Tęsknie za swoim byłym chłopakiem choć minęły 3 lata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Tęsknie za swoim byłym chłopakiem choć minęły 3 lata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Tęsknie za swoim byłym chłopakiem choć minęły 3 lata

Hej dziewczyny. Mam 23 lata, dokładnie za 3 dni będzie 3 rocznica rozstania z moim byłym chłopakiem. Byliśmy razem 4 lata (całe liceum i 1 rok studiów). Mimo młodego wieku był to poważny związek, zwiedzaliśmy świat, uczucie było bardzo silne, wyjątkowe z pewnością - nasz 1 związek. To był bardzo toksyczny związek, rozstawaliśmy się już z 10 razy . Był bardzo specyficznym człowiekiem, toksycznym manipulatorem, tyranem, nie szanował mnie kompletnie, schudłam przy nim 10 kg i byłam cieniem samej siebie, wiecznie pod strachem, po alkoholu dostawał białej gorączki, wyzwiska, kłótnie były codziennością. Pewne wydarzenie 18 maja skończyło nasz związek, a on trafił na izbę wytrzeźwień. Mimo tego, że już nie byliśmy ze sobą (bardzo ciężko nam było "odpuścić" spotykaliśmy się później jeszcze w lipcu-sierpniu, październiku-listopadzie, ale finalnie nie wróciliśmy do siebie. On wtedy już spotykał się ze swoją obecną dziewczyną (mi mówił, że to koleżanka i, że prędzej by posądził ją o posiadanie "penisa" niż miałby z nią być, twierdził, że jest brzydka). Ostatni raz był u mnie w styczniu 2,5 roku temu. Całowaliśmy się, nalegał na seks, ale do niego nie doszło. W pewnym momencie zadzwoniła do niego ta dziewczyna i szybko wrócił do siebie - jak się później dowiedziałam z facebooka - od 28 grudnia byli razem. Dzwonił do mnie jeszcze tydzień po tym, ale nie odebrałam. Ostatni kontakt miałam z nim w tym roku - zamówiłam rzecz z zalando i podany miałam jego numer telefonu hmm Napisał mi o tym na fecebooku, na końcu napisał "Wszystkiego dobrego, myszko" - myszko... zawsze tak do mnie mówił. Jak się z nim rozstawałam to wszyscy mi powtarzali, ze żadna dziewczyna z nim nie będzie itp. A jednak jest z dziewczyną już ponad 2 lata, chyba tworzą szczęśliwy związek, mieszkają razem, wstawiają pełno zdjęć - on zawsze uśmiechnięty, zadowolony na nich, ze mną nigdy nie chciało mu się robić zdjęcia, zawsze zły na każdym zdjęciu. Mają ustawiony status związku na facebooku - to nie w jego stylu, on jest incognito, wielki Pan Prawnik. Czemu tak, powiedzcie mi? Uchyliłabym mu nieba gdy z nim byłam, a jednak zawsze było coś źle. Do brzegu... Jestem ze swoim nowym chłopakiem 2 lata, to super chłopak, czuły, kochający, szanuje mnie, grzeczny. Kocham go, bardzo, ale to nie jest to samo... Początkowo myślałam, że tak. Od  kilku miesięcy (może 3-4?) odczuwam znów jakąś tesknotę za byłym, nie kocham go już zdecydowanie. Ale został jakiś taki sentyment, śni mi się bardzo często. Studiujemy w jednym mieście - (ja, dziewczyna mojego byłego i mój obecny chłopak na jednym wydziale...), mój były na wydziale obok. Od czasu rozstania nie spotkałam go w mieście nigdy, w ostatnim czasie sporo o nim myślałam, wczoraj wracałam z zajęć i minęliśmy się. Uśmiechnął się i powiedział cześć, a ja jak wróciłam do domu to płakałam. Co mi jest? Czy to minie kiedyś? Czemu na początku było lepiej niż teraz, po 3 latach?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tęsknie za swoim byłym chłopakiem choć minęły 3 lata

Nie minie bo Ty nie pozwalasz na to, żeby minęło.
Przestań się z nim kontaktować. Zablokuj na facebooku, zablokuj nr telefonu. Wywal wszystko co masz z nim związane zanim rozwalisz swój obecny związek.
Dopóki go nie puścisz to on nie odejdzie.
Przestań myśleć o tej jego nowej dziewczynie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:

Przestań się z nim kontaktować. Zablokuj na facebooku, zablokuj nr telefonu. Wywal wszystko co masz z nim związane zanim rozwalisz swój obecny związek.

Ale ja się z nim nie kontaktuję przecież... Rozmawiałam z nim ostatnio ponad 2 lata temu. Nie mam jego numeru, na facebooku nie mamy się w znajomych. Rzeczy "po nim" też już dawno nie mam.

4

xxxasia18 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ale ja się z nim nie kontaktuję przecież... Rozmawiałam z nim ostatnio ponad 2 lata temu. Nie mam jego numeru, na facebooku nie mamy się w znajomych. Rzeczy "po nim" też już dawno nie mam.

Ale jakos widzisz status ich związku i to, ile zdjęć razem wstawiają. I jakoś się z Tobą skontaktował odnośnie zalando...
Musisz sama go ze swojej głowy wywalić. Nikt tego za Ciebie nie zrobi, a jak Ty przeglądasz ich zdjęcia, to jak chcesz to zrobić.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

To proste,

Nowy facet nie zapewnia Ci takiej sinusoidy emocji, które tak bardzo niezbędne są kobiecie do życia, a które miałaś zapewnione w tamtym związku.
Człowiek a zwłaszcza kobieta zawsze tęskni za tym czego aktualnie nie ma, nie doceniając tym samym tego co aktualne.
Inna sprawa, że być może sama nie wiesz czego oczekujesz od życia.

6

Jestem w podobnej sytuacji do Twojej. Też byłam w toksycznym związku.
Wyszło na to, że ja kochałam, a dla niego byłam nie wiadomo kim? Tak samo jak Ty, zrobiłabym dla niego wiele.
Mówił, że nikogo już sobie nie znajdzie po mnie, ale naprawdę nie minęło dużo czasu, a teraz jest w jakże szczęśliwym związku.
Wiem, że łatwo mówić, kiedy myśli same pędzą nie w tę stronę co trzeba. Musisz się zmusić, żeby o nim nie myśleć, żeby zdjąć go z piedestału idealnego człowieka. Dla tej nowej dziewczyny się nie zmieni. To nadal ten sam on. Nie masz pewności, że to nie jest na pokaz. Ja też nie mam, ale chce w to wierzyć, bo ludzie się nie zmieniają. Nie da się z dnia na dzień zmienić swojego charakteru, temperamentu czy zachowań. Być może ona zaciska zęby, tak jak Ty, kiedy dzieje się źle, bo też myśli, że to miłość i trzeba o nią walczyć.
Nie zaglądaj na jego profil, żyj swoim życiem, bo będziesz się tylko smucić i zamiast iść naprzód, będziesz stać w miejscu.

7

Poświęciłaś już temu samemu chłopakowi swoje wcześniejsze wątki, dlatego zakładając kolejny w sposób wyraźny łamiesz regulamin. Z tego samego powodu ten temat zamykam, a Ciebie proszę o kontynuację dyskusji w którymś z już istniejących, zapoznanie się z naszymi zasadami (z naciskiem na punkt 4 RF) i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Tęsknie za swoim byłym chłopakiem choć minęły 3 lata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018