Rozstanie - on chce isc na dwa fronty ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

Jestem teraz po rozstaniu mam 20 lat on ma 26 , rozstalismy sie niby z mojej winy ale on chwile po tym zdarzeniu (czyt. tego samego dnia ) Napisal juz do swojej ex  , wscieklam sie i stwierdzilam ze mu wygarne , napisalam do niego zeby Nasze plany realizował sobie z nia , ja im sie mieszczac nie bede . Wysmial mnie stwierdzajac ze jak chwile po rozstaniu mialby wracac do kogo kolwiek . Najnormalniej w swiecie oklamuje wszystkich nawet swoja rodzine ze to ja zerwalam kontakt i wszystko . Zbyt duzo wiem bo mam dostep do jego czatow tylko nie jest tego swiadomy. Teraz on leci na dwa fronty a ja mam ochote sie zemscic .. ktos cos poleca ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

zemsta??? nie wiem czy sledzenie kogos to dobry pomysl. Czujesz cos do niego??? czy po prostu jesteś wsciekla jak z Toba zerwal

3

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !
dzefrej123 napisał/a:

zemsta??? nie wiem czy sledzenie kogos to dobry pomysl. Czujesz cos do niego??? czy po prostu jesteś wsciekla jak z Toba zerwal

Ja Go kocham i w tym jest caly dylemat .

4

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

długo byliście razem?

5

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

Skoro się rozstaliście, to nie "leci na dwa fronty". Bo nie jesteście parą, nie zdradza cię, jest wolny i może spotykać się z kim chce. Trzeba się z tym pogodzić. Mścić się? Za co? Za samo rozstanie? To dziecinne i żałosne. Zachowaj klasę i zapomnij, zamiast się poniżać.

6

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !
dzefrej123 napisał/a:

długo byliście razem?

Rok to byl szalony zwiazek , takich malo

Odp: Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !
beatilla napisał/a:
dzefrej123 napisał/a:

długo byliście razem?

Rok to byl szalony zwiazek , takich malo

Szalony związek, szalone zakończenie.
Przede wszystkim przestań czytać jego prywatną korespondencję. Daje Ci to tylko tyle, że się wnerwiasz na swoją własną prośbę. On jest wolny, może pisać do każdej dziewczyny na świecie, jakkolwiek by Cię to nie bolało. Niestety sad
Możesz się na nim mścić najwymyślniejszymi sposobami, zgnoić go kompletnie, ale powiedz mi, co to da? Udowodnisz mu tylko, że dobrze zrobił zostawiając Cię, a to chyba nie o to chodzi. Prócz chwilowej satysfakcji przyniesie Ci to ostatecznie jeszcze więcej nerwów i bólu.
Moja rada: ochłoń trochę, zbierz myśli. Zrób to dla siebie. Potem podejmij decyzję, czy chcesz o niego walczyć, czy odpuścić. Teraz działasz pod wpływem silnych emocji, a to nie jest dobre rozwiązanie. Może samo z siebie to się wszystko rozwiąże, ale trzeba dać temu szansę.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie - on chce isc na dwa fronty !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024