Tęsknie za domem ;(( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Tęsknie za domem ;((

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Tęsknie za domem ;((

Dwa lata temu wyprowadziłam się z własnego rodzinnego domu. Dokładnie mija dzisiaj 26.11.2007 rok dwa lata a mi tak smutno, bo tęsknie za tamtymi latami. Miałam tam wszystko, co chciałam, to było całe moje życie i jak nauczyć się z tym żyć. Już nie mam tam powrotu ;( Pomóżcie mi proszę

Never, never give up wink
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tęsknie za domem ;((

Jesteś pewna że nie masz powrotu? Co się stało? Oczywiście jeśli nie chcesz tu opisywać to nie musisz.
Może jednak warto spróbować...

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

3

Tak jestem pewna, że nie mam powrotu.

Właścicielem domu była moja ciotka, która po 17 latach nagle stwierdziła, że musimy się stamtąd wyprowadzić razem z mamą. Dostałyśmy miejsce w takim ośrodku jak Dom Samotnych Matek. Mój dom z racji własności został sprzedany, meble przywieźli na adres ośrodka. Ja przeprowadziłam się z Domu Samotnych Matek do mieszkania komunalnego.

Dziś już wiem, że nie wrócę, mieszka tam ktoś inny. Ja i mama  nie miałyśmy prawa głosu, pokazano nam drzwi. Całe życie tam mieszkałam a teraz nagle zmienił się świat i chciałabym nauczyć się żyć z tą świadomością a nie potrafię.

Tak bardzo tęsknie, nagle najbliższe mi miejsce jest dla mnie zupełnie obce .

Never, never give up wink

4

Sarenka napisał/a:

Dwa lata temu wyprowadziłam się z własnego rodzinnego domu. Dokładnie mija dzisiaj 26.11.2007 rok dwa lata a mi tak smutno, bo tęsknie za tamtymi latami. Miałam tam wszystko, co chciałam, to było całe moje życie i jak nauczyć się z tym żyć. Już nie mam tam powrotu ;( Pomóżcie mi proszę

Ja też czasami tęsknię za tym co minęło. Było super, ale... życie idzie na przód i to co na nas czeka również może być fajne.

5

Sarenko, ja miałam w zyciu dwa miejsca jakie mogłam nazwać domem-dom rodzinny, gdzie sie wychowywałam (ale o tym za chwilkę)-choć nie mam dobrych wspomnień-to jednak dom, wspomnienia, uczucia.
I dom w jakim mieszkałam z MMŻ (Miłością Mego Zycia(; )
Później bywałam krócej lub dłuzej w wielu miejscach...a teraz jestem...w domu gdzie się wychowywałam.
Ale sama i nie jest mi w nim dobrze.

Wiesz Sarenko, wydaje mi się, ze Domem jest miejsce w sercu ważnych dla nas ludzi...

http://www.youtube.com/watch?v=LXzchCVb7Ag

"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem.
Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.

6

Wiesz, ja wyprowadziłam się z domu 6 lat temu, dopóki byłam z chłopakiem było wszystko w porządku, ale kiedy się rozstaliśmy zaczęłam bardzo silnie odczuwać dobijającą samotność, dodatkowo spotęgowaną depresją, na którą choruje od kilku lat. W "moim" mieszkaniu mam wszystko wyremontowane, umeblowane tak jak ja chciałam, ale nadal nie czuję, że jest to mój dom, natomiast u rodziców mama zajęła mój były pokój i zrobiła swój. Przemalowała go i przemeblowała i jak idę do rodziców to tam też nie mam swojego miejsca, ale u rodziców czuję, że jestem w domu. To nie otoczenie, pokój, meble, wystrój pokoju sprawia, że to mieszkanie jest naszym domem, ale ludzie, którzy nas kochają tworzą nam dom. Tak więc całkowicie się zgadzam z tym, co napisała Tosia.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Tęsknie za domem ;((

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018