Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 163 ]

1 Ostatnio edytowany przez Słodziak99 (2018-10-06 18:17:36)

Temat: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Witam.

Na samym wstępie chciałem zaznaczyć że ta wiadomość nie ma na celu nikogo obrazić lub nastawić przeciwko sobie.

Otóż jak wiemy, to kobiety częściej wiążą się z osobami z zagranicy niż mężczyźni. Kiedy granice UE zostały otwarte dużo ludzi z Polski wyjechało w poszukiwaniu lepszego życia. To dało nowe możliwości jak i natworzyło nowych problemów np. zdrady, kradzieże, gwałty itp. Kobiety jako płeć piękna pomyślały dlaczego nie wolno tego wykorzystać i wiązać sie z obcymi dla kasy bądź rozrywki [OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIE... są też które ciężko pracują]. Winę też ponoszą za to trochę nasi faceci bo też nie są święci. Kiedy już takie "Karyny" zaczęły sie wiązać już nie tylko z francuzami, włochami ale z różnej maści murzynami, arabami odezwał sie duży zgiełk polskich facetów, że to niszczą białą rasę, przywożą (ciapatych do polski), polskie kobiety zaczęły się bronić że są wolne, mają prawo decydować o sobie, że nie są tylko kurami domowymi a "Polaki cebulaki" to homofoby, rasiści i ksenofoby i nie rozumieją nowoczesnego świata i dobrze że opuściły ten zaścianek zwany Polską. Większość to lewaczki i mało urodziwe panie. Zachwyty polskich kobiet nad czarnymi lub śniadymi panami są ogromne. Nawet nie słuchają jak ktoś ich ostrzega, że islam itp. Mówią że 'mi się z arabem uda'. Mój Ahmed nie modli się 5X dziennie, nie chodzi do meczetu, pije wódke, dobry chłop. Dlaczego jak potem jest tragedia zjeżdżają do polski to szukają pomocy i najlepsze, jak ma taka dziecko z takim i jest sama się potem dziwi "Dlaczego żaden Polak mnie już nie chce?" Znam i słyszałem o takich parach, są też szczęśliwe pary.  Są też w których nie wiadomo kiedy Facet uzna że to właśnie teraz należy posłuchać proroka... Teraz chciałem poruszyć odwrotną stronę, związki panów z paniami z zagranicy. Polska nie tak dawno otworzyła się na wschód dzięki czemu do polski przyjechało dużo Ukrainek, Białorusinek, Rosjanek itp. Polacy lekko rozczarowani polkami zaczeli szukać powodzenia u nich bo myśla, podobne do naszych, mała różnica kultur, jest szansa że się uda. Wiadomo, nie zawsze jest tak kolorowo, jedne związki są dla kasy, obywatelstwa, są też udane pary z dziećmi i domem. Nawet mój znajomy ożenił się i ma dzieci z "białą" brazylijką, nie dla kasy bo mają podobne wykształcenie ale ona poświeciła sie domowi. Co mnie jeszcze dziwi, jak to niektóre polki reagują na polaków w związkach z obcą dziewczyną "To polki są jakieś brzydsze? Nie podobam się mu? Wołyń to co??? itp". Można by na ten temat mówić godzinami... ale od siebie chciałem dodać że NIE jestem za związkami mieszanymi oraz imigracją.

Drogie Panie. Czy nie uważacie że trzeba na nowo poruszyć temat związków Polak-Polka. Porozmawiać o wadach, pomyśleć je wyeliminować. Wiem wiem, każdy jest inny, ale jest nas 38 mln. Idzię się dopasować. Gdyż jak tak dalej będzie to Polska będzie multi kulti.

Proszę o szczere odpowiedzi i zrozumienie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Oto chodziło marksistom aby wzbudzić w białych kobietach pogardę do białych mężczyzn. Kolejny element rewolucji społecznej po chłopach i robotnikach.  Rasy białej ma nie być. Jak to mówił Richard Cundehove Kalergi. Dlatego "wolne i wyzwolone" kobiety korzystaja z możliwości. To tylko jeden z wielu etapów likwidacji cywilizacji białego człowieka. Tego procesu nie da się odwrócić. Zresztą mam to gdzieś z kim się wiążą polki. Bez potężngego bata nad głową w postaci dyktatury nie masz co liczyć na zatrzymanie procesu gnilnego tego kontynentu. Ciekawe czasy przed nami smile Otwórz szeroko oczy i rozkoszuj się jak islam i Chiny podbijają świat.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 18:48:03)

Kurcze ja to widzę dość prosto - ogromna cześć "mieszanych" małżeństw i związków to po prostu wynik tego ze w dzisiejszych czasach ogromną cześć osób wyjeżdża, podróżuje, emigruje i w ten sposób ludzie się poznają. Wcale nie widzę jakiegoś kryzysu w ilości związków Polka-Polak, mimo wszystko chyba większość związków które znam są właśnie takimi. Kiedyś po prostu była ich przeważająca ilość bo większość osób pozostawalo w granicach kraju gdzie się urodzili.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez authority (2018-10-06 19:11:13)

Może niech przestaną być takimi bucami ja dostałem ksywę Szwed ponieważ w małżeństwie zachowują się po partnersku a co widzę obecnie facet klnie drze mordę na i słychać go na 2 przecznice. O 50+ a tym bardziej 60+i ich higienie nawet nie wspomnę. Mordimer znów narodowiec... Każdy ma prawo być z kim zechce a konsekwencję tego ponosi sam. Ty byś chętnie zamknął granicę jeszcze czego przy waszych rządach tylko uciekać i przeczekać o ile demokracja zostanie...

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

5 Ostatnio edytowany przez Ferreus somnus (2018-10-06 19:32:45)

Każdy ma prawo być z kim chce. I to nie tylko Polki bywają w związkach z obcokrajowcami ale i coraz częściej widzę małżeństwa on - Polak, ona - Azjatka. Sam również preferuję dziewczyny skądinąd, bo przynajmniej się czegoś człowiek o nowej kulturze nauczy, nowego języka osłucha.

Jedyne co mnie brzydzi to Karyny, które z czarnym Mohamedkiem Brajankiem szukają białego, który wychowa, bo  Mtonga czy Ahmed dali nogę.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-10-06 19:50:36)

Słodziak, ale masz bol doopy... Czemu Cię to tak boli, z kim kto się wiąże? Polska to wolny kraj, Polki i Polacy to wolni ludzie. Jeśli jesteś przeciwny takim związkom, to się nie wiąż z kobietą z obcego kraju, tylko z Polką, jak nie chcesz emigrować, to zostań w Polsce.Nikt Ci nie broni A inni niech mieszkają, gdzie chcą i wiążą się z kim chcą.

Żyj i daj żyć innym.

Aha - dla informacji - mieszkam w UK.

CatLady napisał/a:

Słodziak, ale masz bol doopy... Czemu Cię to tak boli, z kim kto się wiąże? Polska to wolny kraj, Polki i Polacy to wolni ludzie. Jeśli jesteś przeciwny takim związkom, to się nie wiąż z kobietą z obcego kraju, tylko z Polską, jak nie chcesz emigrować, to zostań w Polsce.Nikt Ci nie broni A inni niech mieszkają, gdzie chcą i wiążą się z kim chcą.

Żyj i daj żyć innym.

Aha - dla informacji - mieszkam w UK.

Przecież jemu właśnie o to chodzi, że go żadna Polka nie chce...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

8

santapietruszka napisał/a:

Przecież jemu właśnie o to chodzi, że go żadna Polka nie chce...

Przecież wiem.

Ten temat był wałkowany setki razy od kiedy polska weszła do unii. Zazdrość co niektórych polskich samców - bo to nie są mężczyźni - że żadna ich nie chce, że wolą araba/hindusa/brazylijczyka/anglika niż polskiego janusza.

Jak mówi Authority - niech przestaną być takimi bucami.

9 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2018-10-06 20:07:16)

authority napisał/a:

Może niech przestaną być takimi bucami ja dostałem ksywę Szwed ponieważ w małżeństwie zachowują się po partnersku a co widzę obecnie facet klnie drze mordę na i słychać go na 2 przecznice. O 50+ a tym bardziej 60+i ich higienie nawet nie wspomnę. Mordimer znów narodowiec... Każdy ma prawo być z kim zechce a konsekwencję tego ponosi sam. Ty byś chętnie zamknął granicę jeszcze czego przy waszych rządach tylko uciekać i przeczekać o ile demokracja zostanie...

O widzę lewak się odezwał. A Szwecja jako wesołe miasteczko dla islamu to nie jest dobry przykład. Gdzie są Ci partnerscy Szwedzi gdy muzułmanie napadaja i gwałcą kobiety ? Ale świat nie kręci sie wokół jednostek. Im więce się będzie osób  mieszało z bardziej prymitywnymi kulturami to nasza jako ta słabsza zniknie. Takie masowe mieszanie się ras i kultur w dłuższej perspektywie skończy się wojną albo kalifatem. Ludzie zawsze się mieszali ze sobą. To normalna natura człowieka. Emigrowali i poznawali ludzi z innych kultur. Ale teraz to mamy doczynienia z czymś zupełnie innym. Na masową skalę niszczy się białego mężczynę. Nic o mnie nie wiesz co bym zrobił więc sobie daruj te inwektywy pod moi adresem.

"Tolerancja to ostatnia cnota upadajacej cywilizacji"  - Arystoteles.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

10 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 20:09:01)

.

11

jjbp napisał/a:

Jak sam mówisz mieszanie się to naturalny proces więc nie wiem skąd ty niszczenie białego mężczyzny.

Naturalny to on był ale teraz to mamy doczynienia z propagandą multikulti.

12

Mordimer napisał/a:
jjbp napisał/a:

Jak sam mówisz mieszanie się to naturalny proces więc nie wiem skąd ty niszczenie białego mężczyzny.

Ale skoro jest multikulti to biały mężczyzna ma takie samo prawo by wiązać się z kobietami innych ras i je "wybielać", prawda? Jak go inne białe kobiety nie chcą, bo wolą arabów, to on też może wybierać inne. Albo lepiej - zastanowić się, co sie dzieje, że przegrywa z meżczyznami innych ras. I czy to jest wina kobiet, czy może jego własna - białego meżczyzny wina, o to mi chodzi.

13

Mordimer napisał/a:
jjbp napisał/a:

To się może zastanówcie, dlaczego Polki wolą te Wasze legendarne multikulti od Was, Polaków... bo nie o narodowość chodzi, oj, nie, niestety. Ale wiadomo, że człowiek leniwy i roszczeniowy znajdzie sobie zawsze kogoś, na kogo można zwalić winę smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

14 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2018-10-06 20:48:50)

CatLady napisał/a:
Mordimer napisał/a:
jjbp napisał/a:

Ale skoro jest multikulti to biały mężczyzna ma takie samo prawo by wiązać się z kobietami innych ras i je "wybielać", prawda? Jak go inne białe kobiety nie chcą, bo wolą arabów, to on też może wybierać inne. Albo lepiej - zastanowić się, co sie dzieje, że przegrywa z meżczyznami innych ras. I czy to jest wina kobiet, czy może jego własna - białego meżczyzny wina, o to mi chodzi.

Wina ich matek oraz tych co posłali ich dziadków i ojców na drugą wojnę światową. Ten zły wzorzec ciagnie się do dziś. Zabrakło męskich wzorców w rodzinach bo ojcowie poginęli to teraz mamy co mamy. Oczywiście, że ma prawo. Tylko niech potem Polki nie plują jadem na Ukrainki bo wiążą sie z Polakami. I nie chodzi o wybielanie. Bo na chwilę obecną to raczej do Europy sprowadza się przybyszy z Azji i Afryki a nie na odwrót.

Zresztą tutaj działa pewien wzorzec egzotyki. Dla białych kobiet opalony czy śniady mężczyzna jest o wiele bardziej atrakcyjny niz biały. Wielu przegrywów z Włoch czy Hiszpanii przyjeżdża tutaj aby sobie znaleść kobietę. Oni nie maję szans ze swoimi kobietami u siebie dlatego jadą do biedniejszych krajów. Oni często są wiekszymi lalusiami niż Polacy. No ale egzotyka robi swoje. Pojęcie bamboccioni wzięło się z Włoch. Tak samo jest w przypadku Ukrainek i Polaków. Ukrainki wolą jechać do takiej Polski i tutaj szukać lepszego bytu. Tak samo Polki na zachodzie.

"To się może zastanówcie, dlaczego Polki wolą te Wasze legendarne multikulti od Was, Polaków... bo nie o narodowość chodzi, oj, nie, niestety. Ale wiadomo, że człowiek leniwy i roszczeniowy znajdzie sobie zawsze kogoś, na kogo można zwalić winę" - Człowiek głupi zawsze strywializuje temat.

15

santapietruszka - cieszę się że tak uważasz, ciekawe co powiesz o tym swoim "ju kej" za dobrych kilkanaście lat. Jak muzułmanów będzie większość i napewno bedą cie prosić. "Proszę Pani, ubierze pani burke i pójdzie ze mną do meczetu"?

16 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 20:45:12)

Hmm jakoś kobiet plujacych jadem na ukrainki nie widzę za to mężczyzn z tego rodzaju kompleksem znam aż nadto.
Ciekawa sprawa.

17

jjbp napisał/a:

Hmm jakoś kobiet plujacych jadem na ukrainki nie widzę za to mężczyzn z tego rodzaju kompleksem znam aż nadto.
Ciekawa sprawa.

A ja widzę. Nawet wiecej niż mężczyzn.

18

Słodziak99 napisał/a:

santapietruszka - cieszę się że tak uważasz, ciekawe co powiesz o tym swoim "ju kej" za dobrych kilkanaście lat. Jak muzułmanów będzie większość i napewno bedą cie prosić. "Proszę Pani, ubierze pani burke i pójdzie ze mną do meczetu"?

Ale jakim moim "ju kej"? big_smile

19 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 20:45:29)

O to ciekawe widzę że każdy widzi to co chce (albo zwraca uwagę na co chce) albo żyjemy w innych polskach big_smile
I drobna poprawka na marginesie - bamboccioni a nie bambocciocii smile

20

Mordimer napisał/a:
jjbp napisał/a:

To się może zastanówcie, dlaczego Polki wolą te Wasze legendarne multikulti od Was, Polaków... bo nie o narodowość chodzi, oj, nie, niestety. Ale wiadomo, że człowiek leniwy i roszczeniowy znajdzie sobie zawsze kogoś, na kogo można zwalić winę smile

Ja też lubię widywać w necie wiadomości np. "Pakistńczyk zasztyletował 25-letnią kobiete w Londynie". Tak myśle pewnie polka, wchodze w link, a jakże by inaczej

21

jjbp napisał/a:

O to ciekawe widzę że każdy widzi to co chce (albo zwraca uwagę na co chce) albo żyjemy w innych polskach big_smile

A może w innych wymiarach ? wink

22

Słodziak99 napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Ja też lubię widywać w necie wiadomości np. "Pakistńczyk zasztyletował 25-letnią kobiete w Londynie". Tak myśle pewnie polka, wchodze w link, a jakże by inaczej

Rozumiem, że wiadomość typu "Polak zabił Polkę w Polsce" Cię nie rusza i nie wchodzisz głębiej? big_smile

23

santapietruszka - tylko że jest mniejsze prawdopodobieństwo że zabije cie Polak niż arab. Wiesz co grozi za np odejscie od islamu, seks przedmałżeński, homoseksualizm, zdrade? Wiesz co to takija?

24

Hm słodziak nawiasem widziałeś jakieś badania odnośnie takowego prawdopodobieństwa?
Jakby co to nie jest złośliwe po prostu jestem ciekawa czym podpierasz swój wniosek

25

Słodziak99 napisał/a:

santapietruszka - tylko że jest mniejsze prawdopodobieństwo że zabije cie Polak niż arab.

Jakieś statystyki, badania czy coś - zapodasz? Bo nie lubię dyskutować, jak nie wiem, o czym tongue

26

Zamach w Paryżu w listopadzie 2015

137 osób zabitych
300+ ranni

Taki przykład

27

Słodziak99 napisał/a:

Zamach w Paryżu w listopadzie 2015

137 osób zabitych
300+ ranni

Taki przykład

A jaki to ma związek z tym, że Polki wolą obcokrajowców? big_smile

28

Nie nie ale my nie pytamy o przykład. Pytamy o statystyki na które wyraźnie się powolales. Wnioskuje ze jeśli je przytoczyles to są one prawdziwe i chętnie bym je sama zobaczyła

29

Źe polkom głupota imponuje smile

30

Słodziak99 napisał/a:

Źe polkom głupota imponuje smile

A jaki związek z tym zamachem miały Polki? big_smile

31

Akurat żaden, chce tylko pokazać z kim sie zadajecie.

32 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 21:05:35)

Słodziak po pierwsze nie masz zielonego pojęcia z kim się zadajemy.
Po drugie jeśli zależy Ci na merytorycznej rozmowie to takową prowadź zamiast robić personalne ataki i wycieczki.
Coś podejrzewam że to kolejny wątek na wylanie jakiejś frustracji nie wiadomo skąd i na co.....

33 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-06 21:07:51)

Słodziak99 napisał/a:

No, ale my się nie zadajemy z tymi od zamachu, zgłupiałeś, czy co...  big_smile

jjbp napisał/a:

Coś podejrzewam że to kolejny wątek na wylanie jakiejś frustracji nie wiadomo skąd i na co.....

Wiedziałam to od pierwszego postu. Panu chodzi po prostu o to, że jako mężczyzna nie imponuje Polkom i go nie chcą. Nie przyszło mu do głowy, że naprawę tej sytuacji trzeba zacząć od siebie...

34 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-06 21:50:57)

nieregulaminowy link

Warto oglądnąć

35

Słodziak99 napisał/a:

No, ale my się nie zadajemy z tymi od zamachu, zgłupiałeś, czy co...  big_smile

jjbp napisał/a:

Wiedziałam to od pierwszego postu. Panu chodzi po prostu o to, że jako mężczyzna nie imponuje Polkom i go nie chcą. Nie przyszło mu do głowy, że naprawę tej sytuacji trzeba zacząć od siebie...

Skąd wiesz że nie chcą? Mam znajome ale jak widze ich wartości to wolę podziękować

36 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-06 21:13:06)

To teraz wszystkie Polki na tym forum na pewno się wystraszyły i poleciały szukać Polaka na wszelki wypadek. A statystyki na temat niepłacenia alimentów przez Polaków znasz, rozumiem?

Słodziak99 napisał/a:

Skąd wiesz że nie chcą? Mam znajome ale jak widze ich wartości to wolę podziękować

No to podziękuj i tyle. Ewentualnie je przekonuj. Po co nas tu chcesz "nawrócić"?

37 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-06 21:14:18)

jjbp napisał/a:

Już abstrahując od tego wątku to ja do końca życia będę się zastanawiać skąd jest na tym forum takie zagęszczenie takich sfrustrowanych użytkowników o których mówisz.
To jest strasznie przykre jak bardzo kogoś musi skrzywdzić kobieta (lub jej brak) ze az zaczyna się wrzucać wszystkie do jednego worka i nienawidzić po równo.....

38

Mordimer napisał/a:

likwidacji cywilizacji białego człowieka. .

Cywilizacja, żyjący w zbyt dobrych warunkach, likwiduje się sama -> patrz eksperyment Calhouna.
W końcu, mechanizmy biologiczne/zachowań stadnych są pewnie te same. Znaczy dziedziczone przez miliony lat ewolucji.

No ale lepiej zwalić na masonów, NWO, żydów, cyklistów czy innych takich. lol

Posty [ 1 do 38 z 163 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związki Polek/Polaków z obcokrajowcami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018