Kontunować znajomość czy odpuścić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kontunować znajomość czy odpuścić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Kontunować znajomość czy odpuścić?

Półtora roku temu poznałam chłopaka ze szkoły, rok starszy. Już wcześniej zauważyłam, że często na mnie zerkał, ale to ja odwazyłam się wykonać ten pierwszy krok i zagadałam. Od tego własnie momentu przez jakieś może pół roku bardzo często rozmawialiśmy. Pisał mi czasem że powinniśmy coś z tą naszą znajomością zrobić, spotkać się czy coś, jednakże do żadnego spotkania nie doszło (raz mieliśmy wyjsc na miasto, ale nie wypaliło). Potem nic nie proponował, ale nadal pisał, do kwietnia, kiedy to przestał się ze mną kontaktować, ale ja założylam że to dlatego że uczył się do matury. Jednakże ten nasz brak kontaktu się przedlużył, aż o kolejne ponad pół roku. No ale sobie myślę- jak nie spróbuję znów to będę żałować, a może się opłacić. No i napisałam (nie było możliwości rozmowy w realu, ponieważ przeprowadził się do odleglego miasta). Ucieszył sie, powiedział nawet że wiele razy zbierał się na napisanie, ale było mu głupio po takim czasie. A no i jeszcze na studniówkę go zaprosiłam. Rozmawialiśmy bardzo często, aż zdarzył się Sylwester, kiedy to mieliśmy zobaczyć się pierwszy raz od tych 8 miesięcy. No i fajnie.. na początku. Tańczyliśmy, rozmawialiśmy, nawet pocałował mnie w policzek, jednak w połowie imprezy jakos tak zupełnie jakby stracił zainteresowanie, jak wychodziłam nawet się nie pożegnał, a widział jak wychodzę. W nowym roku juz nic nie pisał, nie zapytal się jak się bawiłam czy coś. Jednak tydzień temu dostałam od niego wiadomość że na studniówce się nie zjawi, że bardzo przeprasza, bo baardzo by być chciał, ale sesja mu wypada i zajęć nie może opuszczać (jakby takie wazne nagle sie to stało!) Z jednej strony bylam uprzedzona, że taka sytuacja może nastąpić, jednak myślałam że da się przekonać i przyjedzie...
Mimo tego, że okazał się takim idiotą, już nie pierwszy raz, to nie potrafię z niego zrezygnować (podoba mi sie już prawie 2 lata). Męczy mnie to trochę, nie jest na moje nerwy, jednak niesamowicie mi na tym chłopaku zależy, nigdy z nikim takiego kontaktu nie mialam, tak dobrze się nie rozumiałam.. I tutaj moje pytanie- dać sobie z nim spokój, czy napisać?
Chciałam poznać opinie osób trzecich, jak Wy widzicie tą sytuację.
Proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kontunować znajomość czy odpuścić?

Trudno radzić bo oboje jesteście młodzi i niedojrzali.. Można gdybać czy to sesja przeszkodziła.. jednak uważam że nie.. zresztą z tego co opisałaś jakichś wielkich starań z jego str nie było i wcześniej.. 
Na twoim miejscu bym odpuściła ale jesli chcesz koniecznie się przekonać i napisać - to już dla własnego spokoju, a nóż i on "ciapa" jednak moja kobieca intuicja mówi że nici z tego..
możesz spróbować ale na własną odpowiedzialność.. Chyba jednak nie warto

3

Wy się dopiero uczycie związków a faceci dojrzewają dużo wolniej niż my!
Twoje uczucie to nie jest miłość, tylko zauroczenie.
Na Twoim miejscu bym odpuściła. Im szybciej wyrzucisz go z głowy, tym szybciej poznasz kogoś nowego, wartościowego.
I taka ogólna rada - nie zrażaj się takimi sytuacjami. Musisz się nauczyć związku a to po prostu trwa.

4

No właśnie mam takie wrażenie, że do spraw uczuciowych musi on jeszcze trochę dojrzeć, bo niby coś tam czuje, ale boi zrobić się ten krok więcej. Odpuścilabym, bo bycie z kims, kto nie jest pewny swoich uczuć, kto jest niepewny w tym co robi, nie ma sensu, ale wiem ze będzie to dla mnie trudne.
Dziękuje za odpowiedzi, trochę mnie uświadomiłyście:)

5

Odległość plus obciążenie nauką mogą rzeczywiście bardzo utrudniać, do tego stopnia że zahamowana zostaje potrzeba wyrażania uczuć jakie są niezbędne w związku. Może on byłby w stanie być fajny do bycia z nim, ale sam stres obowiązków codziennego dnia, jakie on ma, już go blokuje.

6 Ostatnio edytowany przez Ellie445 (2015-01-18 19:41:33)

Eh, jestem świadoma tego, że odległość+nauka może sprawiać trudność, ale myślę, że jeśli jednak by chociaż trochę chciał, to dalby radę. Z drugiej strony już nawet nie mówię o związku z nim. Po prostu mi na nim zależy, samo to że mam z tym chłopakiem kontakt i mogę fajnie pogadać mi wystarczy. Bo przecież na siłę nie będę go zmuszała do niczego. Skoro on nie wykonuje tego kroku dalej, a trzyma się na etapie zwykłej znajomości..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kontunować znajomość czy odpuścić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021