Sex z mężem koleżanki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sex z mężem koleżanki

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 47 ]

Temat: Sex z mężem koleżanki

Magde znam od prawie roku,pracujemy razem. Pewnego dnia zaprosila mnie do siebie na kawe i wtesy poznałam jej meza Adama-odrazu wpadl mi w oko(wysoki,wysportowany,przystojny)lecz ze wzgledu ze jest on mezem Magdy nic z tym nie robilam. Po paru tygodniach Adam zaczął pisac do mnie na fb pol żartem pol serio ze zmiany moga byc ekscytujace(doskonale wiedzialam co mial na mysli)no i stalo sie...sama nie wiem jak lecz zaczęliśmy pisac o sexie z soba,strasznie mnie to krecilo,nalegal na spotkanie a ja   ciągle www glowie mialam Magdę-nie moglam jej tego zrobic. Leczx pewnego dnia nie wytrzymałam i sie spotkaliśmy. Bylo cudownie. Minęło pol roku a my regularnie spotykamy sie na sex..nje wiem co robic....

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sex z mężem koleżanki

Spotykaj się na seks w takim razie, ale jak coś pójdzie źle to będziecie mieli kłopoty w relacjach.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

Gary napisał/a:

Spotykaj się na seks w takim razie, ale jak coś pójdzie źle to będziecie mieli kłopoty w relacjach.

Bardzo odkrywcze, Gary! Gratuluję!
Autorka zaś, nie wie co ma robić z tym wszystkim? Nauczyć wystarczy mięśnie twarzy do przybrania sztucznego uśmiechu na zawołanie, gdy owa koleżanka zaprosi ją na zwierzenia i potrenować gesty i mowę współczucia, gdy tamta powie w zaufaniu, że mąż nie chce się z nią kochać... Takie to trudne?

facet po przejściach
Reklama

4

Sorry Autorko,ale Ty już swoje zrobiłaś. Nagle po pół roku dopadły Cię wyrzuty sumienia?

5 Ostatnio edytowany przez Markuss88 (2018-07-12 07:00:16)

Daj mi adres Magdy i resztę załatwię za Ciebie smile

Reklama

6

Łeee... Myślałem, że coś ciekawego tu jest, a to tylko trolling niskich lotów.

7

faficzek4 napisał/a:

Magde znam od prawie roku,pracujemy razem. Pewnego dnia zaprosila mnie do siebie na kawe i wtesy poznałam jej meza Adama-odrazu wpadl mi w oko(wysoki,wysportowany,przystojny)lecz ze wzgledu ze jest on mezem Magdy nic z tym nie robilam. Po paru tygodniach Adam zaczął pisac do mnie na fb pol żartem pol serio ze zmiany moga byc ekscytujace(doskonale wiedzialam co mial na mysli)no i stalo sie...sama nie wiem jak lecz zaczęliśmy pisac o sexie z soba,strasznie mnie to krecilo,nalegal na spotkanie a ja   ciągle www glowie mialam Magdę-nie moglam jej tego zrobic. Leczx pewnego dnia nie wytrzymałam i sie spotkaliśmy. Bylo cudownie. Minęło pol roku a my regularnie spotykamy sie na sex..nje wiem co robic....

Nie ma czym się chwalić.
Co robić ? Ty już robisz, aż za dużo,
ty nie jesteś koleżanką Magdy.

8 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-07-12 08:59:22)

faficzek4 napisał/a:

Opisana sytuacja przypomina mi popularne swego czasu filmiki na youtube "spróbuj nie zaśpiewać czelendż". Bo to takie trudne powstrzymać się przed zdradą, kiedy ma się wolną wolę i kręgosłup moralny.

9

kamcia5556 napisał/a:

Sorry Autorko,ale Ty już swoje zrobiłaś. Nagle po pół roku dopadły Cię wyrzuty sumienia?

Kto powiedzial ze po pol roku...wyrrzutu mam od samego poczatku,probowalqm ale nie potrafie przestać się z nim widywac

10

faficzek4 napisał/a:

Kto powiedzial ze po pol roku...wyrrzutu mam od samego poczatku,probowalqm ale nie potrafie przestać się z nim widywac

Powiedz o sytuacji koleżance. Ona na pewno znajdzie dobre rozwiązanie.

PunBB bbcode test

A co to byłaby za miłość, gdyby kochającego nie było stać na trochę poświęcenia.

11

faficzek4 napisał/a:
kamcia5556 napisał/a:

Sprawa i tak się pewnie w końcu wyda. Wcześniej, czy później. Koleżanka Wam podziękuje.

12

Oo dokładnie,tak jak napisał Kolega,powiedz o wszystkim koleżance,ona będzie wiedziała,co z tym zrobić.

13

... wy to ciągle z tym kręgosłupem moralnym wyjeżdżacie, a dziewczyna ma problem

faficzek4 napisał/a:

Minęło pol roku a my regularnie spotykamy sie na sex..nje wiem co robic....

minęło pół roku, zostały przećwiczone wszystkie klasyczne pozycji... i nuda, dziewuszka nie wie co ma robić!
Może jakieś akrobacje na żyrandolu, może dogging na trawniku...

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

14

jak ktos pisze sex to od razu widać jakie ma bogate życie wewnetrzne,
nie dziwi mnie wcale, że jest kochanką, że brak jej zasad moralnych,

15

Też mi dylemat. Albo w jedną, albo w drógą.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

16

evalougo napisał/a:

Też mi dylemat. Albo w jedną, albo w drógą.

dziurkę?

fajna z Ciebie kolezanka big_smile z daleka od takich kolezanek.... Dawno to zauwazylam , ze w swiecie kobiet nie ma solidarnosci. Smutne,ale prawdziwe , ze jak na horyzoncie pojawia sie " spodnie" to wiekszosc kobiet zapomina o moralym zachowaniu.

18

natalia.zapotoczna napisał/a:

fajna z Ciebie kolezanka big_smile z daleka od takich kolezanek.... Dawno to zauwazylam , ze w swiecie kobiet nie ma solidarnosci. Smutne,ale prawdziwe , ze jak na horyzoncie pojawia sie " spodnie" to wiekszosc kobiet zapomina o moralym zachowaniu.

Taaak, bo w swiecie mezczyzn to solidarnosc jest.... smile))))

Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

19

faficzek4 napisał/a:

Powiedz mu, ze chcesz wiecej niz seks. Wtedy problem sie rozwiaze.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

20

Averyl napisał/a:

... wy to ciągle z tym kręgosłupem moralnym wyjeżdżacie, a dziewczyna ma problem

faficzek4 napisał/a:

minęło pół roku, zostały przećwiczone wszystkie klasyczne pozycji... i nuda, dziewuszka nie wie co ma robić!

Zadna nuda...wrecz przeciwnie. Wiem ze to co robie nie jest ok ale mimo to ciezko jest przestać.  Szczególnie gdyż wiem ze Magda tez do świętych nie należy.

21

Wszystkim którzy  mnie krytykują  wcale sie nie dziwię  ..do niedawna bym napusala dokladnie to samo co Wy...lecz wiele sie zmieniło  w chwili  gdy go poznalam.

22

faficzek4 napisał/a:
Averyl napisał/a:

faficzek4 napisał/a:

Zadna nuda...wrecz przeciwnie. Wiem ze to co robie nie jest ok ale mimo to ciezko jest przestać.  Szczególnie gdyż wiem ze Magda tez do świętych nie należy.

a ile masz lat, że zachowujesz się jak dziecko, które wie, że nie może jeść słodyczy, a jednak wpiernicza całą paczkę cukierków po których boli brzuch.
Zaproponuj Madzi trójkąt i po kłopocie

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska
faficzek4 napisał/a:

Wszystkim którzy  mnie krytykują  wcale sie nie dziwię  ..do niedawna bym napusala dokladnie to samo co Wy...lecz wiele sie zmieniło  w chwili  gdy go poznalam.

niby co sie zmienilo ? swinia  nie kolezanka z ciebie i nawet taka sie nie nazywaj.

24

powiedz mu, że jestes w ciąży:)

25

Ciekawq jestrm czy wszystkie z Was ktore mnie krytykuja zawsze robia wszystko  tak jak należy  i nigdy nie popełniły zadnych  błędów

26

Averyl napisał/a:
faficzek4 napisał/a:
Averyl napisał/a:

a ile masz lat, że zachowujesz się jak dziecko, które wie, że nie może jeść słodyczy, a jednak wpiernicza całą paczkę cukierków po których boli brzuch.

Wystarczajaco aby wiedzieć  ze to co robie nie jest ok..

27

Oboje  chcieliśmy  z tym skończyć-nie spotykalismy sie przez ponad miesiac jednak wszystko zaczelo sie od poczatku jeszcze z większą "siła"

28

faficzek4 napisał/a:
Averyl napisał/a:
faficzek4 napisał/a:

Wystarczajaco aby wiedzieć  ze to co robie nie jest ok..

... ale za mało, by wziąć odpowiedzialność za swoje czyny sad

traktuje ludzi tak jakbym sama chciala byc potraktowana i nigdy bym nie wskoczyla do lozka chlopakowi /mezowi kolezanki z pracy, ale jest to moja sprawa i styl zycia ..do ktorego nikogo nie naklaniam. Mimo wszystko dbam o to zeby nie robic pod gorke nikomu.
Pytasz sie co robic ? Przeciez podoba Ci sie sex z tym facetem i jemu tez ... nie rozumiem Twojego problemu. Zachowalas sie jak sie zachowalas i ja osobiscie nigdy nie chcialabym na kogos takiego jak Ty na swojej drodze ...nie mniej nie mnie osoadzac.

30

natalia.zapotoczna napisał/a:

traktuje ludzi tak jakbym sama chciala byc potraktowana i nigdy bym nie wskoczyla do lozka chlopakowi /mezowi kolezanki z pracy, ale jest to moja sprawa i styl zycia ..do ktorego nikogo nie naklaniam. Mimo wszystko dbam o to zeby nie robic pod gorke nikomu.
Pytasz sie co robic ? Przeciez podoba Ci sie sex z tym facetem i jemu tez ... nie rozumiem Twojego problemu. Zachowalas sie jak sie zachowalas i ja osobiscie nigdy nie chcialabym na kogos takiego jak Ty na swojej drodze ...nie mniej nie mnie osoadzac.

jeszcze kilka miesiecy temu myslalam dokladnie tak samo jak Ty..samej ciężko  jest mi uwierzyć  jak szybko mozna sie zmienic. Tak masz racje podoba mi sie sex z nim ale mimo wszystko wiem ze nie jestem ok wobec mojej kolezanki. Chce to zakończyć  ale nie potrafie

31 Ostatnio edytowany przez Nana666 (2018-07-12 13:48:59)

Zaproście ją na seks, to absolutnie nie fair, że zostaje pominięta! A tak to się "zalegalizuje" proceder, seksy na czysto będą, zajdziecie obie w ciążę i zostaniecie piękną rodziną.
Nie ma za co.

I am Jack's complete lack of surprise.

32 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-07-12 13:53:12)

Powiedz wprost. Boisz się, ze sprawa się rypnie, dowie się koleżanka, dowie się maż. A Ty zostaniesz napiętnowana, i prawidłowo. Tylko się pogrążasz.

A nie sory, nic nie piszesz, że masz męża. Namaluj sobie taką sytuację...Spotykasz się z typem, który nie miał oporów by Cię zagadywać na FB, snuć seksualne innuendo, typem, który nie ma oporów zdradzać własnej żony z jej przyjaciółką? Jak ty możesz poważać taką osobę?

faficzek4 napisał/a:

Tak masz racje podoba mi sie sex z nim ale mimo wszystko wiem ze nie jestem ok wobec mojej kolezanki. Chce to zakończyć  ale nie potrafie

" nie potrafie " .. czy " nie chce" ? Ja tez czasem nie potrafie wydac calej wyplaty na ciuchy, wakacje i przyjemnosci ,ale MUSZE sie powstrzymac od tego .. bo inaczej nie zaplace za rachunki i odetna mi prad..
Piszac , ze nie potrafisz utwierdzasz w przekonaniu , ze nie kieruja Toba rozsadek , uczucia ,..mowiac oglednie -myslisz " tylkiem " ..Fajny facet i dobry sex.
Uwierz , ze nie tylko na Twojej drodze stanely " dylematy" i faceci proponujacy sex smile I uwierz tez , ze nie ma przymusu sie na to zgadzac.... kierowala Toba jedynie ochota i egoizm.

34

puchaty34 napisał/a:

Powiedz wprost. Boisz się, ze sprawa się rypnie, dowie się koleżanka, dowie się maż. A Ty zostaniesz napiętnowana, i prawidłowo. Tylko się pogrążasz.

A nie sory, nic nie piszesz, że masz męża. Namaluj sobie taką sytuację...Spotykasz się z typem, który nie miał oporów by Cię zagadywać na FB, snuć seksualne innuendo, typem, który nie ma oporów zdradzać własnej żony z jej przyjaciółką? Jak ty możesz poważać taką osobę?

Właśnie  tego to sie najmniej  boje..jestem swiadoma i przygotowana  na poniesienie  konsekwencji  tego co robie.

35 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-07-12 14:04:14)

faficzek4 napisał/a:
puchaty34 napisał/a:

Właśnie  tego to sie najmniej  boje..jestem swiadoma i przygotowana  na poniesienie  konsekwencji  tego co robie.

to z czym masz problem???
- wiesz, że bzykanie się z mężem koleżanki jest beee
- lubisz tą aktywności
- rzekomo nie boisz się ujawnienia skutków

... to co cię gryzie, brak aplauzu, brak podziwu z naszej strony?

o co kaman?

36

faficzek4 napisał/a:

Ciekawq jestrm czy wszystkie z Was ktore mnie krytykuja zawsze robia wszystko  tak jak należy  i nigdy nie popełniły zadnych  błędów

Nie każda kobieta idzie do łóżka z mężem koleżanki z pracy.
Ale każdy popełnia błędy.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

37

Cyngli napisał/a:
faficzek4 napisał/a:

Nie każdy popełnia takie same bledy

38

faficzek4 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
faficzek4 napisał/a:

Nie każdy popełnia takie same bledy

i co z tego? moje błędy nie obciążają ciebie, ani nie odpowiadam za twoje błędy.

j.w. w czym masz problem, bo z wypowiedzi wynika, że co prawda bzykacie się, ale Madzie też nie jest aniołem, można domyślać się, że to ona jest winna całej sytuacji, a ty jesteś bohaterką - masz super seks, jesteś odważna jak lew - nie boisz się, że to wyjdzie na jaw,... itd

Posty [ 1 do 38 z 47 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sex z mężem koleżanki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018