Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 163 z 163 ]

131

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Mój były mąz był Anglikiem big_smile

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
KobietaPolska922 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:
jjbp napisał/a:

Czytam ale ciężko Cie zrozumieć.
Ja się nie wypowiadam za innych. Ani przez chwilę nie wypowiadalam się za Blackie. Zadaje Cj pytanie które nawiązuje do treści które glosisz smile
Poza tym jak na zdanie "nie wypowiadaj się za innych" to Ty tutaj lekka ręką podajesz powody dlaczego kobiety biorą za mężów nie Polaków.
A tak nota bene mało to polek wychodzących dla kasy za bogatych Polaków? wink

No bo takie brednie ciężko jest zrozumieć.

Wg tej pani mamy siedzieć w swoim grajdołku całe życie i wybierać tylko lokalnego Janusza na przedłużenie naszego Wielkiego Polskiego Narodu, bo inaczej to jesteśmy zdrajczyniami polskich wartości i trzeba nas spalic na stosie big_smile

Ty jesteś uprzedzona z powodu byłego polskiego męża. Idż się lecz, a potem dopiero komentuj. I tak w ogóle, to nie ma nic wspólnego z tym, o czym pisałam.

Zdaje się, że jest nas więcej smile Tych uprzedzonych do polskich mężów smile
A tak w ogóle; nic nie mam do Polaków! Uważam, że jak w każdej nacji są fajni faceci i popaprańcy smile Ja niestety trafilam na tę drugą opcję, ale znam wielu Polaków fajnych, sympatycznych, milych i rozgarniętych... Tylko  w żadnym z nich się nie zakochałam:) Mea culpa:) Ale jedno mogę sobie przypisać na plus; Mój partner już rozumie trochę po polsku, a nawet potrafi powiedzieć; Jestem głodny smile Tak że moje poświęcenie nie idzie na marne smile Szerzę kaganek polskiej oświaty na tym ugorze pozbawionym cywilizacji na zachód od Odry:)

Howgh!!

133 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 20:08:36)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Beyondblackie napisał/a:

Mój były mąz był Anglikiem big_smile

Ten który Cię tak źle traktował? Rozwodnik? A to ciekawe?

Ale wiesz, nie chce mi się śledzić teraz Twoich postów smile

134

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

I do tego był bogaty, angielsko bogaty, a i tak sie z nim rozwiodłam big_smile Wiec jak sie do tego maja te teorie o "sprzedawaniu sie Angolom"?

135

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Beyondblackie napisał/a:

I do tego był bogaty, angielsko bogaty, a i tak sie z nim rozwiodłam big_smile Wiec jak sie do tego maja te teorie o "sprzedawaniu sie Angolom"?

Tego nie wiem. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Ja nie mówię nawet do Ciebie. Ale do osób, które należą do takiej grupy osób.

Jest ich więcej niż Ci się wydaje. To co Ty próbujesz robic, to stawanie w ich obronie. Dlaczego?

136

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

KobietaPolska nicki myli fakty myli pisze byle gównoburze podtrzymac.

Jestem głodny - nieźle smile u mnie jest: chodź na kawkę smile

137

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
KobietaPolska922 napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

I do tego był bogaty, angielsko bogaty, a i tak sie z nim rozwiodłam big_smile Wiec jak sie do tego maja te teorie o "sprzedawaniu sie Angolom"?

Tego nie wiem. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Ja nie mówię nawet do Ciebie. Ale do osób, które należą do takiej grupy osób.

Jest ich więcej niż Ci się wydaje. To co Ty próbujesz robic, to stawanie w ich obronie. Dlaczego?

W ich obronie? Gdzie tu widzisz czyjąś winę, aby ktoś potrzebował obrony?

Ja za radą Pietruszki wypisuję się z tego tematu, bo jest na poziomie gimnazjalnego okładania się po pysku. KobietaPolska, ktora nie jest kobietą, może nawet nie polską. Argumenty z czapy wzięte i merytoryczne: Cyt;


"Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Ja nie mówię nawet do Ciebie. Ale do osób, które należą do takiej grupy osób."

... i bądź tu mądry smile

138

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Masło maślane

139

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Też się wypisuję z tej trollowskiej goofnoburzy.

140

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
terazszczesliwa napisał/a:

KobietaPolska nicki myli fakty myli pisze byle gównoburze podtrzymac.

Jestem głodny - nieźle smile u mnie jest: chodź na kawkę smile

Zanim coś powiesz, podaj argumenty. Wiesz, bo inaczej to tyko puste gadanie. Ja tak mogę, każdy tak moze.

Jak już coś napiszesz, to się wysil. Tak to nie ma sensu, na prawdę.

141 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-09 20:31:46)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
KobietaPolska922 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Piękna jakże merytoryczna odpowiedź
Papa smile

Nie oczekuj od innych, skoro sama dajesz kwas i zero merytoryki  - sensownej. Papa.!

Kochasz zachód, kochasz pieniążki, co? Chociaż by to był Arab czy Islam, co?

Sama sobie radzisz? ALe i tak biednieszy to dla Ciebie wstyd? Tak.

Tylko "równi" Tobie są coś "warci". Kasa decyduje, pozycja big_smile

Zwykłe politycznie poprawne sprzedawanie się, za materialistyczne bezpieczństwo.

Ja mam faceta Polaka
Ponadto zarabiajacego sporo mniej ode mnie.
Wiec Twoje ataki sa mocno nietrafione smile ale mam nadzieję że Ci ulżyło chociaż taki plus z tego będzie

142 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 20:33:33)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
jjbp napisał/a:
KobietaPolska922 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Piękna jakże merytoryczna odpowiedź
Papa smile

Nie oczekuj od innych, skoro sama dajesz kwas i zero merytoryki  - sensownej. Papa.!

Kochasz zachód, kochasz pieniążki, co? Chociaż by to był Arab czy Islam, co?

Sama sobie radzisz? ALe i tak biednieszy to dla Ciebie wstyd? Tak.

Tylko "równi" Tobie są coś "warci". Kasa decyduje, pozycja big_smile

Zwykłe politycznie poprawne sprzedawanie się, za materialistyczne bezpieczństwo.

Ja mam faceta Polaka
Ponadto zarabiajacego sporo mniej ode mnie
Wiec Twoje ataki sa mocno nietrafione :)ale mam nadzieję że Ci ulżyło chociaż taki plus z tego będzie

A niby kogo atakuje? Przecież nie Ciebie? Gdzie niby Cie atakuje? Odnosze się do innych, nie do Ciebie, więc po co się wypowiadasz i ich jeszcze bronisz? Coś mi tu śmierdzi smile Nie ufam Ci.

143 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-09 20:34:52)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Piszesz ze kocham pieniążki itd pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Nikogo nie bronię. Nie wiem skąd to wzięłaś. Bronić nikogo nie mam powodu każdy się może obronić sam jak chce.


Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

144 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 20:35:25)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
jjbp napisał/a:

Piszesz ze kocham pieniążki pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

Pod Twoim poście, bo mówisz za inne osoby, których nigdy nawet nie widziałaś na oczy i do tego bronisz ich. Coś mi tu śmierdzi. Nie ufam Ci już.

145 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-09 20:36:23)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Haha Już? A przedtem ufalas? big_smile
Troll jak nic.
Wypisuje się jak Blackie smile I przy okazji raportuje

146

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
jjbp napisał/a:

Haha Już? A przedtem ufalas? big_smile
Troll jak nic.
Wypisuje się jak Blackie smile

Nie ufałam.

Zgasiłam Cię, więc nic innego jak wypis Ci pozostaje. System rozwalony smile Pa.

147

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
jjbp napisał/a:

Piszesz ze kocham pieniążki itd pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Nikogo nie bronię. Nie wiem skąd to wzięłaś. Bronić nikogo nie mam powodu każdy się może obronić sam jak chce.


Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

Może przestańmy już karmić tego trolla?

148 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-09 20:37:03)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Salomonka napisał/a:
jjbp napisał/a:

Piszesz ze kocham pieniążki itd pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Nikogo nie bronię. Nie wiem skąd to wzięłaś. Bronić nikogo nie mam powodu każdy się może obronić sam jak chce.


Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

Może przestańmy już karmić tego trolla?

Masz rację wybacz. Przystaje na propozycje smile

149 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 21:02:31)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Salomonka napisał/a:
jjbp napisał/a:

Piszesz ze kocham pieniążki itd pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Nikogo nie bronię. Nie wiem skąd to wzięłaś. Bronić nikogo nie mam powodu każdy się może obronić sam jak chce.


Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

Może przestańmy już karmić tego trolla?

Troll bo? Zero argumentów. Znowu. Ech...

Dwie, trzy panny nie mogą decydować i oceniać innych w ten sposób. To Wy jesteście trolami smile Papa.

150

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Żeby się bronić najpierw trzeba coś przeskrobac. Spokojnej nocki Wszystkim.

151

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
terazszczesliwa napisał/a:

Żeby się bronić najpierw trzeba coś przeskrobac. Spokojnej nocki Wszystkim.

Dokładnie. Od razu widać, że mają coś na sumieniu.

152

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Czytanie ze zrozumieniem poziom zero

153 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 20:53:24)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Salomonka napisał/a:
jjbp napisał/a:

Piszesz ze kocham pieniążki itd pod moim postem stąd dość logiczny wniosek że piszesz do mnie.
Nikogo nie bronię. Nie wiem skąd to wzięłaś. Bronić nikogo nie mam powodu każdy się może obronić sam jak chce.


Myśmy się już chyba żegnaly co?
Wiec może pozostanmy przy tym smile

Może przestańmy już karmić tego trolla?

Najpierw wypisz mi w punktach i uzasadnij wyzwiska od troli. Wtedy może pogadamy.

Jakbyś nie wiedziała, w przepisach moderacji wielu portali widnieje:

"Nazywanie innych trolami, to nic innego jak trolowanie". Tak, na innych portalach już byś za to dostała ostrzeżenie, albo bana.

Jesteś niedouczona.

Dlaczego? Bo to Wy wywołujecie w ten sposób "goownoburze"... i robicie chaos na forum.

Hipokryzja.

154

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
terazszczesliwa napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem poziom zero

Chyba nie myślałaś, że Ci przytaknę? Doskonale rozumiem. Ale nie dzięki. I żegnam.

155 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-10-09 21:06:27)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
Mordimer napisał/a:

@CatLady  @Salomonka @terazszczesliwa same sobie jesteście winne, żę wybrałyście sobie takich facetów. Ale z łaski swojej nie wrzucajcie wszystkich Polaków do jednego wora bo to zalatuje antypolską propagandą pedagogiki wstydu. A co do Ukrainek. Może dlatego Polacy je wybierają ponieważ w przeciwieństwie do Polek maja wiecej empatii, ciepła i kobiecości w sobie. Nie na darmo  pani profesor Phyllis Chesler  z USA udowodniła, że Polki to najagresywniejsze kobiety na świecie.

Ale jakiego ja sobie faceta wybrałam?? :0 ci opisani to na podstawie tego, co prezentują na forum - ale i z obserwacji innych mężczyzn. Mój facet też jest obcokrajowcem i z Polakami się nie równa. To nie jest żadna antypolska krucjata czy propaganda - to są doświadczenia życiowe i obserwacja facetów dookoła.

Co do wybierania Ukrainek przez Polaków - przecież i tym właśnie pisze, o tej potulności, któej polski facet oczekuje, o posłuszeństwie, o byciu obsługiwanym, bo poglądy ma średniowieczne.

Mordimer napisał/a:

To po co wylatuje taka CatLady i mówi, że współczuje Ukrainkom ? Umniejsza wybory tych mężczyzn oraz ich wartość. Czyli co Polacy mają być sami i z nikim się nie wiązać bo tak pisze Cat Lady albo jakaś inna ?

Bo tak jest. Nie wiem, jacy są Ukraińscy faceci, może gorsi od Polaków, dlatego Ukrainkom się wydaje, że z Polakiem to jak u pana boga za piecem. To Ci faceci sami swoją wartość umniejszają argumentacją taką jak opisałam: bo Ukrainka nie jest wyemancypowana i pyskata.

Zresztą, pisałam na początku, że nikt facetom polskim nie broni wybierać kobiet innych ras, ich sprawa. Mnie o to głowa nie boli. Problem jest jednak gdzieś indziej - faceci by chcieli, ale to te inne kobiety ich nie chcą. Nie licząc Ukrainek, i np Hindusek, które wychodzą za maż dla wizy (znam osobiście taki przypadek). Nie wyobrażam sobie Angielki, Francuzki czy Szwedki, która chciałaby Polaka, natomiast odwrotnie, czyli Niemiec, Anglik, Szwed z Polką - jak najbardziej. Znam kilka takich par.

156

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
CatLady napisał/a:
Mordimer napisał/a:

@CatLady  @Salomonka @terazszczesliwa same sobie jesteście winne, żę wybrałyście sobie takich facetów. Ale z łaski swojej nie wrzucajcie wszystkich Polaków do jednego wora bo to zalatuje antypolską propagandą pedagogiki wstydu. A co do Ukrainek. Może dlatego Polacy je wybierają ponieważ w przeciwieństwie do Polek maja wiecej empatii, ciepła i kobiecości w sobie. Nie na darmo  pani profesor Phyllis Chesler  z USA udowodniła, że Polki to najagresywniejsze kobiety na świecie.

Ale jakiego ja sobie faceta wybrałam?? :0 ci opisani to na podstawie tego, co prezentują na forum - ale i z obserwacji innych mężczyzn. Mój facet też jest obcokrajowcem i z Polakami się nie równa. To nie jest żadna antypolska krucjata czy propaganda - to są doświadczenia życiowe i obserwacja facetów dookoła.

CatLady, litosci! Myślisz, że on choć słowo właściwie zrozumie, z tego co napisałaś? Optymistka smile

157

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Fajni Polacy też są, ja mam fajnych ojca, szwagra, znajomych  ale kocham obcokrajowca gdyby on był Polakiem tak samo bym kochała smile.

158 Ostatnio edytowany przez KobietaPolska922 (2018-10-09 21:06:05)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
CatLady napisał/a:
Mordimer napisał/a:

@CatLady  @Salomonka @terazszczesliwa same sobie jesteście winne, żę wybrałyście sobie takich facetów. Ale z łaski swojej nie wrzucajcie wszystkich Polaków do jednego wora bo to zalatuje antypolską propagandą pedagogiki wstydu. A co do Ukrainek. Może dlatego Polacy je wybierają ponieważ w przeciwieństwie do Polek maja wiecej empatii, ciepła i kobiecości w sobie. Nie na darmo  pani profesor Phyllis Chesler  z USA udowodniła, że Polki to najagresywniejsze kobiety na świecie.

Ale jakiego ja sobie faceta wybrałam?? :0 ci opisani to na podstawie tego, co prezentują na forum - ale i z obserwacji innych mężczyzn. Mój facet też jest obcokrajowcem i z Polakami się nie równa. To nie jest żadna antypolska krucjata czy propaganda - to są doświadczenia życiowe i obserwacja facetów dookoła.


Dobrze wiedzieć, kto się wypowiada na tym forum. Do tego mądruje, jakby pozjadał wszystkie rozumy.

A dlaczego nie wybrałaś Polaka? Chciałaś wydostać się z tej biedy? Tak, na gotowe? Na łatwizne?

159

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?
KobietaPolska922 napisał/a:

A dlaczego nie wybrałaś Polaka? Chciałaś wydostać się z tej biedy? Tak, na gotowe? Na łatwizne?

Wyobraź sobie że pracuję. Trudne to dla Ciebie, prawda?

Po drugie nie zyłam nigdy w biedzie, raczej w tzw typowym polskim domu.

160

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Ja już byłam wydostana z " tej biedy"

161 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-10-09 21:19:50)

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Zdaje się, że to portal kobiecy, dla kobiet na róznych życiowych zakrętach.. Czy jest tu miejsce dla kogoś, kto tym kobietom ubliża? Wyzywa je od głupich, małomyślących, od jakiś sprzedajnych i tylko czatujących na kasę? Wiele padlo tu wyzwisk pod adresem kobiet, tylko dlatego że związaly się z obcokrajowcami.

Ja proponuję olać ten wątek i nie karmić trolla, ktory tylko czeka, aż pojawi się kolejna ofiara, którą będzie mógł zmieszać z błotem.

Niech gościu zyje sobie w przeświadczeniu, jaką krzywdę wyrządzają mu polskie kobiety, że go nie chcą. Niech sobie to tłumaczy jak chce, nawet naszą krótkowzrocznoscią, ja osobiscie mu wierzę smile Też bym go nie chciała smile

Zostawmy go z jego demonami, nic nam do nich. My jesteśmy szczęśliwe smile

162

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Nie mam zamiaru uczestniczyć w tej nagonce na Polaków. I tak się składa że to wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem. W związku z tym nie będę się więcej odnosił do waszego bełkotu.

163

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy na kobiecym forum, a temat nic wartościowego dla nas nie wnosi, w dodatku zamienił się w miejsce słownych przepychanek oraz demonstrację poglądów, które nierzadko stoją w opozycji do stanowiska, że w naszej kobiecej, wirtualnej przestrzeni chcemy czuć się komfortowo, wątek zostaje zamknięty.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 131 do 163 z 163 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024