Komitet Obrony Demokracji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 27 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 1,482 ]

1 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-14 00:59:01)

Temat: Komitet Obrony Demokracji

Temat mojej partnerki.
Pierwszy prawdziwy zryw po 89 roku. W moim samym zakładzie w którym pracuję 10 pracowników manifestowało w rynku. Co o tym sadzicie ?

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2015-12-14 01:34:51)

Odp: Komitet Obrony Demokracji

Jako antydemokrata (przynajmniej obecnej formy) osobiście mam z tego dobrą zabawę.
Prawda jest taka, że to co się obecnie dzieje mieliśmy przez ostatnie lata,  z tym wyjątkiem, że inne ugrupowanie było u sterów.
Każdy ma wolność słowa i poglądów, jak i również prawo do ich manifestowania.

Jednak chciałbym zaznaczyć - zgodnie z zasadą w demokracji decyduje większość, a wśród komentarzy manifestujących widać, że nie potrafią tego zrozumieć.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

3 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-14 01:49:43)

Wyroków trybunału stanu dotąd nie lekceważył żaden rząd. Pytanie tylko po co im zmieniać trybunał stanu. Stanowisk OK ale ja tu widzę chęć kneblowania usta ala co najmniej Orban. Sędziów wymienią an młodych posłusznych już są pogróżki (mam znajomą której matka jest sędzią, ona głosowała na PSI oraz Dudę teraz żałuje). Ten działania przypominają mi. Końcowe wersy piosenki Jacka Kaczmarskiego pt "mury" :

Aż zobaczyli ilu ich, poczuli siłę i czas
I z pieśnią, że już blisko świt, szli ulicami miast
Zwalali pomniki i rwali bruk - Ten z nami! Ten przeciw nam!
Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam

Patrzył na równy tłumów marsz
Milczał wsłuchany w kroków huk
A mury rosły, rosły, rosły
Łańcuch kołysał się u nóg...

Patrzy na równy tłumów marsz
Milczy wsłuchany w kroków huk
A mury rosną, rosną, rosną
Łańcuch kołysze się u nóg...
https://youtu.be/-YGS9vhmFS0?t=3m9s

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

4

Bo to właśnie uroki takich "rewolucji"
Wcześniej PO i PIS niosące sztandar rewolucji narodowej, teraz PIS i Petru "rewolucjonista"

Może to głupie z mojej strony, ale myślę, że model polityczny w Polsce jest tak słaby, że może jednak pewne zmiany mogą zaowocować na plus ... ale zawsze jest możliwość, że wyjdzie wszystko na minus.
Tego niestety nigdy nie będziemy pewni.
Prawda jest taka, że niestety obecnie weszliśmy politycznie w martwy punkt, gdzie latać będzie huśtawka PIS+koledzy na jednej stronie i PO+koledzy z drugiej strony.

5

Wkurzają mnie ludzie którzy zmieniają głosy co kilka dni albo w ogóle nie głosują. Nie mam żalu do Kaczyńskiego to cwani Machiavelli ale ci ludzie. Jak już psiałem pełni nienawiści, oprawiający wallenrodyzm. o jakich zmianach mówisz? Silny prezydent to wcale nie jest dobre. We Francji jest za to system równoważący to mianowicie system 2 turowy  także w wyborach parlamentarnych jak i samorządowych dzięki czemu grupy radykałów mają utrudnioną drogę. Ja uważam iż trybunał konstytucyjny ma za słabe uprawnienia. Konstytucja ma nas chronić przed zakusami orbanizacji czy nawet w ekstremalnych przypadkach putynizacji. Obawiam się że jeśli ten rząd przetrwa 5 lat to naprawa tego będzie wymagała co najmniej 10 lat. Ludzie się aktywizują to plus ale jak zaczną się być prześladowani niekoniecznie bezpośrednio przez rząd to wtedy może zmienisz zdanie. Na razie płomyk nadziei ale czarno to widzę.

6

I to jest urok demokracji Paweło
Z resztą jak to Winston Churchill powiedzial "Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą."
Jak dla mnie radykalne grupy również powinny mieć swój głos - przecież nie wzięły się znikąd. (zwłaszcza, że w takiej Francji to i tak tacy chociażby Islamiści z dowodem wiadomo, że będą głosować przeciwko nim)
O jakich zmianach ... widzisz kwestia zmiany w naszym bagienku politycznym jest również dwubiegunowa. I tak jak PIS zaczął wprowadzać swoje zmiany, tak pojawili się przeciwnicy (jak chociażby KOD)... mnie swoją drogą ciekawi, gdzie byli Ci wielcy obrońcy kiedy podwyższali wiek emerytalny i wprowadzali ustawę 1066.
Owszem masy rację mogę zmienić zdanie - ale jak badam przez ostatnie lata scena polityczna to myślę, że taka zmiana to będzie ciekawy eksperyment. Na pewno lepsze to, niż narzekać i siedzieć na to samo bagienko (i tak - zdaję sobie sprawę, że to może przynieść różny rezultat) - dla mnie to mimo wszystko eksperyment.

Przy czym chciałbym zaznaczyć jedno ... demokracja w Polsce to mit, co udowadnia nam sama frekwencja. To mniejszość decyduje za większość, więc może przyda się kubeł zimnej wody chociażby jak sam napisałeś orbanizacjii.
Polacy jak dla mnie nie dorośli jako społeczeństwo do tak odpowiedzialnych decyzji jak wybór władzy.

7

Niestety prawda dziś w superstancji dosłownie 3 minuty temu pewien mało znany dziennikarz przycisnął Kukiza a ten odparł z rozbrajającą szczerością iż jest machiawelistą....

8

Demos kratos to władza ludu, ale także władza motłochu, pospólstwa. Motłoch nigdy nie ma własnego zdania. Problem polega na tym, że przed wiekami w starożytnej Grecji masy te urabiali demagodzy, a dzisiaj media. Ludzie to w znakomitej większości idioci i można nimi dość łatwo sterować, jeśli się wie, jak to robić.

9

Mnie przeraża naprawdę zbliżająca się zagłada naszej planety ja to czuję po przeczytaniu książki o której napisałem w poście tylko pogłębiła mój katastrofizm. Matka już dawno w niego wpadła. w deprechę sad

10

Paweło napisał/a:

Mnie przeraża naprawdę zbliżająca się zagłada naszej planety ja to czuję po przeczytaniu książki o której napisałem w poście tylko pogłębiła mój katastrofizm. Matka już dawno w niego wpadła. w deprechę sad

Paweło, pozostało się tylko pomodlić o zbawienie duszy twojej (w jakiej tam chcesz religii) wink

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

11 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-16 03:30:28)

jestem ateistą po śmierci znikniemy nic po nas nie pozostanie sad
Tak właśnie wytłumaczą to duchowni ciemnemu ludowi zamiast rozliczyć tych co się zaprzedali lobby min. ropojadów z min. Rosji, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych emiratów Arabskich, Kuwejt, USA.
Aż dziw bierze że ci jest do śmiechu.

12 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2015-12-16 08:01:28)

Lucyfer666 napisał/a:

I to jest urok demokracji

Demokracja, wbrew temu co się niektórym wydaje, to nie tylko rządy większości. Definicja ma jeszcze drugi człon. W całości najkrótsza definicja demokracji:
Rządy większości, przy poszanowaniu praw mniejszości.

Dla demokracji naszego typu (bo taka nas interesuje, a nie np. ateńska) ważne jest jeszcze coś: trójpodział władzy. I to jest własnie to, co teraz PiS niszczy.

Inna rzecz, że PiS w wyborach nie zdobył większości, tylko niespełna 37% głosów. Władzę zawdzięcza głupocie Millera i Palikota, którzy poszli do wyborów jako koalicja. Gdyby szli jako jedno ugrupowanie, PiS nie miałby większości w Sejmie.

Lucyfer666 napisał/a:

mnie swoją drogą ciekawi, gdzie byli Ci wielcy obrońcy kiedy podwyższali wiek emerytalny

Może po prostu do niektórych docierają argumenty racjonalne? Jak choćby ten, że gdy ustalano wiek emerytalny wiele lat temu, średnia życia była w Polsce niższa o 20 lat, a kobieta rodziła nie 1,3 lecz 4 dzieci?
Argument pierwszy przemawia za tym, że obecnie człowiek może pracować dłużej. Drugi, że musi bo jest za mało młodych, żeby ten system mogli utrzymać. A co to ma wspólnego z demokracją, to zupełnie nie wiem... Chyba chodzi o to, że demokracja będzie wtedy, jak wyjdę na ulicę protestować przeciwko ustawie, którą popieram...

Lucyfer666 napisał/a:

Przy czym chciałbym zaznaczyć jedno ... demokracja w Polsce to mit, co udowadnia nam sama frekwencja.

To nie ma nic do rzeczy. Jeśli ktoś sam decyduje o rezygnacji z przysługujących mu praw, jego sprawa.

13 Ostatnio edytowany przez kammiś (2015-12-16 22:56:20)

Dlaczego mowicie o Trybunale Stanu skoro temat dotyczy Trybunalu KONSTYTUCYJNEGO?

HAHAHAHAHAHAAH
You made my day. So good. So funny. So pitiable.

Eee tam ma racje. Taka jest dokladnie definicja demokracji.

PS jestem anty-PiS. Ale nie moglam sie powstrzymac big_smile

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

14

a niech się zrywają, co im będę żałować...

15

Matt87 napisał/a:

Demos kratos to władza ludu, ale także władza motłochu, pospólstwa. Motłoch nigdy nie ma własnego zdania.  Ludzie to w znakomitej większości idioci i można nimi dość łatwo sterować, jeśli się wie, jak to robić.

Idac tokiem Twojego myslenia wlasnie mamy pokaz demokracji w najczystszej formie, jaka mozna sobie wyobrazic:)

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

16

Będą skakać do czasu aż ludzie się kapną ze oni budują na tej rozdmuchanej aferze swoje kariery kosztem ich uwagi.
Chyba jak poparcie szybko rośnie , bańka pęka , to potem równie szybko spada.
Zgadzam się akurat z Ziemkiewiczem ze świnie głośno kwiczą jak się je odrywa od koryta bo to bolesny proces.
Ale on to mówił w znaczeniu ogólnym bez wskazywania palcem na kogokolwiek.
Kwii , Kwii

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

17 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2015-12-17 12:08:23)

kwadrad napisał/a:

Będą skakać do czasu aż ludzie się kapną ze oni budują na tej rozdmuchanej aferze swoje kariery kosztem ich uwagi.
Zgadzam się akurat z Ziemkiewiczem ze świnie głośno kwiczą jak się je odrywa od koryta bo to bolesny proces.
Kwii , Kwii

a przy obecnym korycie kto obecnie ucztuje? powtornie te same okazy?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

18

Mussuka napisał/a:
kwadrad napisał/a:

Kwii , Kwii

a przy obecnym korycie kto obecnie ucztuje? powtornie te same okazy?

I tak co 4 lata, tylko ugrupowania inne, bo twarze wciąż są te same

19

Nie rozumiem, jak mozna tego nie widziec, czuc? Oni nawet swoich poswiecaja - Kepa juz na straty. Jak mozna z usmiechem na ustach rozwalac kraj, widzac ze najblizsi wspolpracownicy trzesa sie ze strachu? Dudus zwial, trzyma sie daleko od TK, szydlo wystawila Kepe. Oni sami sie wyzynaja.

20 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-17 19:20:49)

Oni chcą wszystko jak najszybciej rozwalić już przyśpieszają bo wiedzą że nie przetrwają 5 lat. Z tym Piotrowiczem to się popisali SLD nie śmiało by wystawić takiego kandydata a co dopiero partia która jechała po Millerze A przecież Miller w lipcu 1986 (nie pomyłka) został wybrany I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach.I dopiero w grudniu 1988 wrócił do Warszawy w związku z awansem na sekretarza Komitetu Centralnego PZPR. Tak samo Michnik am odpowiadać za ojca oraz przybranego brata.
Porównując go do Piotrowicza która skazywał min. członków KOR w tym Zolla masakra. Po co w ogóle była ta cała lustracja pytam. To jak plucie  w twarz dziwię się tylko panu Morawieckiemu że zaakceptował tegoż jegomościa.

21

Co z tym Trybunalem Stanu?
big_smile

22 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-17 19:21:50)

Błąd maił być konstytucyjny wiem nie poprawię już tego...

23

Widac sam nie wiesz o czym piszesz bo wiele razy to powtarzales big_smile
Ksiazke Garlickiego moze wyslac poczta? big_smile

24

Ten cały KOD to jakiś zgraja histeryków, i pisofobów. W czerwcu gdy PO wciskała swoich sedziów nic nie robili, dziś "zagrożenie demokracji".

25 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-17 22:29:55)

kammiś napisał/a:

@kammis jestes prawniczką jakąś działaczką PIS ?
Ja wiem o czym piszę ale miałem poruszyć inny temat. Trybunał zablokował wiele ustaw PO, SLD i innych partii. Ważne po co PIS to robi bo te obietnice nie mogą być nie zgodne z konstytucją. Za to już widać próbę burzenia państwa poprzez min szybką wymianę wykształconych urzędników cywilnych na zupełnych amatorów ale miernych wiernych. Przypominam ze poprzednio PIS też powyrzucał doskonałych menedżerów uznanych ludzi z radia np Tadeusza Sznuka z radia, i całą masę różnych ludzi. Teraz Lisa z jedynki. Niedługo znikną wszystkie radia zostaną sformatowane a telewizję stracą koncesję. Po to likwidacja trybunału to dopiero początek.
Za ten sort powinien przeprosić inaczej zniknie z polityki wreszcie o ile sam się nie wymiksuje przyśpieszając wybory jak poprzednio, ludzie nie są głupi nie zapomną mu tego.

26

Paweło napisał/a:
kammiś napisał/a:

@kammis jestes prawniczką jakąś działaczką PIS ?
Ja wiem o czym piszę ale miałem poruszyć inny temat. Trybunał zablokował wiele ustaw PO, SLD i innych partii. Ważne po co PIS to robi bo te obietnice nie mogą być nie zgodne z konstytucją. Za to już widać próbę burzenia państwa poprzez min szybką wymianę wykształconych urzędników cywilnych na zupełnych amatorów ale miernych wiernych. Przypominam ze poprzednio PIS też powyrzucał doskonałych menedżerów uznanych ludzi z radia np Tadeusza Sznuka z radia, i całą masę różnych ludzi. Teraz Lisa z jedynki. Niedługo znikną wszystkie radia zostaną sformatowane a telewizję stracą koncesję. Po to likwidacja trybunału to dopiero początek.
Za ten sort powinien przeprosić inaczej zniknie z polityki wreszcie o ile sam się nie wymiksuje przyśpieszając wybory jak poprzednio, ludzie nie są głupi nie zapomną mu tego.

Niecierpie PiSu.
Jestem na 4 roku prawa. Interesuje sie prawem konstytucyjnym. Stad moje czepialstwo
Powtarzam. Niecierpie PiSu, dogadamy sie big_smile
Po prostu jestem z natury wredna i czepialska tongue
I generalnue zgadzam sie z Toba wink

27

Zdobywam, powiedzmy, "wiedzę", z różnych źródeł, jak każdy myślący człowiek... Dzięki temu Forum, no i przez Ciebie, Kammiś, poznałem prof. Łętowską... Pamiętasz? smile

28 Ostatnio edytowany przez kammiś (2015-12-18 01:19:14)

krisniejaki napisał/a:

Zdobywam, powiedzmy, "wiedzę", z różnych źródeł, jak każdy myślący człowiek... Dzięki temu Forum, no i przez Ciebie, Kammiś, poznałem prof. Łętowską... Pamiętasz? smile

Serio nie wiedziales nic o Letowskiej? tongue
Ja kocham te kobiete!!!!
Wlasnie czytam wywiad-rzeke z nia <3
Dla mnie to wzor, ideal, najwiekszy autorytet.

29

kammiś napisał/a:
krisniejaki napisał/a:

Ja kocham te kobiete!!!!

a to mnie też przytkało, kto nie znał Łętowskiej?

30

in_ka napisał/a:
kammiś napisał/a:
krisniejaki napisał/a:

Ja kocham te kobiete!!!!

a to mnie też przytkało, kto nie znał Łętowskiej?

Ale przynajmniej otwarty na wiedze jest.

Polecam ksiazke "Rzezbienie panstwa prawa 20 lat pozniej".

31

kammiś napisał/a:

Ja kocham te kobiete!!!!

aż tak?
nie, no ja ją cenię ale bez szaleństwa
poza tym pamiętam jak to było z panią Ewą wink

32

Może popukać w kark, In_ka, to pomaga na wszelkie przytkania...

33

in_ka napisał/a:
kammiś napisał/a:

Ja kocham te kobiete!!!!

aż tak?

Co konkretnie pamietasz.
Tak, az tak. Za caloksztalt. Za to ze moim marzeniem byloby byc taka jak ona w kazdym aspekcie zycia - od zawodowego, poprzez naukowe, az do osobistego (bezdzietna ateistka).

34

krisniejaki napisał/a:

Może popukać w kark, In_ka, to pomaga na wszelkie przytkania...

ha, ha, oj kris, ja wiedziałam, że w tobie jest potencjał wink

35 Ostatnio edytowany przez in_ka (2015-12-18 01:32:04)

kammiś napisał/a:
in_ka napisał/a:
kammiś napisał/a:

Ja kocham te kobiete!!!!

aż tak?

Co konkretnie pamietasz.
Tak, az tak. Za caloksztalt. Za to ze moim marzeniem byloby byc taka jak ona w kazdym aspekcie zycia - od zawodowego, poprzez naukowe, az do osobistego (bezdzietna ateistka).

o matko, co ?
jak ją media wypromowały (o dostępność mi chodzi), jak zaistniała w świadomości mas - wystarczy ...
kammiś, ja nie prawnik  - to już powiedziane było, obywatel jestem, tak popatrz kapiszi
a ty chcesz zostać bezdzietną ateistką ? ja pitolę jak to Mariolka mówi big_smile

36

in_ka napisał/a:
kammiś napisał/a:
in_ka napisał/a:

aż tak?

Co konkretnie pamietasz.

o matko, co ?
jak ją media wypromowały (o dostępność mi chodzi), jak zaistniała w świadomości mas - wystarczy ...
kammiś, ja nie prawnik  - to już powiedziane było, obywatel jestem, tak popatrz kapiszi
a ty chcesz zostać bezdzietną ateistką ? ja pitolę jak to Mariolka mówi big_smile

Jak na razie jestem, w jej wieku tez zamierzam. Rodzi mi o to ze nie zwariowala, pozostala racjonalistka. Ale to akurat najmniej istotny szczegol w caloksztalcie pani Letowskiej.
Jakby nie jej praca, nic by nie miala.

37

kammiś napisał/a:

Rodzi mi o to ze nie zwariowala,

kammiś, głodnemu chleb na myśli wink
albo ty już idź spać, bo zwyczajnie zmęczona jesteś

38

A czy wypromowanie przez media też nie jest dziełem przypadku? A może tylko i wyłącznie powinna być, od mojej i Waszej młodości, tłoczona w chłonne gąbki JEDYNA wizja świata? Strasznie ciekawy temat, założy któraś nowy wątek na tę okoliczność?

39

krisniejaki napisał/a:

A czy wypromowanie przez media też nie jest dziełem przypadku? A może tylko i wyłącznie powinna być, od mojej i Waszej młodości, tłoczona w chłonne gąbki JEDYNA wizja świata? Strasznie ciekawy temat, założy któraś nowy wątek na tę okoliczność?

spać kris pójdziemy wink ale wiesz zawsze ty możesz wątek założyć jak masz taką potrzebę, ja już dzisiaj bigosem się przejadłam

40 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-12-18 02:10:25)

Post edytowany ze względu na rażący off top. Kammiś, ten wątek jest o Komitecie Obrony Demokracji, a nie o Twoim okresie, studiach, kolokwiach, artykułach, kocie i promotorze. Jeśli czujesz tak ogromną potrzebę uzewnętrzniania się, to proszę, byś założyła własny wątek i nie zaśmiecała ludziom ich tematów. Z pozdrowieniami, Cslady

41

"Opchanych kapustą współczuję partnerom"... Fajne?

42

krisniejaki napisał/a:

"Opchanych kapustą współczuję partnerom"... Fajne?

partner kris w swoim pokoju i we własnym łóżku, hrabini w wygodę idzie i w razie coś ten tego,  Józefa po hrabiego posyła wink

43

Nie śpisz jeszcze, Kammiś?

44 Ostatnio edytowany przez kammiś (2015-12-18 02:20:24)

Nie  big_smile
Ja jestem sowa z pogwizdowa tongue
big_smile

45

kammiś napisał/a:

Post edytowany ze względu na rażący off top. Kammiś, ten wątek jest o Komitecie Obrony Demokracji, a nie o Twoim okresie, studiach, kolokwiach, artykułach, kocie i promotorze. Jeśli czujesz tak ogromną potrzebę uzewnętrzniania się, to proszę, byś założyła własny wątek i nie zaśmiecała ludziom ich tematów. Z pozdrowieniami, Cslady

O kapuscie tez nie big_smile
A watek o TK nie jest o emeryturach i partiach politycznych big_smile
To tak nawiasem big_smile

46

Powodzonka. Jak coś, @...

47

Sen jest dla slabych big_smile
Albo: wyspimy sie po smierci big_smile

48

kammiś napisał/a:

O kapuscie tez nie big_smile

Owszem, dlatego proszę wszystkich o przeniesienie luźnych pogaduch do netkafejek, bo tutaj nie ma na to miejsca. Dalsze posty nie na temat będę usuwać.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

49

Swoja droga, Bogdan Z. bardzo fajnie nagadal
(Zanim zostanie to uznane za off top, radze sie zapoznac z przemowieniem Bogdana Z. big_smile ). Dobitnie, na temat.

50

I każdy wątek gdzie będzie kammiś będzie zamykany.

51

Oczywiście, że Bogdan Z. jest na temat.
Chyba wiadomo że chodzi o Bogdana Zdrojewskiego big_smile
Ach, ta znajomość polityki i zdolność kojarzenia...
Nawet jak w google wpiszesz Bogdan Z, to pierwszy pokazuje się Zdrojewski big_smile
Mówiłam - lepiej sprawdzić niż gadać od razu.

Czemu Bogdan Z. jest na temat? Bo jest w KOD. Razem z Frasyniukiem. Miał przemówienie jakiś tydzień temu o tym jak 25 lat temu walczył o wolność i nie sądził że sytuacja będzie się powtarzać.
Ech, ludzie, ludzie, naprawdę warto znać temat w którym się wypowiada. Widzę że to kuleje.

52

Ataki na KOD są coraz mocniejsze dziś nakryłem 5 sympatyków PSI którzy próbowali wyśmiać i skłócić członków KOD na dolnym śląsku. na email dostałem pogróżki. Zgłosiłem facebookowi jako nękanie te 5 profili.

53

Tutaj jest doskonale wytłumaczone co to jest KOD i na czym polega to łamanie konstytucji:

https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

54 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-12-26 04:28:02)

Bzdura ja sam nalezę do KOD. Podziemna TV to PISowkie klimaty. Znów okrągłostołowe paranoje. Co do Olszewskiego widziałem wideo jak Kaczyński wyzywał Olszewskiego a potem zmienił front. Ja nie jestem smarkaczem który nie pamięta czasów PIS. Poczytaj sobie lepiej tygodnik NIE a przejrzysz na oczy. Michalkiewicza poznał mój ojciec najbardziej zakłamana postać na mojej liście po Marianie Kowalskim oraz Winnickim. Pokarzcie mi na TRWAM kogoś z lewicy pokażcie pluralizm czemu na waszych stronach komentarze są moderowane anie jedna moja uwaga nie została opublikowana. Ja jestem racjonalista, działam na innych falach emocji u mnie nie ma. Moja ostatnia prośna nie wycierajcie sobie twarzy Polską.

55

Byłam razem z mężem na obu manifestacjach w Warszawie. Nie należymy do żadnej partii. Nie stracimy posad ze względu na zmianę władzy smile
Dobrym przykładem "normalności", która nas czeka w czasach PiS to jest mianowanie obrońcy pedofila na szefa komisji sprawiedliwości i praw człowieka.

Posty [ 1 do 55 z 1,482 ]

Strony 1 2 3 27 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018