prezent dla chłopaka z okazji obrony pracy podyplomowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » prezent dla chłopaka z okazji obrony pracy podyplomowej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: prezent dla chłopaka z okazji obrony pracy podyplomowej

Witajcie,
Potrzebuje porady, mój chłopak broni się już za dwa dni, a ja nawet nie wiem, co mu kupić...
Myślałam o jakimś eleganckim długopisie z Parkera....
Jakieś propozycje??:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prezent dla chłopaka z okazji obrony pracy podyplomowej

A może jakaś romatyczna kolacja którą zrobisz myślę,że to będzie lepszy prezent,który na pewno na długo zapamięta smile

GG:15836900

3

czyli długopis to zły pomysł ?:)

4

Nie mówię,że zły smile ja np.ucieszyłabym się bardziej z kolacji niż długopisu tongue

GG:15836900

5

raczej mamy w planach razem z naszą paczką iść świętować, więc taka opcja odpada...

6

Może kup mu gumki w 3paku i powiedz, musisz to tego wieczoru zużyć. Na pewno się ucieszy smile I powiedz, olewam wyjścia, znajomych, liczysz się tylko Ty smile I postrasz - jak nie zużyjesz gumek, to założę Ci na głowę i zostaniesz gumko-chłopakiem tongue

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

7

lol xD

8

Wybierz sie gdzies z nim na weekend z romantyczna kolacja - odstresowujace, na pewno mu dobrze zrobi po obronie:).

9

Hehe, mi pierwsza na myśl wpadła flaszka big_smile Rzadko piję, ale zazwyczaj panowie chyba lubią oblewać takie okazje tongue
No, ale myślę, że kolacja to dobry pomysł. Facetem będzie mógł się odprężyć, dobrze zje, może wino dla odpowiedniego nastroju wink Nie przychodzi mi nic konkretnego na myśl, w ogóle Twoja obecność to już na pewno dla niego będzie wiele smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » prezent dla chłopaka z okazji obrony pracy podyplomowej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021