Konkubina mojego ex bije syna na widzeniach pomocy dziewczyny!!;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Konkubina mojego ex bije syna na widzeniach pomocy dziewczyny!!;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olivia25 (2016-04-07 18:40:27)

Temat: Konkubina mojego ex bije syna na widzeniach pomocy dziewczyny!!;(

Moje drogie potrzebuje pomocy,a mianowicie sprawdzonych prawnych szczegółów dotyczących m.in.prawa rodzinnego.Mam 7letniego synka,ojciec dobrowolnie płaci alimenty zasądzone w 2010r.(300zł),podwyżki nie otrzymałam,bo ojciec zakrywał się wszelkimi rachunkami.Po złości wniósł tym samym wniosek o ustalenie widzeń z synem(gdzie nie broniłam mu spotkań z dzieckiem).Syn lubiał jeździć do taty na wioskę,więc mimo,iż na weekendy po 3-4 godziny dziennie,pozwalałam zostawać na całe weekendy,czasami także do poniedziałki.Mój były mieszka wraz z konkubentką i swoja matką na wśi.Syn wielokrotnie mówił,że nie przepada za panią X(konkubentką taty) bo krzyczy itp.Znając zachowanie dzieci w tym wieku,zapewne myślałam,że nie chciał sprzątać lub nie chciał jeść,więc nie robiłam z tego wielkiej afery..Ostatnimi czasy odbierając syna ze szkoły w poniedziałek,drogą synek zaniepokoił mnie rozmową:"mamusia a ja coś Ci powiem tylko nie mów tacie"Więc zapytałam o co chodzi..ze szklanymi oczkami opowiedział mi,że Pani x w piątek z całą siłą kopnęła do w plecy trzymając przy tym za szyje...NOgi mi się ugięły ,sama prawie się rozpłakałam!Zapytałam czy to była zabawa odpowiedział,że nie ,że chciał iść siusiu tylko,a ona go uderzyła i mu zabroniła.Pytałam czy tata to widział powiedział,że tak i nic nie zrobił,babci tez powiedział,a babcia stwierdziła,że jesli go znów kopnie zadzwonią do mamy Pani X...Niewiem czy syn w czymś przeszkodził,ale się wściekłam,nagrałam rozmowę z synem jeszcze raz w domu na telefonie,jako dowód.Zadzwoniłam do niej przedstawiłam jej sytuacje...i nie miałam wątpliwości,że to prawda,zreszta znam swoje dziecko i wiem,że w takich sprawach by nie kłamał..Odebrała telefon z zaskoczeniem zaczęła się jakąć i odpowiadać: Jaaa?nieee no gdzie..i na tym sie skoczyło,odpowiedziałam jej,że narobiła sobie kłopotów i ja tego tak nie zostawie...Chciałam zadzwonić do mojego syna babci,czyli ex teściowej,zostałam zwyzywana ze strony pani X od (su*i,szm*aty,dzi*wki,ku*wy)...były tez dołozył swoje 5 groszy...Jego matka czyli babcia syna także zaczęła bronić strony syna i konkubiny,nie mogę się z nimi dogadać,nie pozwolę by syn cierpiał!Nie ma prawa bic mojego syna,niewiem czy go nie akceptuje,czy jej w czymś przeszkadza...płaci 300zł śmieszne,a dziecko w 1 klasie podstawówki..Syn jutro nie chce jechać do ojca na weekend bo zwyczajnie sie boi.wiem,że jak przyjedzie mój ex będzie dzwonił na policje,bo on nie rozumie,że nie dziecko ma nie jechac..tam tez wszystkim steruje jego matka...Został mi podsuniety pomysł,abym złozyła wniosek o zmiane widzeń\kontaktowania się ojca z synem..Syn jest duzy i sam mówi otwarcie jak został potraktowany i ponoć już nie pierwszy raz.Mysłałam,tez o zgłoszeniu tego do pedegog szkolnego,na rozmowe,abym mogła uzyskać opinię do sprawy.Syn tez ma problemy z koncentracją w szkole stał się powolny co zauważyła jego nauczycielka..dziewczyny pomóżcie mi sad boje się,że zaczną wyżywać się na nim,za to,że mi powiedział mi prawdę i nie chce by był zastraszony.wiem,że mogę zostać ukarana mandatem za niedostosowanie się do wyroku sądu co do widzeń,ale czy jeśli powiem policjantom,że dziecko nie chce jechać bo się boi ,przedstawie sytuacje i ,że do sprawy syn ma pobyt u mnie,to zrozumieją?dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez samotnax4 (2016-04-07 18:50:20)

Odp: Konkubina mojego ex bije syna na widzeniach pomocy dziewczyny!!;(

Ja bym złożyła doniesienie na policje na konkubinę. Policja nawet jak przyjedzie to mandatu Ci nie da, tylko zrobi notatkę. To mąż musi złożyć do sądu pismo, że nie dajesz mu syna. Ja bym złożyła doniesienie na policję o to uderzenie i od razu złożyła w sądzie wniosek o zmianę kontaktów na takie, aby odbywały się w moim domu lub w obecności kuratora.
Mój kolega nie widział córki 6 miesięcy, bo matka dziecka go nie wpuszcza. 3 razy w tygodniu jest policja i to sąd dopiero może nałożyć mandat za uniemożliwienie kontaktu z dzieckiem. Sędzia też człowiek, myślę że zrozumie, ale najpierw doniesienie na policję i pozew o zmianę kontaktów napisany przez CIEBIE

3

rozumiem,ale ja nie bronie mu widzeń z synem,zle Pani odczytała.Dziekuje ślicznie za odpowiedz każda rada jest dla mnie cenna.;)

4

Ale też mój były nie złoży pisma do sądu ,że nie dostaje dziecka,teraz tylko w tym wypadku może tak byc,a o zmiane kontakotwania sie z dzieckiem mogę złozyć ja także

5

Precyzyjnie dowiesz się na niebieskiej linii, zajrzyj na ich stronę. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej i psychologicznej zajrzyj na stronę "przerwać cierpienie" znajdź kontakt i dzwoń.

6

Predko do sadu o zmiane kontaktowania sie z synem.
A jak sad orzekl ? Trzy godziny w kazdy weekend ?  Gdzie ?

7

juz dokładnie nie pamiętam,ale 3-4 godziny bodajże od 16 do 20 u niego w domu w sobote tez jakos tak i niedziele,własnie nie mam wyroku bo nie dostałam musiałabym odpis wziąść ,ale pamiętam,że taki był

8

Powinnaś iść na policję i zgłosić to co mówił Ci syn. Wizyta u pedagoga szkolnego też jest dobrym pomysłem. Pod żadnym pozorem nie zostawiaj syna z nimi, jeżeli się boi. Jeśli mąż będzie się awanturował o to zadzwoń na policję. Przecież nie może nikt zmusić dziecka do kontaktu z ojcem skoro boi się tam jechać

9

Oczywiście,że tak jestem tego samego zdania!tak też zrobie dziękuje Klaudia;)pozdrawiam

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Konkubina mojego ex bije syna na widzeniach pomocy dziewczyny!!;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018