Szantaż - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

1 Ostatnio edytowany przez pannaophelia (2016-08-01 12:44:31)

Temat: Szantaż

Witam.Z góry piszę,że to nie troll.Mam problem.Mam 26 lat.Wszystko zaczęło się od tego,że chciałam odejść od mojego faceta,bo mnie kijowo traktował i się psuło jeszcze zachorował.Poznałam ostatnimi czasy przez internet starszego faceta.Pisałam z nim smsy dość pikantne,i o zgrozo ja IDITOKA i DEBILKA i WSZYSTKO co najgorsze,wysyłałam mu foty nagie.Teoretycznie jestem racjonalnie myślącą osobą a odwaliłam taką manianę. Ale nigdy z tym facetem nie robiłam nic więcej poza spotkaniami i rozmowami,bo tego mi brakowało.Teraz mój facet się zmienił na plus,choroba go utemperowała i między nami jest mega dobrze.No i jak chciałam zerwać kontakt z tamtym facetem zaczął mnie szantażować,że jak mu nie obciągne to pokaże te wszystkie smsy i foty.Że jak się spotkam z nim i zrobię to mu loda to się odczepi na zawsze.Ale wiem,że jak to zrobię to będzie chciał więcej i więcej.Większość napisze,że dobrze mi tak.Ok.Ale nigdy faceta fizycznie nie zdradziłam i nie chcę. sad I dziś znów napisał na maila tamten.Więc niby dał mi spokój,ale nie do końca jestem pewna.I co robić w takiej sytuacji.Wiem jedno,że nikt nie może mnie zmusić do czynów seksualnych.Za żadną cenę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szantaż

On szantażuje Ciebie? Wporzo.
To ty zaszantażuj jego, że  mu podczas robienia loda odgryziesz! ha ha
Ciekawe co on na to.

Nie dziękuj, dla trolli porady za free. :*

3

Elle88 napisał/a:

Ciekawe co on na to.

Wiesz co...ja nie bawię się w trollowanie.Sytuacja nie jest śmieszna.A poza tym pisałam na początku,że to nie troll a tym całusem to cmoknij się wiesz gdzie.Każdemu do śmiechu co nie znalazł się w takiej sytuacji.

p.s Proszę o zdanie osoby poważne

4

Błagam o poważne podejście do tematu.Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji.Jak zachować się wobec szantażysty?

5

pannaophelia napisał/a:
Elle88 napisał/a:

Ciekawe co on na to.

Wiesz co...ja nie bawię się w trollowanie.Sytuacja nie jest śmieszna.A poza tym pisałam na początku,że to nie troll a tym całusem to cmoknij się wiesz gdzie.Każdemu do śmiechu co nie znalazł się w takiej sytuacji.

Proste jak budowa cepa.Piszesz zgłoszenie do prokuratury, ze zrzutami ekranu z jego szantazem, opisujesz sytuację.
Oni lubią takie sprawy.

6

Pirx napisał/a:
pannaophelia napisał/a:
Elle88 napisał/a:

Ciekawe co on na to.

Proste jak budowa cepa.Piszesz zgłoszenie do prokuratury, ze zrzutami ekranu z jego szantazem, opisujesz sytuację.
Oni lubią takie sprawy.

Ale on mi powiedział,że ma w rodzinie policjanta,prokuratora i że może mi nr dać jak chcę.Nie mogę też na niego wrzeszczeć ani nic,bo twierdzi,że im bardziej będę się rzucać tym większe ryzyko,że powie mojemu lubemu.Jestem w d*e.A nawet jeśli to zgłoszę to sprawa się rozdmucha bardziej.

7 Ostatnio edytowany przez Pirx (2016-08-01 14:23:07)

Wierz w to dalej.
Albo się bronisz albo nie.
Może być prokuratura sąsiednia.I opisujesz też jego groźby.
Twoja decyzja.

pannaophelia napisał/a:

Ale on mi powiedział,że ma w rodzinie policjanta,prokuratora i że może mi nr dać jak chcę.Nie mogę też na niego wrzeszczeć ani nic,bo twierdzi,że im bardziej będę się rzucać tym większe ryzyko,że powie mojemu lubemu.Jestem w d*e.A nawet jeśli to zgłoszę to sprawa się rozdmucha bardziej.

To czego oczekujesz? Że podamy Ci numer do płatnego zabójcy?

Zgłosić to jedyna rada, nic więcej nie zrobisz. A na przyszłość masz nauczkę.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

9

Heheheh, a po coś mu dupsko wysyłała? W gaciach chociaż?
big_smile

Przepraszam za niepoważne podejście, ale sprawa jest dla mnie no..niepoważna wink

A jak już wysłałaś, to OWN IT.
Dorosła jesteś.

A facetowi powiesz wprost, że durnowata jesteś i to było 'za karę', bo był niedobry dla Ciebie.
Przecież chyba Cię zna wink

10

santapietruszka napisał/a:
pannaophelia napisał/a:

To czego oczekujesz? Że podamy Ci numer do płatnego zabójcy?

Zgłosić to jedyna rada, nic więcej nie zrobisz. A na przyszłość masz nauczkę.

Nauczkę mam to fakt.Napewno moją psychikę to kosztuje wiele.Nie wiem tylko czy biernie siedzieć iczekać na jego ruch.Bo jeśli powie to wtedy nie będę miała nic do stracenia.

11

Elle88 napisał/a:

Heheheh, a po coś mu dupsko wysyłała? W gaciach chociaż?
big_smile

Przepraszam za niepoważne podejście, ale sprawa jest dla mnie no..niepoważna wink

A jak już wysłałaś, to OWN IT.
Dorosła jesteś.

A facetowi powiesz wprost, że durnowata jesteś i to było 'za karę', bo był niedobry dla Ciebie.
Przecież chyba Cię zna wink

Nie mogę mu powiedzieć,bo mnie z*bie(Z resztą słusznie):( Sama naważyłam piwa i teraz sama muszę nalać sobie do gardła.A frustracje na forum wylać.

12

Idź szybko na policję i złóż doniesienie do prokuratora.
Wezwą go na przesłuchanie i masz szansę, że dostanie tymczasowy zakaz zbliżania się do Ciebie (w tym wysyłania Twoich zdjęć).
Potem, niestety, prawdopodobnie sprawa trafi do sądu - z urzędu; zrobi to prokurator.

Nie masz nic do stracenia. Szybkie działanie przy pomocy policji i nakazów może go powstrzymać (będzie się bał jeszcze większej kary). A jak ma wysłać to i tak wyśle, więc niech chociaż ktoś mu się dobierze do tyłka. Tak się nie robi.
Straszenie "znajomościami" w policji i prokuraturze to też fakt, który działa na jego niekorzyść - wykorzystaj to.

13 Ostatnio edytowany przez pannaophelia (2016-08-01 16:43:15)

Zorija napisał/a:

Idź szybko na policję i złóż doniesienie do prokuratora.
Wezwą go na przesłuchanie i masz szansę, że dostanie tymczasowy zakaz zbliżania się do Ciebie (w tym wysyłania Twoich zdjęć).
Potem, niestety, prawdopodobnie sprawa trafi do sądu - z urzędu; zrobi to prokurator.

Nie masz nic do stracenia. Szybkie działanie przy pomocy policji i nakazów może go powstrzymać (będzie się bał jeszcze większej kary). A jak ma wysłać to i tak wyśle, więc niech chociaż ktoś mu się dobierze do tyłka. Tak się nie robi.
Straszenie "znajomościami" w policji i prokuraturze to też fakt, który działa na jego niekorzyść - wykorzystaj to.

Powiedział,że nie wyśle tylko przyjedzie do mojej małej miejscowości i mu pokaże,że mnie znajdzie.Bo adresu mojego nie zna.Tego mu nie podałam,tyle,że łatwo mnie znaleźć,bo to pipidowo.I wie z jakim psem na spacery chodzę codziennie.No i powiedział,że się nie boi,że mogę nasłać policję po wszystkim.

14 Ostatnio edytowany przez diana-1971 (2016-08-01 17:28:06)

O kurka, kolejny desperat big_smile
Facet tak jest spragniony loda ( w końcu lato w pełni ), że pojedzie do jakiejś pipidówy i będzie ze zdjęciami latać, aby ją znaleźć. lol
Albo jeszcze lepiej, odszukać Jej faceta i pokazać Jemu, kompromitujące foty. ;P

15 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2016-08-01 17:30:26)

A Ty żeś z twarzą mu wysłała te fotki ??
Zapamiętaj na następny raz: jak wysyłasz pipe albo dupsko to BEZ twarzy, albo albo.

<niedowiarek>

16

Elle88 napisał/a:

Zapamiętaj na następny raz: jak wysyłasz pipe albo dupsko to BEZ twarzy, albo albo.

<niedowiarek>

TAK!!! Na początku tak było a potem diabeł jaki mnie podkusił wysłałam z facjatą.Mogłam p*nąć głową o ścianę nim to zrobiłam.

17

pannaophelia napisał/a:
Elle88 napisał/a:

<niedowiarek>

TAK!!! Na początku tak było a potem diabeł jaki mnie podkusił wysłałam z facjatą.Mogłam p*nąć głową o ścianę nim to zrobiłam.

No to może nie widać szczegółów, tylko że jest twarz.
Za bardzo się emocjonujesz jak dla mnie.
Gdybyś odrazu obśmiała ten jego szantaż to byś mu wytrąciła argument z rąk, a tak widzi, że się boisz.

18

pannaophelia napisał/a:

Wysyłałaś Jemu tylko foty rozbierane, czy w ubraniu też?
Ile masz lat, a ile On?

19

diana-1971 napisał/a:
pannaophelia napisał/a:

Ile masz lat, a ile On?

Bez.Ja mam 26 on 44.

20

44 lata i taki gupi big_smile

A czemu Ty nie masz JEGO nagich foci ? Nie umisz negocjować??
Co z Tobą..

21 Ostatnio edytowany przez diana-1971 (2016-08-01 21:20:04)

pannaophelia napisał/a:
diana-1971 napisał/a:
pannaophelia napisał/a:

Ile masz lat, a ile On?

Bez.Ja mam 26 on 44.

Wiesz coś o Nim, kawaler, żonaty, rozwodnik? Pracuje?

22

diana-1971 napisał/a:
pannaophelia napisał/a:
diana-1971 napisał/a:

Ile masz lat, a ile On?

Bez.Ja mam 26 on 44.

Żonaty,ale w separacji.Proponował mi przeprowadzkę do niego.Mieszka z 2 dorosłych dzieci.Tak,pracuje.Niby stateczny a głupi.Nawet nie mogę zaszantażować,że żonie powiem,bo z nią nie mieszka ;<

23

Elle88 napisał/a:

44 lata i taki gupi big_smile

A czemu Ty nie masz JEGO nagich foci ? Nie umisz negocjować??
Co z Tobą..

On nie ma dobrego telefonu.Nie ma jak zrobic.:P

24

To mógł poprosić sąsiada tongue

25 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-08-01 23:42:08)

Buahahaha.

Obciągnij mu, przynajmniej poćwiczysz trochę seks oralny i będziesz mieć nauczkę na przyszłość, że się dupy byle komu nie pokazuje.

Tylko najpierw odejdź od obecnego faceta. Niech sobie poszuka normalnej, porządnej kobiety.

26

Ja bym na wstępie przy jego groźbach go obśmiała, życzyła szerokiej drogi w poszukiwaniach i na koniec zwieńczyła to zdaniem, że zdjęcia i tak nie są moje.
Nie lepiej zainwestować już czas albo pieniądze na kogoś kto się na tym zna żeby gościa znaleźć?
Żona by się ucieszyła.
Tak naprawdę nic w internecie nie jest anonimowe.

27

pannaophelia napisał/a:
diana-1971 napisał/a:
pannaophelia napisał/a:

Bez.Ja mam 26 on 44.

Żonaty,ale w separacji.Proponował mi przeprowadzkę do niego.Mieszka z 2 dorosłych dzieci.Tak,pracuje.Niby stateczny a głupi.Nawet nie mogę zaszantażować,że żonie powiem,bo z nią nie mieszka ;<

On stary i głupi, Ty też nie młodziutka, ale głupiutka jak 16 latka.
Cóż to, za szantaż, przyjedzie i Cię znajdzie. On nie wie że, XXI w, grozi się rozesłaniem fotek po necie. big_smile
Zagroź że, wyślesz wasze rozmowy żonie, będzie miała twardy dowód, na rozprawie rozwodowej. lol

28

Ma Twoje zdjęcia, a dodatkowo szerokie znajomości w wymiarze sprawiedliwości. Wygląda na to, że jesteś zdana na jego łaskę lub niełaskę.
Są inne (mniej inwazyjne)formy zaspokajania potrzeb seksualnych mężczyzny poza seksem oralnym. Może powinnaś spróbować negocjować czy nie zgodziłby się zamienić seksu oralnego na jakąś bardziej dogodną dla Ciebie formę.
Warto też zastanowić się czy nie jest sensownym pomysłem przeprowadzenie się do niego i ułożenie sobie z nim życia. Byłoby to zgodne z tym powiedzeniem, że:
"życie samo pisze scenariusze"

Nie przejmuj się jego szantażem, nie wierz też w jego znajomości z prokuraturą, policją czy choćby samym Bogiem. Tacy goście to zazwyczaj pryszczaci onaniści, którzy nie wychodzą poza rewir swojej piwnicy z komputerkiem. Ewentualnie (możliwość dla odważnych) najęcie kilku zabijaków z okolicznej remizy, zainicjowanie spotkania z szantażystą i.....wiadomo co smile

30

pannaophelia napisał/a:

Błagam o poważne podejście do tematu.Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji.Jak zachować się wobec szantażysty?

Kurcze nie wiem co Ci poradzic moja kolezanke nagral w sypialni MMS'em poslal jej fragment tego filmu .Szok.

ps kolezanka sie zastanawia co z tym zrobic jak podejmie decyzje odezwe sie do Pani.

31 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2016-08-07 13:13:18)

pannaophelia napisał/a:

No i jak chciałam zerwać kontakt z tamtym facetem zaczął mnie szantażować,że jak mu nie obciągne to pokaże te wszystkie smsy i foty.Że jak się spotkam z nim i zrobię to mu loda to się odczepi na zawsze.Ale wiem,że jak to zrobię to będzie chciał więcej i więcej.\

Napisz, że pójdziesz z tym na Policję, jeśli się nie odczepi. Uwierz, źle na tym wyjdzie. Możesz mu też to podesłać.

Kodeks karny:

"art. 197
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

art. 190a
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

32

Napisz mu że masz wszystkie meile i zrzuty ekranu i doskonale wiesz gdzie z tym isć więc niech szuka naiwnej do obciągania gdzie indziej. A fotki nie są Twoje

3.01.2016 Bartuś

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021