Przestrzegam przed Sławkiem z Krakowa/Katowic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przestrzegam przed Sławkiem z Krakowa/Katowic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przestrzegam przed Sławkiem z Krakowa/Katowic

Przestrzegam was drogie Panie i dziewczyny przed Sławkiem K. z Krakowa.

Jego opis:  wysoki 202cm, łysy, chodzi z niebieskim plecakiem, udaje policjanata,pokazuje fałszywą blachę.
Tak naprawdę nie pracuje,naciąga na telefony i kase.
Udaje że ma własne mieszkanie które chce szybko sprzedać  aby wprowadzić się  do Ciebie, najchętniej jeszcze zrobi Ci dziecko.cach
Opowiada że mama jego nie żyje,ze miał ciezkie dzieciństwo,że jego dziewczyna którą kochał zgineła w wypadku samochodowym będą w ciaży.
Mieszkał w Gdańsku gdzie był z dziewczyną o imieniu Monika. W Katowicach też mieszkał.

Tak na prawdę ma żonę Justynę i syna
Żona ze swoją siostrą potrafią wypisywac do znajomych i rodziny dziewczyny z którą jest Sławek.
Justyna nawet potrafi przyjechać do domu konkternej konkternej kobiety.
Zawsze Sławek wraca do żony gdy coś się psuje i jest źle między wami.

Ostrzegam was

Jest na różnych portalach randkowych,w opisie ma " nie oceniaj książki po okładce"

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przestrzegam przed Sławkiem z Krakowa/Katowic
mohito8403 napisał/a:

Jego opis:  wysoki 202cm, łysy, chodzi z niebieskim plecakiem, udaje policjanata,pokazuje fałszywą blachę.
Udaje że ma własne mieszkanie które chce szybko sprzedać  aby wprowadzić się  do Ciebie, najchętniej jeszcze zrobi Ci dziecko.cach
Opowiada że mama jego nie żyje,ze miał ciezkie dzieciństwo,że jego dziewczyna którą kochał zgineła w wypadku samochodowym będą w ciaży.
Mieszkał w Gdańsku gdzie był z dziewczyną o imieniu Monika. W Katowicach też mieszkał.

Żona ze swoją siostrą potrafią wypisywac do znajomych i rodziny dziewczyny z którą jest Sławek.

Ostrzegam was

Jest na różnych portalach randkowych,w opisie ma " nie oceniaj książki po okładce"

Jeżeli udaje policjanta, posługuje się fałszywą odznaką  to może warto zgłosić to na policję?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Ktoś ogólnie weryfikuje tego typu informacje ? Równie dobrze ja mogę podać dane np. nielubianego sąsiada i go obsmarować kalumniami wyssanymi z palca anonimowo na forum publicznym.

P.S nie jestem Sławkiem K. jak coś smile

4

NieśmiałyMizogine napisał/a:

Ktoś ogólnie weryfikuje tego typu informacje ? Równie dobrze ja mogę podać dane np. nielubianego sąsiada i go obsmarować kalumniami wyssanymi z palca anonimowo na forum publicznym.

P.S nie jestem Sławkiem K. jak coś smile

Autorce przyznaje racje albowiem sa oszusci na portalach naciagacze etc a Twoj wpis jest tego przykladem !!!

5

Kleoma napisał/a:
mohito8403 napisał/a:

Ostrzegam was

Jeżeli udaje policjanta, posługuje się fałszywą odznaką  to może warto zgłosić to na policję?

Bardzo dobrze ze podjelas ten temat mysle ze Dziewczyny odwaza sie i opisza o " swoich " oszustach ja na dzis wiem ze facet ktorego poznalam przez internet a pozniej w realu szukal tylko seksu i kochal ale moja kase.... moim bledem bylo ze zamiast przeszukac internet na jego temat a potem nawiazac znajomosc ..suma sumarum znalazlam ze  jest na 2 vel 3 miejscu na liscie oszustow matrymonialnych !

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przestrzegam przed Sławkiem z Krakowa/Katowic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021