobrzyński jest nie tylko politykiem, senatorem PIS ale także prowadzi własną stadninę koni arabskich wiec widać tu jasno zarysowany konflikt interesów !! Z resztą ten pan chciał w jednej z aukcji by jego koń był wyżej na starcie wyceniony na co nie było zgody.

848 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-05 21:46:43)

Mussuka napisał/a:
_miszmasz napisał/a:

"Mogę potwierdzić, że moja ukochana klacz Amra padła w Polsce. Była wypożyczona do Janowa Podlaskiego z myślą o tym, że będzie pod opieką i zarządem dyrektora Marka Treli, człowieka którego podziwiam, któremu ufam i z którym nasza stadnina współpracowała przez wiele lat. Przekazujemy wyrazy ubolewanie i smutku z powodu usunięcia go z jego funkcji. Jestem zrozpaczona, niedawno straciłam w Janowie Podlaskim inną klacz, Prerię. Jak tylko dwie pozostałe klacze w Janowie się oźrebią, natychmiast zabierzemy je na naszą farmę w Anglii" - napisała żona perkusisty Rolling Stonesów w liście do redakcji Polsat News.

I co, sadzisz, ze czlowiek, ktory ma taka opinie i kocha konie posunalby sie do trucia jego ulubionych zwierzat?

Jak nie brzozy i mgla, to teraz truciciele koni. Nie odbija wam czasem z tymi teoriami spiskowymi? A moze zwyczajnie za hodowle wzieli sie ludzie niekompetentni? albo byl to nieszczesliwy zbieg okolicznosci.

Ja nie wiem kto to zrobił, ale chyba trzeba to wyjaśnić? Wszystko wskazuje na to, że konie zostały otrute i było to działanie osób trzecich. Jakie masz teorie na ten temat? Bo jak widać nie chodzi o niekompetencję.

Pomyśl logicznie i odpowiedz na pytanie w jakim celu ktoś celowo truje konie?

849

Paweło napisał/a:

Jakiego terrorysty nikt mu tego nie udowodnił poza pomowcami amatorami z autonom.pl. Którzy w debilnych demonstratorach porównali wszystkie zabójstwa także te w wypadkach z oficjalnymi ofiarami apartheidu. On był jednym z 20 najsławniejszych wielkich polityków w historii afryki.

I co z tego, że był jednym z najsławniejszych 'wielkich' polityków? Wierz sobie w wersje, że to bohater uciśnionych. Dla mnie komunistyczny bandzior.

850 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-05 21:57:40)

Po to by stadnina padła straciła swą renomę która dotąd miała. Była to najlepsza stadnina koni arabskich. Ktoś kto ma prywatną stadninę w tym kraju mógłby podbierać fachowców niszcząc tą stadninę by jego stadnina np zajęła wyższe miejsce w rankingu. Prezesi i wszyscy członkowie najlepszych stadnin są specjalistami. Tak jest w 30 największych stadninach wiem to ponieważ zwiedzając zamek książ zwiedziłem znajdującą się nieopodal stadninę gdzie trochę porozmawiałem z właścicielem. Było to jakieś 8 lat temu. Jeszcze chodziłem wtedy do liceum.

851

_miszmasz napisał/a:
Mussuka napisał/a:
_miszmasz napisał/a:

Ja nie wiem kto to zrobił, ale chyba trzeba to wyjaśnić? Wszystko wskazuje na to, że konie zostały otrute i było to działanie osób trzecich. Jakie masz teorie na ten temat? Bo jak widać nie chodzi o niekompetencję.

Pomyśl logicznie i odpowiedz na pytanie w jakim celu ktoś celowo truje konie?

JA w przeciwienstwie do Ciebie i podobnych Tobie nie mam zadnej teorii, pniewaz nie jestem specjalista od koni, patologiem konskim czy jak sie ci fachowcy od badania przyczyn zgonu nazywaja. Ty natomiast JUZ wiesz, JUZ oskarzasz. A jak okaze sie, ze konie naprawde padly z przyczyn czysto "zwierzecych" powiklan, to pewnie nastepna teoria bedzie taka - ten, co je badal i wydal taki niekorzystny wyrok jest z pewnoscia lewakiem, kodowcem, Zydem, NIemcem, Bog wie kim, ale nie po tej stronie, co nalezy" - no nie napiszesz tak?

Pytalam o opony Dudy - kto zawinil? Kodowcy lazili i sypali garsciami jakies ostre przedmioty pomiedzy innymi jadacymi pojazdami? A moze ktos sie wkradl do garazu i te opone nacial wczesniej? Do wszystkiego mozna jakas bajke dorobic, ale mnie osobiscie jeden gawedziarz Macierewicz wystarczy.

852

Równie dobrze może to być przypadek ale skutek nowej polityki... Ciekawe jak wyglądają statyki w innych stadninach.

853 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-05 22:08:15)

Mussuka napisał/a:

JA w przeciwienstwie do Ciebie i podobnych Tobie nie mam zadnej teorii, pniewaz nie jestem specjalista od koni, patologiem konskim czy jak sie ci fachowcy od badania przyczyn zgonu nazywaja. Ty natomiast JUZ wiesz, JUZ oskarzasz. A jak okaze sie, ze konie naprawde padly z przyczyn czysto "zwierzecych" powiklan, to pewnie nastepna teoria bedzie taka - ten, co je badal i wydal taki niekorzystny wyrok jest z pewnoscia lewakiem, kodowcem, Zydem, NIemcem, Bog wie kim, ale nie po tej stronie, co nalezy" - no nie napiszesz tak?

Dwa konie od tej samej właścicielki padły z czysto zwierzęcych powikłań? Nie wszyscy są naiwni, żeby takie rzeczy łykać.

W paszy znaleziono śmiertelne dla koni antybiotyki stosowane w przemysłowej hodowli drobiu. To pewnie był przypadek, albo obecny zarząd kupił taką paszę, bo się nie zna.

854

_miszmasz napisał/a:
Mussuka napisał/a:

Dwa konie od tej samej właścicielki padły z czysto zwierzęcych powikłań? Nie wszyscy są naiwni, żeby takie rzeczy łykać.

W paszy znaleziono śmiertelne dla koni antybiotyki stosowane w przemysłowej hodowli drobiu. To pewnie był przypadek, albo obecny zarząd kupił taką paszę, bo się nie zna.

a skad Ty to wiesz? Z odpowiednich zrodel?

Ta wlascicielka do tej pory byla calkiem szczesliwa z opieki jaka jej konie otrzymywaly w stadninie, wielu szejkow i innych wlascicieli bylo - po co bylo to ruszac? I wsadzac osoby, ktore pewnie konia z oslem  potrafia pomylic.

Znowu przypomina mi sie ta starowinka, ktora do Zarzadu PGE sam wodzu wsadzil. Kolejna "kompetentna". Jak slepym trzeba byc, zeby nie widziec, ile sie psuje glupimi decyzjami o charakterze czysto osobistym i kierowanymi niczym innym jak rewanzem      .

855

złata napisał/a:

Dla przeciwwagi informacji posuwających się nawet do zarzutów o celowym truciu koni (autorzy widać oceniają ludzi wg własnych standardów i nie wiedzą co to znaczy kochać zwierzęta albo po prostu lubują się w spiskowej teorii dziejów).
(...)

A może złata odpowiedź jest znana od zarania dziejów. Bo jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że jak zawsze - o pieniądze.

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

856

No pardon ale sam znam goscia co do PGE poszedl w dyrektory, choć na prądzie znał się tyle co ja :-) Poszedl za PO bo mu się trochę grunt palił pod nogami ale znał kogo trzeba. Przecież te wszystkie firmy od lat robią za źródło fruktow dla znajomych królika. Zdziwienie, że jak zmienił się królik, to i znajomi inni? Naprawdę mysleliscie, ze te zarządy są od profesjonalnego zarządzania?

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

857

Paweło napisał/a:

Ja tylko powieliłem to co mówi się w necie (...)

oj powielasz Paweło bez zastanowienia i sprawdzenia faktów.

858 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2016-04-05 22:39:53)

Snake napisał/a:

No pardon ale sam znam goscia co do PGE poszedl w dyrektory, choć na prądzie znał się tyle co ja :-) Poszedl za PO bo mu się trochę grunt palił pod nogami ale znał kogo trzeba. Przecież te wszystkie firmy od lat robią za źródło fruktow dla znajomych królika. Zdziwienie, że jak zmienił się królik, to i znajomi inni? Naprawdę mysleliscie, ze te zarządy są od profesjonalnego zarządzania?

Pieknie ladnie, wiec gdzie te dobre zmiany?

Dobra, na dzis starczy tych nieszczesnych klaczy i stajennych w kapturach przemykajacych sie noca ukradkiem z trutka w kieszeni.

859

Dobra zmiana, ze zmienili się ci co korzystaja z koryta. Przeciez to nie klamstwo, oni sa naprawdę zadowoleni. Tak jak psl zawsze byl szczery w swoich programach: rodzina po pierwsze czy jakos tak...

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

860 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-05 23:10:03)

Mussuka napisał/a:

a skad Ty to wiesz? Z odpowiednich zrodel? .

Wiele źródeł podaje tę wersję z antybiotykami w paszy i to już się potwierdziło. Nawet na TVN24 to podali - to tak na wypadek jakbyś napisała, że media propisowskie taką wersję podają.

No i co same te antybiotyki tam się znalazły? Przypadek, że padają 2 konie od jednej właścicielki? Potem ona oficjalnie chwali poprzedni zarząd - pewnie słusznie skoro Trela był fachowcem w tej dziedzinie i tego nie podważam. Skoro ktoś te konie otruł to być może dlatego by zarząd podał się do dymisji. Szkoda, że ktoś takich chwytów się łapie.

861

Inka, może o pieniądze, może o władzę, pewnikiem o coś. Koncepcja trucia, by ośmieszyć nowy zarząd wydaje mi się tak samo bzdurna jak koncepcja o padaniu koni z uwagi na kilkumiesięczny nowy zarząd. Rzucanie oskarżeniami uważam za nie w porządku, tym bardziej, że oparte są na wybranych cytatach z medialnego szumu, a te jak zacytowałam są różne. Fakty są takie, że odwołano z funkcji prezesa stadniny osobę kompetentną, do której środowisko wielbicieli koni (a nie oderwanych od koryta) miało zaufanie, szacunek a zastąpiono ją - może dobrym ekonomistą, zarządcą, ale z pewnością osobą, która kompletnie na koniach się nie znała. Zrobił to PIS, więc im się dostało, ale (w tym wypadku) nie za światopogląd, tylko co najmniej niezrozumiałą, o ile nie złą decyzję. Bo jakoś tak jest, że te konie ludzi bardziej dotkną niż jakieś inne, nawet najbardziej newralgiczne spółki SP. Dobry menager ( o ile jest dobry) w stadninie to za mało. Szukaniem powodów śmierci koni niech się zajmą prokuratorzy, my mamy za mało danych.
Miszmasz, doszukiwanie się drugiego dna nie zawsze ma sens. Dzisiaj usłyszałam historię dwóch sióstr,jednej mąż popełnił samobójstw, drugiej zginął w wypadku. Komentarz tych od drugiego dna - to nie przypadek, musi być coś na rzeczy, lepiej od nich się trzymać z daleka.

862 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-06 00:29:37)

Paweło napisał/a:

(...) A to co piszesz INKA to bzdury z tymi padniętymi koniami zaprzeczyły temu wszystkie stadniny. Dla nich wszystkich polska była wzorem. Byli  resztą oni dawno przed PO. Nikt dotąd nie śmiał ich odwoływać.

https://pbs.twimg.com/media/CfQ1TPBWQAAZabh.jpg
Poznaj fakty, a potem się wypowiadaj. A materiałów nie szukaj na onecie, bo nie znajdziesz. Szersze spektrum Paweło trzeba mieć. No i trochę oleju w głowie też nie zaszkodzi wink
(wklejam tylko jeden dokument)

863

"Nienaturalność" jakichś rozwiązań nie jest dla mnie żadnym argumentem.
Zwolennikom tego argumentu polecam rozważenie pozbycia się plomb w zębach, rezygnację z prezerwatyw oraz z mydła, bo wszystko to jest nienaturalne.
Proces wychowania dziecka przez parę homoseksualną wymaga lepszego poznania, problem tylko w tym, że wążnym składnikiem tego procesu jest brak akceptacji otoczenia. Orientacja seksualna jest wrodzona i dziecko nie stanie się gejem będąc wychowywane przez homoseksualną parę. Co do braku wzorców itd., z tym samym problemem zmagają się samotni rodzice. Jednak nie jest zabronione opuszczenie rodziny i dziecka, ze względu na przyszły niedobór wzorców.
Jestem zdania, że dwóch facetów albo dwie kobiety są w stanie stworzyć rodzinę i ciepły, kochający dom. Szczególnie, kiedy dziecko jako jedyną alternatywę ma sierociniec. Czy gdyby otoczenie przyjmowało taki stan rzeczy normalnie i nikt by takiego dzieciaka nie wytykał palcami, działaby mu się krzywda? Bo jeśli nie, to docelowym rozwiązaniem nie powinno być zabranianie ludziom adopcji dzieci, ale zmiana podejścia otoczenia.

"Polską kobietę najlepiej ochroni polski mężczyzna, chyba że jest ośmielonym przez władze narodowcem, to wtedy zbierze paru kolegów, przyp... jej i ucieknie"

864 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-06 20:48:41)

in_ka napisał/a:
Paweło napisał/a:

Ja tylko powieliłem to co mówi się w necie (...)

oj powielasz Paweło bez zastanowienia i sprawdzenia faktów.

Nad interpretujesz mą wypowiedź w tym przypadku maiłem na myśli wypowiedź Januszu Walusie

OK padło ale fachowcy ci jak już pisałem byli wcześniej niż PO.
Teraz suche fakty Marek Trela był prezesem tejże styadniny w latach 2000-2016 wy wszystko sprowadzacie do politycznych przepychanek a tu o prezesurze decyduje tylko kompetencję a nie nadanie jak chce wmówić nam rząd PIS-u.
dokumenty znalazłem na tweeterze dupka z którym kłóciłem się na salonie 24 zastępcy ministra Jurgiela (nazwał mnie starym ubekiem...),  Sebastiana Łukasiewicza. Pisze tam sama śmietanka należysz do nich ...
Joachim Brudziński, Cenckiewicz, oficjalny tweeter Prawo i Sprawiedliwość oraz jedyna kobieta Sylwia Ługowska Doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Spraw Zagranicznych. Obserwujący laleczka barbie PISu  Anna Maria Anders znana z tego że jest rodziną Andersa oraz Marta Piasecka prezenterka propagandowej tuby PISu telewizji republika.
Nie znajdzie się ich inaczej jak obrazkiem na google image....
Kto zatruł dałem już trop. A propos aborcji tego PIS nie chce pamiętać

Ej mam pomysł niech ktoś zadzwoni do radia Maryja i pości to nagranie będą jaja.

865

Czemu jaja? Pisałem w sąsiednim temacie, że zakazu całkowitej aborcji na pewno nie będzie. Kaczyński tym samym zamknie usta ludziom, którzy uważają, że chodzi na smyczy episkopatu.

866

_miszmasz napisał/a:
Mussuka napisał/a:

Wiele źródeł podaje tę wersję z antybiotykami w paszy i to już się potwierdziło. Nawet na TVN24 to podali - to tak na wypadek jakbyś napisała, że media propisowskie taką wersję podają.

No i co same te antybiotyki tam się znalazły? Przypadek, że padają 2 konie od jednej właścicielki? Potem ona oficjalnie chwali poprzedni zarząd - pewnie słusznie skoro Trela był fachowcem w tej dziedzinie i tego nie podważam. Skoro ktoś te konie otruł to być może dlatego by zarząd podał się do dymisji. Szkoda, że ktoś takich chwytów się łapie.

wow! ale "dowod" na spisek. A moze antybiotyki podal ktos wyjatkowo "kompetentny" do zajmowania sie hodowla koni, co? I po spisku.

867

Snake napisał/a:

Dobra zmiana, ze zmienili się ci co korzystaja z koryta. Przeciez to nie klamstwo, oni sa naprawdę zadowoleni. Tak jak psl zawsze byl szczery w swoich programach: rodzina po pierwsze czy jakos tak...

no, jesli taka zmiane, sorry, wymiane ryjkow, uznac za sukces, to fakt - idzie ku lepszemu:)

868

A po wiec te podchody z resztą i skąd wiesz jesteś prezesem PIS bądź siedzisz w jego łbie ?  przegłosują ustawę bo mają "sumienie" dyscypliny partyjnej nie będzie a wiadomo jakie mają poglądy. Kaczyński jest w kropce bo jeśli się przeciwstawi to rydzyk wypnie na niego zad is traci moherki. Chodzą przecieki iż ustawa ta ma karać SIC za poronienie...
Ten mem jest genialny. nazwałbym go kto sieje wiatr
http://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12923333_598504736966288_5250636241338989656_n.jpg?oh=b53230679f682e881cfb078eb2c942fb&oe=57864EF8

869

Mussuka napisał/a:
_miszmasz napisał/a:
Mussuka napisał/a:

wow! ale "dowod" na spisek. A moze antybiotyki podal ktos wyjatkowo "kompetentny" do zajmowania sie hodowla koni, co? I po spisku.

A może. Napisałem jak to widzę po podanych informacjach. Antybiotyki były, a za kilka tygodni okaże się czy to było przyczyną zgonu koni.

870

_miszmasz napisał/a:
Mussuka napisał/a:
_miszmasz napisał/a:

A może. Napisałem jak to widzę po podanych informacjach. Antybiotyki były, a za kilka tygodni okaże się czy to było przyczyną zgonu koni.

Otoz to, poczekajmy i nie wyrokujmy zawczasu.

871 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-06 22:31:31)

Paweło napisał/a:

A po wiec te podchody z resztą i skąd wiesz jesteś prezesem PIS bądź siedzisz w jego łbie ?  przegłosują ustawę bo mają "sumienie" dyscypliny partyjnej nie będzie a wiadomo jakie mają poglądy. Kaczyński jest w kropce bo jeśli się przeciwstawi to rydzyk wypnie na niego zad is traci moherki. Chodzą przecieki iż ustawa ta ma karać SIC za poronienie...

Jestem katolikiem, więc moja postawa jest tutaj oczywista – stwierdził, dodając zaraz, że „w PiS nie ma w tej sprawie dyscypliny”.

To słowa Kaczyńskiego. Co wnioskujesz z nich?

Według mnie rozegrane to zostanie tak, że w sprawie aborcji nic wielkiego się nie zmieni a sam Kaczyński w razie czego powie, że to partia tak zagłosowała. Wilk syty i owca cała.

872 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 20:13:35)

O ile Kaczyński uda dyscyplinę bo nie wierze iż bez nieoficjalnej dyscypliny posłowie odrzuca tą ustawę. Z wiewiórek organizacji lewicowych wiem że na pewno ustawa zostanie zaostrzona ws kalek dzieci upośledzonych pytanie jak daleko nieupośledzony może jak jak u Hazana gdy dziecko miało mózg na wierzchu..
http://3.bp.blogspot.com/-Gt8bXRAcgyw/U7gGHPMZvpI/AAAAAAAABFE/D565ZPUXuAg/s1600/c9a9cb39f272.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-TIFHYWOF29E/U7lRxhWjQFI/AAAAAAAACtw/QnFahPJOnY4/s1600/akrania1.jpg

873 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 20:45:29)

A te zdjęcia to Paweło wkleiłeś w jakim celu?
Zapoznanie z deformacjami płodu ? To załóż taki osobny wątek np. patomorfologia i dajesz.

Możemy też tak
http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201103/1300997903_by_kroszli_600.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CfNUyoNWsAAJA4t.jpg

874 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 21:19:09)

Oj chyba trafiłem w czuły punkt... Niech umiera w mękach. Ja pytam o granicę.
PS. a ci po co to robią
http://m.natemat.pl/61fbf0f17251343553ae74a0154fd20f,641,0,0,0.jpg
Nie moje o takich osobach z resztą to matka winna mieć wybór czy chce takie dziecko jeśli ma urodzić to niech będzie możliwa cesarka i zabranie wprost do domu do specjalnego ośrodka by nie wykształciła się więź matka dziecko której ona sobie nie życzy bo np robi karierę nie chce poświęcać całego życia na to dziecko jak np moja żona. Jej Zaleszan przyjaciółka usunęła ciąże w Czechach z powodu dziecka z wodogłowiem bo tam jest łatwo szybko nie to co u nas. Myślę że większość matek które decyduje się na aborcję nawet tą legalną robi to poza granicami kraju. Nasze dziecko urodziło się z in vitro jak już dawniej psiałem i to poprzez surogatkę udało się dopiero za 6 razem. Na PIS więc  straciliśmy. Ja poznałem matki dzieci upośledzonych i 70% żałuje że urodziło dziecko bo widzi że to dziecko nie ma przyszłości i będzie cierpiało a jej życie skróciło się o 10 lat. Kto nie widział takiej przeciętnej rodziny z bliska ten nie wie co to wychowanie takiej osoby. Nie każdy jest matką Teresą i nie ma żadnych  ambicji (instynkt to nie ambicja a regres).

875 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 20:59:03)

Paweło napisał/a:

(...) jeśli ma urodzić to niech będzie możliwa cesarka i zabranie wprost do domu do specjalnego ośrodka by nie wykształciła się więź matka dziecko której ona sobie nie życzy bo np robi karierę nie chce poświęcać całego życia na to dziecko jak np moja żona. (...)

no to gratuluję żony ...

876 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 21:13:45)

[treść obraźliwa - usunięte przez moderatora] Kompromis aborcyjny polegał na możliwości aborcji gdy dziecko które by się urodziło było upośledzone. Powiem ci że jakby prezes albo Duduś mógł urodzić dziecko pierwszy by zrobił aborcję. Tu moja żona ma rację gdyby faceci rodzili dzieci aborcja była by legalna i usankcjonowana pismem świętym.

877 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 22:48:58)

Paweło napisał/a:

[treść obraźliwa - usunięte przez moderatora]

Masz problem z tym co sam napisałeś? Ja tylko ciebie zacytowałam.
Nie wezmę na poważnie tego, co napisałeś ponieważ wiem i rozumiem jakie masz problemy. Takie zachowania jakie tutaj na forum przedstawiasz te życzenia, groźby czy straszenia są bardzo charakterystyczne dla twojego zaburzenia.

878 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 21:49:57)

Mówiłem o sytuacji gdy urodzi się dziecko upośledzone mam podobny pogląd i wszystkich którzy zetknęli się z takimi rodzinami nie wiem Podkarpacie czy jakieś wiochy może tam ludzie myślą inaczej no za wyjątkiem dewotek głównie 50 plus.
Mam zdrowe wyjątkowo inteligentne dziecko córeczkę. Drugiego nie będziemy mieli bo nas nie stać i nei chodzi o koszta na dziecko ale kolejny zabieg in vitro a koszta to swoją drogą. Opiekunka weźmie dużo.

879 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 21:56:37)

Paweło napisał/a:

Mówiłem o sytuacji gdy urodzi się dziecko upośledzone.

Poczytaj Paweło, co napisałeś i spróbuj bardziej kontrolować swoje zachowanie, bo przecież potrafisz. Prawda ?
edit: widzę, że edytowałeś swoje posty

880

Paweło napisał/a:

Za to powinnaś dostać w pysk. Życzę ci takiego dziecka jakie urodziło się tej kobiecie od Hazana. Kompromis aborcyjny polegał na możliwości aborcji gdy dziecko które by się urodziło było upośledzone. Powiem ci że jakby prezes albo Duduś mógł urodzić dziecko pierwszy by zrobił aborcję. Tu moja żona ma rację gdyby faceci rodzili dzieci aborcja była by legalna i usankcjonowana pismem świętym.

A Ty się hamuj trochę,bo sam przeginasz.

Stopki nie będzie big_smile

881 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 21:55:53)

Czy chce takie dziecko (też na te dziecko) to wiadomo mam na myśli dziecko upośledzone chyba logiczne o tym mówimy. Mądrej głowie dość po słowie.  Napisałem iż alternatywą dla aborcji jest cesarka z możliwością uśpienia matki i oddania dziecka do specjalnego ośrodka. Oczywiście mówimy tu o wyborze czyli na żądanie a nie pod przymusem prawica chyba ocenia pod siebie z resztą to ludzka rzecz oceniać po swoich występkach.

882 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-07 22:02:06)

Paweło napisał/a:

Za to powinnaś dostać w pysk.

To zdanie podsumowuje twoją osobę. Pilnuje porządku na forum bawiąc się w kapusia a kobiety by chciał po 'pysku' bić. Ogarnij się.

883 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:17:09)

Po pierwsze nie mam gwarancji iż to kobieta po drugie w mojej  na pierwszym miejscu jest dziecko potem zaraz żona i rodzina później przyjaciele, później obcy ludzie a później moi przeciwnicy. Na miano kobiety też trzeba zasłużyć przykład chamska Pawłowicz która wchodzi w słowo jest bezczelna a mówi by nie krzyczeć na kobietę i się przygłupio uśmiechała. Jak w programie na Polsacie członek organizacji walczącej o to by religia nie była finansowana z budżetu państwa zwrócił uwagę iż to nie sejm gdzie się zakrzykuje i wchodzi w słowo. Bardziej umysłowo kobieca jest już pani Grodzka lub jak kto woli pan Grodzki. Kobiecość to stan umysłu a nie cielesność.
A co do donosów Ziobrze i tak nie dorównam wink na kolegów nie donoszę smile Oczywiście gdyby popełnili przestępstwo bądź zdradzili swoje żony to co innego wtedy nie byli by już moimi kolegami. PIS donosiło do Brukseli ws fałszerstwa wyborów samorządowych co było grubymi nićmi szyte i to był prawdziwy donos uderzający w Polskę. Tu jest sprawa jasna obie partie są winne ale bardziej PIS bo nawet nie chce się przyznać że zawinił.

884

Paweło napisał/a:

Po pierwsze nie mam gwarancji iż to kobieta (...)

Tak samo jak nie wiemy czy Paweło jest mężczyzną. Czy ma żonę i dziecko, rodzinę i przyjaciół.
Mamy za to gwarancję czytając jego posty, że lubi obrażać, straszyć i grozić swoim interlokutorom.

885

Zglosilem twój post Pawelo do moderacji.

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

886

KOD powinien się szczycić takim zachowaniem.
Ale czego ja wymagam?
Lider alimenciarz,a zwolennicy straszą laniem po pysku.

Tylko pogratulować.

887 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:23:57)

Spodziewałem się takiej wypowiedzi gdzie moja groźba. Groźba przeciw kammiś była jasna i ciekawe skąd wiedziałaś że kammiś wyleciała bo ja o tym pierwsze słyszę. Czyżby jednak były z twojej strony donosy. Pierwszy punkt był tylko po to by sprawdzić czy napiszesz to co napisałaś big_smile W podobnym do ciebie tonie pisze miszmasz. INKA (ksywa + wsparcie dla narodowców) ruch narodowy - miszmasz to przecież samo z sobą się łączy patrząc na ich poparcie około 0,1% ja nie wierzę w zbieg okoliczności wystąpienia kilku osób także madman  z taką afirmacją  tez się w to wpisuje z resztą to już inna sprawa ale zostawmy to bo znów mnie posadzisz o paranoje...

888

Paweło napisał/a:

Spodziewałem się takiej wypowiedzi gdzie moja groźba. Groźba przeciw kammiś była jasna i ciekawe skąd wiedziałaś że kammiś wyleciała bo ja o tym pierwsze słyszę. Czyżby jednak były z twojej strony donosy. (...)

kammiś Paweło sama odeszła z forum, a teraz wróciła.

889 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:29:02)

majkaszpilka napisał/a:

Ale czego ja wymagam?

Tylko pogratulować.

A wiesz ile pisowców atakuje ludzi za poglądy. W sieci jest mnóstwo wideo. CO to za facet co nie broni swojej żony chyba bezjajecznik big_smile
Tu masz kogoś kto naprawdę przedobrzył atakując pijaczka a w tym wypadku żona stwierdziła ze jest podobny wiec wcale nie msuial  to byc on ale polityk wiadomo zamiotło się pod dywan.
http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/634709771362800000.jpg

890 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-07 22:32:34)

Paweło napisał/a:

Spodziewałem się takiej wypowiedzi gdzie moja groźba. Groźba przeciw kammiś była jasna i ciekawe skąd wiedziałaś że kammiś wyleciała bo ja o tym pierwsze słyszę. Czyżby jednak były z twojej strony donosy. Pierwszy punkt był tylko po to by sprawdzić czy napiszesz to co napisałaś big_smile W podobnym do ciebie tonie pisze miszmasz. INKA (ksywa + wsparcie dla narodowców) ruch narodowy - miszmasz to przecież samo z sobą się łączy patrząc na ich poparcie około 0,1% ja nie wierzę w zbieg okoliczności wystąpienia kilku osób także madman  z taką afirmacją  tez się w to wpisuje z resztą to już inna sprawa ale zostawmy to bo znów mnie posadzisz o paranoje...

Jak masz jakieś ale to daj namiary na priv, ja do Wrocka daleko nie mam. Zawsze to lepiej pogadać w 4 oczy niż przekrzykiwać się na forum.

Od dawna pomawiasz, więc myślę, że nie zabraknie odwagi by powtórzyć to w oczy. No chyba, że tak jak antifa wojujesz tylko w internecie to nie było propozycji.

891

Paweło napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Ale czego ja wymagam?

Tylko pogratulować.

A wiesz ile pisowców atakuje ludzi za poglądy. W sieci jest mnóstwo wideo. CO to za facet co nie broni swojej żony chyba bezjajecznik big_smile

To uważaj na to, co piszesz o swojej żonie. A potem się nie dziw. I nie obrażaj na własne słowa.

892

Paweło napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Ale czego ja wymagam?

Tylko pogratulować.

A w temacie potrafisz,czy teraz robisz show,żeby się wybielić za swoje zachowanie?

A facet,co do kobiety na publicznym forum pisze,że powinna w pysk dostać...to ma jaja Paweło czy nie?

ściemnisz,i ominiesz pytanie.

Takie to symptomatyczne u Ciebie.

893 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 22:36:50)

_miszmasz napisał/a:

Od dawna pomawiasz (...)

To fakt Paweło, pomawiasz, obrażasz, grozisz i straszysz. Zmień to. Czas.

894 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:36:11)

Pachnie groźbą Ja dbam o swoją anonimowość nie chcę być na redwatch jak Wojciech Kosuń którego przez poznałem będąc u znajomego. Karczek = dla mnie tępak jestem typem nerda z charakteru ale znam sztuki walki i dbam o formę ale siła dla mnie to tylko konieczność a wtedy atakuję tak jakbym walczył o życie. Gdzie grożę podaj przykład. Chcecie zrobić tu towarzystwo wzajemnej adoracji ala salon 24 czy interia.

895 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:40:47)

majkaszpilka napisał/a:
Paweło napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Ale czego ja wymagam?

Tylko pogratulować.

A w temacie potrafisz,czy teraz robisz show,żeby się wybielić za swoje zachowanie?

A facet,co do kobiety na publicznym forum pisze,że powinna w pysk dostać...to ma jaja Paweło czy nie?

Bronię godności żony. I dostała by nie ode mnie tylko od niej, ja bym tylko przyprowadził.... Jak już napisałem wiele postów wcześniej ja przy swojej żonie jestem pudelkiem. Kiedyś byłem zupełnym nerdem ale życie mnie nauczyło iż trzeba trenować by móc się obronić przed chamstwem. uratowałem więcej bitych kobiet niż masz lat.

896 Ostatnio edytowany przez _miszmasz (2016-04-07 22:38:06)

Paweło napisał/a:

Pachnie groźbą Ja dbam o swoją anonimowość nie chcę być na redwatch jak Wojciech Kosuń którego przez poznałem będąc u znajomego. Karczek = dla mnie tępak jestem typem nerda z charakteru ale znam sztuki walki i dbam o formę ale siła dla mnie to tylko konieczność a wtedy atakuję tak jakbym walczył o życie. Gdzie grożę podaj przykład.

Jak pachnie groźbą to dzwoń na 112.

Tak jak myślałem, ograniczasz się tylko do napinania i pomawiania w internecie. A kobiety po twarzy to byś bił, taki z ciebie kozak.

897 Ostatnio edytowany przez majkaszpilka (2016-04-07 22:42:36)

Paweło napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:
Paweło napisał/a:

Bronię godności żony.

Zadałam Ci konkretne pytanie...przeliterkuj sobie i powoli odpowiedz na nie.

Czyjej żony Paweło?
Własnej?
Kijowskiego?
Kolegi?
Brata?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Czy dalej udajesz,co?

898 Ostatnio edytowany przez Paweło (2016-04-07 22:50:58)

Moja żona jest ponad inne osoby chamski atak na kimmiś za celne argumenty pokazuje pychę i pogardę dla ludzi o odmiennych poglądach.
Trzeba mieć własne poglądy i znać życie by oceniać innego rodziny które postępują inaczej niż chciałby episkopat. To atk ajk moja ciotka wszystko na pokaz przed innymi udaje iż opiekuje się swoją matką a grosza nie da bierze tylko ze swojej emerytury. A jak moja matka mówi niech by ta starucha zdechła wreszcie bo to już nie człowiek je sra i nie chce brać prochów wyzywa to ciotka się unosi biedna staruszka. A w razie czego tylko na nas może liczyć babcia. I my z tego nic nie mamy. Tylko od nas się wszystkiego wymaga.

899 Ostatnio edytowany przez in_ka (2016-04-07 22:47:57)

Paweło napisał/a:

Moja żona jest ponad inne osoby chamski atak na kimmiś za celne argumenty pokazuje pychę i pogardę dla ludzi o odmiennych poglądach.

Pogardę, chamstwo dla ludzi o odmiennych poglądach dla ciebie Paweło pokazujesz na forum ty sam. Nie zauważasz ? Poczytaj swoje posty.

900

Paweło napisał/a:

Jeszcze raz przeczytaj moje pytanie,ale tym razem ze zrozumieniem.

Posty [ 841 do 900 z 1,482 ]

Strony Poprzednia 1 13 14 15 16 17 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021