zapisani sobie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: zapisani sobie...

zapisani sobie...co myślicie o tym portalu? macie jakieś doświadczenia z nim?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zapisani sobie...

pierwsze słyszę o takim portalu smile ale może  to kwestia tego, że nigdy nie szukałam szczęścia na portalach typu Sympatia.pl czy innych. Nie pomogę tongue

3

Odp: zapisani sobie...

Też nie pomogę. tak jak moja poprzedniczka nie szukam szczęścia w portalach.

4

Odp: zapisani sobie...

Ja znalazłam męża smile

ale to portal raczej tylko dla chrzescijan(wyznania inne niż katolicy też tam są) nie widziałam tam
natomist ateistów itp...

Dla mnie to dobre miejsce do szukania męża lub żony(wiem ze dziewczyn niestety jest tam sporo więcej niż panów).

5

Odp: zapisani sobie...

Ale takich portalach to przecierz  nie trzaba od razu szukac meza....sa tez zwyczajne przyjaznie ktore trwaja i sa prawdziwe smile

6

Odp: zapisani sobie...
Arletaa6 napisał/a:

Ale takich portalach to przecierz  nie trzaba od razu szukac meza....sa tez zwyczajne przyjaznie ktore trwaja i sa prawdziwe smile

To prawda, ale akurat ten portal skierowany jest do szukających właśnie męża lub żony(musisz wybrać kogo szukasz...:)

Ja miałam w swoim srodowisku problem akurat z "z wzajemnym odnalezieniem się" smile (ludzie nie afiszują się tym że są chrześcijanami a na tym bardzo mi zależało) a tam poszło to bardzo gładko choć troszkę czasu mi to zajęło.

7

Odp: zapisani sobie...

A ten portal jest katolicki? Chodzi mi o to czy jest założony przez księży?

8

Odp: zapisani sobie...

Największym plusem tego portalu jest to, że ludzie, którzy tam są, nie zakładają kont, żeby sobie poflirtować czy pooglądać zdjęcia, tylko żeby rzeczywiście znaleźć drugą połówkę. Właśnie za to cenię także mydwoje, bo tam podejście użytkowników jest podobne. Jednak minusem, dla mnie, jest to mocno wyeksponowana wiara. Nie mam nic przeciwko katolikom czy chrześcijanom, jednak jak byłam na tym portalu, to muszę przyznać, za dużo tego dla mnie było. W wizytówce pisanie jak często chodzę na msze, pisanie kto jest moim idolem (jakieś 80% użytkowników wpisało Jana Pawła II) itp. Portal ok, ale dla zagorzałych katolików. Ja jednak wolę portal o podobnym podejściu do sprawy (czyli poważne traktowanie randek), jednak bez mieszania do tego wiary.

9

Odp: zapisani sobie...

Zapisanisobie jest portalem dyskryminującym normalnych mężczyzn. Próbowałem kilkukrotnie edytować swoje dane profilowe, ale nawet jeśli zostały zaakceptowane przez administratora to następnego dnia mój profil był już zablokowany.
Przeszkadza im wszystko.. miałem zarzuty już że nie jestem chrześcijaninem (bo nie chodzę kilkukrotnie w tygodniu do kościoła),
że to nie ja jestem na swoich zdjęciach (być może za dobrze wyszedłem, za mało zniewieściale)..ostatnio nie spodobało się to że o czystości napisałem szczerze "że byłoby bardzo ciężko, ale szanuje tych którzy próbują". Administrator zmusza mnie do pisania nie prawdy i co jest bardzo śmieszne jeszcze bardziej mnie odpycha to od kościoła katolickiego, i do tych wszystkich instytucji...jak mam kogoś poznać podobnego do mnie, skoro muszę napisać nie prawdę? że jestem 34 letnim prawiczkiem z 15 letnim stażem ministranckim? Wiem jednak że na tym portalu są i normalni ludzie (tacy jak moja znajoma) nie mniej jednak jak ona ma kogoś poznać skoro ona nie szuka faceta który w życiu się tylko modli ..a ponoć tylko tacy do niej piszą. Ale co się dziwić jak inni mają zblokowane profile. Tak się teraz jeszcze zastanawiam, bo być może to te nawiedzone kobiety zgłaszają mój profil administratorowi i dlatego on go blokuje..a faceci być może (nie mam pewności czy tak jest) nie zgłaszają profili normalnych kobiet i dlatego moja znajoma może mieć na swoim profilu ze chodzi do koscioła od święta, a ja nie mogę hmm

10

Odp: zapisani sobie...

A propos portali, widzieliście lub korzystacie z ''zaadoptuj faceta" ?
Ostatnio się na to natknęłam, całkiem ciekawie wygląda, ale nie mam tam konta.
Tam dziewczyna wybiera z kim chce pisać, póki nie da zgody facet nie może jej wysłać wiadomości.

11

Odp: zapisani sobie...

Ja jestem zarejestrowany big_smile. Moim zdaniem portal OK, ale raczej dla wierzących. Jak ktos wspomniał, na pewno plusem jest to, że ludzie raczej faktycznie szukają drugiej połówki na stałe. Spotkałem sie z dwoma czy trzema dziewczynami, i co mogę powiedzieć? Jedna była przestraszoną starą panną z kompleksami (prznajmniej robiła wszystko, żebym tak sobie pomyslał), druga była na pewno bardzo wierząca i inteligentna, ale bardzo sztywna. Trzecia, fajna życiowa dziewczyna, ale brak chemii i tyle.
Minusy? Mam wrazenie, że kobiety porejestrowane tam są czasami zbyt (no własnie nie wiem jak to okreslic)... poważne, ostrożne, wycofane? Przykład, czasami mam wrażenie, że co by się nie napisało jest źle i nagle bum, koniec pisania (nawet jesli inicjatywa wyszła od pani ; ). Ale to moja subiektywna opinia zbudowana na kilku spotkaniach i kilkudziesięciu mailach. Na pewno używałbym tego portalu znacznie więcej, ale jestem obecnie zagranicą, a i tu się przemieszczam. Z resztą własnie z tego powodu ominęło mnie kilka interesująco zapowiadajacych się znajomosci. No bo ile można tylko pisać?

Do Mat34. Prawdę mówiąc jestem bardzo zdziwiony tym co piszesz. Nigdy nie spotkała mnie żadna cenzura. Również profile, które odwiedzam są czasami mało poprawdne politycznie. Ale skoro tak piszesz, tak widocznie jest.

12

Odp: zapisani sobie...
agusia587 napisał/a:

A propos portali, widzieliście lub korzystacie z ''zaadoptuj faceta" ?
Ostatnio się na to natknęłam, całkiem ciekawie wygląda, ale nie mam tam konta.
Tam dziewczyna wybiera z kim chce pisać, póki nie da zgody facet nie może jej wysłać wiadomości.


Mój znajomy mi o tym opowiadał. Te babeczki tak jakby "kupują" tam możliwość pisania do faceta. Ujęłam to w cudzysłowie, ponieważ.. to raczej "wsadzenie do koszyka", niż kupno. Ale z tego co mówił - tam przeważnie chodzi o seks. Chociaż - poznał babkę, przeleciał ją na pierwszym spotkaniu i jak się okazało - są całkiem zgraną parą tongue

13

Odp: zapisani sobie...

Akaya, to Ci powiem całkiem ciekawie smile.
Właściwie zastanawiam się, czy nie założyć tam konta.

14

Odp: zapisani sobie...

mat 34 ma rację mnie też ocenzurowali i zablokowali napisałem prawdę, źle chyba nie wyglądam, może nie zdjęcia z dowodu ale bardziej normalne,  do kościoła chodzę od czasu do czasu jak to normalny facet z dystansem do wszystkiego przyznaję, co na tym portalu jest i mnie zdziwiło dostałem ok 30 wiadomości od dziewczyn w pierwszych 2-3 dniach, zalogowałem się tam bo chciałem poznać przyznaję zwykłą, skromną dziewczynę, nie jak te teraz co impreza non stop, Ciężko napisać ale raczej są to dziewczyny z jakimiś kompleksami albo typ starej panny nauczycielki. Chyba dobrze że mnie ocenzurowali

15

Odp: zapisani sobie...
mat34 napisał/a:

Zapisanisobie jest portalem dyskryminującym normalnych mężczyzn. Próbowałem kilkukrotnie edytować swoje dane profilowe, ale nawet jeśli zostały zaakceptowane przez administratora to następnego dnia mój profil był już zablokowany.
Przeszkadza im wszystko.. miałem zarzuty już że nie jestem chrześcijaninem (bo nie chodzę kilkukrotnie w tygodniu do kościoła),
że to nie ja jestem na swoich zdjęciach (być może za dobrze wyszedłem, za mało zniewieściale)..ostatnio nie spodobało się to że o czystości napisałem szczerze "że byłoby bardzo ciężko, ale szanuje tych którzy próbują". Administrator zmusza mnie do pisania nie prawdy i co jest bardzo śmieszne jeszcze bardziej mnie odpycha to od kościoła katolickiego, i do tych wszystkich instytucji...jak mam kogoś poznać podobnego do mnie, skoro muszę napisać nie prawdę? że jestem 34 letnim prawiczkiem z 15 letnim stażem ministranckim? Wiem jednak że na tym portalu są i normalni ludzie (tacy jak moja znajoma) nie mniej jednak jak ona ma kogoś poznać skoro ona nie szuka faceta który w życiu się tylko modli ..a ponoć tylko tacy do niej piszą. Ale co się dziwić jak inni mają zblokowane profile. Tak się teraz jeszcze zastanawiam, bo być może to te nawiedzone kobiety zgłaszają mój profil administratorowi i dlatego on go blokuje..a faceci być może (nie mam pewności czy tak jest) nie zgłaszają profili normalnych kobiet i dlatego moja znajoma może mieć na swoim profilu ze chodzi do koscioła od święta, a ja nie mogę hmm


ten portal dyskryminuje mężczyn w sposób agresywny i niegodny żadnym wartosciom koscioła krzywdząc tym samym kobiety. Nie ma w nim nic z dobrych wartosci koscioła katolickiego. łamia RODO i prawo na wiele sposobów. Zawistne kobiety zglaszaja profile mężczyn którzy IM SIE NIE PODOBAJA. TYLKO TYLE wystarczy by OKRADLI CIE Z OPLATY za uslugi. Dowlna kobieta Cie zglosi jako PODERZANEGO  Bedziemy skladac na nich skargi do UOKiK.
„ARSCOM” Usługi Informatyczne, Deskurów 34, 07−201 Wyszków, NIP: 7621509229, REGON: 551296175,  będziemy ich zglaszac do UOKiK. Kazdy kto ma takie doswiadczenia bedzie proszony o przyłączenie sie do akcji. To co oni robia ot najzwyklejsze okradanie ludzi. bedziemy tez pisac do episkopatu by przestrzegac kosciól przed reklamowaniem tych ludzi. Nazwa "katolicki" w tym przypadku jest kłamstwem

16

Odp: zapisani sobie...
kinjia napisał/a:

Największym plusem tego portalu jest to, że ludzie, którzy tam są, nie zakładają kont, żeby sobie poflirtować czy pooglądać zdjęcia, tylko żeby rzeczywiście znaleźć drugą połówkę. Właśnie za to cenię także mydwoje, bo tam podejście użytkowników jest podobne. Jednak minusem, dla mnie, jest to mocno wyeksponowana wiara. Nie mam nic przeciwko katolikom czy chrześcijanom, jednak jak byłam na tym portalu, to muszę przyznać, za dużo tego dla mnie było. W wizytówce pisanie jak często chodzę na msze, pisanie kto jest moim idolem (jakieś 80% użytkowników wpisało Jana Pawła II) itp. Portal ok, ale dla zagorzałych katolików. Ja jednak wolę portal o podobnym podejściu do sprawy (czyli poważne traktowanie randek), jednak bez mieszania do tego wiary.


to nie jest prawda. ten poertal to siedlisko zaklamania, obludy i szykanowania mezczyzn przez kobiety jak sie nie chcesz z jakas umowic. usuwaja mezczyzn z sensem a promuja agresna dyskrykinacje mezczyn

17

Odp: zapisani sobie...
ola79 napisał/a:

Ja znalazłam męża smile

ale to portal raczej tylko dla chrzescijan(wyznania inne niż katolicy też tam są) nie widziałam tam
natomist ateistów itp...

Dla mnie to dobre miejsce do szukania męża lub żony(wiem ze dziewczyn niestety jest tam sporo więcej niż panów).


ten portal nie ma NIC wspolnego z katolickimi wartosciami. ten portal dyskryminuje mężczyn w sposób agresywny i niegodny żadnym wartosciom koscioła krzywdząc tym samym kobiety. Nie ma w nim nic z dobrych wartosci koscioła katolickiego. łamia RODO i prawo na wiele sposobów. Zawistne kobiety zglaszaja profile mężczyn którzy IM SIE NIE PODOBAJA. TYLKO TYLE wystarczy by OKRADLI CIE Z OPLATY za uslugi. Dowlna kobieta Cie zglosi jako PODEJRZANEGO  Bedziemy skladac na nich skargi do UOKiK.
„ARSCOM” Usługi Informatyczne, Deskurów 34, 07−201 Wyszków, NIP: 7621509229, REGON: 551296175,  będziemy ich zglaszac do UOKiK. Kazdy kto ma takie doswiadczenia bedzie proszony o przyłączenie sie do akcji. To co oni robia ot najzwyklejsze okradanie ludzi. bedziemy tez pisac do episkopatu by przestrzegac kosciól przed reklamowaniem tych ludzi. Nazwa "katolicki" w tym przypadku jest kłamstwem.

Prosimy o kontak celem wspolnej akcji (nie rezygnujmy ze swoich praw. juz nawet taki portal jest ostoja FEMINZIMU i atakaowani mezczyzn)

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024