Jak wyjsc z roli ofiary - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak wyjsc z roli ofiary

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Jak wyjsc z roli ofiary

Osoby,które doświadczyły w swoim życiu przemocy,często nieświadomie wchodzą w rolę ofiary,przez co zwiększa się ryzyko,że znów jej doświadczą.Można zmienić otoczenie,środowisko,ale schemat wchodzenia w rolę ofiary pozostaje bez zmian,przez co w nowym środowisku ponownie trafiamy na kata.Jak z tego wyjść?Jak przestać być ofiarą?Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-07 22:37:09)

Odp: Jak wyjsc z roli ofiary

To raczej nie będzie odpowiedź na Twoje pytanie, ale byłam w czerwcu na szkoleniu spam, wiem brzmi śmiesznie.... ale to szkolenie "wyrwało mnie z butów", że tak powiem.... Bardzo wiele mówiło się o tym, że powielamy wzorce naszych rodziców, że zasłyszane lub widziane sytuacje z dzieciństwa kreują nasze teraźniejsze życie. Można powiedzieć, że to szkolenie zrobiło mi małe pranie mózgu... Bardzo pozytywne pranie mózgu... żałuje, że nie byłam na nim jakieś 10lat temu, wtedy podejmowałabym zupełnie inne decyzje. Wydaje mi się, że najważniejsze jest to żeby podjąć decyzję, że chce się innego życia... i dążyć do tego za wszelką cenę. Wiem, że to nie jest łatwe, ale kiedy osiągnie się wymarzony stan, wtedy wiadomo, że było warto ciężko pracować.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak wyjsc z roli ofiary

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018