Historia pewnej przyjaźni... bezgraniczej przyjazni... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Historia pewnej przyjaźni... bezgraniczej przyjazni...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Historia pewnej przyjaźni... bezgraniczej przyjazni...

Zaczeła sie ona zupelnie przypadkiem... z pomylki telefonicznej...
Tak wlasnie poznalam przyjaciolke mojego zycia (tak mi sie jeszcze jakis czas temu wydawalo... )
Wspolne tematy, podobne problemy, zupelnie niewinnie narodzila sie ogromna przyjazn... a moze i cos wiecej...

Obie bylysmy w zwiazku wtedy, ale nie przeszkadzalo to nam aby nie potrafic zyc bez siebie... kazda mozliwa chwile spedzalysmy razem,buziaki na dzien dobry, wspolne zakupy, imprezy,malowanie paznokci, wakacje,  dzielenie sie smutkami i radosciami, nie bylo miedzy nami zadnych tajemnic, wszystko moglysmy robic razem. czulam ze jest tak jakby czescia mnie...  sms'owanie calymi nocami, picie wina i wspolne pocalunki, slodkie przytulaski... ( nigdy nie przekroczylysmy tej granicy chodz czasem przechodzilo nam to przez mysl...)
Obie bylysmy spokojnymi dziewczynami z szalonymi pomyslami ktore wspolnie realizowalysmy, lubialysmy czasem zaszalec na maxa...
"Bylysmy jak dwie krople wody"  oddala bym zycie za nia jesli trzeba by bylo!

Jednak zdarzylo sie pewnego dnia, ze moje serce zabilo mocniej do pewnego mezczyzny ktory byl moim kolega z pracy, znalismy sie dlugo a nasza znajomosc przerodzila sie w milosc. Wiec postanowilam skonczyc  zwiazek w ktorym bylam ( w sumie nie byl on udany wiec stwierdzialm ze nic nie trace ) jednak stracialm i to wiecej niz myslalam...

Stracilam przyjaciolke!!! Moj wtedy juz byly facet napopwiadal jej niestworzonych rzeczy, zaczal do niej sie dostawiac, rozwalil moja przyjazn, jej zwiazek a ona i tak nigdy z nim nie byla...!!!
Skonczylo sie z dnia na dzien... tak poprostu KONIEC!!!

probowalam nie raz aby znow nasza przyjazn odzyla ale to nie bylo juz to... kilka dni razem i znow koniec... ona chyba poprostu mnie przekreslila i tyle...
kilka dni temu znow do niej napisalam ale odpowiedzi znow nie bylo...
Nie moge tak dalej zyc...
bez bezgranicznej przyjazni ktorej smak poznalam moje zycie nie ma sensu sad
zwiazek tez nieudany sad

jak znalesc znow taka przyjaciolke??????????
nie moge tak dluzej czekac znow na przypadek... ktorego nigdy moze nie bedzie?????

to boli bardzo mocno,,, chodz minely juz 2 lata caly czas tak samo mi zle...

brakuje mi przyjaznie bezgranicznej, bezinteresownej,szalonej...

Czy ktos tez tak ma????
Moze wlasnie Ty potrzebujesz kogos takiego jak ja...

wiem ze przyjazn nie narodzi sie w 3 dni... ale kto nie prubuje ten nic nie ma...

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Historia pewnej przyjaźni... bezgraniczej przyjazni...

Taka wielka przyjaźń rozpadła się o tak, przez faceta?! Szkoda, ze nie potrafiłyście się szczerze dogadać i wszystkiego wyjaśnić. Przyjaźń warto pielęgnować.

3

Sympatyczna z Ciebie Dziewczyna.....nie rozumiem postępowania Twojej przyjaciólki ....naprawdę. Nie powinna wierzyć facetowi...

?Czasami świat ma tyle wad?.?

no niestety...
szkoda ze nie mozna cofnac czasu sad
Mam juz  dosc samotnosci... !!!
Moze gdybym znalazla przyjaciolke to udalo by mi sie to wszystko zapomniec...

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.

5

Tez mam taka przyjaciólke, a raczej mialam, bo teraz kazda "ma swoje zycie" nasze drogi sie rozeszly, nie mamy juz tyle czasu dla siebie co kiedys...
Tez tesknie.

Naprawde szkoda ze tak sie stalo, tymbardziej, że bylyscie tak zzyte ze soba. Z drugiej strony, dziwne, ze taka wielka przyjazn popsula sie przez faceta...Moze sprobujcie jescze raz szczerze pogadac. teraz po tak dlugim zcasie, gdy emocje opadly, moze Wam sie uda!
Probujcie! Bo przyjazn to najwaznejsze, najpiekniejsze co moze nas w zyciu spotkac!!!

6

wiem jak to jest nie miec swojej bratniej duszyczki, moja przyjaźń skończyła się, gdy moja ,,przyjaciółka,, poznała swojego obecnego partnera, miłość jest najważniejsza, wiem to dobrze
ale brakuje mi tych tajemniczych naszych tematów, wspólnych rozrywek
rozmawiamy nadal, ale to nie jest to samo, on zabrał ją całą dla siebie, nie może za wiele czasu spędzać bez niego,on musi wiedzieć o wszystkim, ona z miłości chce wszystko robić, tak jak on tego chce - kosztem przyjaźni
przyjaciółce można powiedzieć o wszystkim, ale jej facet nie musi już tego wiedzieć

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

7

Witaj samotnyaniołku85
Jakbym czytała swoją historię ze swoją przyjaciółką,a powiedz wiesz chociaż co Twój były naopowiadał przyjaciółce? Jeśli tu czasem zaglądasz napisz czy coś się między Wami zmieniło.Może przyjaciółka po pewnym czasie zaczęła myśleć logicznie i uświadomiła sobie co straciła i znów razem jesteście.
Ja swoją pokochałam najbardziej na świecie, ona mnie też na początku, a potem chyba czar prysnął...

Poznałyśmy się 2 lata temu w innej pracy, ale nie rozmawiałyśmy ze sobą wogóle,tylko cześć -cześć i tyle. Potem ja odeszłam, a zakład pracy został zlikwidowany, spotkałyśmy się w innej pracy w tej samej branży. Zaczęłyśmy nagle ze sobą rozmawiać,zaczęła mi opowiadać o swoim ciężkim dzieciństwie i swojej rodzinie.Ja też i odkryłyśmy że rozumiemy się doskonale,wszystko razem robiłyśmy,mamy podobne specyficzne poczucie humoru, przyjaciółka ma ciężki charakter i częśto wpada w złość albo coś powie a potem żałuje a ja umiałam to jakoś zawsze spokojnie przyjąć bo ją rozumiałam.Byłyśmy w siebie wpatrzone,zadna z Nas nie spotkała takiej drugiej osoby wcześniej.Widziałam że zależy Jej na mnie i ja też to okazywałam. Wszystko prawie nagle skończyło się w marcu tego roku jak zostałyśmy rozdzielone, każda z Nas jest na innym magazynie.Przeżyłam to bardzo,długo płakałam,czułam jakby umarła,jakbym straciła kogoś strasznie mi bliskiego.Za to przyjaciółka skwitowała "tak musi być",przestała mi okazywać że Jej zależy na mnie, a na moje pytania odpowiada,że zależy Jej ale Ją męcze.Potem przestałyśmy razem chodzić naPrzerwy b o ludzie gadali że jak lesbijki łazimy, i zaczęli krytykować mój sposób ubierania,że się nie maluję i w spodniach chodzę i koszulkach,przyjaciółce naSamym początku to nie przeszkadzało,a jak ludzie zaczęli gadać to i Ona mi zaczęła gadać żebym się zmieniła.
Zabolało mnie to okropnie,bo ja Ją zaakceptowałam taka jaka jest w100%. mówiłam Jej o tym.Obiecała poprawę,ale już nie jest tak jak byłyśmy  razem i wszystko razem robiłyśmy.Brakuje mi starej przyjaciółki,bo nie mam nikogo tak bliskiego.Ojciec nieżyje, a i tak blisko nie byliśmy, z matką mi się nieukłada. Moja przyjaciółka też ma rodzinę, męża, córkę 19 lat i ciągle czasu nie ma dla mnie. Nie wymagam wiele,bo wiem, że ja sama jestem, a Ona ma rodzinę, ale chociaż jak wracamy razem, to żeby następnym autobusem pojechała, a Ona ciągle się spieszy.Mamy kontakt tylko w pracy, a teraz nawet tu się często nie widzimy ;-(
Mam nadzieję, że odzyskasz swoją ukochaną przyjaciółkę.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Historia pewnej przyjaźni... bezgraniczej przyjazni...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018