Koleżanki, znajomi potrzebni od zaraz ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Koleżanki, znajomi potrzebni od zaraz ;)

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 58 z 88 ]

Temat: Koleżanki, znajomi potrzebni od zaraz ;)

Hej mam 28 lat. smile Częste przeprowadzki, nowy partner  i ogrom pracy sprawił, że jak ostatnio zauważyłam koleżanek prawie nie mam... nie wspominając o osobach na które można liczyć. Szukam , więc nowych fajnych  osób z okolic Gliwic, Zabrza, śląska . Mam nadzieję , że ktoś się tu odezwie i będę mogła na nowo cieszyć się jakimś kręgiem znajmych , bo odczuwam dosyć mocno ich brak. A przecież nikomu samotność nie jest potrzebna do szczęścia...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koleżanki, znajomi potrzebni od zaraz ;)

Mieszkam w Gliwicach i również brakuje mi znajomych, że o przyjaźni nie wspomnę sad

3

I ja tez z Gliwic!

4

BabaOsiadła pisalas mi ostatnio o tym fitnessie na Warszawskiej;> Chodzisz tam nadal??
Ja chce zapisac się na Fitness24.. nie wiem czy będę zadowolona. Podejrzewam, ze nie gdyż ja to srednia jestem do cwiczen wszelakich no ale mimo wszystko, sprobuje! smile

5

Chwilowo nie chodzę, bo jak pomyślę o włażeniu do zimnej wody, jak na dworze też zimno, i wracaniu do domu z wilgotnym łbem, to mi słabo big_smile Ale na wiosnę wracam, te zajęcia naprawdę mi się podobają (choć ja też wielkim sportowcem nie jestem wink).

6 Ostatnio edytowany przez aronia85 (2013-12-18 13:16:12)

Acha zapomniałam, ze Ty na aqua aerobik;) ja chodziłam również, ale jakos średnio mnie to krecilo, zawsze wolalam zwyczajnie poplywac:)
Nie dziwie się, ze teraz Ci się nie chce. Za duża eskapada zima z tym basenem:) Dobre jesteśmy! Zawsze cos znajdziemy:D

7

aronia85 napisał/a:

Dobre jesteśmy! Zawsze cos znajdziemy:D

Ano big_smile Zimą za zimno, wiosną będziemy cierpieć na przesilenie wiosenne i nie mieć sił, latem będzie za gorąco, a jesienią zbyt deszczowo big_smile

8

Czyli jednak ktoś tu jest big_smile a Was co Tu przywiało ? w jakim wieku jesteście i w ogóle coś o sobie może bo dwie się znacie już wink) spotkałyście się już może ?

9

Ja bym poszła na siłownie do Arkadii, od stycznia może ktoś chętny ?

10

Katia66 napisał/a:

Czyli jednak ktoś tu jest big_smile a Was co Tu przywiało ? w jakim wieku jesteście i w ogóle coś o sobie może bo dwie się znacie już wink) spotkałyście się już może ?

Na forum przywiał mnie właśnie brak babskiego towarzystwa, bo w Gliwicach nie mam do kogo gębą pokłapać wink
Z Aronią się nie spotkałyśmy, tylko pisałyśmy chwilkę tu, na forum.

Coś o mnie - 33 lata, zainteresowania przeróżne, od kuchni przez podróże i języki obce, nieco cięższą muzykę, aż do sztuk walki big_smile Psiara i wolontariuszka smile

11

smile) Forum zawsze sobie czytałam m.in porady o zdrowiu, pielęgnacji itp. Malo się udzielałam:)
Generalnie mam koleżanki; nie jestem jakims odludkiem, ale każdy zajęty swoim zyciem, mezem, dziecmi i nie zawsze pomyśli, ze może ja miałabym ochote na kawe i pogaduchy, a czasem nie przyjdzie im do glowy nawet to aby zadzwonić i spytac się "jak się czujesz", "co slychac". Często gesto to ja musze się pierwsza odzywac.
Nie spotykałam się jeszcze tutaj z nikim, ale chętnie to nadrobię! wink
Mam 28 lat, lubie tanczyc, jesc czekolade oraz uwielbiam podroze..zarówno te male jak i duże.
A gdzie jest taka silownia Arkadia??? pierwsze slysze..

12

Ja to mam trocie do gliwic ale jakby ktos z rybnika lub raciborza sie znalazl to zapraszam na email smile

13

To kiedy spotkanie dziewczyny przy czyms kalorycznym?? wink

14

W sobotę? smile

15

aronia85 napisał/a:

A gdzie jest taka silownia Arkadia??? pierwsze slysze..

Katia66 pewnie pisze o Warszawie wink

Matylda
16.01.15

16

Nie nie..sprawdziłam ta silownie Arkadie i faktycznie jest w Gliwicach. To jest niby silownia tylko dla Pan.
Ja zamierzam się skusic niebawem na Fitness24. Może ktoś reflektuje? Karnet open, nie trzeba niby podpisywać zadnej umowy na iles tam miesięcy no i można chodzic i na silownie i na zajecia typu shape itp.

CO do spotkania w sb- jestem chetna!!!! wink pisać szczegoly

17

smile) Miło , że się rozpisałyście wink) przynajmniej coś tam już wiem smile Tak siłownia jest tylko dla Pań i znajduje się w Gliwicach na fitness 24 chętnie bym się zapisała gdyby było bliżej mnie bo czasu mam jak na lekarstwo wink a auta też mi brak . Siłownie Arkadie mam blisko, ale Wy pewnie nie smile wink Ale przemyślę sprawę fitnessu 24, bo tak czy siak gdzieś od stycznia muszę się zapisać bo pupka mi rośnie big_smile  Ja w sobotę niestety pracuje, a że to handel to całe 12 h spędze tu , zresztą niedzielę też. Mam wolne 23.12 nie wiem czy wam pasuje, bo to tuż przed Wigilią . Ale przecież pierwsze spotkanie nie musi trwać 5h wink . Z jakich części Gliwic jesteście ?

18

A wy dziewczyny pracujecie ?

19

Ja jestem ze Śródmieścia. Pracuję, ale w nienormowanych godzinach smile 23 grudnia też mi pasuje, jakby co smile

20

Pracuje, ale również w nieco innym trybie niż wszyscy. Dalej jestem chetna na spotkanie, tyle ze może cos obierzemy przed 23..jesli Wam pasuje.
23 to już prawie Wigilia, cos będzie trzeba pomoc w domu, cos ugotować, gdzies podjechać itp. itd..  wiec nie ukrywam, ze ja optowalabym za czyms wcześniejszym wink

21

Ja też bym bardzo chciała wcześniej ale niestety przez prace ni da rady pracuje w dużym centrum handlowym pewnie wiecie co się tu dzieje w takie dni przed Świętami a my mamy nadgodziny hmm mam wolne teraz tylko ten jeden dzień tuż przed Wigilią dajcie znać czy tego 23 czy już po Świętach ...

22

Potem mam wolne 27 jakby co wink)

23

Oj, ja 26 wyjeżdżam, więc mogę od jutra do 23, a potem dopiero 1 stycznia sad

24 Ostatnio edytowany przez aronia85 (2013-12-19 19:24:47)

A co Wy na to dziewczyny żeby zobaczyć się w sb??? wink
mam tutaj na myśli godziny wieczorne, aby i Katia mogla się spokojnie ogarnąć..

25

Dziewczyny u mnie weekend odpada , jestem cala sobote i cala niedziele w pracy wiec nie dam rady ... na spokojnie  co sie odwlecze to nie uciecze wink) wlasnie zwykle wszystko sie rozbija o dopasowanie czasu , ale znsjdziemy rozwiazanie smile

26

Może się podłączę smile poszukuję znajomel, kolezanki, przyjaciolki z Sycowa.

27

Katia66 napisał/a:

Dziewczyny u mnie weekend odpada , jestem cala sobote i cala niedziele w pracy wiec nie dam rady ... na spokojnie  co sie odwlecze to nie uciecze wink) wlasnie zwykle wszystko sie rozbija o dopasowanie czasu , ale znsjdziemy rozwiazanie smile

Damy radę, jakoś się dopasujemy smile

28

Hej dziewczyny smile życzę Wam dziś miłego dnia smile i jeszcze milszych przygotowań do Świąt, dziś na 12 do pracy , więc szybkie śniadanie i do pracy rodacy wink przypuszczam , że będzie się działo wink A tak w ogóle to jak u Was wyglądają takie Święta ? co szykujecie na Wigilie? robicie u siebie czy wyjeżdżacie ? AAAA podajcie imiona wink)

29 Ostatnio edytowany przez aronia85 (2013-12-20 14:32:09)

No dopasujemy się, dopasujemy..coz mamy począć wink Mysle, ze dobrze byłoby się spotkać jakos po swietach, aby nie odkladac tego na Nowy rok a zrealizować jeszcze w 2013.
Nika z tej strony. U mnie swieta w domu z rodzinka. Jakies plany macie na Sylwestra? Również Wam zycze miłego dnia!!!
CO do przygotowan swiatecznych... mam wrazenie ze z roku na rok je się mniej. U mnie będzie karpik, zupa grzybowa, pierogi, uszka, jakies śledziki no i ciasto.. Dodatkowo tato przygotowuje pasztet własnej roboty wink Ale powiem Wam, ze bez sniegu (którego w sumie to nie lubie) to swieta nie  maja jednak klimatu.... mowcie co chcecie, ale to nie to wink

30 Ostatnio edytowany przez Katia66 (2013-12-20 17:05:43)

To prawda ! Święta bez śniegu to nie to ;/ ale co zrobić ... ważne że są wink) U mnie też sie je mniej , chociaż tradycja napychania się u mnie chyba zawsze będzie wink) a potem dogorywania wink)

Planów na Sylwestra jeszcze nie mam , jakieś tam są w przybliżeniu , że może Kraków ( mój ukochany wink bo tam siostra od chłopaka mieszka... ale czy wyjdzie na 100% tego nie wiem

31

Katia66 napisał/a:

Hej dziewczyny smile życzę Wam dziś miłego dnia smile i jeszcze milszych przygotowań do Świąt, dziś na 12 do pracy , więc szybkie śniadanie i do pracy rodacy wink przypuszczam , że będzie się działo wink A tak w ogóle to jak u Was wyglądają takie Święta ? co szykujecie na Wigilie? robicie u siebie czy wyjeżdżacie ? AAAA podajcie imiona wink)

Ja świętuję, jak zwykle, w dwóch miastach - Wigilia i pierwszy dzień Świąt u mnie, a drugi dzień Świąt plus kilka dni w moim mieście rodzinnym z rodzicami i siostrą. Dlatego nie szykuję zbyt wielu potraw, bo nie zdążymy zjeść big_smile

32

Hej dziewczyny jak tam Święta ? Przytyłam chyba z 5 kilo wink) a jak u Was spodnie ? dopinacie się wink)

33

halo halo jest tu kto ? kiedy jakaś kawa? Co tam u Was ciekawego w Nowym roku ? i co z tym fitnessem ? może ktoś coś bliżej ?

34

Jest jest smile Na spotkanie zawsze znajdę czas, może w ten weekend? W Nowym Roku na razie nowy kolor włosów, a poza tym wszystko po staremu big_smile Na fitness dziękuję, nie reflektuję, pozostanę przy moim aquaaerobicu smile

35

Ja jestem z Dolnego Śląska i niestety też nie mam koleżanek...jedna za granicą, jedna z innego miasta...już mnie olewa... i ostatnia moja kuzynka...odkąd lepiej jej się wiedzie, wogóle nie ma już dla mnie czasu...we własnym mieście ( przeprowadziłam się) nie mam wogóle koleżanek) może przyjmiecie mnie do swego grona? Chciałabym czasem pogadać z jakąś fajną babką o wszystkim i o niczym wink

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

36

Witaj smile
tu nie ma jakiejś zamkniętej grupy, nie ma do czego przyjmować  więc pisać smile ! Miło , Cię poznać  smile jak widzisz dziewczyny się coś nie odzywają tongue a znam je tyle co Ty tylko z forum wink

Z dolnego śląska jesteś czyli z ... ?

37

A jednak ktoś się odezwał big_smile nowy kolor czyli jaki ?

38

Czarny z fioletowym połyskiem big_smile Wcześniej miałam rudy.

39

No to trzeba to zobaczyć na żywca wink mocna zmiana big_smile

40 Ostatnio edytowany przez aronia85 (2014-01-10 19:36:51)

Hejo po długiej przerwie.. nie odzywalam się bo cos normalnie zapomnialo mi się aby tu wejść;))
Kurcze.. ten mój Fitness24 - zajecia miesięczne bez podpisywania umowy 178 zl, potem sa jakies podpisywania umowy na pol roku itp.
Zdenerwowalam się i faktycznie zamierzam się zapisac na ta silownie ARKADIA. Nie wiem jak tam jest...ale pojde na próbne zajecia. Z tego co wiem, to w Arkadii Karnet kupuje się zwyczajnie na miesiąc i cena tez jest spoko.
Katia66 idziesz do Arkadii??? Zapisalas się już gdzies???
Jak po Sylwestrze?? W ogole to wszystkiego najj dla nas w Nowym roku! smile
Acha..Chciałam jeszcze dodac, ze znalazłam na gruponie karte OK System, ale najgorsze to jest to, za za 124.99 zl można tylko wchodzić 3x w tygodniu na wybrane zajecia... a ja myslalam, ze sobie można chodzic do woli;)

41

Czesc!Jestem z woj.śląskiego - mieszkam w Czestochowie,jesli chcesz to popiszemy,moze sie uda,jak myslisz?Mam 46 lat,ale duchem mniej.Interesuje mnie zycie,ludzie,nowe znajomosci,lubie pomagac innym w miare mozliwosci.Jestem domatorką,ale czasem z kimś,najczesciej z mezem lubie wybyc z domu.Ale on duzo pracuje i tylko w niedziele ma troszke czasu.Ja mam duzo czasu,bo nie pracuje.Czasem mi bardzo smutno,bo chcialabym wiecej ludzi wokol siebie.Lubie ksiazki psychologiczne i o zdrowym trybie zycia,kocham zwierzatka male i duze.Pozdrawiam,jak chcesz to napisz na mojego maila.

42

Dobra, widze ze z tych naszych prob spotkan nici wyjda. Cos się nie odzywacie dziewczyny a przecież jesteśmy z tego samego miasta..wiec to nie powinno być problemem aby wyjść na kawe i się w końcu poznac;)
Jakby co to mój namiar na meila: korepetycje85@wp.pl.

43

Wszyscy zabiegani wink nie wiesz jak to teraz jest ? wink na siłownie arkadia będę chodzić od Lutego , bo w tym miesiącu nie mam kiedy. Teraz ćwiczę w domu z chodakowską , ale wiem , że takie ćwiczenia " domowe " to nie to samo wink

44

Na poprzedniej stronie proponowałam spotkanie w weekend, nikt mi nawet nie odpisał, więc zamknęłam się w sobie jak osiołek ze Shreka big_smile

45

Z weekendami to ogólnie trochę lipna sprawa, bo jak wiecie pracuje w C.H jak mam cały weekend w pracy to potem jakiś jeden dzien wolny wypada weekendowy, biorąc pod uwagę , że mijam się z partnerem ,  to bym chyba wolała czasem po prostu też na kawę wyskoczyć a nie koniecznie od razu na disco wink czy w tygodniu poza weekendem macie czas ?

46

A nie, ja też wolę na kawę/piwo, dyskoteki to w ogóle nie moja bajka big_smile Odruchowo proponowałam weekend, ale jak dla mnie może być i w tygodniu. Muszę tylko wiedzieć parę dni wcześniej, żeby sobie klientów rozłożyć, bo nie mam regularnego grafiku.

47

Witam serdecznie .jestem mieszkanka Rudy Śląskiej i jestem od was starsza ale chętnie dołączę do waszego grona

Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem smile

48

Cześć dziewczyn. Jestem z Gliwic. Mam 30 lat, pracę, dziecko i wspaniałego partnera. Ale hmmmm brakuje mi dobrych koleżanek, z którymi mogła bym pośmiać się, wyjść na imprezę, albo zadzwonić w momencie kryzysu psychicznego. Chodzę na siłownie 24h, może ktoś się wybierze:) Pozdrawiam

49

To super , że na kawę też można wyskoczyć , bo z dyskotekami to grubsza sprawa, wink u mnie grafik napięty " jak żyła w d...." bo jedną dziewczynę nam zwolnili i jest zamieszanie. Mam wolne 6 lutego to jest czwartek , czy komuś pasuje taka data na kawkę? lub sok ? pizzę też chętnie wciągnę wink) obojętnie...godzina 15? 15:30? co wy na to dziewczyny czy jest ktoś chętny ?? Gliwice Rynek smile

Yes or Not ??? wink

50

bibi30 napisał/a:

Cześć dziewczyn. Jestem z Gliwic. Mam 30 lat, pracę, dziecko i wspaniałego partnera. Ale hmmmm brakuje mi dobrych koleżanek, z którymi mogła bym pośmiać się, wyjść na imprezę, albo zadzwonić w momencie kryzysu psychicznego. Chodzę na siłownie 24h, może ktoś się wybierze:) Pozdrawiam

Dla mnie troszkę za daleko ta siłownie 24 bo nie mam auta
Ale miło , że zawitałaś , mam nadzieję , że się poznamy i spotkamy na czymś pysznym smile . Brakuje mi takich prawdziwych koleżanek a nie fałszu i obłudy, nie znoszę gadania o niczym , ( chyba że aktualnie akurat jest to potrzebne, czasem też można na luzaka  ) , jak się już z kimś spotykamy to trzeba się wspierać i rozmawiać o swoich problemach a nie udawać , że jest pięknie ładnie i "pachnąco " albo po spotkaniach się obgadywać .

51

notosru napisał/a:

Witam serdecznie .jestem mieszkanka Rudy Śląskiej i jestem od was starsza ale chętnie dołączę do waszego grona

Hej smile to też daj znać co z czwartkiem  6 lutego pozdrowionka

52

Katia66 napisał/a:

Mam wolne 6 lutego to jest czwartek , czy komuś pasuje taka data na kawkę? lub sok ? pizzę też chętnie wciągnę wink) obojętnie...godzina 15? 15:30? co wy na to dziewczyny czy jest ktoś chętny ?? Gliwice Rynek smile

Yes or Not ??? wink

Yes! smile Piz-za! Piz-za! http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif
15.30 - idealnie smile

53

Ja mam od 10ciu miesięcy wolne po 25 latach pracy trafiłam na bezrobocie więc mam czas i bardzo chętnie się z wami spotkam .Jak już pisałam jestem z Rudy Śląskiej i nie znam Gliwic .Ode mnie do Gliwic jedzie autobus 6 tylko nie wiem na jakim przystanku mam wysiąść ,będę wdzięczna za pomoc no i czekam na spotkanie smile

Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem smile

54

notosru napisał/a:

Ja mam od 10ciu miesięcy wolne po 25 latach pracy trafiłam na bezrobocie więc mam czas i bardzo chętnie się z wami spotkam .Jak już pisałam jestem z Rudy Śląskiej i nie znam Gliwic .Ode mnie do Gliwic jedzie autobus 6 tylko nie wiem na jakim przystanku mam wysiąść ,będę wdzięczna za pomoc no i czekam na spotkanie smile

6 staje na placu piastów z tego co się orientuje a potem już cały czas prostu ulicą zwycięstwa aż do rynku smile

55

BabaOsiadła napisał/a:
Katia66 napisał/a:

Mam wolne 6 lutego to jest czwartek , czy komuś pasuje taka data na kawkę? lub sok ? pizzę też chętnie wciągnę wink) obojętnie...godzina 15? 15:30? co wy na to dziewczyny czy jest ktoś chętny ?? Gliwice Rynek smile

Yes or Not ??? wink

Yes! smile Piz-za! Piz-za! http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif
15.30 - idealnie smile

No to pizza wink z ketchupem smile)
kto idzie jeszcze ?

56

Witam, Czy znajdę tutaj może kogoś z okolic Jastrzębia / Żor bądź Pszczyny ?
Służę babskim towarzystwem, Zapraszam samotne duszyczki na priv wink

57

Czy ktoś się piszę na czwartek ? 6 lutego ? potrzebuję potwierdzenia wink

58

Ja nadal jestem chętna i gotowa wink, ale resztę nam chyba wcięło sad

Posty [ 1 do 58 z 88 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Koleżanki, znajomi potrzebni od zaraz ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018