Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez FacetWzwiazku (2015-08-06 14:35:52)

Temat: Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Witam,

Wiem, ze forum dla kobiet etc, ale warto sie zaciagnac porady kobiet ktore zyja w zwiazku na odleglosc. U mnie sytuacja wyglada tak ze z druga polowka mieszkalismy razem ponad dwa lata, nie wyobrazalismy sobie nie widziec siebie jeden dzien, niestety moja druga polowka musiala wrocic do swojego kraju, wciaz utrzymujemy kontak. Kraj jest polozony o ponad 9 tys km. Od kilku miesiecy zalaczyla sie wielka tesknota, wiemy ze musimy jeszcze wytrwac ~8miesiecy niewdziac siebie nawzajem. Wkrada sie czasem zazdrosc, lecz mimo to ufamy sobie, i bardzo mocno sie kochamy. Niestety czasem wychodza sprzeczki z bezsensownych spraw. Ja jestem gotow na wyjazd i zamieszkanie u niej, lecz czasowo nie bedzie to szybciej niz owe 8 miesiecy.

Jak radzic sobie w takim zwiazku? Czy myslicie ze jest szansa by to przetrwalo? Mimo wszystko nie potrafimy bez siebie zyc, ale czasem strach w oczach pojawia sie sytuacja ze nasza milosc zaniknie z powodu czasu.

Dzieki wszystkim za pomoc smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Witaj.Chyba nic nie wymyślimy, czas dopiero pokaże jak przetrwaliście tę rozłąkę. Rozmawiajcie ze sobą jak najczęściej,może taki kontakt pozwoli na podtrzymanie relacji, bo jednak ciężko jest kochać kogoś tylko wirtualnie. Ale to w końcu tylko 8 miesięcy smile

3

Odp: Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Tak, czas pokaze, jak gleboka jest wasza milosc.
A swoja droga, 9000 km czy 2000 km, jaka to roznica ? I tak daleko,i tak.Czyba ze chodzi tez o roznice czasu.

Odp: Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Ja mam za soba taki zwiazek na odleglosc (przepraszam za nie uzywanie polskich znakow, ale nie mam polskiej czcionki), odlegosc mniejsza bo 8500 km (-: , i wiem,ze jest ciezko, ale jesli sie kocha tak jak ja kocham to jest to do przetrwania. Moj partner podjal decyzje o zakonczeniu zwiazku, bo ja mam nikle szanse na to zeby wyjechac do Niego i moc znalezc legalna prace, czyli przyczyny finansowe. Ale jesli moge doradzic, to wierze, ze takie zwiazku, choc sa bardzo trudne maja szanse powodzenia. Trzeba ufac sobie, starac sie jak najczesciej rozmawiac, jesli tylko czas na to pozwoli ''repotrowac'', kazda chwile jaka przezywamy, wysylajac zdjecia, filmiki, jakbysmy byli razem. Ja mialam z moim partnerem wlaczona lokalizacje na telefonie, czyli zarowno On jak i ja moglismy nie pytajac sie wiedziec gdzie    w danym momencie przebywamy i nie odbieralam tego jak spiegostwo, tylko normalna informacje, bez pytan gdzie jestes? kiedy wrocisz? I jesli wiesz, ze to kwestia czasu, ze bedziecie w koncu razem, to pomysl jaki to bedzie scementowany zwiazek, gdy tyle godzin ze soba poprostu przegadacie. Przez to, ze nie jestesie razem, nie tracicie czasu spedzonego razem na siedzienie i przyslowiowe gapienie sie w TV, tylko na rozmowe, wszystko mozecie sobie wyjasnic, poplanowac ze szczególami. Ja wierze, ze jak dwie osoby sie kochaja to odlegosc nie zniszczy tego, a po takiej rozlace jeszcze bardziej bedziecie doceniac kazda chwile spedzona razem. Ja juz tego nie bede miala, ale gdyby tylko mezczyzna, ktorego kocham zmienil zdanie, byla bym bardzo szczesliwa, ze wiem, choc daleko ale kogos mam kto mnie kocha i na mnie czeka.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Zwiazek na ponad 9 000 km (od strony faceta)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024