Nękanie przez byłą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nękanie przez byłą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Nękanie przez byłą

Roztaliśmy się i nie może dać mi spokoju moja była nęka mnie telefonami i sms wie wszystko o mnie wypisuje tak straszne kalumnie na mój temat że szkoda gadać.
Groźi nawet że mi coś zrobi i jak mnie zobaczy z inną kobietą to jej coś zrobi itp.
Prawdopodobnie czyta również to forum ale co mi tam niech sobie czyta nieboję się ale co z tym fantem zrobić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nękanie przez byłą

A czemu tak postępuje nie jest przypadkiem jakąś borderką czy może była kiedyś zdradzona ?

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

3

Nie to ja zerwałem z nią bo była chorobliwie zazdrosna dosłownie o wszystko no i teraz to oczywiście ja jestem potworem bo jak mogłem jej to zrobić.

4

Przykra sytuacja.
A mieszkacie blisko siebie ? Macie wspólnych znajomych ?

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

5

Ciężko tu cokolwiek poradzić. Muszę przyznać, że wiem co w tej chwili czuje twoja była - też coś podobnego przeżyłam... To koszmarne uczucie. Nie wytłumaczysz jej w tej chwili niczego, ona nie może pojąć że jej "jedyny" nie chce z nią być. Musisz absolutnie zaprzestać z nią kontaktu. Każda twoja odpowiedź (nawet gdy są to wyzwiska kierowane w jej stronę) to dla niej NADZIEJA, że może coś z tego będzie. Wiem, że to głupie, ale tak niestety jest.

6

najlepiej zmien numer telefonu poblokuj ją a zrobisz to dla jej dobra, brutalne ale prawdziwe Ludzie po rozstaniu nie myślą racjonalnie wiem po sobie wink

7

A ja bym z nią pogadał, powiedział, że nic między wami już nie będzie na pewno, i takim zachowaniem Ciebie do siebie zniechęca, i nie chcesz mieć z nią nic wspólnego

8 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-23 19:45:38)

Beozar napisał/a:

A ja bym z nią pogadał, powiedział, że nic między wami już nie będzie na pewno, i takim zachowaniem Ciebie do siebie zniechęca, i nie chcesz mieć z nią nic wspólnego

Nie u wszystkich to działa, wydaje mi się że rozmowa nic tu nie da (już z Nią pewnie rozmawiał). Widać iż Ona nie dopuszcza do świadomości tego że to koniec, są i takie osoby. Na takie osoby nie ma rady, najlepiej całkowicie olać. Jak już było pisane wcześniej, nawet jeśli Jej pociśnie, Ona uzna to za nadzieję bo jest jakiś kontakt. Każdy kontakt jest lepszy niż cisza, to najgorsze co może być.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

9

urwać kontakt zupełnie. To będzie przysługa dla niej.
Jakieś dwa lata temu zostawił mnie facet którego bezgranicznie kochałam. Zachowywałam się podobnie. Gróźb nie było ale wszystko inne tak.
Nie odzywaj się, zablokuj gdzie się da, a w końcu była da Ci spokój. Cisza pozwoli uleczyć i ją i Ciebie. Ona teraz nie myśli racjonalnie. Mój były miał mnie za wariatkę.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nękanie przez byłą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018